خانه » استخدام در استان بوشهر » استخدام یک شرکت معتبر و بزرگ پتروشیمی در جنوب کشور

استخدام یک شرکت معتبر و بزرگ پتروشیمی در جنوب کشور

متن آگهی:

خبر ۲۴ آذر ماه ۱۴۰۰ – یک شرکت معتبر و بزرگ پتروشیمی در جنوب کشور به منظور تکمیل کادر خود، از بین متقاضیان مرد واجد شرایط در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی و معاینات پزشکی)، مطابق جدول زیر و با انعقاد قرارداد مدت معین و مطابق با قوانین کار و تأمین اجتماعی به صورت اقماری دعوت به همکاری می نماید.

مهلت ثبت نام : ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ 

الف: جدول نیازها و شرایط تحصیلی

ردیفمقطع تحصیلیرشته تحصیلی و گرایشسایر شرایطجنسیت
۱کارشناسی / کارشناسی ارشد* مهندسی شیمی – کلیه گرایش ها به جز صنایع غذایی و HSE و محیط زیست / بدون گرایشآشنایی با نرم افزارهای مهندسی شیمی و طراحی، آشنایی با زبان انگلیسی، افراد با تجربه و دارای سابقه کار در صنایع پتروشیمی در اولویت خواهند بود.مرد
* مهندسی پلیمر
* مهندسی نفت – بهره برداری / بدون گرایش
۲* مهندسی مکانیک – جامدات/ طراحی کاربردی/سیالات/ تبدیل انرژی / بدون گرایشآشنایی با نرم افزارهای مرتبط، آشنایی با زبان انگلیسی، افراد با تجربه و دارای سابقه کار در پروژه های فنی و مهندسی در اولویت خواهند بود.مرد
۳* مهندسی صنایعمرد
۴* مهندسی برق – قدرتمرد
۵* مهندسی مواد و متالورژیآشنایی با نرم افزارهای مرتبط، آشنایی با زبان انگلیسی، افراد با تجربه و دارای سابقه کار در زمینه های بازرسی جوش، رنگ، ظروف و لوله های تحت فشار و NT.PT.UT.RT در اولویت خواهند بود.مرد
* مهندسی بازرسی فنی
۶* مهندسی ایمنی صنعتیافراد دارای سابقه کار در مشاغل مرتبط با HSE، ایمنی صنعتی و تدریس در این زمینه ها در اولویت خواهند بود.مرد
۷* مهندسی شیمی – HSEمرد
۸* مدیریت دولتی / مدیریت صنعتی / علوم اداری / منابع انسانی / مدیریت اجرایی——مرد
۹کارشناسی ارشد* شیمی آزمایشگاه – تجزیه/شیمی فیزیکمسلط به سیستم تضمین کیفیت در استاندارد ISO/IEC17025، آشنایی با نرم افزارهای آزمایشگاه های صنعتی، آشنایی با زبان انگلیسی، افراد باتجربه و دارای سابقه کار در آزمایشگاه های صنعتی در اولویت خواهند بود.مرد
۱۰کارشناسی* شیمی آزمایشگاه – کاربردی/محضمرد
۱۱کارشناسیحسابداری – مدیریت مالیمرد
۱۲کاردانی* مکانیک – تراشکاری / ساخت و تولیدحداقل ۳ سال سابقه کار تراشکاریمرد

ب: شرایط عمومی داوطلبان
۱- تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
۲- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳- متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور، مصرح در قانون اساسی
۴- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانشناختی با تأیید طب کار بهداشت و درمان
۵- عدم تعهد خدمت در دستگاه های دولتی و غیر دولتی
۶- دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم
۷- نداشتن سوء پیشینه کیفری به تأیید مراجع ذیصلاح و عدم اشتهار به فساد اخلاقی
۸- عدم اعتیاد به مواد مخدر با تائید مراجع ذیصلاح

ج: شرایط اختصاصی داوطلبان
۱- دارا بودن کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت دائم قانونی تا قبل از تاریخ برگزاری آزمون کتبی
تبصره ۱: برای دارندگان کارت معافیت پزشکی، درصورت قبولی در مراحل آزمونی، تأیید پزشک معتمد شرکت در مورد توانایی انجام کار مزبور، الزامی است.
۲‏- دارا بودن مدرک تحصیلی معتبر یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.
تبصره ۲: مدارک تحصیلی معادل، مشروط و غیر مرتبط قابل پذیرش نمی¬باشد و تاریخ فراغت از تحصیل می بایست قبل از تاریخ آزمون کتبی باشد.
۳‏- مدرک تحصیلی افرادی برای شرکت در آزمون قابل قبول خواهد بود که در مقاطع تحصیلی دانشگاهی از طریق آزمون های سراسری موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدرک رسمی شده باشند و مدارک یاد شده، مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری قرار گرفته باشد.
۴‏- تأیید مدارک فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری، الزامی است.
۵- حداقل معدل برای کلیه داوطلبان مقاطع تحصیلی مختلف ۱۴می باشد.
تبصره ۳: دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاه های تهران، صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، دانشگاه شیراز، صنعتی اصفهان، اصفهان، علم و صنعت ایران، خواجه نصیر الدین طوسی، علامه طباطبائی، فردوسی مشهد، صنعتی سهند تبریز، چمران اهواز و صنعت نفت آبادان دارای اولویت بوده و جهت فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی،یک نمره تقلیل در حداقل معدل کل برای آنها منظور خواهد شد.
۶- حداکثر سن برای داوطلبان با مقطع تحصیلی فوق لیسانس ۳۲ سال، لیسانس ۳۰ سال، فوق دیپلم ۲۸ سال در تاریخ برگزاری آزمون کتبی می باشد.
تبصره ۴: مدت زمان خدمت نظام وظیفه (حداکثر ۲ سال) به حداکثر سن داوطلبان افزوده می شود.
تبصره ۵: متقاضیان مرد دارای کسر خدمت سربازی می بایست هنگام ورود اطلاعات، طول مدت خدمت سربازی را بدون در نظر گرفتن مدت هر گونه کسر خدمت درج نمایند.
تبصره ۶: مدت سابقه کار قبلی مرتبط با رشته و شغل، با ارائه گواهی معتبر از محل خدمت قبلی و گواهی پرداخت حق بیمه مربوطه، تا سقف ۷ سال به حداکثر سن اعلام شده اضافه خواهد شد.

د: جدول زمانبندی و تاریخهای مهم اجرائی

تاریخشرح
از تاریخ۱۴۰۰/۰۹/۲۴تاساعت ۲۴ مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ثبت نام در سامانه الکترونیکی و اخذ کد رهگیری
از ساعت ۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ الی ساعت ۲۴ روز ۱۴۰۰/۱۰/۲۲مراجعه به وب سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و برگ راهنمای آزمون
تاریخ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ یا ۱۴۰۰/۱۰/۲۴برگزاری آزمون کتبی
سایر مراحل بعدی و تشریفات اداری متعاقباً اعلام خوهد شد.

ه: مدارک موردنیاز
۱- تکمیل فرم الکترونیکی تقاضای ثبت نام در سایت
۲- اسکن و بارگذاری عکس ۴*۳ جدید و عدم استفاده از عکس خویش¬انداز (طبق مشخصات اعلامی در سایت)
۳- پرداخت الکترونیکی مبلغ ۵۰۰۰۰۰ ریال (پانصد هزار ریال) بابت ثبت نام و شرکت در آزمون از طریق سامانه ثبت نام. لازم به ذکر است هزینه ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نخواهد داشت.

و : تذکرهای بسیار مهم:
۱- داوطلبان گرامی می‌بایست برای آگاهی از تمام مراحل جذب و زمانبندی اجرای آزمون، به صورت مستمر به سایت kpc.iran-azmoon.ir مراجعه نمایند.
۲- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده خود شخص متقاضی می‌باشد و در هر مرحله از جذب چنانچه محرز گردد، داوطلب اطلاعات نادرست ثبت نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
۳- فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پایین تر، نخواهند بود و در صورت مشاهده، به عنوان کتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد.
تذکر: مدارک داوطلبانی که فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا تاریخ صدور معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد، مورد پذیرش قرار نخواهند گرفت.
۴- ثبت نام زمانی تکمیل می‌باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
۵- جذب نیروی انسانی بر اساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل استخدامی (مشتمل بر آزمون کتبی- مصاحبه تخصصی و روان شناختی و معاینات پزشکی) خواهد بود و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق موفقیت لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.
۶- آزمون کتبی در تاریخ ۲۳ یا ۲۴ دیماه ۱۴۰۰، در شهرهای تهران و بوشهر برگزار خواهد گردید که انتخاب محل برگزاری برعهده داوطلب درهنگام ثبت نام می باشد. لازم به ذکر است، ساعت و آدرس محل برگزاری آزمون در زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون، اعلام می‌گردد.
۷- جذب نیروها صرفاً جهت بکارگیری در کارخانه شرکت واقع در استان بوشهر می‌باشد.
۸- از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری خدمت به میزان ۵ سال اخذ خواهد شد.

مواد آزمون:

عنوان رشتهمواد آزمون
مهندسی شیمی / پلیمر / نفتانتقال حرارت – ترمودینامیک – انتقال جرم و عملیات واحد – سیالات – راکتور – کنترل – کاربرد ریاضیات
مهندسی مکانیکترمودینامیک – سیالات – انتقال حرارت – استاتیک – مقاومت مصالح – دینامیک و ارتعاشات
مهندس صنایعمبانی سازمان و مدیریت – کنترل پروژه – تحقیق در عملیات – آمار و احتمال – اقتصاد مهندسی – کنترل موجودی
مهندسی برق – قدرتمدارهای الکتریکی – ماشین های الکتریکی – تحلیل سیستم های انرژی الکتریکی – اندازه گیری الکتریکی – رله و حفاظت
مهندسی مواد و متالورژی/ مهندسی بازرسی فنیخواص فیزیکی – خواص مکانیکی – شیمی فیزیک و ترمودینامیک – خوردگی والکتروشیمی
حسابداریحسابداری مالیاتی – حسابرسی – حسابداری صنعتی – اصول تنظیم و کنترل بودجه – مدیریت مالی – ریاضی و آمار
شیمی آزمایشگاهشیمی فیزیک- شیمی تجزیه- شیمی معدنی- شیمی آلی
مدیریتتئوری های مدیریت – مدیریت منابع انسانی – تحقیق در عملیات – اقتصاد خرد و کلان – ریاضی و آمار– قانون کار و تأمین اجتماعی
مهندسی ایمنی / مهندسی شیمی- HSEعوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار- حریق و روشهای مبارزه با آن- اصول بهداشت محیط- دفع مواد زاید صنعتی- آلودگی هوای محیط کار و کنترل آن- HSE
کاردانی مکانیک – تراشکاری / ساخت و تولیدترمودینامیک – سیالات – انتقال حرارت – استاتیک – مقاومت مصالح – علم مواد – نقشه کشی صنعتی
دروس عمومی برای مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشدزبان و ادبیات فارسی – هوش و استعداد – مبانی کامپیوتر – زبان انگلیسی

ثبت نام 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.