خانه » استخدام در استان اصفهان » استخدام کارشناس اتاق عمل بیمارستان شهید دکتر بهشتی (شرکت آرکا سلامت سپاهان)

استخدام کارشناس اتاق عمل بیمارستان شهید دکتر بهشتی (شرکت آرکا سلامت سپاهان)

متن آگهی:

خبر ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۱ – شرکت خدمات پیمانکاری آرکا سلامت سپاهان در نظر دارد برای تأمین نیروی مورد نیاز رشته شغلی کارشناس اتاق عمل بصورت شرکتی به تعداد۱ نفرخانم برای بیمارستان شهید دکتر بهشتی اصفهان افراد واجد شرایط را از طریق سنجش توانمندیهای عمومی(آزمون کتبی)و سنجش توانمندیهای تخصصی (مصاحبه شغلی) یا توامان پس ازطی کردن مراحل گزینش وسایر ضوابط به صورت شرکتی به شرح ذیل جذب نماید. تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

مهلت ثبت نام : ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۱

بخش اول : تعاریف
آزمون کتبی:سنجش دانش عمومی داوطلبان که ب صورت آزمون کتبی برگزار می شود و مفاد امتحانی آن براساس ترکیب اطلاعات عمومی و رشته شغلی مربوطه می باشد.
مصاحبه شغلی:سنجش حضوری توانمندیهای تخصصی است که ازطریق آزمون کتبی قابل سنجش نمی باشد.
داوطلب آزاد:به شخصی اطلاق میشود که در زمان ثبت نام، مشمول سهمیه ایثارگران، سهمیه معلولین وشاغل درشرکتهای طرف قرارداد بر اساس تامین نیروی انسانی نمیباشد.
داوطلب بهزیستی: به فردی اطلاق می شود که با ارائه معرفی نامه از سازمان بهزیستی مشمول استفاده از ۳ درصد سهمیه جذب قانون حمایت از حقوق افراد بهزیستی می باشد.
داوطلب ایثارگر: ایثارگران شامل موارد زیر هستند :

 

تذکر: مراجع تأیید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :
۱. معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
۲. معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی
اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
۳. معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

بخش دوم : شرایط عمومی و اختصاصی جذب شرکتی

الف) شرایط عمومی داوطلبان:
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مطرح درقانون اساسی
– داشتن تابعیت ایران
-عدم اعتیاد به دخانیات ومواد مخدر و روانگردان
– عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
– نداشتن منع جذب در،دستگاه¬های دولتی به¬موجب آرای مراجع قانونی
-داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه¬های دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.
-عدم اشتغال در شرکتهای خدمات پیمانکاری تامین نیروی انسانی طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان(به صفحه تذکرات مراجعه فرمایید.)
– داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که برای آن جذب می¬شوند بر اساس سنجش سلامت (طب کار)

ب) شرایط اختصاصی داوطلبان:
– شرایط سنی: داشتن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر ۴۰ سال تمام تا تاریخ انتشار آگهی
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.

۱- جانبازان ،آزادگان فرزندان شهدا ،فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف هستند.
۲- سایر مشمولین سهمیه ۲۵ درصد و ۵درصد در صورت ثبت نام درآزمون ،مکلف به رعایت حداکثرسن های اعلام شده در ذیل میباشند و در غیر این صورت از ادامه فرایند استخدام حذف خواهند شد.
– پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان ۵ سال
– داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها

۳)داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدید طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و متعهدین خدمت قانون مذکور انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق.
۴) به استناد بند الف ماده ۱۵ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب ۲۴ / ۷ / ۱۴۰۰ مجلس شورای اسلامی به ازاءتاهل و نیز داشتن هر فرزند یکسال تا حداکثر ۵ سال به سقف محدودیت سنی اضافه می شود(آقا/خانم) .
۵) داوطلبانی که به صورت قرارداد تمام وقت در مؤسسه و سایر مؤسسات تابعه وزارت مطبوع و یا شرکتهای خدمات پیمانکاری تامین نیرو طرف قرارداد آنها (خرید خدمات تامین نیروی انسانی) به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ فراخوان با مؤسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان ۵ سال.
۶) سابقه مشمولین موضوع تبصره ۴ ماده ۳۴ آیین نامه اداری استخدامی (مدت سابقه خدمت تمام وقت دولتی) حداکثر به مدت ۵ سال قابل محاسبه است.
نکته: مجموع سنوات اضافه شده به سن داوطلبان در هر حال از ۱۵ سال بیشتر نخواهد بود.(ایثارگران تابع قوانین و مقررات مربوطه می باشند)

– مدرک تحصیلی :
صرفا مدرک تحصیلی کارشناس اتاق عمل


بخش سوم: محل/محل های مورد تقاضا

بیمارستان شهید دکتر بهشتی اصفهان ، ۱ نفر خانم، مدرک تحصیلی کارشناس اتاق عمل

بخش چهارم:مراحل ثبت نام در آزمون

الف) نحوه و زمان ثبت نام متقاضیان:
متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند از ساعت ۸ صبح مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۱لغایت ساعت ۲۴ مورخ۱۴۰۱/۰۸/۲۴نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سامانه پیام۹۸ اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند.
نکته۱: به ثبت نام ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و به هیچ وجه مدت ثبت نام تمدید نخواهد شد.

ب) مدارک مورد نیاز ثبت نام درآزمون
-بارگذاری تصویر اصل مدرک تحصیلی و یا پایان طرح یا حکم تمدید طرح ویژه متقاضیان
– بارگذاری تصویر اصل کارت ملی(پشت و رو)
– بارگذاری تصویر اصل شناسنامه بانضمام تمام صفحات آن (در صورت دارابودن همسر و فرزندان جهت بررسی ماده ۱۵ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب ۱۴۰۰/۰۷/۲۴مجلس شورای اسلامی)
– بارگذاری تصویر اصل پایان طرح مشمولین خدمت پزشکان و پیرا پزشکان یا معافیت از آن یا اشتغال به تداوم طرح به همراه تصویر آن
– بارگذاری تصویر اصل مدارک دال بر ایثارگری (برای دارندگان سهمیه ایثارگری)
-بارگذاری تصویر اصل گواهی معلولیت (معلولین عادی) حسب مورد از مراجع ذیربط (سازمان بهزیستی)
– بارگذاری عکس ۴×۳ پرسنلی بدون حاشیه ها ی اضا فی که در سال جاری گرفته شده باشد .
حداقل حجم فایل عکس ۵۰ کیلو بایت و حداکثر ۱۰۰ کیلوبایت و در قالب JPG باید باشد .
اسکن عکس از روی کارت های شناسایی کارت ملی، شناسنامه و مدارک مشابه قابل قبول نمی باشد .
عکس متقاضیان زن باید با حجاب و صورت آنان به طور کامل مشخص باشد .
در صورت استفاده از عکس غیرمعتبر، ثبت نام متقاضی باطل می شود و اجازه شرکت در آزمون را ندارند.

ج) زمان و مکان برگزاری آزمون:داوطلبان مکلف هستند سامانه های اینترنتی به آدرس، سامانه پیام۹۸ rhttps://mui.ac.ir , جهت اطلاع رسانی را برای زمان و مکان آزمون کتبی و مصاحبه شغلی یا توامان ،روزانه بررسی نمایند. ضمنا پیامک هم برای داوطلب ارسال خواهد شد. بنابر این شماره تلفن همراهی را در زمان ثبت نام در سامانه پیام۹۸ ثبت گردد که دائما فعال و در دسترس باشد.

بدیهی است با توجه به موارد ذکر شده در صورت هرگونه عدم آگاهی از اطلاع رسانی مراحل فراخوان جذب نیرو صرفا بر عهده داوطلب خواهد بود و حق هرگونه اعتراض از ایشان سلب خواهد گردید

بخش پنجم: نحوه پذیرش داوطلبان و اعلام نتایج :
الف) تعیین حدنصاب آزمون کتبی :
حد نصاب آزمون کتبی = ۵۰درصد میانگین نمره کل سه نفر دارای بالاترین امتیاز
– کسب حدنصاب نمره آزمون کتبی برای مشمولین ۲۵ درصد الزامی نمی باشد.
-کسب حدنصاب نمره آزمون کتبی برای مشمولین ۵درصدایثارگری ،۳درصد بهزیستی و سهمیه آزاد الزامی است.
ب) نتایج پذیرفته شدگان مرحله اول(آزمون کتبی) به میزان سه برابرظرفیت محل جغرافیایی خدمت با رعایت کلیه قوانین ومقررات مربوطه جهت انجام مصاحبه شغلی و آمادگی تست جسمانی ، درسایت شرکت به آدرس سامانه پیام۹۸ بارگذاری می گردد.
ج) بررسی و جمع بندی امتیاز مکتسبه:
– ۷۰درصد نمره سنجش توانمندیهای عمومی(آزمون کتبی) و ۳۰ درصد نمره سنجش توانمندیهای تخصصی (مصاحبه شغلی) ملاک امتیاز می باشد.
تبصره: موارد زیر به حداکثر نمره مکتسبه(۷۰درصد+۳۰درصد) اضافه می گردد:
– نمره مکتسبه داوطلبان بومی شهرستان با ضریب یک و چهاردهم( ۴ / ۱) محاسبه و ملاک عمل قرارمی گیرد.
– به استناد بند ب ماده ۱۵ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب ۲۴ / ۷ / ۱۴۰۰ مجلس شورای اسلامی به ازاءتاهل و نیز هر فرزند دو درصد و مجموعاً حداکثر تا ده درصدنمره کل آزمون به نمره مکتسبه فرد اضافه خواهد شد(آقا/خانم) .
د) اعلام نتایج:
-از کل مجوز آگهی ۳۰ درصد آن برابر قوانین ومقررات برای پذیرش ایثارگران اختصاص مییابد. از ۳۰ درصد مورداشاره ، بیست وپنج ( ۲۵ ) درصد به جانبازان وآزادگان فاقد شغل وفرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست وپنج ( ۲۵ ) درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان یک سال و بالای یکسال اسارت و خواهر و برادر شهید معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امورایثارگران استان و پنج(۵) درصد سهمیه باقیمانده را نیز به رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها وهمسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست وپنج ( ۲۵ ) درصد وآزادگان زیریکسال اسارت اختصاص می یابد.
-پذیرش مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط و براساس نمره فضلی صورت خواهدپذیرفت.
-سهمیه بهزیستی به شرط دارا بودن شرایط مندرج درآگهی به ترتیب نمره فضلی ازسه (۳) درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.( معلولین بایدتوانایی لازم برای انجام کاری که برای آن جذب میشوندرابراساس نظریه سنجش سلامت (طب کار) داشته باشند)
-کسب حد نصاب ۵۰ درصدمجموع کل آزمون جهت باقی ماندن فرد داوطلب در بانک ذخیره نیرو(رزرو) برای داوطلبان الزامی است.
-در رشته محل هایی که صرفا یک مجوز به کارگیری وجود دارد اعمال هرگونه سهمیه وجاهتی ندارد و ملاک پذیرفته شده صرفا به ترتیب نمره فضلی خواهد بود.

بخش ششم: تذکرات و توصیه های کلی

– ثبت نام نیروهای شاغل در شرکتهای طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مشروط میباشد. نیروهای شاغل در شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد (تامین نیروی انسانی) فقط با اعلام انصراف یک ماه قبلی و کتبی یا اتمام قرارداد و یا ارائه تسویه حساب امکان شرکت در فراخوان (آزمون/مصاحبه/ترکیبی) سایر شرکت های مورد اشاره (حتی رشته شغلی دیگری) را خواهند داشت.
-داوطلبان صرفا در صورتی میتوانند در آزمون ثبت نام نمایند که مدرک تحصیلی(مقطع، رشته و گرایش تحصیلی) آنان مطابق با عناوین مدرک تحصیلی(مقطع، رشته و گرایش تحصیلی) مندرج در شرایط احراز مشاغل قید شده در آگهی جذب یکسان بوده و همچنین مدرک تحصیلی ثبت نامی(مقطع، رشته و گرایش تحصیلی) داوطلب، در متن گواهینامه موقت وی درج گردیده باشد.
– مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده درمتن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود واگر در هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقدشرایط مندرج در آگهی است از ادامه خدمت فرد خاطی جلوگیری خواهد شد و داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد، حتی در صورت عقد قرارداد و شروع بکار، قرارداد فرد مزبور لغو وبلااثرمی گردد و حق اعتراض از داوطلب برابرقوانین ومقررات مربوطه سلب میشود.
-داوطلبان بایستی به مبنای تاریخهای اشاره شده در آگهی توجه کافی داشته باشند. لازم به ذکر است ملاک عمل برای تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه آخرین روز ثبت نام و ملاک محاسبه سن، اولین روز ثبت نام می باشد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.