خانه » استخدام در استان فارس » استخدام مرکز آموزش عالی فیروزآباد(تمدید مهلت ثبت نام)

استخدام مرکز آموزش عالی فیروزآباد(تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

خبر ۲ آذر ماه ۹۸ – اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام و زمان برگزاری آزمون استخدام مرکز آموزش عالی فیروزآباد

مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی مرکز آموزش عالی فیروزآباد تا پایان وقت اداری دوشنبه ۱۱ آذر ماه تمدید گردید. لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز چهارشنبه ۱۳ آذر ماه فعال می گردد.
آزمون روز پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴ برگزار خواهد شد.


خبر ۲۹ آبان ماه ۹۸ – مرکز آموزش عالی فیروزآباد از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه ،۲نفرنیروی قرارداد تمام وقت برای مشاغل”کارشناس آزمایشگاه”(یک نفر) و “کارشناس آموزش”(یک نفر)، را از بین افراد بومی واجد شرایط استخدام می نماید.

شرایط عمومی

۱-داشتن حداکثر ۳۰ سال سن تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۱٫ (صرفاً متولدین ۱۳۶۸/۱۰/۰۱ به بعد مجاز به ثبت نام در این آزمون می باشند.) سقف سن دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حداکثر ۳۵ سال است وبه سقف سن کسانی که دارای سابقه خدمت قراردادی در شغل مرتبط در موسسه یا سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی،پژوهشی و فناوری دولتی و دستگاه های اجرایی هستند حداکثر تا ۳ سال اضافه می شود.افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد، به شرطی مجاز به شرکت در این آزمون هستند که مدرک کارشناسی آنان نیز با رشته های تحصیلی اعلام شده در بند ۳ این آگهی انطباق داشته باشد.مبنای انعقاد قرارداد پذیرفته شدگان در بدو خدمت بر اساس مدرک تحصیلی کارشناسی ایشان انجام می شود.
طول مدت خدمت سربازی به سقف سنی اعلام شده اضافه می شود.

۲-دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت سربازی (معافیت پزشکی از خدمت سربازی بشرطی قابل قبول است که بنا به تشخیص کارگروه برگزاری آزمون،مانعی برای انجام شغل مورد تصدی ایجاد نکند).

۳- داشتن مدرک کارشناسی در یکی از گرایشهای مهندسی مکانیک-جامدات یا مهندسی مکانیک-سیالات برای شغل ” کارشناس آزمایشگاه” و داشتن مدرک کارشناسی در یکی از رشته های گروه علوم تربیتی و رشته های تحصیلی مدیریت آموزش عالی،مدیریت (مدیریت،مدیریت منابع انسانی،مدیریت دولتی) ،تعلیم و تربیت اسلامی،سنجش و اندازه گیری و روان سنجی، روانشناسی تربیتی برای استخدام در شغل “کارشناس آموزش” .

۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر،الکلی و دخانی.

۵- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.

۶- داشتن سلامت جسمانی و روانی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود .

۷- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۸- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۹- داوطلب می بایست بومی واجد شرایط شهرستان فیروزآباد باشد.

تعریف بومی در این دستورالعمل

با توجه به نیاز این مرکز آموزشی، در این آزمون افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند در منطقه انتخابی بومی محسوب می شوند:

۱- داوطلب، متولد شهرستان فیروزآباد(شامل بخش مرکزی، بخش میمند و توابع آنها بر اساس آخرین تقسیمات کشوری) باشد.

۲- داوطلب حداقل دو دوره از سنوات تحصیلی (ابتدایی-راهنمایی و دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان فیروزآباد گذرانیده باشد.

۳- داوطلب حداقل شش سال بصورت متوالی در شهرستان فیروزآباد سکونت داشته باشد. مدارک معتبر مورد تأیید مرکز عبارتند از نامه تاییدیه دهیاری، بخشداری یا فرمانداری.

تذکر: بجز افراد واجد بند ۱ (متولدین شهرستان فیروزآباد)، سایر داوطلبان مشمول بندهای ۲ و۳ می بایست قبل از ورود به جلسه مصاحبه, تاییدیه ای از مراجع ذیصلاح دولتی (دهیاری، بخشداری یا فرمانداری) مبنی بر بومی بودن ارئه دهد.

تذکر: بنا به صلاحدید مدیریت مرکز، از داوطلبان پذیرفته شده، تعهد محضری حداقل ۱۰ سال خدمت همراه با اقامت در شهر فیروزآباد اخذ خواهد شد.

  • مواد آزمون

تعداد سوالات آزمون برای استخدام کارشناس آزمایشگاه، ۱۲۰ سوال شامل: ۶۰ سوال تخصصی از دروس مکانیک سیالات،ترمودینامیک، استاتیک و دینامیک،۱۰ سوال ریاضیات،۱۰ سوال زبان انگلیسی عمومی،۱۰ سوال مهارتهای عمومی کامپیوتر ،۱۰ سوال آیین نگارش،۲۰ سوال هوش و استعداد به صورت تستهای چهار گزینه ای دارای نمره منفی خواهد بود که داوطلبان می بایست در مدت ۱۲۰ دقیقه به این سوالات پاسخ دهند.

تعداد سوالات برای استخدام کارشناس آموزش، ۸۰ سوال شامل: ۱۰ سوال ریاضیات،۱۰ سوال زبان انگلیسی عمومی،۲۰ سوال مهارتهای عمومی کامپیوتر ،۱۰ سوال آیین نگارش،۳۰ سوال هوش و استعداد به صورت تستهای چهار گزینه ای دارای نمره منفی خواهد بود که داوطلبان می بایست در مدت ۸۰ دقیقه به این سوالات پاسخ دهند.
سایر شرایط آزمون

۱-انتخاب نهایی داوطلبان پس از آزمون،تأیید مدارک، انجام مصاحبه با نفرات برگزیده شده درآزمون کتبی، تأیید پزشک معتمد مرکز و انجام مراحل مربوط به هسته گزینش صورت می گیرد.

۲-چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و استخدام محرز شود که داوطلب به اشتباه یا عمد، اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسوولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.

۳-مبلغ دریافتی از داوطلبان برای ثبت نام در این آزمون ۴۰۰۰۰۰ ریال(چهل هزار تومان) است که در فرآیند ثبت نام به صورت الکترونیکی پرداخت می شود.

مکان برگزاری آزمون در دانشگاه صنعتی شیراز واقع در شیراز-بولوار مدرس خواهد بود.
برنامه زمانی آزمون

ردیفعنوانتاریخ
۱ثبت نام در سامانهدوشنبه۲۰ آبان ۱۳۹۸ تا دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸
۲ویرایش اطلاعات داوطلبانسه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
۳صدور کارت ورود به جلسه آزمون ازطریق سایتمتعاقبا اعلام خواهد شد
۴برگزاری آزمونمتعاقبا اعلام خواهد شد
۵مصاحبه برگزیدگان آزمون کتبیمتعاقبا اعلام خواهد شد

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.