خانه » استخدام در استان تهران » استخدام مؤسسه کارآفرینان آوا سلامت

استخدام مؤسسه کارآفرینان آوا سلامت

متن آگهی:

مؤسسه کارآفرینان آوا سلامت به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی (بیمارستان توانبخشی رفیده تهران) برای رشته های پرستاری (تعداد۱۰ نفر)، مدارک پزشکی و علوم آزمایشگاهی (هر کدام تعداد ۲ نفر) از طریق فراخوان (ارسال رزومه) نسبت به جذب و بکارگیری نیروی انسانی شرکتی اقدام می نماید. واجدین شرایط می توانند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ (طبق فایل پیوست) از طریق همین صفحه رزومه خود را ارسال فرمایند.

 شرایط اختصاصی پرستاری:
 ۱-     دارا بودن مدرک کارشناسی یا کارشناسی ­ارشد رشته های پرستاری از یکی از مؤسسات آموزش عالی مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 ۲-     داشتن پایان طرح مشمولان خدمت پزشکان و پیراپزشکان و یا معافیت از آن
 ۳-     افرادی که در حال حاضی بصورت خرید خدمت در مراکز و بیمارستان­های تابعه دانشگاه فعالیت می نمایند مجاز به شرکت در این فراخوان نمی باشند.
 ۴-     داشتن حداکثر سن ۳۵ سال تا پایان آخرین روز ثبت نام
 شرایط اختصاصی علوم آزمایشگاهی:
 ۱-     دارا بودن مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی
 ۲-     داشتن پایان طرح مشمولان خدمت پزشکان و پیراپزشکان و یا معافیت از آن
 ۳-     افرادیکه در حال حاضر بصورت خرید خدمت در مراکز و بیمارستان­های تابعه دانشگاه فعالیت می نمایند مجاز به شرکت در این فراخوان نمی باشند.
 ۴-     داشتن حداکثر سن ۳۵ سال تا پایان آخرین روز ثبت نام
 شرایط اختصاصی مدارک پزشکی:
 ۱-     دارا بودن مدرک کارشناسی  یا کارشناسی اشد در رشته های تحصیلی مدارک پزشکی، فناوری اطلاعات سلامت، آمار و اپیدمیولوژی
 ۲-      افرادیکه در حال حاضر بصورت خرید خدمت در مراکز و بیمارستان­های تابعه دانشگاه فعالیت می نمایند مجاز به شرکت در این فراخوان نمی باشند.
 ۳-     داشتن حداکثر سن ۳۵ سال تا پایان آخرین روز ثبت نام

تذکر: ارسال رزومه هیچ گونه حقی را برای داوطلب ایجاد نمی کند.

 –          مؤسسه کارآفرینان آوا سلامت در قبول و یا رد افراد، مجاز و مختار می باشد.
 –          در صورت پذیرش افراد، از آنان مصاحبه علمی و تخصصی به عمل می آید.
 –          پذیرش و بکارگیری منوط به تأیید هسته گزینش می باشد.
پذیرفته­ شدگان پس از مراحل قانونی بصورت قرارداد محدود و مدت معین به عنوان نیروی شرکتی همکار مؤسسه کارآفرینان آوا سلامت خواهند شد.
 تذکر: متقاضی گرامی لطفا جهت سهولت در پیگیری، کد پیگیری خود را پس از ارسال رزومه نگهداری نمایید.
 تذکر بسیار مهم : جهت ارسال رزومه لطفا فایل نمونه رزومه را از ** اینجا ** دانلود و طبق دستور العمل تکمیل و ارسال فرمایید، به فایل هایی که طبق این رزومه ارسال نشده اند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 «حجم فایل ارسالی نباید بیش از ۲ مگابایت باشد»
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.