خانه » استخدام در استان کرمان » استخدام شرکت گهر پارک سیرجان

استخدام شرکت گهر پارک سیرجان

متن آگهی:

خبر۱۷ دی ماه ۱۴۰۱ –  شرکت گهر پارک سیرجان در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز پیمانکار زیرمجموعه خود از بین داوطلبان مرد بصورت قراردادی مطابق جداول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، عملی و روانشناختی اقدام به جذب نیرو به صورت سراسری نمایند.
باتوجه به شرایط دهکده و فعالیت های خاص در ارتباط با تفریخ و گردشگری، زمان حضور نیرو های بهره بردار با نظر کارفرما تعیین می شود. (ساعت کاری)
تعرفه تعیین حقوق و مزایای پرسنل شاغل در شرکت پیمانکار دهکده گردشگری، طبق قانون کار و بخشنامه های مربوطه خواهد بود.
مهلت ثبت نام تا ۲۵ دی ۱۴۰۱ می باشد.

جدول الف- جدول رشته های مورد تقاضا
مقطع تحصیلی: سیکل و مدارک تحصیلی بالاتر
ردیفرشته تحصیلیتخصصتعداد مورد نیازجنسیتوضعیت بومیتوضیحات
۱سیکل و مدارک تحصیلی بالاترآشپز۶مردکشوریداشتن حداقل یکسال سابقه بیمه مرتبط الزامی می باشد.
شرایط عمومی
۱/۱ تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۲/۱ تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
۳/۱ دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم الزامی می باشد.
۴/۱ عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تأیید مراجع ذی صلاح)
۵/۱ عدم تعهد اشتغال در دستگاه ها، مؤسسات، شرکتها، کلیه نهادها و ارگانهای دولتی به هر شکل ممکن.
۶/۱ داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید واحد ایمنی و بهداشت و محیط زیست شرکت گهر پارک سیرجان الزامی می باشد.
۷/۱ عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر، روان گردان و…. (با تایید مراجع ذی صلاح).
شرایط سنی

۱/۲ حداکثر سن مجاز برای داوطلبان شرکت کننده مطابق جدول زیر میباشد.
۲/۲ مدت زمان خدمت سربازی داوطلبان مرد به سن مجاز *افزوده خواهد شد.* (مطابق ستون (هـ) جدول شرایط سنی)
۳/۲ افرادی که سابقه کار داشته باشند با ارائه سابقه بیمه به ازاء هر سال سابقه کار یکسال به سن مجاز آنان اضافه خواهد شد. (حداکثر سن بر اساس ستون (و) شرایط سنی می باشد.)
۴/۲ شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد:

افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها (همسر و فرزندان) جانبازان بالای ۲۵ درصد و آزادگان در صورت ارائه مدارک و مستندات مورد تایید بنیاد شهید به میزان ۵ سال به سن مجاز داوطلب اضافه میشود.

۵/۲ در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان نباید بیشتر از سن مشخص شده طبق ستون (و) جدول شرایط سنی تجاوز نماید.

جدول ب- جدول شرط سنی
الفجدهـو
ردیفرشته تحصیلیتخصصحداکثر سن مجاز بدون سابقه بیمه و خدمت سربازیحداکثر سن مجاز با سابقه بیمه و خدمت سربازی
۱۳سیکل و مدارک بالاترآشپز۴۰ سال
متولدین ۱۳۶۱/۱۰/۰۱ و بعد از آن
۴۵ سال
متولدین ۱۳۵۶/۱۰/۰۱ و بعد از آن
شرایط معدل
 ۱/۳ کلیه داوطلبان (جدول رشته های مورد تقاضا) از داشتن شرط معدل معاف می باشند.
شرایط مدرک تحصیلی

۱/۴ مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمون های سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج یا داخل از کشور مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند و مدرک دیپلم افرادی مورد قبول واقع میگردد که مورد تایید وزارت آموزش و پرورش باشد.
۲/۴ دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته، گرایش تحصیلی و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.
۳/۴ داشتن هر گونه مدرک تحصیلی بالاتر بلامانع است.
۴/۴ آن دسته از داوطلبانی که بر اساس الزامات این آگهی مجاز به داشتن مدرک تحصیلی بالاتر (مطابق جدول الف- جدول رشته های مورد تقاضا) میباشند الزاماً می بایست با مدرک اعلام شده (مطابق جدول الف جدول رشته های مورد تقاضا) ثبت نام را انجام دهند و در صورت قبولی در آزمون و جذب مزایای حقوقی شغل مورد تقاضا در آگهی را دریافت خواهد نمود ضمن آنکه شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر آنها مطابق جدول رشته های مورد تقاضا را ندارد.
تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل آنان بعد از ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرند. بدیهی است کسانی که در آزمون پذیرفته شده و نتوانند نسبت به اخذ مدرک تحصیلی تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ اقدام نمایند از آزمون حذف و شرکت نسبت به جذب آنها تعهدی ندارد.

  • اولویت های جذب
۱/۵) اختصاص ۱۰% کل پذیرفته شدگان آزمون کتبی به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانباز بالای ۲۵% مشروط بر این که حداقل ۶۰% میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز را کسب کرده باشد.
۲/۵ در شرایط مساوی اولویت با افراد بومی شهرستان سیرجان می باشد.
نحوه ثبت نام و مهلت آن

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون به سایت مدیریت توسعه منابع انسانی مراجعه و ثبت نام نمایند.
۱/۶ مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن.
۲/۶ داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.
(حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۵۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۲۵۰ کیلوبایت باشد)
۱٫ عکس داوطلب ۴×۳
۲٫ مدرک تحصیلی
۳٫ کارت ملی
۴٫صفحه اول، دوم و سوم شناسنامه
۵٫ مدارک ایثارگری موضوع بند ۴/۲
۶٫ مدارک بومی بودن موضوع بند ۶/۸
۷٫ گواهی سابقه بیمه
۸٫ نامه استعفا موضوع بند ۵/۸
۹٫ گواهی پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم
هنگام ثبت نام در سایت داوطلبان باید تمام مدارک فوق را در یک فایل با فرمت zip بر روی سایت مدیریت توسعه منابع انسانی بارگزاری نمایند حجم فایل ارسالی حتما باید کمتر از ۲ مگابایت باشد.
۳/۶ ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت مدیریت توسعه منابع انسانی به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری میباشد.
۴/۶ داوطلبان ۷۲ ساعت بعد از ثبت نام میبایست به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.
تبصره : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول ،آزمون دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

نحوه برگزاری آزمون
۱/۷  آزمون به صورت چهار گزینه ای / کتبی و با احتساب نمره منفی برای پاسخهای نادرست برگزار میگردد.
۲/۷ منابع آزمون متعاقباً از طریق سایت مدیریت توسعه منابع انسانی اعلام خواهد شد.
۳/۷ امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از حداقل ۶۰% میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز کمتر باشد.
توضیحات مهم

۱/۸ چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
۲/۸ بدیهی است قبولی در آزمون کتبی به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی آزمون ،روانشناختی آزمون عملی ، معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان برای انجام مربوطه می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هرکدام از مراحل قید شده از ایشان برای انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
۳/۸ افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
۴/۸ نحوه اشتغال و محل خدمت ،افراد پس از قبولی نهایی توسط حوزه سرمایه انسانی شرکت گهر پارک سیرجان تعیین می گردد.
۵/۸ چنانچه هر یک از داوطلبان در یکی از شرکتهای همکار و یا همگروه شرکتهای کارفرما منطقه گل گهر شاغل باشند باید قبل از ثبت نام استعفا داده و مستندات آن را هنگام ثبت نام پیوست مدارک نماید در غیر این صورت مجاز به ثبت نام نمی باشند.
شرکت های همکار شرکت هایی هستند که به صورت پیمانکاری به عنوان بهره بردار پشتیبان و خدماتی با شرکت های کارفرما منطقه گل گهر قرارداد دارند.
شرکتهای هم گروه شرکتهایی هستند که درصدی از سهام آنها متعلق به شرکتهای کارفرما منطقه گل گهر است.
۶/۸ بومی به افرادی گفته میشود که دارای یکی از شرایط زیر باشد:
الف: بومی هستم
درصورتی که شهرستان محل تولد یا شهرستان محل صدور شناسنامه شما شهرستان سیرجان باشد. (متناسب با وضعیت بومی درج شده در جدول الف – رشته های مورد تقاضا)
ب: فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت ولی محل تولد یا صدور شناسنامه شهرستانی غیر از سیرجان است. (متناسب با وضعیت بومی درج شده در جدول الف – رشته های مور تقاضا)  در صورتی که به تبعیت از پدر یا مادر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستانی غیر از سیرجان متولد شده اید، باید مدارک اشتغال و مدارک بومی بودن پدر یا مادر خود (صفحه اول شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمائید.
ج: غیر بومی دارای سوابق تحصیلی در شهرستان سیرجان می باشم. (متناسب با وضعیت بومی درج شده در جدول الف – رشته های مورد تقاضا)
در صورتی که داری حداقل  دو مقطع تحصیلی (ابتدائی،راهنمای، دبیرستان) بصورت متوالی یا متناوب در شهرستان سیرجان، باید مدارک تحصیلی مرتبط را پس از تائید سازمان آموزش و پرورش شهرستان سیرجان ارسال نمائید.
د: غیر بومی ساکن به تبعیت همسر هستم.(متناسب با وضعیت بومی درج شده در جدول الف – رشته های مورد تقاضا)
در صورتی که به تبعیت همسر خود در شهرستان سیرجان شده اید باید مدارک بومی بودن همسر خود (صفحه اول و دوم شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمائید.
هـ: همسر یا فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت وی ساکن شده ام.
(متناسب با وضعیت بومی درج شده در جدول- الف رشته های مورد تقاضا)
در صورتی که به تبعیت از پدر مادر یا همسر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستان سیرجان ساکن شده اید باید مدارک استخدامی و اشتغال پدر مادر یا همسرخود را ارسال نمائید.

دریافت کارت آزمون
۱/۹ دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان از طریق سایت مدیریت توسعه منابع انسانی طبق کد رهگیری ارائه در تاریخهای تعیین شده امکان پذیر است.
۲/۹ آزمون در شهرستان سیرجان برگزار خواهد شد محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.
اعلام نتایج آزمون
۱/۱۰ نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مدیریت توسعه منابع انسانی اعلام خواهد شد.
۲/۱۰  داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر میتوانند از ساعت ۱۰ تا ۱۵ با شماره تلفن ثابت ۰۳۴۳۱۲۹۷۲۰۰ و یا با شماره موبایل های ۰۹۱۹۱۱۲۴۴۱۵ و ۰۹۱۲۲۰۹۰۶۸۲ تماس حاصل نمایند.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.