خانه » استخدام در استان تهران » استخدام شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی(تمدید مهلت ثبت نام)

استخدام شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی(تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

خبر ۱۶ شهریور ۱۴۰۱مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین تا ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ تمدید گردید.


خبر ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ – مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ تمدید گردید.


خبر ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ – اصلاحیه دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین (متعلق به سازمان تامین اجتماعی ) سال ۱۴۰۱

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمـــون استخدامی شرکت کار و تامین (متعلق به سازمان تامین اجتماعی) سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۶و با توجه به اعلام شرکت کار و تامین، به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی شرکت کار و تامین می رساند «حداقل سن داوطلبان برای کلیه عناوین شغلی ۲۰ سال تمام می باشد.» لذا متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اصلاحات مندرج در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۱/۶/۱۲و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند.

ضمناً مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از داوطلبانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا پایان مهلت ثبت نام (۱۴۰۱/۰۶/۱۴)، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.


خبر ۱۲ شهریور ماه ۱۴۰۱ – پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمـــون استخدامی شرکت کار و تامین (متعلق به سازمان تامین اجتماعی ) سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۶و با توجه به اعلام سازمان تامین اجتماعی، اصلاحات دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می گردد. به همین منظور برای فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای متقاضیان، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۴نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اصلاحات مندرج در این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند.

ضمناً مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از داوطلبانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا پایان مهلت ثبت نام (۱۴۰۱/۰۶/۱۴)، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

الف) اضافه شدن شغل محل های ذیل:

۱-شغل محل های جدید مدیریت درمان استان آذربایجان غربی

کد شغل محلشغلمحل خدمتتعدادآزادایثارگر ۲۵ درصدایثارگر ۵ درصدمعلول
جنسیتتعدادجنسیتتعدادجنسیتتعدادجنسیتتعداد
۱۰۵۵۱دارویار – کاروتامینآذربایجان غربی-ارومیه-۲زن/مرد۲
شرایط احراز تحصیلی شغل محل شماره ی ۱۰۵۵۱ ۲۲۹۱۸: خدمات سلامت دارویاری (فوق دیپلم)- ۳۰۵۲۸: ریاضی فیزیک (دیپلم)- ۳۰۷۵۲: علوم تجربی (دیپلم)- ۳۰۹۵۲: فنی و حرفه ای و کاردانش (دیپلم)- ۳۱۱۱۸: معارف اسلامی (دیپلم)- ۳۱۷۲۷: علوم انسانی (دیپلم)
کد شغل محلشغلمحل خدمتتعدادآزادایثارگر ۲۵ درصدایثارگر ۵ درصدمعلول
جنسیتتعدادجنسیتتعدادجنسیتتعدادجنسیتتعداد
۱۰۵۵۲منشی پزشکی / منشی بخش – کار و تامینآذربایجان غربی-سلماس-۱زن/مرد۱
شرایط احراز تحصیلی شغل محل شماره ی ۱۰۵۵۲ ۳۰۰۱۸: امار (فوق دیپلم، لیسانس)- ۳۰۴۱۷: حقوق (فوق دیپلم، لیسانس)- ۳۱۰۲۹: مدیریت امور فرهنگی (لیسانس)- ۳۱۰۳۴: مدیریت بازرگانی (لیسانس)- ۳۱۰۵۱: مدیریت دولتی (لیسانس)- ۳۱۰۶۵: مدیریت صنعتی (لیسانس)- ۳۱۱۲۵: معارف اسلامی و مدیریت (لیسانس)- ۳۲۵۴۵: مدیریت کسب و کار (لیسانس)- ۳۳۸۹۶: مدیریت بیمه کلیه ی گرایش ها (لیسانس)- ۳۴۴۷۲: کارشناسی حرفه ای مدیریت رفاه اجتماعی (لیسانس)- ۳۴۴۹۵: کارشناسی حرفه ای حقوق اداری (لیسانس)- ۳۴۵۳۴: مدیریت اطلاعات و ارتباطات (لیسانس)

۲-شغل محل های جدید مدیریت درمان استان خراسان شمالی

 

کد شغل محلشغلمحل خدمتتعدادآزادایثارگر ۲۵ درصدایثارگر ۵ درصدمعلول
جنسیتتعدادجنسیتتعدادجنسیتتعدادجنسیتتعداد
۱۰۵۵۳انباردار دارویی و تجهیزات پزشکی – کار و تامینخراسان شمالی-بجنورد-۱زن/مرد۱
شرایط احراز تحصیلی شغل محل شماره ی ۱۰۵۵۳   ۳۰۵۲۸: ریاضی فیزیک (دیپلم)- ۳۰۷۵۲: علوم تجربی (دیپلم)- ۳۰۹۵۲: فنی و حرفه ای و کاردانش (دیپلم)- ۳۱۱۱۸: معارف اسلامی (دیپلم)- ۳۱۷۲۷: علوم انسانی (دیپلم)

 

ب) متن ماده ۱۲ صفحه ۳ دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون به شرح ذیل اصلاح می شود:

– داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتی، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکتهای بیمه های دولتی، شهرداریها و موسسات و شرکتهای دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ ۵۷/۱۱/۲۲به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها (نهادهای عمومی غیردولتی و شرکت های تحت پوشش آنها)


خبر ۶ شهریور ماه ۱۴۰۱ –  شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی در سراسر کشور به صورت قرارداد موقت شرکتی، نیرو جذب نماید. از علاقمندان واجد شرایط خواهشمندیم جهت اطلاع از شرایط ثبت نام به سایت شرکت کار و تامین و یا درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایند.

مهلت ثبت نام تا ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ می باشد.

دانلود فایل راهنمای آزمون

لینک ثبت نام در آزمون استخدامی


خبر ۲۵ مرداد ۱۴۰۱-به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان همدان به نقل از تامین ، شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی با همکاری مرکز آزمون جهاد دانشگاهی بمنظور بکارگیری نیرو در مشاغل بهیار، متصدی خدمات اداری، منشی، متصدی خدمات دارویی، انباردار، نگهبان، راننده آمبولانس و … نیرو جذب می‌کند.

متقاضیان واجد شرایط جهت ثبت نام در این آزمون می‌توانند تا روز شنبه ۱۲ شهریور برای ثبت نام به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir  مراجعه کنند.

متن خبر در سایت اصلی

دریافت دفترچه راهنما و ثبت نام در آزمون

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.