خانه » استخدام در استان تهران » استخدام شرکت کارو تامین سال ۱۴۰۱(تمدید مهلت ثبت نام)

استخدام شرکت کارو تامین سال ۱۴۰۱(تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

خبر ۱۴ تیر ۱۴۰۱- مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین تا ساعت ۲۴ پنج شنبه ۱۶ تیرماه تمدید گردید.


خبر ۱۱ تیر ۱۴۰۱- مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین تا ۱۴ تیر ۱۴۰۱ می باشد. آزمون روز سه شنبه ۲۱ تیر ماه برگزار خواهد شد.


خبر ۹ تیر ۱۴۰۱: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان بهزیستی کل کشور
جذب ایثارگران از محل سهمیه‌های جذب از طریق شرکت در آزمون، رقابت بین تمام داوطلبان ایثارگر در هریک از سهمیه‌های «۲۵ درصد و ۵ درصد» در هریک از مجوز‌های کلی جذب نیرو بر اساس نمره مکتسبه در آزمون به میزان حداکثر ۳ برابر ظرفیت جهت معرفی به مصاحبه با رعایت ساز و کار‌های زیر انجام می‌شود.
در فرآیند جذب مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران، جذب آنان مطابق ضوابط و مقررات جاری و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام می‌شود.
با هماهنگی‌های به عمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، سهمیه مربوط به مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران در دفترچه آزمون مشخص و از سهمیه سایر داوطلبان مجزا شده است و داوطلبان ایثارگر تأیید شده مشمول این سهمیه، برای اعمال سهمیه مذکور تنها باید شغل محل‌های مشخص شده در سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد را انتخاب کنند.
ایثارگران متقاضی بهره مندی از سهمیه جذب ۲۵ درصد موضوع «ماده ۲۱» قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران برای ثبت نام و بهره مندی از سهمیه مذکور، الزام است ابتدا اطلاعات خود را در سیستم سجایا «سیستم جامع اطلاعات یکپارچه ایثارگران» ثبت کرده و بوسیله بنیاد شهید و امور ایثارگران تایید شود. در صورت عدم تایید بنیاد مذکور مجاز به انتخاب شغل محل‌های مشخص شده برای سهمیه یاد شده نیستند.
مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران، مجاز به بهره مندی از سهمیه ۵ درصد سایر ایثارگران نیستند.
هر داوطلب ایثارگر می‌تواند در صورت مشمول بودن، تنها از یکی از سهمیه‌های مشخص شده بر اساس ضوابط مربوطه، استفاده کند؛ بنابراین مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران، جهت استفاده از سهمیه اختصاصی خود، تنها باید مشاغل مشخص شده برای آنان را در دفترچه را انتخاب کنند.
پدر، مادر، همسر، برادر، خواهر و فرزندان آزادگان، شهدا، جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و آزادگان ۱ سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
کسب حد نصاب نمره آزمون برای مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران تا سقف سهمیه «۲۵ درصد» الزامی نیست. بدیهی است در صورتیکه ایثارگران موضوع این سهمیه در شغل محل‌های سهمیه آزاد شرکت کنند کسب حد نصاب نمره امتحان در شغل مربوط الزامی است.
افراد معلولی که مایل به شرکت در آزمون هستند، باید معرفی نامه یا گواهی از سازمان بهزیستی برای تایید معلولیت خود داشته باشند. داوطلبان واجد شرایط معلولیت با کسب حد نصاب نمره باید با سایر داوطلبان معلول رقابت کرده و در صورت پذیرش به تعداد سه برابر ظرفیت برای مصاحبه معرفی می شوند.
جذب معلولین با ارائه معرفی نامه از اداره کل بهزیستی استان از محل سهمیه «۳ درصد قانون جامع حمایت از معلولان» تنها از طریق شرکت در آزمون ، کسب حد نصاب نمره و رقابت بین تمام داوطلبان معلول بر اساس نمره مکتسبه در آزمون «به میزان حداکثر سه برابر ظرفیت جهت معرفی به مصاحبه » و با رعایت ساز و کار‌های زیر انجام می‌شود.
معلولین مشمول سهمیه ۳ درصد جهت استفاده از سهمیه اختصاص یافته به خود، باید در زمان انتخاب شغل محل «از بین شغل محل‌های سهمیه آزاد»انتخاب کنند. بدیهی است انتخاب افراد برتر جهت استفاده از سهمیه یاد شده از طریق رقابت بین جامعه معلولین صورت خواهد پذیرفت.


خبر ۶ تیر ماه ۱۴۰۱ –  شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های مدیریت درمان تامین اجتماعی در سراسر کشور به صورت قرارداد موقت شرکتی، نیرو جذب نماید . از علاقمندان واجد شرایط خواهشمندیم جهت ثبت نام به سایت شرکت کار و تامین و یا سایت دانشگاه پیام نور مراجعه نمایند.

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.