خانه » آگهی های زیر مجموعه » آگهی استخدام شرکت نظم آوران صنعت و معدن گل گهر(تمدید مهلت ثبت نام)

آگهی استخدام شرکت نظم آوران صنعت و معدن گل گهر(تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

خبر ۲۰ شهریور ۹۵ : تمدید آگهی ثبت نام استخدام شرکت نظم آوران صنعت و معدن گل گهر

آخرین روز ارسال مدارک جهت ثبت نام، مورخه  ۹۵/۶/۲۱ روز یکشنبه می باشد.

توجه: دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر حق شرکت در مقاطع پایین تر را ندارند.


فراخوان جذب نیروی قراردادی شرکت نظم آوران صنعت و معدن گل گهر – شهریور ۹۵

شرکت نظم آوران صنعت و معدن گل گهر (سهامی خاص) تعداد ۱۷ نفر در مقاطع مختلف با شرایط ذکر شده در جدول شماره (۱) ذیل از طریق برگزاری مصاحبه عملی و تخصصی، روانشناختی و گزینش به صورت قراردادی جذب می نماید. افرادی که متقاضی شرکت در مصاحبه می باشند، می توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۱۳/۰۶/۹۵ تا تاریخ ۱۹/۰۶/۹۵ جهت مطالعه دقیق مفاد آگهی به آدرس اینترنتی  nazmavaranco.com و یا ggp-sirjan.com  مراجعه و با توجه به شرایط ذکر شده مدارک خود را  به آدرس سیرجان صندوق پستی ۷۸۱۴۷۶۳۶۴۴ ارسال نمایند .

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید

niro

۱-    شرایط عمومی:

۱-۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۱-۲- تدیّن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی
۱-۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد
۱-۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تأیید مراجع ذی‌صلاح(
۱-۵- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگانها به هر شکل ممکن
۱-۶- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید امور ایمنی و بهداشت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر
۱-۷- عدم اعتیاد به مواد مخدر (با تایید مراجع ذی صلاح(

۱- ۸- داوطلب دیپلم باید بومی سیرجان باشد

تبصره : بومی سیرجان کسی است که متولد سیرجان باشد یا دو مقطع تحصیلی درسیرجان گذرانده باشد

۲-   شرایط سنی:

۲-۱-  حداکثر سن مجاز برای داوطلبان برای داوطلبان دیپلم، ۲۵ سال (متولدین ۰۱/۰۱/۱۳۷۰)  ، لیسانس ۳۲ سال (متولدین ۰۱/۰۱/۱۳۶۳ و بعد از آن) میباشد .

تبصره : حداکثر سن مجاز برای داوطلبان آتش نشان راننده ۳۵ سال می باشد.
۲-۲- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.
۲-۳- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای پیمانکاری شرکت معدنی و صنعتی گل گهر که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر ۵ سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.
۲-۴-  سابقه کار مفید و مرتبط مندرج در جداول شماره (۱) که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.
۲-۵- شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد :

۲-۵-۱- داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می‌شود.
۲-۵-۲- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن اضافه می‌شود.
۲-۵-۳- افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها(همسر و فرزندان)، جانبازان بالای ۲۵ درصد و آزادگان به میزان ۵ سال به حداکثر سن اضافه می‌شود.

۲-۶- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان برای داوطلبان آتش نشان۳۰ سال، آتش نشان-راننده ۴۲ سال  و لیسانس و فوق لیسانس از ۴۰ سال نبایستی تجاوز نماید.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید

۳- شرایط معدل:
۳-۱-  داشتن حداقل معدل ۱۳ برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی لیسانس

۳-۲- شرط معدل برای متقاضیان دیپلم لحاظ نمی گردد.

۴- شرایط مدرک تحصیلی

۴-۱- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در مصاحبه قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

۴-۲- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود)

۴-۳- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاههای آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.

۴-۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد. تذکر: مدرک تحصیلی داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری مصاحبه باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

۵- اولویتهای جذب

۵-۱- افراد بومی از امتیاز بومی بودن برخوردارند. (بومی به فردی تلقی می گردد که محل تولد و یا محل دو مقطع تحصیلی وی یکی از شهرهای استان باشد.)
۵-۲- در شرایط مساوی اولویت با افرادی است که دارای معدل بالاتری هستند.

۶- مدارک مورد نیاز
۱- عکس داوطلب ۴×۳ تعداد ۲
۲-  کپی مدرک تحصیلی
۳- کپی کارت ملی
۴- کپی کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد
۵-  سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی
۶- مدارک ایثارگری موضوع بند ۲-۵

*  تاریخ ، زمان، مکان و نحوه برگزاری مصاحبه از طریق پیامک اعلام خواهد شد .

مسئولیت صحت  اطلاعات اعلام شده به‌عهده داوطلب بوده و دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

۷- توضیحات مهم

۷-۱-  چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در مصاحبه و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۷-۲- بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

۷-۳-  محل شرکت نظم آوران صنعت و معدن گل گهر واقع در کیلومتر ۵۰ جاده شیراز – سیرجان می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین می کند.

۷-۴- چنانچه داوطلب در یکی از شرکتهای هم گروه و همکار شرکت معدنی و صنعتی گل گهر شاغل می باشد، ضروری است قبل از ثبت نام از شرکت قبلی استعفا داده باشند؛ در غیر اینصورت قبولی وی در مصاحبه کان لم یکن تلقی می گردد.

۸- اعلام نتایج مصاحبه
۸-۱- محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق پیامک  اعلام خواهد شد.
۸-۲- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۱۳۳۴۵۹۷۳۳ تماس حاصل نمایند

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید

لینک فراخون آگهی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.