خانه » استخدام در استان خوزستان » استخدام شرکت نصب و تعمیرات نیروگاهی استان خوزستان (تمدید مهلت ثبت نام)

استخدام شرکت نصب و تعمیرات نیروگاهی استان خوزستان (تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

خبر ۲ بهمن ۹۹: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نصب و تعمیرات نیروگاه های استان خوزستان

به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت نصب و تعمیرات نیروگاه های استان خوزستان تا ۸ بهمن ماه تمدید گردید.


خبر ۲۳ دی ماه ۹۹ – شرکت نصب و تعمیرات نیروگاه های استان خوزستان به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز، تعداد ۵۰ نفرازآقایان واجد شرایط را در مقطع فوق دیپلم برق قدرت ، الکتروتکنیک و برق صنعتی از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی وتخصصی(کتبی)، آزمون دانش مهارتی (مصاحبه) و طی فرآیند گزینش به صورت نیروی حجمی در شهر های تابعه استان خوزستان و کهگلیویه و بوبراحمد با شرایط زیربکارگیری می نماید.
مهلت ثبت نام تا ۱ بهمن ۹۹ می باشد.
شرایط عمومی

۱-داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۲-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳-اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۴- دارا بودن شرایط احراز شغل و توانایی انجام کار باتوجه به جدول نیازهای استخدامی
۵-احراز صلاحیت های عمومی به تأیید هسته گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه
۶- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت قانونی دائم تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی الزامی می باشد.
۷- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
۸- نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
۹- داشتن سلامت جسمانی ، روحی و روانی و توانایی لازم برای شغل مورد نظر
۱۰-عدم داشتن منع قانونی جهت بکارگیری و نداشتن تعهد خدمت به دیگر سازمانها وشرکت ها
۱۱ـ کسب نمره حد نصاب آزمون

شرایط اختصاصی

۱-داشتن شرایط سنی و مدرک تحصیلی اعلام شده در جدول شماره ۱
۲-اخذ تعهد ثبتی از نفرات پذیرفته شده در آزمون مبنی بر عدم تقاضای تغییر شغل و محل خدمت به مدت ۱۰سال .
تبصره ۱: موارد زیر به شرط ارائه تاییده معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده می شود:
الف : مدت انجام خدمت سربازی (وظیفه عمومی) ، حداکثر به مدت ۲۴ ماه
ب ـ درصورت داشتن سابقه کار مرتبط با صنعت برق ، مدت سابقه (حداکثر تا ۵ سال ) بر حسب پرداخت سوابق حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی.

جدول شماره ۱ : عنوان رشته شغلی ، مدرک تحصیلی و رشته تحصیلی/ شرایط سنی مورد نیاز / جنسیت مورد تقاضا

ردیفعنوان شغلمقطع و رشته تحصیلی مورد نیازشرایط سنیتعدادجنسیتتوضیحات
مردزن
۱تکنیسین بهره برداری

(اپراتور پست های برق)

فوق دیپلم برق قدرتحداکثر سن ۲۸ سال تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی( متولدین ۱۳۷۱/۱۱/۳۰ به بعد)۵۰*ـخدمت مقدس سربازی حداکثر به مدت ۲۴ ماه سابقه کار مرتبط حداکثر به مدت ۵ سال به سن اضافه می گردد
فوق دیپلم برق الکتروتکنیک
فوق دیپلم برق صنعتی

تذکر

۱-کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و گواهی فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان اعم از سهمیه ها و آزاد بایستی تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد .
۲ ـ معافیت پزشکی خدمت زیر پرچم داوطلبان در صورت پذیرش در ۲ برابر ظرفیت آزمون جذب نیروی حجمی صرفا پس از تائید واحد طب کار و کمیته مصاحبه مبنی بر تائید توانایی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.
توضیح: مهلت ارائه اصل و تصویر مدارک پذیرفته شدگان شامل : مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، مدرک وضعیت نظام وظیفه وعکس ۴*۳ به تعداد ۲ عدد، مدارک اثبات بومی بودن (مطابق ردیف شماره ۷ ) و هرگونه مدارک لازم جهت شغل مربوطه (تذکر شماره ۶) که در شرایط ثبت نام قید گردیده است، حداکثر ۷ روز پس از اعلام نتایج آزمون کتبی می بایست ارایه گردد و عدم ارائه مدارک فوق الذکر در مهلت مقرر به منزله انصراف وی تلقی خواهد شد.
۳- پذیرفته شدگان ۲ برابر ظرفیت پس از تطبیق و تکمیل پرونده طی برنامه زمانی وارد فرآیند مصاحبه می شوند.
۴- مسئولیت ناشی از عـدم رعایت دقیـق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارایه ناقص مدارک بر عهده داوطلب می باشد و چنانچه در هر کدام از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، مراحل جذب داوطلب کان لم یکن تلقی و در صورت صدور حکم بکارگیری، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.
۵- در راستای تکریم و ارج نهادن به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران، برای خانواده های شهدا (همسر، فرزندان و برادر)، آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت – جانبازان ۲۵% و بالاتر و فرزندان و همسران آنها، تا سقف ۲۵% ظرفیت جذب نیروی این آزمون با رعایت شرایط قبولی در آزمون کتبی و فرایند مصاحبه ( مطابق ضوابط مندرج در این آگهی) با هماهنگی و نظارت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد به این قشر معزز اختصاص می یابد .
تبصره ۲ : متقاضیان این قشر معزز در سقف سهمیه ۲۵ % از رعایت شرط حداکثر سن معاف می باشد.
۶ ـ تا سقف ۵ % ظرفیت استخدامی به رزمندگان (با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها)، همسر و فرزندا ن آنان و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ % و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت اختصاص می یابد .
تبصره ۱: مرجع صدور تائیدیه معتبر برای ایثارگران (جانبازان و آزادگان ، فرزندان آنها و فرزندان شهدا ) بنیاد شهید و امور ایثارگران و برای رزمندگان ، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان و معاونت نیروی انسانی نیروهای پنج گانه ، معاونت نیروی انسانی نیروهای ۴ گانه ارتش جمهوری اسلامی ، معاونت نیروی انسانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و ناجا و همچنین معاونت نیروی انسانی اداره کل جهاد کشاورزی استان می باشد . متقاضیان میبایست تاییدیه مربوط را در روز بررسی مدارک ارائه نمایند .
تبصره ۲ :چنانچه داوطلب از امتیازات ردیف های ۵ و۶ استفاده نمایند و مستندات لازم را در زمان مقرر ارائه ننماید، قبولی وی (با هر نمره کسب شده ) کان لم یکن تلقی می گردد.
تبصره ۳: پذیرش در آزمون کتبی به منزله به کار گیری نیست و نتیجه نهایی پس از تطبیق مدارک و شرکت در فرایند مصاحبه اعلام می گردد.
۹- در صورتیکه داوطلبی با مدارک بالاتر از مقطع تحصیلی اعلام شده درآگهی جذب نیرو در آزمون شرکت نماید، فقط مدرک تحصیلی خواسته شده ملاک عمل قرار می گیرد.
۱۰- پذیرش فقط از داوطلبان بومی شهرستان های محل مورد تقاضا شغل مورد نظر می باشد.
داوطلب باید متولد یا ساکن با ده سال سکونت در همان شهرستان باشد، بومی بودن افراد از طریق ذیل احراز می گردد:
الف) شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا برای شغل یکی باشد.
تذکر: با توجه به تغییرات تقسیمات کشوری در سال های مختلف، در صورت اختلاف نظر یا ابهام در خصوص شهرستان محل تولد، ملاک عمل نظر اداره کل ثبت احوال استان مربوطه خواهد بود .
ب ) استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت بموجب تأیید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی (بر اساس فرم پیوست) ممهـور به مهـر نیـروی انتـظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) در شهـرستان مـورد تقاضا خواهد بود .
تبصره:داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تأیید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضای شغل ملاک محاسبه قرار گیرد.
ج ) مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در اولین روز ثبت نام برای آزمون می باشد .
۱۱ -اقلیت های دینی از پاسـخ گویی به سـوالات معارف اسلامی معـاف می باشند و امتیـاز آن در سایر مواد آزمون عمومی توزیع خواهد شد

جدول شماره ۲ : مدرک مورد نیاز ،مواد آزمون عمومی و ضرایب آن ها

عنوان رشته های شغلیعنوان  و مقطع رشته تحصیلیمواد آزمون عمومیضریب سوالاتتعداد سوال
تکنیسین بهره برداری (اپراتور پست های برق)فوق دیپلم برق قدرت

فوق دیپلم برق الکتروتکنیک

فوق دیپلم برق صنعتی

آیین نگارش زبان و ادبیات فارسی۱۱۰
معارف اسلامی۱۱۰
هوش و استعداد تحصیلی۳۱۲
زبان انگلیسی۱۱۰
مهارت های کار با کامپیوتر۳۱۰

توجه : اقلیت های دینی از پاسخ گویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون عمومی توزیع خواهد شد.

جدول شماره ۳ : مدرک مورد نیاز ،مواد آزمون اختصاصی و ضرایب آن ها

عنوان رشته های شغلیعنوان  و مقطع رشته تحصیلیمواد آزمون عمومیضریب سوالاتتعداد سوال
تکنیسین بهره برداری (اپراتور پست های برق)فوق دیپلم برق قدرت

فوق دیپلم برق الکتروتکنیک

فوق دیپلم برق صنعتی

تحلیل مدارهای الکتریکی۱۳۱۲
اصول اندازه گیری الکتریکی۳۱۲
مبانی ماشین های الکتریکی۳۱۲
رله و حفاظت سیستم های الکتریکی۳۱۲

جدول شماره ۴ : عنوان شغل مورد نیاز / شهرستان محل جذب نیرو / تعداد مورد نیاز

ردیفعنوان شغلعنوان  و مقطع رشته تحصیلیاستانهای خوزستان / کهگیلویه و بویر احمد
شهرستانتعداد مورد نیاز
۱تکنیسین بهره برداری (اپراتور پست های برق)فوق دیپلم برق قدرت

فوق دیپلم برق الکتروتکنیک

فوق دیپلم برق صنعتی

باوی۳
۲کارون۷
۳اهواز۳
۴باغملک۷
۵رامشیر۴
۶ایذه۳
۷شوش۶
۸دزفول۷
۱۰آبادان۳
۱۱حمیدیه۴
۱۲لیکک۳
جمع کل۵۰

چگونگی ثبت نام

داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می تواننداز روز سه شنبه مورخ ۹۹/۱۰/۲۳ لغایت ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۰۱ ازطریق سایت مجتمع در آزمون ثبت نام نمایند.
زمان ویرایش اطلاعات: ویرایش اطلاعات از روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱۰/۲۴ تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۰۲ انجام خواهد گرفت.
توجه:داوطلبان گرامی باید توجه داشته باشند بعد از ثبت اطلاعات، بلافاصله مجدداً به صفحه ثبت نام خود مراجعه نمایید تا از وضعیت تایید اطلاعات خود توسط مجری اطمینان حاصل نمایند و در صورت عدم تایید، علت عدم تایید درج خواهد شد که داوطلب موظف است در اولین فرصت، طبق برنامه زمانبندی اعلام شده نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نماید.
هزینه ثبت نام شرکت در آزمون ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد که داوطلبان از طریق درگاه اینترنتی، پس از تکـمیل فرم ثبت نام پرداخت می نمایند.
۴-پس از ثبت نام و پرداخت هزینه،در صورت انصراف وجه واریزی مسترد نمی گردد
۵-پس از انجام کامل و دریافت کد رهگیری ضروری است کلیه داوطلبان این کد را یادداشت نموده و در حفظ آن دقت نمایند
۶- به داوطلبان توصیه می شود که شخصا” اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع ثبت نام اینترنتی، آگهی جذب نیروی حجمی ، راهنما، نحوه ثبت نام ومدارک مورد نیاز را دقیقا” مطالعه نموده و فایل رایانه ای عکس خود را با توجه به جزئیات اعلام شده در بند ” ۶” راهنما و نحوه ثبت نام قبلا” آمـاده نمـایند. ضمناً پیگیری مـراحل بـعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد.
۷-  داوطلبان گرامی جهت سهولت در فرآیند ثبت نام بهتر است ثبت نام را به روز های آخر موکول ننمایند.
و در صـورت وجـود اشکال در مراحل ثبت نام، مانند واضح نبودن عـکس ارسالی و یا سایر موارد اصـلاحی، بعد از ثبت اطلاعات خود، در اسرع وقت مجـدداً به صـفحه ثبت نام خود مراجعه نموده تا از وضـعیت تایید اطلاعات اطمینان حاصل نماید.
توجه : آن دسته از داوطلبانی که فرم ثبت نام را تکمیل می نمایند ولی پرداخت الکترونیکی آنها با مشکل مواجه شده و موفق به دریافت کد رهگیری نمی شوند بااستفاده از لینک “پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام” نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام ودریافت کد رهگیری اقدام نمایند.

راهنما و نحوه ثبت نام

۱- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.
۲- هنگام درج اطلاعات، کلید Caps Lock صفحه کلید خاموش باشد.
۳- از زدن کلید(Enter) در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلید فاصله(Space) استفاده نمایید.
۴- تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است.
۵- کد ملی خود را به صورت کامل ( با درج صفر) ‌و بدون خط تیره وارد نمایید.
۶- برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی ۴×۳ (تمام رخ، زمینه روشن و جدید)‌، با فرمتjpg و با حجم حداکثر۴۰ کیلوبایت استفاده نمایید. عکس های غیر پرسنلی ارسالی به هیچ وجه مورد قبول نخواهد بود.
۷- پس از تکمیل نمودن اطلاعات، شماره رهگیری ثبت نام ارائه شده را یادداشت نمایید. ضمناً‌ امکان چاپ اطلاعات وجود دارد.
۸- فیلد مربوط به شماره بازیابی که از نوع عددی و با ۵ رقم می باشد را به دلخواه تکمیل نموده وآن را به دقت یادداشت کرده یابه خاطر بسپارید. در صورت فراموش کردن کد رهگیری ثبت نام، با استفاده از این شماره به همراه کد ملی و شماره شناسنامه می توانید کد رهگیری خود را بازیابی نمایید، لذا تا پایان مراحل آزمون از این شماره کاملاً مراقبت نمایید.
۹- پس از اتمام مراحل ثبت نام و کامل شدن آن، به منظور ثبت دقیق اطلاعات از دکمه خروج استفاده نمایید.
توزیع کارت ورود به جلسه و زمان و محل برگزاری آزمون

۱- زمان برگزاری آزمون ، ساعت ۰۹:۰۰ صبح پنج شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۳۰ و زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۲۷ لغایت روز چهار شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۲۹ از طریق وب سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان انجام می گردد.
۲- محل برگزاری آزمون : در کارت ورود به جلسه مشخص می گردد
موارد قابل توجه

توجه۱: درصورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون، اطلاع رسانی لازم از طریق سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان به عمل خواهد آمد.
توجه ۲- همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه داوطلب هنگام ورود به جلسه آزمون الزامی است.
توجه ۳-اعلام نتایج قبول شدگان ۲ برابر ظرفیت نیز از طریق وب سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان  اعلام خواهد شد.
توجه ۴- با توجه به اینکه صدور کارت ورود به جلسه آزمون بر اساس اطلاعاتی است که داوطلب در هنگام ثبت نام وارد می نماید. لذا مسؤولیت صحت و سقم اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام و اصل مدارکی که در مراحل بعدی می بایست ارایه نماید بر عهده داوطلب می باشد. و در صورت مغایرت، قبولی داوطلب در آزمون کتبی لغو و امکان حضور در مراحل بعدی را ندارد.
توجه ۵- مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان صرفا” مجری آزمون میباشد و تعهدی در قبال پاسخگویی جذب و استخدام داوطلبین ندارد.

چگونگی توزیع نمرات

۱- پذیرفته شدگان آزمون کتبی ۲ برابر ظرفیت اعلام نیاز می باشد.
۲- قبولی درآزمون کتبی به هیچ وجه به منزله بکارگیری قطعی نمی‌باشد بلکه قبولی نهایی پس از پذیرش در آزمون کتبی و کسب حد نصاب نمره مصاحبه و انجام مراحل بعدی شامل گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینـه از مراکز ذیصـلاح و تایید واحد طب کار جهت سلامت جسمانی می‌باشـد.
۳- کسب حد نصاب نمره آزمون ، با احتصاب مجموع نمرات مواد آزمون و امتیازات مندرج در بندهای ج حداقل پنجاه درصد(۵۰%) نمره کسب شده نفر اول با ارزش وزنی ۴۰% دروس عمومی و ۶۰% دروس تخصصی می باشد.
۴- -.فرآیند آزمون جذب نیروی حجمی مشتمل بر نمره آزمون کتبی و مصاحبه می باشد که نمره نهایی آزمون از مجموع ۶۰% نمره آزمون کتبی و ۴۰% نمره مصاحبه محاسبه می گردد.
در صورت بروز هرگونه مشکل و ابهام با شماره تلفن ۳۳۳۴۷۲۴۸-۰۶۱ مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان به عنوان مجری آزمون در وقت اداری تماس حاصل نمایند.

زمانبندی آزمون
ثبت ناماز روز سه شنبه مورخ ۹۹/۱۰/۲۳
لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۰۱
ویرایش اطلاعاتاز روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱۰/۲۴
لغایت پنجشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۰۱
اخذ کارت ورود به جلسه اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۲۷
لغایت چهارشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۲۹
 زمان آزمون روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۳۰

دانلود فایل راهنمای دفترچه آزمون

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.