خانه » استخدام در استان آذربایجان غربی » استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس (سهامی خاص)

استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس (سهامی خاص)

متن آگهی:

خبر ۱۹ مرداد ۱۴۰۱:شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس (سهامی خاص) به منظور ارزیابی و جذب  نیروی انسانی از پیمانکاران اصلی و داخلی متعهد و کارآمد و به منظور ایجاد فرصت های استخدامی برابر برای کلیه نیروهای پیمانکار اصلی واجد شرایط با تاکید بر رعایت فرایند جذب و بکارگیری نیروی انسانی ضوابط و معیارهای انتخاب و استخدام نیروی انسانی از بین نیروهای شرکت های پیمانکار اصلی شرکت ملی صنایع مس ایران در مجتمع مس سونگون  با اولویت ایثارگران دعوت به همکاری می نماید .

 لذا از افرادی که شرایط شرکت در آگهی ارزیابی و جذب  را دارند دعوت می گردد از مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ لغایت ۱۴۰۱/۰۵/۲۹به آدرس اینترنتی www.karazmoon.com (مرکز آزمونهای  تخصصی دانشگاه صنعتی شریف ) مراجعه و نسبت به ثبت نام در ارزیابی و آزمون اقدام نمایند.

 جدول شماره۱ شرکت های مورد تایید جهت شرکت در آزمون

ردیفشرح فعالیت شرکتمدت سابقه برای افراد بدون سهمیه ایثارگرانمدت سابقه برای خانواده سهمیه ایثارگرانشرایط سنیجنسیتمقطع

(شرایط احراز)

شرایط بومی برای افراد بدون داشتن سهمیه ایثارگرانشرایط بومی برای افراد دارای سهمیه ایثارگران
۱شرکت های دارای قرارداد دوره ای مستقیم (دست اول) با شرکت ملی صنایع مس ایراندارا بودن حداقل ۱۰سال سابقه کار ، حداقل ۳۶۵۰ روز سابقه بیمه تا مورخ ۱۴۰۱/۵/۳۱دارای سابقه بیمه در شرکت مربوطه حداقل از ۱۴۰۰/۱۱/۰۱

به صورت پیوسته

متولدین ۱۳۶۸/۰۵/۳۱به بعد

بر اساس تبصره های بند ۷ شرایط عمومی آگهی آزمون

مرددیپلمدر صورت داشتن سابقه مورد نظر افراد می توانند ثبت نام نمایند (دارا بودن حداقل ۱۰سال سابقه کار ، حداقل ۳۶۵۰ روز سابقه بیمه تا مورخ ۱۴۰۱/۵/۳۱)در صورت داشتن سابقه مورد نظر صرفا  افراد بومی شهرستان های ورزقان ، اهر ، هریس و کلیبرمی توانند ثبت نام نمایند
۲شرکت های معدنی اصلی  دارای قرارداد حفاری ، انفجار، باطله برداری و استخراج با شرکت ملی صنایع مس ایران
۳کارکنان خانواده ایثارگران پروژه های معاونت های توسعه مجتمع مس سونگون ( صرفا کارکنان شرکت اصلی طرف قرارداد با شرکت ملی صنایع مس ایران)

 

افراد بدون سهمیه ایثارگران نمی توانند ثبت نام نمایند.دارای سابقه بیمه در شرکت مربوطه حداقل از ۱۴۰۰/۱۱/۰۱

به صورت پیوسته

متولدین ۱۳۶۸/۰۵/۳۱به بعد

بر اساس تبصره های بند ۷ شرایط عمومی آگهی آزمون

مرددیپلمدر صورت داشتن سابقه مورد نظر صرفا  افراد بومی شهرستان های ورزقان ، اهر ، هریس و کلیبر می توانند ثبت نام نمایند

 

لذا به همین منظور صرفا افرادی که در یکی از شرکت های مورد نظر مشغول به فعالیت هستند و فقط در یکی از حوزه های جدول شماره ۱ در حال حاضر اشتغال دارند شرایط ثبت نام در ارزیابی و آزمون پیمانکاران داخلی را دارند. 

بدیهی است سوابق کاری خارج از موارد قید شده بالا  اعم از پروژه های غیر از معاونت توسعه، قراردادهای غیر دوره ای، قرارداد های حمل، خاک برداری و معدنی غیر اصلی و کلیه پیمانکاران دست دوم مورد تائید نمی باشد.

نکته ۱ : در آزمون مذکور افراد بالاتر از دیپلم هم مجاز به ثبت نام می باشند. بدیهی است افراد مذکور صرفا جهت  مشاغل اجرایی و عملیاتی خط تولید با شرایط احراز با مدرک دیپلم  به خدمت گرفته خواهند شد و تا ۱۰ سال با ارائه تعهد محضری مجاز به ارائه مدرک تحصیلی بالاتر نمی باشند.

نکته ۲ : در صورت قبولی در آزمون ، کلیه پستهای اعطایی معادل دیپلم می باشد.

الف: شرایط شرکت در ارزیابی

شرایط عمومی :

۱-     تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲-     تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی

۳-     دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم (تاریخ صدور کارت پایان خدمت می بایستی قبل از زمان ثبت نام باشد)

۴-   عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تأیید مراجع ذی‌صلاح(

۵-     فراغت کامل تحصیلی (داشتن مدرک فارغ التحصیلی) در مقطع مورد نیاز به هنگام ثبت نام

۶-     داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید امور ایمنی و بهداشت شرکت

۷   حداکثر سن برای شرکت در ارزیابی برای افراد مستقر در شرکت ها متولدین ۱۳۶۸/۰۵/۳۱و بعد از آن می باشد .

تبصره۱: مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب اضافه می گردد، همچنین مدت سابقه کار داوطلبان در شرکت های مورد تائید تا مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۱در صورت پرداخت حق بیمه (حداکثر ۱۵ سال) به سن داوطلب اضافه می گردد.

تبصره ۲: داوطلب در زمان ثبت نام تحت هیچ شرایطی نباید تا تاریخ (۱۴۰۱/۰۵/۳۱) بیش از ۵۰سال سن داشته باشد.

تبصره ۳: حداکثر سن ایثارگران (آزادگان، جانبازان، رزمندگان و فرزندان شهدا و  مفقود الاثر و … )مطابق قوانین زیر خواهد بود(بدیهی است تحت هیچ شرایطی داوطلب نباید تا تاریخ (۱۴۰۱/۰۵/۳۱) بیش از ۵۰ سال سن داشته باشد)

– جانبازان، آزاگان، فرزندان شهدا ، فرزندان جانبازان  ۲۵ درصد و  بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند  و رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه تا سقف ۵۰ سال سن تا مورخ ۱۴۰۱/۵/۳۱می باشند.

– افراد خانواده معظم شهدا(شامل پدر وبرادر) تا میزان ۵سال.

– رزمند گان کمتر از ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه.

۸- متقاضیان از لحاظ بومی بودن صرفا می بایست دارای شرایط قید شده در

 جدول شماره یک باشند .

توضیح : بومی به افرادی اطلاق می گردد که دارای حداقل یکی از شرایط ذیل باشند:

 الف-   محل تولد یا محل صدور شناسنامه داوطلب در یکی از توابع مناطق مذکور در جدول شماره ۱باشد.

ب-   حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از توابع مناطق مذکور در جدول شماره ۱باشد .

ج-    فرزندان کارکنان نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که ۳ سال سابقه خدمت در  شهرستان های مذکور در جدول شماره ۱ دارند.

د- متقاضیانی که پدر آنان متولد یکی از روستاهای سونگون ، زرین کاب یا کبکاور باشد (با تائیدیه واحد حقوقی مجتمع مس سونگون)

 تذکر ۱: در زمان ثبت نام قسمت وضعیت بومی گزینه:  سایر (صرفا کارکنان بالای ۱۰ سال سابقه کار در قراردادهای دوره ای اصلی و معدنی که بومی شهرستان های ورزقان ، اهر ، هریس و کلیبرنیستند را شامل میشود و ملاک مدرک بومی بودن آنها، سابقه تامین اجتماعی می باشد.)

شرایط اختصاصی :

ارزیابی بر اساس  اولویت سوابق شغلی در قراردادها و خانواده با لحاظ شرایط ذیل انجام خواهد شد :

۱: سوابق تجربی : دارا بودن حداقل ۱۰ سال سابقه کار(حداقل ۳۶۵۰ روز سابقه بیمه ) در شرکتهای ذکر شده تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۱(ملاک سابقه در شرکتهای مذکور صرفا بر اساس سابقه فرد در یکی از قراردادهای شرکت ملی صنایع مس ایران قید شده در شرایط آگهی( بدیهی است سایر سوابق فرد متقاضی در آن شرکت در خارج از محدوده قراردادی مذکور مورد تائید نمی باشد).

تبصره ۱: خانواده ایثارگران ۲۵ درصد شامل : فرزندان شهدا ، فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر  ،فرزندان آزادگان دارای یکسال اسارت  وبرادر شهید که دارای سابقه بیمه در شرکت های ذکر شده در آگهی حداقل از ۱۴۰۰/۱۱/۰۱صورت پیوسته می باشند، مجاز به ثبت نام هستند.

تبصره ۲ : خانواده ایثارگر ۵ درصد شامل فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه درجبهه ها و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت که دارای سابقه بیمه در شرکت های ذکر شده در آگهی حداقل از ۱۴۰۰/۱۱/۰۱به صورت پیوسته می باشند، مجاز به ثبت نام هستند.

تبصره ۳: خود داوطلب با داشتن هرگونه سابقه ایثارگری داوطلبانه که دارای سابقه بیمه در شرکت های ذکر شده در آگهی حداقل از ۱۴۰۰/۱۱/۰۱به صورت پیوسته می باشند، مجاز به ثبت نام می باشد.

تبصره ۴ : تنها یکی از فرزندان خانواده هر ایثارگر از سهمیه مربوط برخوردار خواهد گردید. اولویت جذب با خانواده ایثارگران با سهمیه و سابقه کار  بالاتر و همچنین فرزندان  ایثارگران بازنشسته شرکت ملی صنایع مس ایران می باشد.

تبصره ۵: ملاک سابقه افراد ، صرفا محل قید شده در سوابق تامین اجتماعی  هر فرد در شرکتهای  مورد تائید در مجتمع مس سونگون  می باشد ، کلیه موارد می بایست توسط منابع انسانی مجتمع و بر اساس اسناد مثبته از جمله کارت تردد ، مجوز ورود و …تایید رسمی گردد.

تبصره ۶: مجموع سوابق افراد  عادی در شرکت ها و  قراردادهای مورد تائید  در هر شرایطی نباید  از ۳۶۵۰ روز کمتر  باشد.

تبصره ۷: پیمانکاران شرکت های طرف قرارداد اصلی با شرایط ذکر شده آگهی به هیچ عنوان حتی در صورت پرداخت حق بیمه توسط شرکت اصلی مجاز به ثبت نام در آزمون نمی باشند.

تبصره ۸ : متقاضیانی که از مورخ ۱۳۹۱/۰۶/۰۱لغایت  ۱۴۰۱/۰۶/۰۱در یکی از قراردادهای شرکت های مورد تائید مشغول به کار بوده اند و دارای بیمه پیوسته بوده اند، در ایام تعلیق (حداکثر تا ۳۰ روز) ناشی از استعلاجی و … قرار گرفته اند، مجاز به ثبت نام می باشند. (با ارائه اسناد مثبته(

۲: اشتغال: متقاضی می بایست حتما در زمان ثبت نام در یکی از شرکتهای پیمانکاری مورد تایید اشتغال داشته باشد و صرفا در یکی از قراردادهای دوره ای مستقیم (دست اول) ،  شرکت های معدنی اصلی  دارای قرارداد حفاری و انفجار، باطله برداری و استخراج با شرکت ملی صنایع مس ایران و  کارکنان خانواده ایثارگران پروژه های معاونت توسعه مجتمع مس سونگون ( صرفا کارکنان شرکت اصلی طرف قرارداد با شرکت ملی صنایع مس ایران) مشغول به فعالیت باشند .

۳مدرک تحصیلی :  پذیرفته شدگان  نهایی جذب شده صرفا جهت  مشاغل اجرایی و عملیاتی (تولیدی) با شرایط احراز دیپلم  به خدمت گرفته خواهند شد و تا ۱۰ سال با ارائه تعهد محضری مجاز به ارائه مدرک تحصیلی بالاتر نمی باشند.

۴: سلامت: نیروی انسانی مورد نظر علاوه بر داشتن شرایط عمومی جذب بایستی از سلامت جسمی  با تایید واحد ایمنی  و طب صنعتی برخوردار باشند.

توضیحات مهم: 

۱-  متقاضیان بر اساس ضوابط و مقررات قانون کار به صورت قرارداد تامین نیرو جذب می گردند و ضمنا پذیرفته شدگان نهایی با علم به کاهش احتمالی  حقوق و مزایا ، حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می نمایند .

۲-  چنانچه در هر مرحله از جذب و در هر زمان محرز شود متقاضی به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد از انجام مراحل بعدی بر اساس صلاحدید شرکت حتی پس از اشتغال محروم و از روند جذب حذف خواهد شد. ضمنا مدارک ارائه شده در زمان ثبت نام ملاک عمل و ارزیابی می باشد و پس از اتمام زمان ثبت نام هرگونه مدرک قابل ارائه و بررسی نمی باشد.

۳-  در مواردی که در یک خانواده دو نفر شامل شرایط شرکت در ارزیابی و  آزمون می باشند ،تنها یک نفر در صورت  قبولی نهایی پذیرفته خواهد شد.

۴-  در صورت انصراف هر یک از قبول شدگان  نهایی ، به هر دلیلی اعم از کاهش حقوق و … حق شرکت در آزمونهای آینده  از فرد مذکور  ، سلب خواهد شد.

۵- جذب افراد دارای معافیت از خدمت به صورت پزشکی در صورت قبولی پس از تائید مرکز طب صنعتی و در صورت انطباق با شرایط شغل امکان پذیر می باشد.

۶- داوطلب با علم و آگاهی کامل از شرایط و نحوه ی ثبت نام ،در صورت ثبت نام در آزمون بدون داشتن شرایط آگهی حق هر گونه اعتراض نسبت به پرداخت وجه ثبت نام را نخواهد داشت .

۷- در آزمون مذکور افراد بالاتر از دیپلم هم مجاز به ثبت نام می باشند. بدیهی است افراد مذکور صرفا جهت  مشاغل اجرایی و عملیاتی خط تولید با شرایط احراز با مدرک دیپلم  به خدمت گرفته خواهند شد و تا ۱۰ سال با ارائه تعهد محضری مجاز به ارائه مدرک تحصیلی بالاتر نمی باشند.

ب : نحوه ثبت نام و مهلت آن 

متقاضیان پس از مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن حداکثر تا پایان روز  ۱۴۰۱/۰۵/۲۹فرصت خواهند داشت به آدرس اینترنتی www.karazmoon.com (مرکز آزمونهای تخصصی دانشگاه صنعتی شریف ) مراجعه و برای شرکت در آزمون و ارزیابی  ثبت نام نمایند .

۱-  واریز مبلغ ۱،۹۰۰،۰۰۰ریال (یک میلیون و نهصد هزار ریال) به صورت الکترونیکی و بانکی از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی دانشگاه صنعتی شریف به عنوان حق ثبت نام .

توجه : وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد .

۲- متقاضی می بایست موارد زیر را اسکن و فایل مربوطه را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشد و در سایت ثبت نام بارگذاری نماید، بدیهی است صرفا ملاک اعمال مدارک زمان ثبت نام می باشد و به هر گونه ارائه مدرک پس از پایان زمان ثبت نام ترتیب اثر داده نخواهد شد .

– عکس داوطلب (سایز ۴*۳)

– کارت ملی

– شناسنامه (صفحه اول و دوم شناسنامه)

– گواهی فراغت از تحصیل

– مدارک بومی بودن

– ارائه استعلام مدرک تحصیلی جهت داوطلبین دیپلم از سایت   kemt.medu.ir و ارائه استعلام مدرک تحصیلی جهت داوطلبین بالاتر از دیپلم از سایت estelam.msrt.ir

– کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت قانونی دائم (کارت خدمت های قدیمی پشت و رو اسکن گردد)

– مدارک سوابق پرداخت حق بیمه و مرتبط که به تایید سازمان تامین اجتماعی و کارگزینی مجتمع رسیده باشد. نام شعبه،کارگاه ، شماره قرارداد و جزییات سوابق کار به طورکامل قید شده باشد) فایل به صورت pdf بارگذاری شود). جدول سوابق کاری مشابه نمونه ارائه شده در انتهای آگهی ارسال گردد.

– آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد کار معتبر

– مدارک  و مستندات بازنشستگی ، فوتی و از کارافتادگی والدین

– مدارک و مستندات ایثارگری (صرفا نامه رسمی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و برای تاییدیه مدت حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه ها نامه مکتوب معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع جهاد کشاورزی و سازمان ارتش جمهوری اسلامی ایران مورد تایید می باشد ، بدیهی است سایر مراجع مورد تایید نمی باشد.)

تکمیل کامل ودقیق فرم پیوست شماره ۱ و ۲ (لازم به ذکر است، فرم شماره ۱ و ۲ به صورت کامل تکمیل گردد و هر دو فرم الزاما به مهر و امضای مدیر عامل یا مدیر اداری شرکت فعلی متقاضی برسد و همچنین قسمت مربوط به بنیاد شهید توسط بنیاد شهید هر شهرستان تائید گردد)

توجه : حجم عکس نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و سایر موارد اسکن شده نیز نباید بیشتر از ۲۰۰کیلوبایت باشد .

سایر توضیحات :

۱-   ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرمت موجود به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد . (دریافت کد رهگیری به منزله تایید نهایی ثبت نام نمی باشد)

۲-  متقاضیان باید پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و نسبت به چاپ تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند .

۳- لازم است متقاضیان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند . مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از تائید اینکه  متقاضی شرایط شرکت در آزمون را دارد یا خیر بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند . بدیهی است در هر یک از مراحل حتی پس از بکارگیری چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارک مشاهده شود ، ضمن ممانعت از ادامه کار ، از روند جذب حذف خواهند شد .

ج : دریافت کارت شرکت در آزمون

دریافت کارت شرکت در آزمون در صورت تائید نهایی و احراز شدن شرایط شرکت در ارزیابی  به شرح ذیل می باشد :

۱     – دریافت کارت از طریق سایت کارآزمون طبق کد رهگیری ارائه شده ، امکان پذیر است .

۲   – محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است .

د : نحوه برگزاری آزمون 

۱-    آزمون  به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد .

۲-  آزمون شامل ۱۰۰ سوال در زمینه معارف اسلامی ، علوم اجتماعی ، زبان و ادبیات فارسی ، ریاضی ، هوش و زبان انگلیسی می باشد .

تبصره ۹: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد ارزیابی  توزیع می شود .

ه : اعلام نتایج 

از بین افرادی که حائز بیشترین امتیاز در ارزیابی و آزمون گردیده اند  جهت مصاحبه معرفی خواهند گردید . متقاضیان  در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵-۶۶۵۳۰۰۴۳-۰۲۱ تماس حاصل نمایند .

داوطلب گرامی جهت ثبت نام در آزمون شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس کلیک کنید.

مشاهده نمونه جدول سوابق کاری
دریافت فرم پیوست ١ و ٢
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.