خانه » استخدام در استان کرمان » استخدام شرکت معدن جویان بابک(اطلاعیه تغییر زمان برگزاری آزمون)

استخدام شرکت معدن جویان بابک(اطلاعیه تغییر زمان برگزاری آزمون)

متن آگهی:

بر ۲۳ بهمن ۹۸: اطلاعیه تغییر زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت معدن جویان بابک

؛ با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۲ اسفند ماه آزمون جذب نیروی انسانی شرکت معدن جویان بابک با توجه به مصوبه شورای تامین استان کرمان در تاریخ ۲۵ بهمن ماه برگزار نمی شود. تاریخ جدید آزمون از طریق سایت ثبت نام به اطلاع خواهد رسید.


خبر ۱۴ بهمن ۹۸: اصلاحیه شماره ۲ گهی آزمون استخدامی شرکت معدن جویان بابک 

اصلاحیه شماره دو : الف )به عنوان شغلهای تکنسین تیکنر و فیلتر پرس و تکنسین فلوتاسیون(ردیف ۶و۷عنوان شغلی مندرج در دفترچه)  رشته تحصیلی “مکانیک-کلیه گرایشها” اضافه شد.
ب)برای کارشناس HSE داوطلب زن هم مجاز به ثبت نام میباشد.ردیف ۱۸″

خبر ۱۳ بهمن ۹۸: اصلاحیه شماره ۱ آگهی آزمون استخدامی شرکت معدن جویان بابک 

اصلاحیه شماره یک : تغییر در جدول رشته شغل های (تکنسین تیکنر و فیلتر پرس، تکنسین فلوتاسیون، مدیر آزمایشگاه، کارشناس آزمایشگاه)
رشته تحصیلی مهندسی شیمی به رشته های تحصیلی مورد نیاز این چهار رشته شغلی اضافه شد.


خبر ۸ بهمن ماه ۹۸ – شـرکت معـدن جویـان بابـک در نظـر دارد بمنظـور تکمیــل نیــروی انسـانی در فـاز یـک خـود بـه تعـداد ۱۰۱ نفـر از طریـق برگــزاری آزمون جـذب نیـروی انسـانی از بـین داوطلبـان مـرد و زن، پـس از انجـام مراحـل آزمـون کتبـی ، مصـاحبه و گـزینش، از بـین پذیرفتـه شدگان نهایی فقط بومی استان کرمان دعوت به همکاری نماید.

مهلت ثبت نام : ۱۸ بهمن ماه ۹۸

جهت دانلود فایل راهنما اینجا کلیک کنید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.