خانه » استخدام در استان کرمان » استخدام شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان (اصلاحیه دوم ثبت نام)

استخدام شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان (اصلاحیه دوم ثبت نام)

متن آگهی:

خبر ۲۳ شهریور ماه ۹۸ – شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد به منظور شناسایی و بکارگیری نیروی قراردادی از افراد بومی سیرجان و بردسیر به تفکیک، از طریق شرکت های تامین نیرو در قسمت های ذکر شده در جداول ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، روانشناختی و گزینش جذب نیرو  نماید.

 افرادی که متقاضی شرکت در آزمون می باشند، می توانند برای  ثبت نام از تاریخ ۹۸/۰۴/۲۶ تا تاریخ ۹۸/۰۵/۰۴ به آدرس اینترنتی مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف  (www.karasa.ir) مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

*مهلت ثبت نام برای متقاضیان از تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۳لغایت ۱۳۹۸/۰۷/۰۱می باشد.

*اصلاحیه دوم:  جدول ۱(رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز) 

مقطعرشته تحصیلی مورد پذیرشتعداد مورد نیازتوضیحات
سیرجانبردسیر
دیپلمرشته های فنی۳
فوق دیپلممتالورژی۴
شیمی۴
مکانیک۲
برق – ابزاردقیق۱
لیسانسشیمی گرایش کاربردی- محض۴۱
متالورژی۴
کامپیوتر گرایش نرم افزار۲

*شرایط سنی جهت رشته های جدول ۱:

برای مقطع دیپلم حداکثر ۲۵ سال متولدین( ۱۳۷۳/۰۶/۲۳و بعد از آن)

برای مقطع فوق دیپلم حداکثر ۲۷ سال متولدین (۱۳۷۱/۰۶/۲۳و بعد از آن)

برای مقطع لیسانس حداکثر ۳۰ سال متولدین (۱۳۶۸/۰۶/۲۳و بعد از آن) 

جدول ۲ (رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز)

متقاضیمدرک تحصیلیتعداد مورد نیازشرایط مورد نیاز
سیرجانبردسیر
آتش نشاندیپلم۶۲حداکثر سن قابل پذیرش ۲۸ سال- قد حداقل ۱۷۰ سانتی متر- bmi مناسب- انجام آزمون تئوری و تست بدنی-کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت غیر پزشکی- دارا بودن گواهینامه پایه یک الزامی است- داشتن مدرک قهرمانی دریکی از رشته های رزمی ویا تعهد ۶ ماهه برای دریافت آن(درصورت قبولی در آزمون)الزامیست.
تکنسین فوریت های پزشکیالویت اول: فوق دیپلم فوریت های پزشکی

الویت دوم: فوق دیپلم هوش بری

۷۶    حداکثر سن قابل پذیرش ۲۸ سال- bmi مناسب- کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت غیر پزشکی- استعلام از مراکز اورژانس ۱۱۵ به منظور عدم اشتغال در مکان دیگر- متقاضیان این دو گروه می بایست تعهدات قانونی (دوره طرح مربوط، سربازی و …) را سپری کرده و مدارک مستند آن را ضمیمه نمایند.

 

کارشناس ایمنیکارشناس رشته های:

۱- صنایع گرایش ایمنی صنعتی

۲- مهندسی بهداشت حرفه ای

۳- مهندسی ایمنی وحفاظت کار

۴- کارشناس سلامت ایمنی و محیط زیست hse

۵- مهندسی تکنولوژی ایمنی

۶- مهندسی ایمنی گرایش حفاظت فنی

۷- مهندسی ایمنی صنعتی و محیط کار

۲حداکثر سن قابل پذیرش ۳۰ سال- حداقل ۲ سال سابقه کار
کارشناس بهداشت حرفه ایمهندسی بهداشت حرفه ای۱۱حداکثر سن قابل پذیرش ۳۰ سال

اصلاحیه اول :  شرایط سنی جهت رشته های جدول ۲:

– حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم و فوق دیپلم ۳۰ سال (متولدین ۶۸/۰۵/۰۴و بعد از آن) برای داوطلبان لیسانس ۳۲ (متولدین ۶۶/۰۵/۰۴و بعدازآن) می باشد. 

– در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان رشته های جدول ۲ برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم  و فوق دیپلم از ۳۲ سال و لیسانس از ۳۴ سال نبایستی تجاوز نماید.

 شرایط شرکت در آزمون:

۱-     شرایط عمومی:

۱-۱-         تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۱-۲-        تدیّن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

۱-۳-        دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم غیر پزشکی

۱-۴-         عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تأیید مراجع ذی‌صلاح)

۱-۵-        عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

۱-۶-        داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید امور ایمنی و بهداشت شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان

۱-۷-         عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر و روانگردان و … (با تایید مراجع ذی صلاح)

۲-     شرایط سنی ( جهت رشته های جدول ۲)

۲-۱-              حداکثر سن مجاز برای داوطلبان  دیپلم و فوق دیپلم ۳۰سال (متولدین ۶۸/۰۵/۰۴و بعد از آن) برای داوطلبان لیسانس ۳۲سال (متولدین ۶۶/۰۵/۰۴و بعد از آن)  می­باشد.

۲-۲-            مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.( داوطلبینی که خدمت سربازی گذرانده اند، ۲ سال به شرط سنی شان افزوده میگردد)

۲-۳-            به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای پیمانکاری شرکت جهان فولاد سیرجان­ که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر ۵ سال  به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

۲-۴-            شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد :

۲-۴-۱-      داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می‌شود.

۲-۴-۲-      داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن اضافه می‌شود.

۲-۴-۳-      افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها(همسر و فرزندان)، جانبازان بالای ۲۵ درصد و آزادگان به میزان ۵ سال به حداکثر سن اضافه می‌شود.

۲-۵-            در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان برای دارندگان مدرک تحصیلی جدول ۲، دیپلم و  فوق دیپلم از ۳۲سال و لیسانس از ۳۴ سال نبایستی تجاوز نماید.

۳-            شرایط بومی بودن

*      برای متقاضیان استخدام به افرادی بومی اطلاق می‌گردد که دارای یکی از شرایط زیر باشند:

۱-      محل سکونت  حداقل ۴ سال گذشته متقاضی در یکی از توابع شهرستان سیرجان یا بردسیر باشد.(  نامه به تایید شورای شهر الزامی است)

۲-      محل تولد/محل صدور شناسنامه فرد متقاضی یا همسر متقاضی یکی از توابع شهرستان سیرجان یا بردسیر باشد.

۳-      طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از توابع شهرستان سیرجان یا بردسیر باشد.

۴-      داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار ( ۴ ) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان های محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند .

۴-     شرایط معدل:

۴-۱-         داشتن حداقل معدل کل ۱۲ برای متقاضیان دیپلم و حداقل معدل کل ۱۳ برای سایر مقاطع 

 ۵-     شرایط مدرک تحصیلی:

۵-۱-            مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

۵-۲-             دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.

۵-۳-            تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه­های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.

۵-۴-             مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.

                  مدرک تحصیلی بالاتر از سطح تحصیلی قید شده در آگهی مورد پذیرش نخواهد بود.

تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و کارت معافیت دائم ­آنان بعد از تاریخ ۹۸/۰۵/۰۴باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

 ۶-     اولویتهای جذب:

۶-۱-            اختصاص ۱۰% کل پذیرفته شدگان به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای ۲۵% می باشد مشروط بر این که حداقل ۶۰% کل امتیاز نفر اول پذیرفته شده در آزمون را کسب کرده باشد.

۶-۲-            در شرایط مساوی اولویت با افرادی است که دارای معدل بالاتری هستند.

۷-       نحوه ثبت نام و مهلت آن:

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز جمعه ۹۸/۰۵/۰۴ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود).

۷-۱-            مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

۷-۲-            واریز مبلغ ۷۰۰،۰۰۰ ریال (هفتصد هزارریال) به صورت الکترونیکی به‌عنوان حق ثبت نام در آزمون.

          *وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
تبصره ۱ : هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد. 

۷-۳-            داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۸۰ کیلوبایت باشد)

 •        عکس داوطلب ۴×۳
 •        شناسنامه
 •        کارت ملی
 •        کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویامعافیت دائم غیر پزشکی
 •        مدرک فارغ التحصیلی
 •        مدارک مربوط به سابقه کار به تایید سازمان تامین اجتماعی
 •        مدرک بومی بودن
 •        مدارک ایثارگری موضوع بند ۲
 •        مدرک دوره طرح گذرانده مرتبط به رشته های فوریت های پزشکی و هوش بری
 •        گواهینامه پایه یک برای مشاغل آتشنشان
 •        مدرکحداقل ۲ سال سابقه کار جهت رشته های کارشناس ایمنی

۷-۴-            ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت www.karasa.ir به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‌باشد. (دریافت کد رهگیری به منزله تایید نهایی ثبت نام نمی باشد)

۷-۵-       داوطلبان باید پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی(تایید شده) خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید. 

۷-۶-            تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور اعلام می­گردد.

تبصره ۲ : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

۸-       نحوه برگزاری آزمون:

۸-۱-    آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.

۸-۲-       آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات) و سؤالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.

۸-۳-       امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از ۶۰ درصد امتیاز نفر اول کمتر باشد.

تبصره: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می شود.

۹-      توضیحات مهم :

۹-۱-       چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۹-۲-        بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

۹-۳-       کلیه مشاغل عملیاتی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.

۹-۴-        محل شرکت جهان فولاد سیرجان واقع در کیلومتر۵۰ جاده شیراز – سیرجان و کارخانه نورد بردسیر واقع در ابتدای جاده بردسیر کرمان می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین می کند

۹-۵-       چنانچه داوطلب در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ویا  یکی از شرکتهای پیمانکار و همکار شرکت معدنی و صنعتی گل گهر  ویا شرکتهای  منطقه گل گهر و یا میدکو شاغل  باشد، ضروری است قبل از ثبت نام از شرکت قبلی استعفا داده باشد؛ در غیر اینصورت قبولی وی در آزمون کان لم یکن تلقی می گردد.

۹-۶-       متقاضیان فوریت های پزشکی و هوش بری می بایست تعهدات قانونی (دوره طرح مربوط، سربازی و …) را سپری کرده و مدارک مستند آن را ضمیمه نمایند.

۹-۷-       متقاضیان آتشنشان بایستی دارای مدرک قهرمانی در یکی از رشته های رزمی ویا تعهد ۶ ماهه برای دریافت آن(درصورت قبولی در آزمون) را داشته باشند.

۱۰-    دریافت کارت آزمون:

۱۰-۱-     دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخهای تعیین شده امکان‌پذیر است.

۱۰-۲-    محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.

۱۱-    اعلام نتایج آزمون : 

۱۱-۱-         نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد.

۱۱-۲-         داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن  ۶۶۵۶۰۴۶۵  -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

داوطلب گرامی جهت ثبت نام کلیک کنید


خبر ۱۸ مرداد ۹۸: اصلاحیه و تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان

حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم و فوق دیپلم ۳۰ سال (متولدین ۶۸/۰۵/۰۴ و بعد از آن) برای داوطلبان لیسانس ۳۲ (متولدین ۶۶/۰۵/۰۴ و بعدازآن) می باشد.

مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت شده تا تاریخ ۹۸/۰۵/۲۸ ساعت ۱۶ می باشد.


خبر ۵ مرداد ۹۸: اعلام منابع آزمون استخدامی شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان 

جهت مشاهده منابع آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ تیر ماه ۹۸ – شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد به منظور شناسایی و بکارگیری نیروی قراردادی از افراد بومی سیرجان و بردسیر به تفکیک، از طریق شرکت های تامین نیرو در قسمت های آتش نشانی، اورژانس، ایمنی و بهداشت حرفه ای از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، روانشناختی و گزینش جذب نیرو نماید.

افرادی که متقاضی شرکت در آزمون می باشند، می توانند برای ثبت نام از تاریخ ۹۸/۰۴/۲۶ تا تاریخ ۰۴ /۹۸/۰۵ به آدرس اینترنتی مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف (www.karasa.ir) مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز

متقاضیمدرک تحصیلیتعداد مورد نیازشرایط مورد نیاز
سیرجانبردسیر
آتش نشاندیپلم۶۲حداکثر سن قابل پذیرش ۲۸ سال- قد حداقل ۱۷۰ سانتی متر- bmi مناسب- انجام آزمون تئوری و تست بدنی-کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت غیر پزشکی- دارا بودن گواهینامه پایه یک الزامی است- داشتن مدرک قهرمانی دریکی از رشته های رزمی ویا تعهد ۶ ماهه برای دریافت آن(درصورت قبولی در آزمون)الزامی می باشد.
تکنسین فوریت های پزشکیالویت اول: فوق دیپلم فوریت های پزشکی الویت دوم: فوق دیپلم هوشبری۷۶                   حداکثر سن قابل پذیرش ۲۸ سال- bmi مناسب- کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت غیر پزشکی- استعلام از مراکز اورژانس ۱۱۵ به منظور عدم اشتغال در مکان دیگر- متقاضیان این دو گروه می بایست تعهدات قانونی (دوره طرح مربوط، سربازی و …) را سپری کرده و مدارک مستند آن را ضمیمه نمایند.
کارشناس ایمنیکارشناس رشته های:۱- صنایع گرایش ایمنی صنعتی۲- مهندسی بهداشت حرفه ای۳- مهندسی ایمنی وحفاظت کار۴- کارشناس سلامت ایمنی و محیط زیست hse۵- مهندسی تکنولوژی ایمنی۶- مهندسی ایمنی گرایش حفاظت فنی۷- مهندسی ایمنی صنعتی و محیط کار۲حداکثر سن قابل پذیرش ۳۰ سال- حداقل ۲ سال سابقه کار
کارشناس بهداشت حرفه ایمهندسی بهداشت حرفه ای۱۱حداکثر سن قابل پذیرش ۳۰ سال

شرایط شرکت در آزمون:

۱- شرایط عمومی:

۱-۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۱-۲- تدیّن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

۱-۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم غیر پزشکی

۱-۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تایید مراجع ذی‌صلاح)

۱-۵- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، موسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

۱-۶- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید امور ایمنی و بهداشت شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان

۱-۷- عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر و روانگردان و … (با تایید مراجع ذی صلاح)

۲- شرایط سنی

۲-۱- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم و فوق دیپلم ۲۸ سال (متولدین ۷۰/۰۵/۰۴و بعد از آن) برای داوطلبان لیسانس ۳۰ سال (متولدین ۶۸/۰۵/۰۴ و بعد از آن) می­باشد.

۲-۲- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.( داوطلبینی که خدمت سربازی گذرانده اند، ۲ سال به شرط سنی شان افزوده میگردد)

۲-۳- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای پیمانکاری شرکت جهان فولاد سیرجان­ که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر ۵ سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

۲-۴- شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد :

۲-۴-۱- داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می‌شود.

۲-۴-۲- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن اضافه می‌شود.

۲-۴-۳- افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها(همسر و فرزندان)، جانبازان بالای ۲۵ درصد و آزادگان به میزان ۵ سال به حداکثر سن اضافه می‌شود.

۲-۵- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم از ۳۰ سال و لیسانس از ۳۲ سال نبایستی تجاوز نماید.

۳- شرایط بومی بودن

برای متقاضیان استخدام به افرادی بومی اطلاق می‌گردد که دارای یکی از شرایط زیر باشند:

۱- محل سکونت حداقل ۴ سال گذشته متقاضی در یکی از توابع شهرستان سیرجان یا بردسیر باشد.( نامه به تایید شورای شهر الزامی است)

۲- محل تولد/محل صدور شناسنامه فرد متقاضی یا همسر متقاضی یکی از توابع شهرستان سیرجان یا بردسیر باشد.

۳- طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از توابع شهرستان سیرجان یا بردسیر باشد.

۴- داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار ( ۴ ) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان های محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند .

۴- شرایط معدل:

۴-۱- داشتن حداقل معدل کل ۱۲ برای متقاضیان دیپلم و حداقل معدل کل ۱۳ برای سایر مقاطع

۵- شرایط مدرک تحصیلی:

۵-۱- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

۵-۲- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.

۵-۳- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه­های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.

۵-۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و کارت معافیت دائم ­آنان بعد از تاریخ ۹۸/۰۵/۰۴باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

با توجه به این­که پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می­باشد. لذا پذیرفته شدگان نهایی می­بایست صرفا با شرایط و مدارک تحصیلی پذیرش شده به کار در شرکت مشغول گردند. و هیچ­گونه مدرک تحصیلی بالاتر از شرایط اعلام شده و پذیرش شده قابل قبول و اعمال نمی­باشد.

۶- اولویتهای جذب:

۶-۱- اختصاص ۱۰% کل پذیرفته شدگان به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای ۲۵% می باشد مشروط بر این که حداقل ۶۰% کل امتیاز نفر اول پذیرفته شده در آزمون را کسب کرده باشد.

۶-۲- در شرایط مساوی اولویت با افرادی است که دارای معدل بالاتری هستند.

۷- نحوه ثبت نام و مهلت آن:

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز جمعه ۹۸/۰۵/۰۴ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود).

۷-۱- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

۷-۲- واریز مبلغ ۷۰۰،۰۰۰ ریال (هفتصد هزارریال) به صورت الکترونیکی به‌عنوان حق ثبت نام در آزمون.

*وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
تبصره ۱ : هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.

۷-۳- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۸۰ کیلوبایت باشد)

· عکس داوطلب ۴×۳

· شناسنامه

· کارت ملی

· کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم غیر پزشکی

· مدرک فارغ التحصیلی

· مدارک مربوط به سابقه کار به تایید سازمان تامین اجتماعی

· مدرک بومی بودن

· مدارک ایثارگری موضوع بند ۲

· مدرک دوره طرح گذرانده مرتبط به رشته های فوریت های پزشکی و هوش بری

· گواهینامه پایه یک برای مشاغل آتشنشان

· مدرک حداقل ۲ سال سابقه کار جهت رشته های کارشناس ایمنی

۷-۴- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت www.karasa.ir به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‌باشد. (دریافت کد رهگیری به منزله تایید نهایی ثبت نام نمی باشد)

۷-۵- داوطلبان باید پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی(تایید شده) خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.

۷-۶- تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور اعلام می­گردد.

تبصره ۲ : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
۸- نحوه برگزاری آزمون:

۸-۱- آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.

۸-۲- آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات) و سوالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.

۸-۳- امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از ۶۰ درصد امتیاز نفر اول کمتر باشد.

تبصره: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می شود.
۹- توضیحات مهم :

۹-۱- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۹-۲- بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

۹-۳- کلیه مشاغل عملیاتی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.

۹-۴- محل شرکت جهان فولاد سیرجان واقع در کیلومتر۵۰ جاده شیراز – سیرجان و کارخانه نورد بردسیر واقع در ابتدای جاده بردسیر کرمان می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین می کند

۹-۵- چنانچه داوطلب در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ویا یکی از شرکتهای پیمانکار و همکار شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ویا شرکتهای منطقه گل گهر و یا میدکو شاغل باشد، ضروری است قبل از ثبت نام از شرکت قبلی استعفا داده باشد؛ در غیر اینصورت قبولی وی در آزمون کان لم یکن تلقی می گردد.

۹-۶- متقاضیان فوریت های پزشکی و هوش بری می بایست تعهدات قانونی (دوره طرح مربوط، سربازی و …) را سپری کرده و مدارک مستند آن را ضمیمه نمایند.

۹-۷- متقاضیان آتشنشان بایستی دارای مدرک قهرمانی در یکی از رشته های رزمی ویا تعهد ۶ ماهه برای دریافت آن(درصورت قبولی در آزمون) را داشته باشند.
۱۰- دریافت کارت آزمون:

۱۰-۱- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخهای تعیین شده امکان‌پذیر است.

۱۰-۲- محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.
۱۱- اعلام نتایج آزمون :

۱۱-۱- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد.

۱۱-۲- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵ -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.