خانه » استخدام در استان خوزستان » استخدام شرکت صنعت فولادشادگان(اعلام منابع آزمون )

استخدام شرکت صنعت فولادشادگان(اعلام منابع آزمون )

متن آگهی:

خبر ۲۵ مرداد ۱۴۰۲- اعلام منابع آزمون استخدامی شرکت صنعت فولاد شادگان


خبر ۲۵ مرداد ۱۴۰۲- تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت صنعت فولاد شادگان

به اطلاع داوطلبین گرامی شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت صنعت فولاد شادگان میرساند  زمان ثبت نام در آزمون فوق الاشاره  تا ساعت ۲۲ روز جمعه مورخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ تمدید گردید

 

لینک ثبت نام آزمون استخدامی شرکت صنعت فولاد شادگان ( جهت رویت کلیک نمایید)


خبر ۲۵ مرداد ۱۴۰۲- تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت صنعت فولاد شادگان
زمان ثبت نام در آزمون فوق الاشاره تا ساعت ۲۲ روز جمعه مورخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ تمدید گردید.


خبر ۱۰ مرداد ماه ۱۴۰۲ – شرکت صنعت فولادشادگان (یکی از شرکت های گروه فولاد خوزستان) واقع در استان خوزستان – کیلومتر ۱۰ جاده سربندر- آبادان، با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد تعداد ۳۹۹ نفر نیروی انسانی مورد نیاز خود را از میان متقاضیان مرد واجد شرایط بومی استان خوزستان از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و مهارتی، معاینات طب صنعتی و گزینش، مطابق قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی و بر اساس شرایط ذکر شده در این آگهی دعوت به همکاری نماید. لازم به ذکر است که در مشاغل کارشناسی متقاضیان بومی استان خوزستان و در مشاغل زیر کارشناسی منحصراً متقاضیان بومی شهرستان شادگان مجاز به شرکت در آزمون می باشند.

توضیحات
تبصره ۱: در رابطه با رشته های اعلام شده در جدول شماره(۳) منحصراً متقاضیان بومی شهرستان شادگان مجاز به ثبت نام می باشند.
تبصره ۲: متقاضی بومی به کسی اطلاق می شود که دارای حداقل یکی از شرایط زیر باشد:
الف) محل صدور شناسنامه، شهرستان شادگان باشد.
ب) محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم، شهرستان شادگان باشد.
تبصره ۳: کلیه شاغلین قرارداد مدت معین و تامین نیرو شرکت صنعت فولاد شادگان، متقاضی شرکت در مقاطع کارشناسی و دیپلم از تمامی شروط ذکر شده در این دفترچه (تطابق رشته تحصیلی، بومی بودن و غیره) معاف میباشند.
تبصره ۴: نتایج آزمون کتبی برابر ظرفیت در هر رشته تحصیلی اعلام خواهد شد، طبیعی است دعوت به مصاحبه به منزله قبولی نبوده و پذیرش نهایی پس از گذراندن موفقیت آمیز مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب صنعتی، گزینش و سایر مراحل اداری و استخدامی انجام خواهد شد.
تبصره ۵: شرکت در آزمون برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری، در هر یک از رشته های جداول فوق ممنوع می باشد. بدیهی است چنانچه هر زمان، خالف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد، از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
تبصره ۶: کارکنان شاغل در شرکت صنعت فولاد شادگان با مدرک تحصیلی دکتری از تبصره (۲) معاف می باشند و می توانند در آزمون مربوط به مقاطع تحصیلی کارشناسی شرکت نمایند لیکن در صورت قبولی، حداکثر مدرک کارشناسی ایشان لحاظ خواهد شد و هیچگونه ادعایی در خصوص تطبیق مدارک کارشناسی ارشد و یا دکتری پذیرفته نخواهد بود.
تبصره ۷: دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، در صورت انطباق رشته و گرایش مقطع تحصیلی کارشناسی ایشان با موارد ذکر شده در جدول (۲) می توانند در مشاغل مربوط به مقطع تحصیلی کارشناسی شرکت نمایند.
تبصره ۸: شرکت در آزمون مشاغل مربوط به مقطع دیپلم برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اکیداً ممنوع می باشد (به استثنای کلیه کارکنان شاغل تامین نیروی شرکت صنعت فوالد شادگان) و در صورت عدم رعایت، در هر مرحله ای قبولی ایشان کان لم یکن تلقی می گردد.
تبصره ۹: دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی، در صورت انطباق رشته تحصیلی مقطع دیپلم ایشان با موارد ذکر شده در جدول (۳) می توانند در مشاغل مربوط به مقطع تحصیلی دیپلم شرکت نمایند (در صورت دارا بودن شرایط سنی مشاغل مقطع تحصیلی دیپلم).
شرایط عمومی
تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
التزام به دین مبین اسلام یا هر یک از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.
عدم سوء مصرف مواد اعتیاد آور به تأیید مراجع ذی صلاح
داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیر پزشکی برای متقاضیان مرد تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۵
داشتن سن حداقل ۱۸ سال شمسی تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۵
داشتن دانشنامه یا گواهی موقت فراغت از تحصیل مورد تائید آموزش و پرورش و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مرتبط با مقاطع دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مورد نیاز مطابق جداول شماره ۲ و ۳ بدون ذکر کلمه ′′معادل′′ و ′′ارزش استخدامی′′
تبصره ۱: تاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان باید حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ باشد.
تبصره ۲: دانشنامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور می بایست به تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی، روحی و ویژگی های روان شناختی جهت انجام فعالیت های شغلی، طبق تأیید مرکز طب صنعتی و بهداشت حرفه ای مورد تایید شرکت صنعت فولاد شادگان
شرایط اختصاصی
حداکثر سن متقاضیان در مقاطع تحصیلی مورد نیاز، مطابق جدول شماره ۴ می باشد.
تبصره ۱: برای جامعه ایثارگران (پدر و برادر و فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان و فرزندان آنها، رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه و فرزندان آنها) به مدت ۴ سال به سقف سنی داوطلبان اضافه خواهد شد.
نکته مهم: متقاضیان جامعه ایثارگران، در صورت پذیرش در آزمون، باید اصل گواهی را از مراجع ذی صلاح (بنیاد کل شهید و امور ایثارگران، سازمان بسیج مستضعفین، ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، ستاد کل سپاه پاسداران، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران) که سازمان های تابعه آنها در استان خوزستان است دریافت و به امور استخدام و جذب شرکت صنعت فولاد شادگان ارائه نمایند.
تبصره ۲: برای فرزندان شاغلین شرکت صنعت فولاد شادگان، ۲ سال به حداکثر سن اضافه می گردد.
تبصره ۳: برای فرزندان بازنشستگان شرکت صنعت فوالد شادگان، ۳ سال به حداکثر سن اضافه می گردد.
تبصره ۴: برای کلیه دارندگان کارت پایان خدمت وظیفه عمومی، به میزان خدمت انجام شده (حداکثر تا دو سال) علاوه بر جدول فوق به حداکثر سن اضافه می گردد.
تبصره ۵: متقاضیانی که در شرکت صنعت فولاد شادگان، شاغل قرارداد مدت معین، تامین نیرو و پیمانکار غیرپروژه ای (مستمر) و پروژه ای (غیر مستمر) می باشند، از شرایط سنی جدول شماره ۴ معاف هستند.
تبصره ۶: داوطلبانی که دارای سرابقه کار مرتبط با شرغل مورد تقاضا با پرداخت حق بیمه در صندوق های بازنشستگی معتبر کشور می باشند، به ازای هر سال سابقه، یک سال (تا سقف ۴سال) به حداکثر سن آنان اضافه می شود. این دسته از افراد می بایست گواهی پرداخت حق بیمه از واحد مربوطه را به همراه سایر مدارک در روز صحت سنجی مدارک به همراه داشته باشند.
تبصره ۷: دارا بودن مدرک تحصیلی معتبر مورد تایید وزارت علوم، در ر شته های تحصیلی مورد نیاز، مطابق با شرایط مندرج در جداول ۲ و ۳ الزامی بوده و داوطلبان می بایست مدارک منطبق با اطلاعیه را در صورت قبولی در آزمون، ارائه نمایند.
تبصره ۸: مبنای محاسبه حداکثر سن و تاریخ فراغت از تحصیل، تا آخرین روز ثبت نام آزمون (۱۴۰۲/۰۵/۲۵) می باشد.
تبصره ۹: نیازهای اعلام شده بر اساس ساختار سازمانی مصوب شرکت بوده و هرگونه درخواست شخصی مبنی بر تغییر ردیف شغلی یا ارتقا رده شغلی در نتیجه تغییر یا ارتقاء مدرک تحصیلی فرد پس از جذب، از نظر شرکت مردود می باشد.
تبصره ۱۰: شرکت در آزمون برای کلیه شاغلین رسمی و پیمانی وزارتخانه ها، موسسات دولتی، موسسات یا نهادهای عمومی غیردولتی، شرکتهای دولتی و کلیه دستگاههایی که مشمول موضوع ماده ۲ قانون مدیریت خدمات کشوری می باشند، ممنوع می باشد.
تبصره ۱۱: حداکثر سن قابل پذیرش با اعمال تمامی موارد ذکر شده برای مقطع دیپلم ۳۲ سال و برای مقطع کارشناسی ۳۶ سال می باشد.
تذکر مهم: در صورتی که شرکت کنندگان در آزمون شرایط ذکر شده در این آگهی را نداشته باشند در هر مرحله ای از فرآیند جذب و استخدام، فرآیند بررسی متوقف و از به کارگیری آنها ممانعت به عمل خواهد آمد.
مراحل ثبت نام تا پذیرش نهایی
مراجعه به سایت دانشگاه شهید چمران و مطالعه دقیق شرایط آگهی مندرج در آن و آماده نمودن مدارک مورد نیاز
ثبت نام و اخذ کد رهگیری
اخذ کارت ورود به جلسه/ ویرایش اطلاعات در صورت نیاز
حضور در محل برگزاری آزمون طبق برنامه ارائه شده
دریافت نتیجه آزمون از طریق سایت ثبت نام
حضور در مراحل صحت سنجی مدارک و مصاحبه تخصصی
حضور در مرحله معاینات طب صنعتی در صورت پذیرش در مراحل قبلی
انجام فرآیند گزینش برای پذیرفته شدگان
تکمیل پرونده شامل استعلام مدرک تحصیلی، استعلام کارت پایان خدمت یا معافیت دائم، عدم سوء پیشینه و سایر مدارک مورد نیاز
قرارداد مدت معین، شروع به کار و آموزش های بدو استخدام برای پذیرفته شدگان نهایی
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام
لازم است داوطلبان قبل از مراجعه به سایت ثبت نام (وب سایت دان شگاه شهید چمران اهواز) و تکمیل فرم الکترونیکی، نسبت به تهیه فایل مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.
اسکن عکس ۴×۳ جدید (با مشخصات ذکر شده در سایت ثبت نام)
پرداخت الکترونیکی (۱٫۲۰۰٫۰۰۰ ریال) در وجه دانشگاه شهید چمران اهواز بابت هزینه های ثبت نام و برگزاری آزمون
توضیح: عودت وجه واریز شده جهت ثبت نام به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.
در هنگام ثبت نام، شماره تلفن همراه می بایست حتما به نام شخص متقاضی باشد. کد رهگیری ثبت نام به شماره تلفن همراه متقاضی جهت تکمیل فرآیند ثبت نام پیامک می گردد. همچنین در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون جهت فراخوان داوطلب، به شماره تلفن همراه وی پیامک ارسال می گردد.
نحوه و مهلت ثبت نام
با توجه به اینکه آزمون ها، تحلیل نتایج، تعیین محل فعالیت و عنوان شغلی پذیرفته شدگان نهایی بر اساس رشته امتحانی انتخاب شده تو سط داوطلب در زمان ثبت نام انجام می شود، الزم است داوطلبان با دقت و با توجه به شایستگی و علائق، جدول نیازها و شرایط اعلام شده را مطالعه نموده و نسبت به انتخاب تنها یک کد رشته ثبت نام نمایند.
داوطلبان واجد شرایط می بایست از روز ۱۸ الی ۲۵ مرداد ماه سال ۱۴۰۲ به سایت دانشگاه شهید چمران اهواز مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایند. فرم تقاضای ثبت نام می بایست با دقت و صداقت تکمیل گردد. مسئولیت و تبعات عدم رعایت این موضوع به عهده متقاضی می باشد.
تذکر مهم
 با توجه به اینکه کلیه اطلاع رسانی های آزمون از طریق سایت ثبت نام دانشگاه شهید چمران اهواز انجام خواهد شد، لذا داوطلبان می بایست در طول فرآیند آزمون و مصراحبه، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف و تغییرات احتمالی، بصورت مستمر به سایت فوق مراجعه نمایند و عدم اطلاع داوطلب از نتایج مراحل، جزئیات یا تغییرات احتمالی آزمون، موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد.
توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

تقویم آزمون:
شروع ثبت نام: از ۱۸ مرداد ۱۴۰۲
مهلت ثبت نام: تا ۲۵ مرداد ۱۴۰۲
دریافت کارت آزمون: ۱ الی ۵ مهر ۱۴۰۲
زمان برگزاری آزمون: ۶ و ۷ مهر ۱۴۰۲

جهت دانلود دفترچه شرایط (PDF) اینجا کلیک نمایید

توجه: لینک ثبت نام در حال حاضر فعال نشده است

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.