خانه » استخدام در استان کرمانشاه » استخدام شرکت سپهر آب غرب

استخدام شرکت سپهر آب غرب

متن آگهی:

خبر ۱۷ خرداد ماه ۱۴۰۰ – شرکت سپهر آب غرب به منظور  تامین نیروهای مورد نیاز خود در استان کرمانشاه ( مطابق اطلاعات مندرج دراین دفترچه راهنما) در سال جاری، نسبت به جذب نیروی انسانی(مرد) در مشاغل: کارگر خدمات عمومی جمعاً به تعداد ۲ نفر صرفا از میان متقاضیان بومی استان کرمانشاه، در چارچوب قانون کار و از طریق برگزاری آزمون علمی کتبی،آزمون سلامت جسمانی و روانشناسی، مصاحبه مهارتی و گزینش به ترتیب از بالاترین نمره آزمون کتبی اقدام می نماید.

ثبت نام : ۲۲ الی ۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۰

 1.  شرایط عمومی:

۱٫۱٫    داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

۱٫۲٫    اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۱٫۳٫    التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۱٫۴٫    عدم اعتیاد به مواد مخدر، روان‌گردان‌ها، دخانیات و مشروبات الکلی.

۱٫۵٫    نداشتن سابقه محکومیت کیفری و جزائی موثر با ارائه گواهی عدم سوءپیشینه.

۱٫۶٫     بومی بودن استان کرمانشاه

۱٫۷٫    داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی وظایف محوله.

۱٫۸٫    دارا بودن شرایط احراز شغل بر اساس شرایط مندرج در این دفترچه.

۱٫۹٫    عدم وجود هرگونه رابطه استخدامی رسمی،ثابت، پیمانی و… با دستگاههای اجرایی در زمان ثبت نام.

۱٫۱۰٫                        احراز صلاحیت‌های مورد نظر و تأیید گزینش شرکت، پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه.

 1. شرایط اختصاصی:

۱-     ۲ حداکثر سن تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ بیست‌و شش سال (۲۶) سال (متولدین ۱۳۷۴/۰۱/۰۱ به بعد)

تبصره: ۱- در صورت انجام خدمت سربازی مدت خدمت به سن اضافه میشود (سن حداکثر ۲۸ سال)

 تبصره: ۲- متقاضیانی که دارای سوابق­کاری مرتبط در صنعت آب و برق وابسته به وزارت نیرو هستند با ارائه گواهی سابقه به همراه تأییدیه معتبر بیمه پردازی سازمان تأمین اجتماعی که در آن نام کارگاه شرکت­های مذکور قید شده باشد، سوابق آنها پس از بررسی حداکثر تا مدت ۷ سال به شرح ذیل به سن اضافه می­گردد . لذا ضرورت در زمان ثبت نام مدارک را ارسال نمایند.

توضیح: در صورت تشخیص مرتبط بودن سوابق مربوطه توسط شرکت سپهرآب غرب حداکثر تا ۷ سال به‌شرط سنی افزوده خواهد شد. بدیهی است تشخیص مرتبط بودن سابقه، در اختیار شرکت سپهر آب غرب بوده و متقاضیان در این رابطه هیچ‌گونه حقی نخواهند داشت و لازم است فرم شماره ۱ پیوست را تکمیل نموده و  پس ازامضا همراه مدارک ثبت نام ارسال نمایند.

۲-     ۲ – داشتن مدرک تحصیلی حداقل سیکل و حداکثر ­دیپلم از مراکز معتبر.

توجه مهم: شرکت متقاضیان دارای مدرک تحصیلی بالاتر از سطح ‌دیپلم بلامانع بوده ولیکن هیچ­گونه امتیازی در مرحله گزینش و جذب و همچنین در زمان استخدام و بعداز آن اعطا نخواهد شد و حقوق و مزایا با رعایت مفاد قانون کار متناسب با سطح نیاز تحصیلی و حداکثر تا مقطع ­دیپلم محاسبه خواهد شد. در اجرای این بند متقاضیان بایستی فرم شماره ۲ تعهد نامه پیوست را امضا و همراه مدارک ثبت نام ارسال نمایند.

۳-     ۲- متقاضیان بایستی متولد یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه باشند و یا حداقل ده سال سابقه تحصیل در استان را داشته باشند و در حال حاضر در استان سکونت داشته باشند. برای این موضوع گواهی تحصیلی بایستی همراه سایر مدارک ثبت نامی ارائه شود.

۴-  ۲- با توجه به ماهیت شغل فقط آقایان مجاز به ثبت‌نام می‌باشند.

 • توجه: لازم به ذکر است گواهی فراغت از تحصیل داوطلب، کارت پایان خدمت وظیفه و معافیت قانونی دائم غیرپزشکی، بایستی در زمان ثبت‌نام صادرشده و در فایل پیوست فرم ثبت‌نام ضمیمه شود و در زمان تطبیق مدارک اصل آن ارائه گردد.
 • تذکر: بدیهی است هریک از داوطلبان که به هنگام ثبت‌نام اطلاعات نادرست و جعلی ارائه نموده و یا واقعیتی را کتمان کرده باشند. در هر مرحله از فرایند استخدام و پس‌ازآن، قبولی ایشان ملغی و به لحاظ طولانی نمودن این فرایند اقدام لازم طبق قوانین و مقررات به عمل خواهد آمد.

۵- ۲  شرایط نظام وظیفهانجام خدمت دوره نظام وظیفه یا معافیت قانونی غیر پزشکی.

   تذکر۱: دارندگان معافیت پزشکی مجاز به شرکت در آزمون نمی باشند

   تذکر۲: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ پایان خدمت، روز برگزاری آزمون  می باشد.

  تذکر۳: کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه کلیه داوطلبان بایستی تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده و در موعد مقرر ارائه گردد. در صورت عدم ارائه کارت ، گواهی خدمت نظام وظیفه در زمان اعتبار قابل قبول بوده و متقاضی مکلف است پیش از پایان مرحله گزینش نسبت به ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی (غیرپزشکی) اقدام نماید.

 1. شرایط حد نصاب نمره علمی:

پس از ارزیابی، حد نصاب تعیین خواهد شد .

 1. شرایط انتخاب افراد:

۴٫۱٫   انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه حداکثر به میزان ۲ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون تعیین شده را کسب نموده اند، به ترتیب بالاترین مجموع نمرات آزمون انجام خواهد شد.

۴٫۲٫   انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش میسر می باشد . ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سایت به نشانی http:// ghtcr.ir   به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۴٫۳٫    مهلت ارائه اصل مدارک لازم از سوی پذیرفته شدگان شامل مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، مدرک وضعیت نظام وظیفه و مدرک بومی بودن به منظور تطبیق مدارک و تکمیل پرونده برای انجام مصاحبه ، حـداکثر ۵ روز پس از اعلام نتایج اولیه آزمون می باشد.

۴٫۴٫    مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون و مصاحبه  محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده ، از انجام مراحل بعدی جذب محروم گردیده و حتـــی در صورت بکارگیری ، لغو و بلا اثر می­گردد و از ادامه اشتغال وی جلوگیری به عمل می آید.

۴٫۵٫    پذیرفته شدن کلیه متقاضیان مشروط به دارا بودن شرایط فیزیکی مورد نیاز برای مشاغل مربوطه می باشد .

 1. زمان ثبت نام:

۵٫۱٫       ۱٫۱٫       داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می بایست از ساعت ۸ صبح روز شنبه تاریخ ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۰ تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۳۰خرداد ماه ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت http:// ghtcr.ir  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

۵٫۲٫    داوطلبان می بایست نسبت به پرداخت مبلغ ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال)(یک میلیون ریال) (بعنوان هزینه شرکت در آزمون) از طریق درگاه موجود در سایت اقدام نمایند ( باداشتن کارت بانکی عضو شتاب و الزامات آن مانند داشتن رمز دوم و کد cvv2 )

۵٫۳٫    لازم به ذکر است هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد. ( از داوطلبان گرامی درخواست می گردد قبل از اقدام به ثبت نام، دفترچه آزمون را به دقت مطالعه نمایند و درصورت نداشتن شرایط از واریز وجه خودداری نمایند)

۵٫۴٫    ثبت نام در روزهای اولیه و قبل از روزهای پایان مهلت مقرر ، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت و بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود

 1. مراحل ثبت نام:

۶٫۱٫      از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.

۶٫۲٫     تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است.

۶٫۳٫     کد ملی خود را به صورت کامل (با درج صفر) و بدون خط تیره وارد نمایید.

۶٫۴٫     برای ارسال عکس، از فایل اسکن شده پرسنلی ۴×۳ (تمام رخ، زمینه روشن و جدید)، با فرمت jpeg  و با حجم حداکثر ۸۰ کیلوبایت استفاده نمایید. عکس­های غیر پرسنلی ارسالی به هیچ وجه مورد قبول نخواهد بود.

 • اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰*۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰*۳۰۰ پیکسل باشد.
 • تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
 • حاشیه­ های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
 • حتی­ الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارت­های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نمی‌باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.

تبصره ۲: در صورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت‌نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می­گردد.

 1. زمان  دریافت کارت و برگزاری آزمون  :

۷٫۱٫     جهت دریافت کارت شرکت در جلسه آزمون می بایست از روز چهارشنبه مورخ  ۱۴۰۰/۰۴/۰۸  با مراجعه به سایت  اینترنتی  http:// ghtcr.ir  نسبت به پرینت کارت خود اقدام نمایند.

۷٫۲٫    آزمون در صبح روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰  و در شهر کرمانشاه برگزارمی گردد .

۷٫۳٫    ارائه کارت ورود به جلسه آزمون (چاپ شده بر روی کاغذ) و کارت ملی هنگام ورود به حوزه الزامی است در غیر این صورت از ورود داوطلب جلوگیری خواهد شد.

در صورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون و یا تعویق زمان برگزاری به علت شرایط بهداشتی و رعایت ملزومات ستاد ملی کرونا، اطلاع رسانی لازم فقط از طریق پایگاه اینترنتی http:// ghtcr.ir  بعمل خواهد آمد و داوطلبان محترم موظف به آگاهی یافتن، رعایت و انجام آن ها می باشند.

(پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگزاری آزمون از طریق سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب به نشانی http:// ghtcr.ir  الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد)

زمان و محل دقیق برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه آزمون درج می گردد.

 1. مواد آزمون کتبی :

مواد آزمون مطابق جدول ذیل میباشد

 

دروس عمومیتعداد سوالاتضریب
ادبیات فارسی و آئین نگارش۱۵۱
احکام و معارف اسلامی۱۵
هوش و استعداد ریاضی۱۵
·        جمع سوالات عمومی: ۴۵سوال
·        مدت پاسخگویی : ۶۰ دقیقه
·        هر پاسخ غلط یک سوم نمره منفی دارد.

 نحوه اعلام نتیجه:

۹٫۱٫    تعیین حد نصاب علمی: شرط لازم (و نه کافی) انتخاب داوطلبان جهت معرفی به مصاحبه و سایر مراحل ، کسب حد نصاب لازم در آزمون کتبی بوده و حد نصاب آزمون مطابق با بند سه مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار میگیرد.

پس از تعیین حد نصاب در آزمون، داوطلبان فاقد حد نصاب، از سایر مراحل حذف می گردد. کسب حد نصاب نمره علمی لازم در آزمون هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نمی کند.

۹٫۲٫    اعلام لیست اولیه دو برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از طریق سایت آزمون

۹٫۳٫    اعلام تاریخ و زمان مصاحبه به داوطلبان از طریق سایت آزمون

۹٫۴٫    انجام آزمون سلامت جسمانی (آمادگی) و روانشناختی

۹٫۵٫    انجام مصاحبه مهارتی(حضوری)

۹٫۶٫     معرفی به گزینش (انتخاب یک برابر) : پس از برگزاری مصاحبه، معرفی افراد به گزینش بر اساس مجموعه نمره کل نهایی و با در نظر گرفتن امتیازات به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (نفر اصلی) خواهد بود.

 1. سایر موارد:

۱۰٫۱٫  قبولی در آزمون به منزله بکارگیری قطعی نمی باشد بلکه انجام مراحل بعدی شامل تطبیق مدارک، آمادگی جسمانی و آزمون روانشناختی،  انجام مصاحبه، گزینش، مـعاینات پزشکی، گواهی سلامت و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح نیز الزامی می باشد.

۱۰٫۲٫   پذیرفته شدگان نهایی می بایست آمادگی خدمت و اشتغال به کار در هر یک از شهرهای استان حوزه فعالیت شرکت برابر قرارداد را داشته باشند .

۱۰٫۳٫  پذیرفته شدگان این آزمون برای همکاری با شرکت سپهر آب غرب  و در قالب قرارداد منعقده در چهارچوب ضوابط و مقررات قانون کار بوده و هیچگونه تعهد استخدامی در مجموعه شرکت های کارفرما و یا تـمدید قرارداد در سالهای بعد، ایجاد نخواهد کرد.

۱۰٫۴٫  با توجه به اینکه مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی توسط شرکت و مجری آزمون بررسی خواهد شد لذا در صورتی که مدارک داوطلبان به ویژه: سوابق کاری در صنعت آب و برق، بومی بودن و خدمت نظام وظیفه برای محاسبه حداکثر سن، مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضا نامه ثبت نام باشد، هیچگونه حق و امتیازی برای متقاضی ایجاد نشده و در هر مرحله از آزمون شامل اعلام نتیجه اولیه، مصاحبه، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب از سایر فرآیند جذب حذف شده و حق هرگونه اعتراض را از خود ســــلب می نماید.

۱۰٫۵٫ مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب بوده و در هر مرحله از آزمون و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده است و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مرحله بـعدی محروم گردیده و در صورت عقد قرارداد، قرارداد لغو و بلا اثر می شود.

 عدم ارائه مدارک توسط پذیرفته شدگان نهایی در مهلت مقرر به منزله انصراف تلقی و شرکت نسبت به جایگزینی از محل نیروهای ذخیره اقدام می نماید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.