خانه » استخدام در استان فارس » استخدام شرکت ستاره‌ درخشان خوشنام فارس

استخدام شرکت ستاره‌ درخشان خوشنام فارس

متن آگهی:

خبر ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۱ – شرکت ستاره‌ درخشان خوشنام فارس به نشانی: شیراز، شهرک گلستان، فلکه دوم، بولوار فشارقوی، نبش کوچه لاله ۱۰، طبقه دوم واحد۳ و تلفن:۰۷۱۳۶۲۰۹۰۲۵: منظور تأمین نیروی انسانی مورد نظر خود از میان واجدین شرایط در مقطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طب صنعتی طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی، اقدام به جذب نیروی قراردادی برای انجام امور دفترداری در محدوده شهرستان شیراز می‌نماید.

مهلت ثبت نام : ۵ آذر ماه ۱۴۰۱

۱- شرایط عمومی استخدام قراردادی :

۱-۱ داشتن تابعیت ایرانی

۲- ۱عدم اعتیاد به مواد مخدر و هرگونه دخانیات

۳-۱ نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر و سوء پیشینه کیفری

۴-۱ داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کار دفترداری

۵-۱ نداشتن منع قانونی برای استخدام و تعهد خدمتی به دیگر سازمانها در زمان شروع به کار

۶-۱ احراز صلاحیتهای عمومی به تأیید گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه

۷-۱ داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از خدمت سربازی(هیچگونه معافیت پزشکی قابل قبول نیست)

۲- شرایط اختصاصی استخدام قراردادی:

۱- ۲-عنوان شغل، دفتردار(شامل وظایف شغلی امور دفتری، تایپ، منشی‌گری و نظایر آن) می‌باشد و متقاضیان مرد و زن، مجاز به انتخاب کد رشته‌های شغلی مذکور می باشند. داوطلبان می‌بایست توانمندی تایپ حرفه‌ای داشته و بر مهارتهای عمومی کار با کامپیوتر نیز تسلط کافی داشته باشند.

۲-۲داشتن لیسانس در رشته‌های مندرج در جدول۱ این آگهی

۳-۲-داشتن  حداکثرسن   ۳۲ سال تمام برای دارندگان مدرک کارشناسی تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ (متولدین۱۳۶۹/۰۸/۲۳ بامدرک کارشناسی مجاز به شرکت در آزمون می باشند).

تبصره۱-مدت خدمت سربازی (حداکثر۲۴ماه) به سقف سن اضافه می‌شود.

تبصره۲-به سقف سن داوطلبان متأهل یک سال و بازاء هر فرزند نیز یکسال، حداکثر  و جمعا تا ۵ سال قابل اضافه شدن است.

تذکر ۱: داوطلبانی می توانند نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام نمایند که تا تاریخ آخرین روز مهلت ثبت نام، فارغ التحصیل شده و خدمت وظیفه آنها پایان یافته و یا معافیت آنها قطعی شده باشد.

تذکر۲: محدوده سنی ذکر شده به ازای تمام مقاطع یکسان است و داشتن سابقه کار یا مدرک تحصیلی بالاتر از موارد پیش‌بینی شده در آگهی تأثیری در افزایش سن داوطلب ندارد.

۴-۲- داوطلب باید بومی واجد شرایط شهرستان محل خدمت انتخابی باشد

 تعریف بومی در این آگهی استخدام :

متقاضیانی  که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند در محل انتخابی بومی محسوب می شوند:

۱-۴-۲- شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی، با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

۲-۴-۲- داوطلب حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی-راهنمایی – دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد( ارائه گواهی معتبر از اداره آموزش و پرورش شهرستان یا دانشگاه محل تحصیل)

۳-۴-۲- فرزندان کارمندان رسمی، پیمانی و قراردادی دولت یا نیروهای مسلح (شاغل یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد(مشروط به اینکه حد اقل ۴ سال در شهرستان مورد تقاضا خدمت نموده باشند با ارائه گواهی معتبر از کارگزینی محل خدمت یا بازنشستگی).

۴-۴-۲-داوطلب یا پدر یا مادر یا همسر وی حداقل چهارسال سابقه پرداخت بیمه در شهرستان محل تقاضا برای استخدام داشته باشند(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا برای یکی از موارد مذکور قابل احتساب است با ارائه گواهی معتبر از اداره تأمین اجتماعی).

تذکر۱: بجز افراد واجد ۱-۴-۲، سایر داوطلبان می بایست درتاریخ اعلام شده برای تطبیق مدارک ، تاییدیه‌ای از مراجع ذیصلاح متناسب با هریک از بندهای اعلام شده ارائه نمایند (ارائه گواهی سکونت بعنوان مستند بومی بودن افراد قابل قبول نخواهد بود).

۳-نحوه ثبت نام:

ثبت نام به صورت الکترونیکی و از طریق سایت اینترنتی به شرح ذیل انجام می‌گیرد:

۱-۳- ورود به پایگاه اینترنتی به آدرس https://azmoon.sutech.ac.ir

۲-۳- تکمیل فرم ثبت نام هر مرحله و تأیید آنها.

۳-۳- تأییدیه نهایی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط داوطلب.

۴-۳- دریافت شماره پرونده و کد رهگیری.

تذکر۱: ثبت نام منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت شماره پرونده و کد رهگیری از سیستم می باشد.

۴- مدارک مورد نیاز ثبت نام الکترونیکی:

۱-۴- تکمیل برگ درخواست شغل الکترونیکی در سامانه ثبت نام. با توجه به اینکه ملاک ثبت نام از متقاضیان تکمیل برگ درخواست شغل می باشد لازم است در تکمیل آن نهایت دقت به عمل آید .

تذکر۱ : داوطلب با امضای فرم ثبت نام و شرکت در آزمون صریحا و تلویحا اقرار به علم کامل به مفاد آگهی نموده است و در آینده حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

۲-۴- پرداخت وجه ثبت نام به مبلغ هشتصد هزار ریال از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی سامانه ثبت نام.

تذکر۲: پس از واریز وجه تحت هیچگونه شرایطی هزینه ثبت نام مسترد نمی‌گردد.

۳-۴- اسکن یک قطعه عکس ۴× ۳ که بایستی متناسب با توضیحات بند ۵ باشد.

۴-۶-۳-اسکن صفحات کامل شناسنامه- کارت ملی – مدرک تحصیلی – کارت پایان خدمت یا معافیت دائم   ۵-۴ -داوطلبان می بایست هنگام ثبت نام ،آدرس دقیق و شماره تلفن همراه و ثابت و ایمیل خود را به صورت دقیق وارد نمایند. آدرس و شماره تلفنهای وارد شده ملاک اطلاع رسانی خواهد بود و چنانچه به داوطلب پیامک یا ایمیل ارسال شده و یا تماس تلفنی گرفته شود و به هر دلیلی پاسخگو نباشد از ادامه فرایند استخدام کنار گذاشته خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت .

۵ نحوه تهیه فایل تصویر داوطلب:

۱-۵- حجم فایل اسکن عکس ۴×۳ کمتر از ۱۰۰کیلوبایت باشد.

۲-۵- عکسی که تصویر از روی آن تهیه می شود لازم است تمام رخ بوده و در سال جاری تهیه شده باشد.

۳-۵- حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

۶- مهلت ثبت نام:

۱-۶- متقاضیان واجد شرایط می توانند از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ لغایت ساعت ۲۴ روز ‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۵نسبت به ثبت نام الکترونیکی به آدرس اینترنتی

https://azmoon.sutech.ac.ir اقدام نمایند.

۲-۶ در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص ثبت نام با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

تلفن : ۰۷۱۳۷۳۵۳۱۰۱

ساعات پاسخگویی :شنبه تا چهارشنبه ۱۲:۳۰-۸

 (داوطلب گرامی، شماره پشتیبانی صرفا جهت رفع اشکالات ثبت نام می باشد. خواهشمند است به منظور رعایت حقوق سایر شرکت کنندگان از طرح سوالات خارج از موضوع پرهیز نمایید)

 ۷- کارت ورود به جلسه، زمان و مکان آزمون:

۱-۷- داوطلبان جهت رویت و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون، می‌توانند روزهای سه شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ وچهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ با درج کد ملی و کد رهگیری در محل مورد نظر در سایت https://azmoon.sutech.ac.ir اقدام نمایند.

۲-۷- همراه داشتن کارت ورود به جلسه به همراه اصل شناسنامه یا کارت ملی جهت ورود به جلسه آزمون الزامی است. در غیر اینصورت از ورود افراد به جلسه ممانعت به عمل خواهد آمد.

۳-۷- پیش بینی اولیه برای زمان برگزاری آزمون کتبی روز پنج شنبه  مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۰  از ساعت ۱۴ الی ۱۶ می‌باشد که در صورت صدور مجوز برگزاری آزمون توسط مراجع ذی ربط، آزمون  در این تاریخ برگزار خواهد شد. هرگونه تغییر در ساعت، روز و محل برگزاری آزمون و سایر موارد این آگهی از طریق همین سامانه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

۴-۷- آدرس  دقیق محل  برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۵-۷ – برگزاری آزمون جهت داوطلبان در شهر شیراز خواهد بود .

۶-۷ – نتایج آزمون کتبی یک هفته پس از آزمون اعلام خواهد شد.

۷-۷-درزمان تطبیق مدارک ،که تاریخ آن متعاقبا به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.  مصاحبه عمومی و تخصصی و در صورت لزوم، آزمون روان‌شناسی نیز از داوطلبین پذیرفته شده درآزمون کتبی  انجام می شود و داوطلبین می بایست کلیه مدارک لازم جهت صحت سنجی را ارائه نمایند. بدیهی است به  مدارک و مستنداتی که بعد از این تاریخ ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد و پس ازآن مصاحبه تخصصی برگزارمی شود

۸-۷- اعلام اسامی پذیرفته شدگان پس از اتمام مصاحبه تخصصی صورت خواهد گرفت.

  ۸ مفاد آزمون به شرح ذیل است:

تعداد سوالات آزمون ۸۰ سوال شامل :(۲۰سوال هوش و استعداد)، (۱۰ سوال معلومات عمومی و اداری)، (۲۰ سوال  مهارتهای عمومی کامپیوتر)، (۲۰ سوال ادبیات و نگارش فارسی)، (۱۰ سوال زبان انگلیسی)، بصورت تستهای چهار گزینه ای دارای نمره منفی و بدون ضریب خواهد بود که داوطلبان باید در مدت ۸۰ دقیقه به این سوالات پاسخ دهند.

۹-عناوین محل های استخدامی و شرایط مدرک تحصیلی

جدول۱: عناوین محل‌های استخدامی و شرایط مدرک تحصیلی

ردیفنام شهرستان مورد تقاضاتعداد مورد نیاز

(مرد یازن)

مقطع و رشته‌های تحصیلی مورد قبولبومی
۱شیراز۴ نفرلیسانس در یکی از رشته های زیر:

·   کلیه گرایشهای مدیریت

·   علوم ارتباطات اجتماعی

·   مهندسی صنایع

·   کلیه گرایشهای فناوری اطلاعات

شهرستان شیراز

تذکرات بسیار مهم

تذکر ۱ -داوطلبان، تنها مجاز به انتخاب یک کد محل استخدامی می باشند و ضروری است شرایط بومی آن کد محل را داشته باشند.

تذکر۲:انتخاب داوطلبان جهت دعوت به مرحله مصاحبه به ترتیب بالاترین نمره کل کسب شده در آزمون ، با در نظر گرفتن ظرفیت پیش بینی شده و به میزان ۳ برابر ظرفیت با رعایت اولویت های مندرج در آگهی صورت می‌پذیرد.

تذکر۳: هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون از طریق سایت اینترنتی به آدرسhttps://azmoon.sutech.ac.ir خواهد بود و داوطلبان اطلاعات مورد نیاز خود را بدین طریق دریافت خواهند کرد.

تذکر۴: لازم به تأکید است کلیه متقاضیان می بایست شرایط و ضوابط مندرج در این اطلاعیه را دقیقا” مطالعه نموده و در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .چنانچه در هر مرحله از فرایند آزمون و جذب  مشخص شود که متقاضی واجد شرایط مندرج در  این اطلاعیه نبوده است از مراحل پذیرش حذف خواهد شد و هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد.

تذکر۵: این اطلاعیه هیچ گونه تعهدی در استخدام داوطلبین ایجاد نمی نماید و کارفرما و پیمانکاربا توجه به شرایط متغیرکار در قبول یا رد داوطلبین کاملا مختارند.

تذکر ۶: انتخاب نهایی داوطلبان پس از آزمون، تأیید مدارک، انجام مصاحبه روانشناسی و تخصصی متناسب با نیازهای شغلی مورد نظر ، تأیید پزشک معتمد شرکت ، موفقیت در معاینات بدو استخدام متناسب با شغل اپراتوری و انجام مراحل مربوط به هسته گزینش صورت می گیرد. داوطلبان می بایست قبل از جلسه مصاحبه در تاریخی که اعلام خواهد شد با همراه داشتن کلیه مدارک تحصیلی، بومی و هویتی خود به محل تعیین شده توسط مجری مراحل آزمون مراجعه نمایند و درصورت تأیید مدارک، مجاز به شرکت در جلسه مصاحبه خواهد بود. به مدارکی که بعد از این تاریخ ارائه شود ترتیب اثر داده نخواهد شد

تذکر۷ : شرط استخدام قراردادی دریافت گواهینامه موفقیت در دوره های بدو خدمت و گذراندن زمان کارورزی به مدت ۳ ماه  می باشد

تذکر۸: از داوطلبان پذیرفته شده، تعهد محضری اقامت درمحدوده محل کار تا پایان دوره خدمت اخذ خواهد گردید.

جدول شماره ۲:برنامه زمانی آزمون:

ردیفعنوانتاریخ
۱ثبت نام در سامانهدوشنبه ۲۳ آبان ماه۱۴۰۱ تا ‌شنبه ۰۵  آذرماه ۱۴۰۱
۲ویرایش اطلاعات داوطلباندوشنبه ۰۷ آذرماه ۱۴۰۱
۳صدور کارت ورود به جلسه آزمون ازطریق سایتسه‌شنبه ۸ آذرماه  ۱۴۰۱
۴برگزاری آزمون کتبیعصر پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱
۵بررسی مدارک و شرایط اولیه پذیرفته شدگان آزمون کتبی و اعلام نتیجه اولیه آزمون کتبیمتعاقبا اعلام خواهد شد
۶انجام مصاحبهمتعاقبا اعلام خواهد شد

لینک ثبت نام

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.