خانه » استخدام در استان گلستان » استخدام شرکت توزیع برق استان گلستان

استخدام شرکت توزیع برق استان گلستان

متن آگهی:

خبر ۲۷ تیر ماه ۹۸ – شرکت های تامین نیروی انسانی طرف قرارداد با شرکت توزیع برق استان گلستان ( گلستان خدمت گنبد و نوید بخش استر آباد ) در نظر دارد برای اجرای قراردادهای شرکتهای پیمانکاری در سال جاری نسبت به تامین نیرودر بخشهای سیمبان راننده ، سیمبان خط گرم و شماره برداری(مامور قرائت کنتور) جمعاً به تعداد ۲۸ نفر از افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی و تخصصی، آزمون دانش مهارتی (مصاحبه) به شرط دارا بودن شرایط ذیل پس از طی فرآیند بکارگیری نماید.

شرایط عمومی

۱ -داشتن تابعیت ایران
۲ -انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای آقایان.(ملاک عمل برای محاسبه تاریخ کارت پایان خدمت زمان برگزاری آزمون ۲۴/ ۰۵/ ۱۳۹۸ می باشد).
تبصره: تحت هیچ شرایطی کارت معافیت پزشکی مورد قبول نمی باشد.
۳ -عدم اعتیاد به مواد مخدرو دخانیات
۴ -نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۵ -داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که بکارگیری می شوند
۶ -اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۷ -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ۸ -عدم داشتن منع قانونی برای فعالیت و نداشتن تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها و شرکت ها
۹ -احراز صلاحیت های عمومی و گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه توسط پیمانکار یا مشاور

شرایط اختصاصی

۱-داشتن مدرک تحصیلی اعلامی در جدول پیوست شماره دو الزامی می باشد.
تذکر۱: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل زمان برگزاری آزمون (۲۴/ ۰۵/ ۱۳۹۸) می باشد و ملاک فراغت از تحصیل تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.
تذکر۲ :داشتن گواهینامه سیمبانی ( فن ورز شبکه هوایی ) جهت شرکت در آزمون سیمبان و سیمبان خط گرم الزامی می باشد.
۲ -داشتن شرایط سنی در هنگام برگزاری آزمون مورخ ۲۴/۰۵/۱۳۹۸ به شرح ذیل :
۱-۲ -حداکثر ۲۷ سال تمام برای دارندگان پایان مقطع متوسطه (دیپلم) (متولدین۲۴/ ۰۵/ ۱۳۷۱ به بعد). و حداکثر ۲۹سال تمام برای برای دانش آموختگان مقطع فوق دیپلم شغل (متولدین ۲۴/ ۰۵/ ۱۳۶۹ به بعد).
۲-۲ -مدت انجام خدمت سربازی ، تا ۲۴ ماه به حداکثر سن فوق الذکر اضافه خواهد شد.
۳-۲-در صورت داشتن سابقه کار مرتبط ، مدت سابقه(حداکثر ۵ سال) بر حسب سوابق پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی به سقف سنی افزوده خواهد شد.
۴-۲-بومی بودن در شهرستان محل خدمت الزامی می باشد.
توضیح: بومی به فردی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:
۱-۴-۲ -شهرستان محل تولد داوطلب یا والدین و یا همسر وی، با شهرستان محل مورد تقاضا یکی باشد.
۲-۴-۲-داوطلب حداقل چهار (۴ (سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا طی کرده باشد.
۳-۴-۲ -داوطلب حداقل سه (۳ (سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا را داشته باشند.
۳ -حداقل قد ۱۷۰ سانتی متر ، وزن متناسب و برخورداری از سلامت جسمانی و روانی ، قدرت تحرک و توانایی انجام وظیفه.
۴ -نداشتن مشکل بینایی، شنوایی، لکنت زبان، بیماری های خاص و یا حوادثی که منجر به استفاده از پلاتین در اعضای بدن شده باشد و توانایی کار در ارتفاع برای شغل سیمبان راننده و سیمبان خط گرم.
۵-داشتن گواهینامه رانندگی پایه ۲ جهت شغل سیمبان راننده الزامی می باشد.

تذکرات:
۱ -کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه وگواهی فراغت از تحصیل داوطلبان بایستی تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد و در موعد مقرر ارائه گردد.
۲ -انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه حداکثربه میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون تعیین شده را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات انجام می گردد .
۳ -در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی غیر مرتبط و پایین تر و یا بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی، درآزمون شرکت نماید ، از ادامه اشتغال وی در هرمرحله ممانعت به عمل خواهد آمد.
۴ -انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش میسرمی باشد.
۵ -مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال ( اعلام ) مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون و مصاحبه محرز شود داوطلب بهاشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت بکارگیری، لغو و بلا اثرمی گردد.
۶ -شرط پذیرفته شدن کلیه متقاضیان مشروط به دارا بودن شرایط فیزیکی مورد نیاز برای مشاغل مربوطه میباشد.
۷ -پذیرفته شدگان این آزمون هیچگونه ارتباط استخدامی ، قراردادی ،پیمانی و ………. با شرکت های تابعه و وابسته وزارت نیرو ندارد.

چگونگی ثبت نام

۱ -داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می توانند از ساعت ۸ صبح روزسه شنبه مورخ ۲۵/ ۰۴/ ۹۸ حداکثر تا ساعت ۲۴ روزچهارشنبه مورخ ۰۹/ ۰۵/ ۹۸ ازطریق پایگاه اطلاع رسانی لینک سامانه ثبت نام آزمون در سایت موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند.
۲ -داوطلبان می بایست مبلغ ۶۵۰۰۰۰ ریال (ششصد و پنجاه هزار ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام (سامانه خرید کارت ثبت نام) و با استفاده از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب و الزامات آن مانند رمز دوم کارت و کد cvv2 پرداخت نمایید
توضیح: مبلغ هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
۳ –پس از انجام کامل و موفقیت آمیز ثبت نام که شامل تکمیل کلیه فیلدهای اطلاعاتی و پرداخت هزینهآزمون میباشد، به داوطلبان کد رهگیری اختصاص یافته واعلام می شود. ضروری است کلیه داوطلبان این کد را یادداشت نموده و در حفظ آن دقت نمایند.
۴ -به داوطلبان محترم توصیه می شود که رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی، جدول نیازها ، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرک تحصیلی مورد نیاز در رشته شغلی مربوط را کاملاً مطالعه و بررسی نموده و فایل رایانه ای عکس خود را با توجه به جزئیات اعلام شده در بند “ د“ آماده نمایند. ضمناً پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد.
۵ -ثبت نام در ساعات کم ترافیک، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت و بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود.شایان ذکر است که در صورت وجود اشکال در مرحله ثبت نام، مانند واضح نبودن عکس ارسالی توسط داوطلب، اطلاع رسانی لازم از طریق ارسال پیامک به شماره تلفن همراه معرفی شده از سوی داوطلب یا برقراری تماس تلفنی،برای ویرایش اطلاعات به عمل خواهد آمد. در صورت بی توجهی به پیامک ارسالی و این موضوع، مسؤولیت تبعات آن به عهده داوطلب می باشد. داوطلبان محترم دقت کافی و لازم را در این مواردو به هنگام ثبت نام به عمل آورند. ۶ -مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.
تذکر: داوطلبان محترم در صورت درج اشتباه اطلاعات شخصی در مرحله ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره تلفن مجری آزمون ،مندرج در بند «ز» تماس حاصل نمایند.

راهنمای ثبت نام:

۱ -داوطلبان پس از ورود به سایت آزمون، ابتدا باید اقدام به خرید کارت ثبت نام از طریق سامانه مربوط نمایند و پس از خریدکارت ، با توجه به شماره ی سریال ۱۴ رقمی که در اختیارشان قرار می گیرد، اقدام به ثبت نام نمایند.
۲-از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.
۳-هنگام درج اطلاعات ، کلید( Lock Caps (صفحه کلید خاموش باشد.
۴-از زدن کلید( Enter (در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلیدفاصله( Space)استفاده نمایید.
۵-تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است.
۶-کد ملی خود را به صورت کامل (با درج صفر) و بدون خط تیره وارد نمایید.
۷-برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی ۴×۳ )تمام رخ، زمینه روشن و جدید)، با فرمت JPG و با حجم حداکثر۴۰ کیلوبایت استفاده نمایید.
۸-در انتهای فرم ثبت نام، فیلد مربوط به شماره بازیابی که از نوع عددی و ۵ رقمی می باشد را به دلخواه تکمیل و آن را یادداشت نمایید. در صورت فراموش کردن شماره رهگیری ثبت نام، با استفاده از این شماره به همراه کد ملی و شماره شناسنامه می توانید شماره رهگیری خود را بازیابی نمایید لذا تا پایان مراحل آزمون از این شماره کاملاً مراقبت نمایید.
۹-پس از تکمیل نمودن اطلاعات، شماره رهگیری ارائه شده را یادداشت نمایید. ضمناً امکان چاپ اطلاعات وجود دارد.

توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون:

۱ -ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام اعلامی از تاریخ ۲۰/ ۰۵/ ۱۳۹۸ لغایت ۲۳/ ۰۵/ ۱۳۹۸ انجام خواهد پذیرفت.
۲ -آزمون در روز پنج شنبه مورخ ۲۴/ ۰۵/ ۹۸ در محل که آدرس آنها در زمان ارائه کارت اعلام می گردد برگزار خواهد شد.
۳ -در صورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون، اطلاع رسانی لازم از طریق همین پایگاه اینترنتی به عمل خواهد آمد و داوطلبان محترم موظف به آگاهی یافتن ، رعایت و انجام آن ها می باشند.
۴ – ارائه کارت ورود به جلسه آزمون ( چاپ شده بر روی کاغذ ) هنگام ورود به حوزه الزامی است. در غیر اینصورت ازورود داوطلب جلوگیری خواهد شد

مواد آزمون

۱ -سوالات آزمون در یک دفترچه شامل سوالات عمومی و سوالات تخصصی طراحی گردیده و مواد (دروس) رشته شغلی و جزئیات مربوط در جدول پیوست شماره یک در پایان آگهی درج شده است.
۲-آزمون دارای نمره ی منفی بوده، هر پاسخ صحیح یک نمره و به هر پاسخ غلط یک سوم نمره منفی تعلق میگیرد .
۳ -منابع شامل ۱ -گنجینه سوالات آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی تالیف هوشیار خزایی و مستانه پژوهش و جزوه ایمنی در برق که در سایت به آدرس اینترنتی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق موجود است.

توجه مهم: کاربران گرامی این بخشی از آگهی استخدام ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮزﯾﻊ ﻧﯿﺮوی ﺑﺮق گلستان  میباشد. جهت مشاهده متن کامل آگهی فایل pdf زیر را مطالعه نمایید:

جهت مشاهده متن آگهی استخدام اینجا کلیک کنید

دانلود جزوه ایمنی در برق

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.