خانه » استخدام در استان فارس » استخدام شرکت تعمیرات نیروی برق استان فارس

استخدام شرکت تعمیرات نیروی برق استان فارس

متن آگهی:

خبر ۱ آذر ماه ۱۴۰۰ – شرکت تعمیرات نیروی برق فارس  جهت تکمیل کادر فنی خود برای شغل کارشناس پست و حفاظت در محدوده بعضی شهرهای استان فارس(بر اساس جدول شماره ۱ که در ادامه اطلاعیه آمده است) از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه نیروی بومی مرد  می پذیرد.

مراحل ثبت‌نام از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی به آدرسhttps://azmoon.sutech.ac.ir انجام می‌شود. هزینه ثبت‌نام در این آزمون ۵۵۰/۰۰۰ریال است.

مهلت ثبت نام : ۱۳ آذر ماه ۱۴۰۰

الف-شرایط عمومی:

۱-داشتن حداکثر ۲۷سال سن تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ برای داوطلبان دارای مدرک کارشناسی(متولدین ۱۳۷۳/۰۸/۲۸به بعد مجاز به ثبت نام در این آزمون هستند). مدت خدمت سربازی و سابقه کار  به سقف سن اضافه نمی‌شود.

تبصره-سقف سن برای افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد مرتبط حداکثر ۲۹ سال است.

۲-دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از خدمت سربازی (با توجه به نوع مشاغل مورد نیاز در این آزمون، هیچگونه معافیت پزشکی از خدمت سربازی قابل قبول نیست).

۳- داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد برق-قدرت، الکتروتکنیک یا فوق توزیع.

۴- نداشتن اعتیاد به مواد مخدر، الکلی، روانگردان و دخانی.

۵- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.

۶- نداشتن محکومیت استخدام در دستگاه‌های اجرایی به موجب آراء قانونی.

۷- -داشتن سلامت جسمانی و روانی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می‌شود.

۸- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۹- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۱۰- داوطلب باید بومی واجد شرایط شهرستان محل خدمت انتخابی باشد.

 تعریف بومی در این دستورالعمل:

افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند بومی محسوب می‌شوند:

۱-داوطلب، متولد بخش مرکزی شهرستان مورد تقاضا  باشد.

۲-داوطلب هم اکنون ساکن بخش مرکزی شهرستان محل تقاضا باشد(ارائه گواهی از بخشداری یا فرمانداری).

منظور از شهر محل تقاضا، بخش مرکزی شهرستان مورد تقاضابر اساس تقسیمات کشوری است.

تذکر۱: بجز افراد واجد بند ۱ (متولدین بخش مرکزی شهرستان مورد تقاضا)، سایر داوطلبان مشمول بند۲فوق باید در زمان ثبت نام تاییدیه‌ای از مراجع ذیصلاح محلی(فرمانداری یا بخشداری) مبنی بر بومی بودن ارئه نمایند .

تذکر۲:از داوطلبان پذیرفته شده، تعهد محضری حداقل ۱۵ سال خدمت همراه با اقامت درشهر محل کار اخذ خواهد شد.

ب-مواد آزمون:

تعداد سوالات آزمون ۱۲۰ سوال شامل ۶۰ سوال تخصصی در زمینه شغل مورد تقاضا(مدارهای الکتریکی، مبانی و سیستم‌های قدرت، ماشینهای الکتریکی)،۱۰ سوال ریاضیات،۱۰ سوال زبان انگلیسی عمومی،۱۰ سوال مهارت‌های عمومی کامپیوتر و۳۰ سوال هوش  بصورت تستهای چهار گزینه‌ای دارای نمره منفی خواهد بود که داوطلبان باید در مدت ۱۲۰ دقیقه به این سوالات پاسخ دهند.

ج-مدارک لازم و نحوه ارائه:

۱-داوطلبان در زمان نام نویسی، باید مدارک لازم شامل فایل اسکن شده شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی از خدمت سربازی، مدرک تحصیلی و در صورت لزوم مدارک دال بر بومی بودن خود را در سامانه اینترنتی ثبت‌نام بارگذاری نمایند.

۲- پس از آزمون کتبی و قبل از مصاحبه در تاریخی که شرکت اعلام می‌نماید، داوطلبان باید برای بررسی صحت مدارک، با همراه داشتن اصل مدارک گفته شده در بندقبل  به آدرسی که شرکت اعلام خواهد نمود مراجعه نمایند.

د-سایر شرایط آزمون:

۱-داوطلبان، تنها مجاز به انتخاب یک کد محل استخدامی می باشند و ضروری است شرایط بومی آن کد محل را داشته باشند.

۲-انتخاب نهایی داوطلبان پس از انجام مراحل آزمون، تأیید مدارک، انجام مصاحبه با نفرات برگزیده شده درآزمون کتبی، تأیید پزشک معتمد شرکت، طب کار و انجام مراحل گزینش صورت می‌گیرد.

۳-چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و استخدام محرز شود که داوطلب به اشتباه یا عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسوولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.

تذکر۱- مکان برگزاری آزمون در شهر شیراز خواهد بود. آدرس دقیق محل برگزاری بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان درج خواهد شد.(چنانچه مقرر شود که آزمون علاوه بر شیراز، در شهر دیگری نیز برگزار شود، متعاقبا به اطلاع داوطلبان خواهد رسید)

تذکر۲-داوطلبان محترم باید شماره تلفنهای ثابت و همراه را در سامانه ثبت نام اعلام نمایند. پس از برگزاری آزمون، به منظور دعوت از داوطلبان پذیرفته شده در آزمون کتبی، برای مراحل انطباق شرایط، مصاحبه و موارد دیگر، از طریق پیامک و شماره تلفن های اعلام شده توسط داوطلبان اطلاع رسانی هایی خواهد شد و در صورت پاسخگو نبودن، نفرات بعدی جایگزین خواهند شد.

حضور نیافتن داوطلب در هر یک از مراحل آزمون، انطباق شرایط و مصاحبه به منزله انصراف داوطلب از طی ادامه مراحل خواهد بود. این اطلاعیه هیچگونه تعهدی برای جذب یا استخدام ایجاد نمی نماید.

جدول ۱:شرایط اختصاصی مورد نیاز عنوان شغلی:
ردیفعنوان شغلشهر(تعداد مورد نیاز)*حداکثر سنمدرک تحصیلیتعداد مورد نیاز
۱کارشناس پست و حفاظت و خطوطشیرازکارشناس:تا ۲۷سال

کارشناس ارشد:تا۲۹سال

کارشناسی/کارشناسی ارشد

برق-قدرت،الکتروتکنیک و شبکه های فوق توزیع

۳  نفر
۲کارشناس پست و حفاظتجهرم۱  نفر
۳کارشناس پست و حفاظتبوشهر۳  نفر
۴کارشناس پست و حفاظتکنگان  ۱ نفر
۵کارشناس خطوطعسلویه  ۱ نفر

جدول شماره ۲:برنامه زمانی آزمون:

ردیفعنوانتاریخ
۱ثبت نام در سامانهشنبه ۲۹ آبان ماه۱۴۰۰ تا یک‌شنبه۱۳  آذر۱۴۰۰
۲ویرایش اطلاعات داوطلباندوشنبه ۱۴ آذر۱۴۰۰
۳صدور کارت ورود به جلسه آزمون ازطریق سایتچهارشنبه ۱۶ آذر۱۴۰۰
۴برگزاری آزمون کتبیعصر پنجشنبه ۱۷آذر۱۴۰۰
۵بررسی مدارک و شرایط اولیه پذیرفته شدگان آزمون کتبی و اعلام نتیجه اولیه آزمون کتبیمتعاقبا اعلام می شود
۶انجام مصاحبهمتعاقبا اعلام می شود.

تذکر-ساعت و محل برگزاری آزمون وتاریخ و محل و ساعت  مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد شد. محل برگزاری آزمون و مصاحبه در شهر شیراز خواهد بود. چنانچه مقرر شود که آزمون یا مصاحبه، علاوه بر شیراز، در شهرهای دیگر نیز برگزار شود، به داوطلبان محترم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

با توجه به اینکه این آزمون با همکاری مرکز آموزشهای تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز برگزار می‌شود، داوطلبان گرامی در صورت وجود سوال یا مشکلی در فرآیند نام نویسی آزمون می‌توانند در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ با شماره تلفن ۰۷۱۳۷۳۵۳۱۰۱ ارتباط برقرار نمایند.

*هرگونه تغییر در برنامه زمانی،از طریق همین سامانه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

سوالات متداول:

۱-محل برگزاری آزمون کجاست؟

-آزمون در شهر شیراز برگزار خواهد شد و در زمان صدور کارت، محل دقیق حوزه برگزاری آزمون و ساعت آزمون به داوطلبان اعلام خواهد شد. چنانچه مقرر شود که آزمون یا مصاحبه، علاوه بر شیراز، در شهرهای دیگر نیز برگزار شود، به داوطلبان محترم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

۲-آیا دانش آموختگان سایر گرایشهای مهندسی برق نظیر الکترونیک، مخابرات وکنترل نیز  می‌توانند در این آزمون شرکت کنند؟

-خیر.صرفا رشته های تحصیلی هر شغل می بایست با موارد ذکر شده در جدول ۱  انطباق داشته باشد.

۳-منابع و مواد آزمون چیست؟

-مواد آزمون بر اساس موارد ذکر شده در آگهی خواهد بود و سوالات درسطح معلومات  عمومی و تخصصی متناسب با عنوان شغل ذکر شده از منابع مختلف درسی و کاربردی طراحی شده اند.سوالات هوش نیز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که قدرت درک و تجزیه و تحلیل و شناخت رهیافت های حل مساله توسط افراد را بسنجد.

۵-چه نوع معافیتهای خدمت سربازی در این آزمون قابل قبول است؟

-کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت از خدمت سربازی قابل قبول است(درمورد معافیت های پزشکی، با توجه به نوع کار، هیچگونه معافیت پزشکی قابل قبول نخواهد بود).

۶-منظور از داوطلب بومی چیست؟

-همانگونه که در بند الف آگهی نیز قیدشده، با توجه به نیازهای استخدامی این شغل، افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند بومی محسوب می شوند:

۱-داوطلب، متولد محل تقاضا برای استخدام باشد.

۲-داوطلب هم اکنون ساکن بخش مرکزی شهرستان محل تقاضا باشد(ارائه گواهی از بخشداری یا فرمانداری).

منظور از شهر محل تقاضا، بخش مرکزی شهرستان مورد تقاضابر اساس تقسیمات کشوری است.

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.