خانه » استخدام در استان خراسان شمالی » استخدام شرکت آلومینای ایران (تمدید مهلت ویرایش اطلاعات)

استخدام شرکت آلومینای ایران (تمدید مهلت ویرایش اطلاعات)

متن آگهی:

خبر ۲۴ اردیبهشت ماه ۹۸ -داوطلبین گرامی تمدید مهلت ویرایش اطلاعات ثبت شده تا تاریخ ١٣٩٨/٠٢/۲۸روز شنبه ساعت ۱۶ می باشد.

جهت ویرایش اطلاعات اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۸ – داوطلبین گرامی مهلت ویرایش اطلاعات ثبت شده تا تاریخ ١٣٩٨/٠٢/٢۴ روز سه شنبه ساعت ١٧ می باشد.

جهت ویرایش اطلاعات اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ اردیبهشت ماه ۹۸ – شرکت آلومینای ایران در نظر دارد تعداد ۳۰۴ نفر نیروی مورد نیاز خود را در قالب پیمانکاری از متقاضیان شهرستانهای جاجرم و گرمه و از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه حضوری و گزینش براساس برنامه زمانبندی به شرح جدول ذیل دعوت به همکاری می نماید. 

  افرادی که متقاضی شرکت در آزمون می باشند، می توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ لغایت تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ آدرس اینترنتی مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف ( www.karasa.ir ) مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

جدول شماره ۱ – رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز

ردیفتخصصجنسیتحداقل مدرک تحصیلیحداکثر مدرک تحصیلیگرایش تحصیلیتعداد نفرات
۱کارگر خدمات عمومی( کارگر ساده، آبدارچی و نظافتچی )مردپایان ابتداییدیپلمتمام رشته ها۲۰
۲کارگر خدمات فنی و صنعتی۷۰
۳کارگر تأسیسات۵
۴کارگر خدمات معدن (کارگر خردایش، سنگ جور و کارگر نقشه برداری)۹
۵تعمیرکار ماشین آلات معدنی۲
۶سرویس کار ماشین آلات معدنی۴
۷حفار ( استخراجی و اکتشافی )۳
۸کمک حفار ( استخراجی و اکتشافی )۴
۹جوشکار صنعتی ( دارای گواهینامه مرتبط )۷
۱۰جوشکار برق و آلومینیوم ( دارای گواهینامه مرتبط )۶
۱۱راننده پایه یکم۷
۱۲راننده شاول۲
۱۳راننده بلدوزر۲
۱۴راننده لودر۳
۱۵راننده دامپتراک۵
۱۶راننده لیفتراک۷
۱۷راننده جرثقیل۲
۱۸راننده بیل مکانیکی۱
۱۹اپراتورمرددیپلمفوق دیپلمریاضی – تجربی و صنایع شیمیایی۷۰
برق و ابزار دقیق۱۲
سایر رشته ها۳۲
۲۰تکنسینمردفوق دیپلمو به بالاترمتالوژی۲
مکانیک۸
برق و ابزار دقیق۸
ایمنی و رشته های مربوطه۲
فوریتهای پزشکی۲
صنایع شیمیایی۶
فرآوری مواد۳

 

شرایط شرکت در آزمون: 

 1.                   شرایط عمومی: 

۱-۱-              تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۱-۲-              تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مطرح در قانون اساسی

۱-۳-              دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم

۱-۴-              عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. ( با تأیید مراجع ذی صلاح )

۱-۵-              عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگانها به هر شکل ممکن

۱-۶-               داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید امور ایمنی و بهداشت شرکت آلومینای ایران

۱-۷-              عدم اعتیاد به مواد مخدر ( با تایید مراجع ذی صلاح )

 1.   شرایط سنی: 

۲-۱-              حداکثر سن مجاز برای داوطلبان ردیف ۱ الی ۱۸ جدول شماره یک،۳۳ سال( متولدین ۱۳۶۵/۰۲/۲۱و بعد از آن) ، داوطلبان ردیف ۱۹ جدول شماره یک،۳۴ سال( متولدین ۱۳۶۴/۰۲/۲۱و بعد از آن) و داوطلبان ردیف ۲۰ جدول شماره یک، ۳۵ سال( متولدین ۱۳۶۳/۰۲/۲۱و بعد از آن) می باشد .

۲-۲-              جانبازان ، آزدگان ، فرزندان و همسران شهدا ، فرزندان و همسران جانبازان ۲۵ درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

۲-۳-              افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر ، مادر،خواهر ، برادر ) تا میزان ۸ سال.

۲-۴-              رزمندگان کمتر از ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه ، به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه .

۲-۵-              مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.

۲-۶-               به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر ۵ سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

۲-۷-              افرادی که دارای سابقه بیمه تأمین اجتماعی در یکی از شرکتهای پیمانکاری شرکت آلومینای ایران را دارند، به ازائ هر سال سابقه، یک سال به شرایط سنی مندرج در بند ۲- ۱ ، اضافه می شود .

۲-۸-              افرادی که در حال حاضر در هر یک از شرکتهای پیمانکاری شرکت آلومینای ایران حداقل به مدت یکسال مشغول فعالیت می باشند، از شرایط سنی مندرج در بند ۲-۱ ، معاف می باشند .

 1.   امتیازات و سهمیه های قانونی :

۳-۱              ایثارگران سهمیه ۲۵ درصد: شامل جانبازان ، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا، همسرو فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسرو فرزندان آزدگان دارای یکسال و بالای یکسال اسارت خواهر و برادر شاهد می باشند.

۳-۲             ایثارگران سهمیه ۵ درصد: رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و فرزندان آزدگان کمتر از یکسال اسارت. تاییدیه مدت حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه ها با معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع جهاد کشاورزی می باشد و سایر مراجع مورد تایید نمی باشد.

۳-۳             براساس هماهنگی های بعمل امده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، جذب ایثارگران از محل سهمیه های استخدامی صرفا از طریق شرکت در آزمون استخدامی، رقابت بین کلیه داوطلبان ایثارگر هر یک از سهمیه های ۲۵ درصد و ۵ درصد .

۳-۳-۱      مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران مجاز به بهره مندی از سهمیه استخدامی ۵ درصد سایر ایثارگران و یا بلعکس، نمی باشند به عبارت دیگر هر داوطلب می تواند در صورت مشمول بودن ، صرفا از یکی از سهمیه های مشخص شده استفاده نمایند .

۳-۳-۲      رعایت شرط حداقل معدل ( در صورت وجود در شرایط اختصاصی( و همچنین کسب حد نصاب نمره آزمون برای مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران )به استثناء خواهر و برادر شهید ) الزامی نمی باشد.

۳-۳-۳      در فرآیند جذب و استخدام مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران ، اولویت استخدام آنها مطابق ضوابط و مقررات جاری و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثار گران صورت خواهد پذیرفت.

۳-۳-۴      اولویت پذیرش در مشمولین ۵ درصد ایثارگران، با رزمندگان می باشد ( رزمندگان در صورت ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی و داشتن شرایط احراز لازم در حد سهمیه تعیین شده از شرط حدنصاب در آزمون معاف بوده و براساس نمرات مکتسبه انتخاب خواهند شد ) و سایر مشمولین سهمیه مذکور در صورت کسب حد نصاب در اولویت بعدی قرار داشته و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت.

۳-۳-۵      استخدام مازاد بر سهمیه استخدامی ایثارگران ( ۲۵ درصد و۵ درصد ) از طریق رقابت با سایر داوطلبان آزاد صورت می پذیرد .

 1.   سهمیه معلولین: 

جذب معلولین عادی( با ارایه معرفی نامه از بهزیستی ) از محل سهمیه استخدامی ( ۳ درصد قانون جامع حمایت از معلولان ) صرفا از طریق شرکت در آزمون استخدامی، کسب حد نصاب لازم و رقابت بین کلیه داوطلبان معلول ( در هر یک از مجوزهای کلی سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاه اجرایی ) براساس نمره مکتسبه آزمون و به میزان حداکثر دو برابر ظرفیت جهت معرفی به مصاحبه استخدامی صورت می پذیرد .

 1.   شرایط مدرک تحصیلی: 

۵-۱-              مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

۵-۲-              دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. ( گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).

۵-۳-              تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاههای آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.

۵-۴-              مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.

v      تذکر: مدرک تحصیلی داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۱باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمیگیرد.

v      تذکر : در صورت احراز مدرک تحصیلی مازاد بر حداکثر مدرک تعیین شده در ردیف های جدول شماره ۱، در هر مرحله از فرآیند بکارگیری و بعد از آن ( حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار ) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. 

 

 1.                  اولویتهای جذب: 

داوطلب بومی: افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند، داوطلب بومی تلقی می گردند:

الف- شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای بکارگیری، یکی باشد.

ب – همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهرستان های محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان های محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.

ج‌-     داوطلب حداقل چهار ( ۴ ) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه ) را به صورت متوالی یامتناوب درشهرستان های محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.

د – داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار ( ۴ ) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان های محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند ( پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است)

و – در بکارگیری مشاغل مذکور در ردیفهای ۱ تا ۱۸ جدول شماره یک ، ۵۰ درصد آزمون کتبی و ۵۰ درصد امتیاز آزمون عملی تخصصی ملاک عمل می باشد .

v      تبصره- مبنای شهرستان های برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

v      تبصره : اولویت بکارگیری برای هر شغل ( طبق جدول شماره یک) ، با داوطلبینی است که در همان شغل در یکی از پیمانکاری های شاغل در شرکت فعالیت دارند، می باشد.

 1.                 نحوه ثبت نام و مهلت آن: 

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز شنبه مورخه ۱۳۹۸/۰۲/۲۱فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. ( مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود).

۷-۱-              مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

۷-۲-              واریز مبلغ ۷۰۰٫۰۰۰ریال ( هفتصد هزارریال) به صورت الکترونیکی به عنوان حق ثبت نام در آزمون.

          *وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد. 

۷-۳-              داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.
( حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۱۰۰ کیلوبایت باشد )

 •         عکس داوطلب ۴×۳
 •         شناسنامه
 •         گواهی تحصیلی ( مدرک تحصیلی باید دارای معدل باشد )
 •         کارت ملی
 •         کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد
 •         سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی
 •         سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی برای داوطلبینی که سوابق کاری در شرکتهای پیمانکاری شرکت الومینای ایران را دارند .
 •         مدارک بومی بودن
 •         مدارک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی ( ایثارگران و معلولین )
 •         گواهینامه های مرتبط با تخصص های مورد نیاز، مندرج در ردیفهای ۹ تا ۱۸ جدول شماره یک

۷-۴-              ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت ( www.karasa.ir ) به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد .

۷-۵-              داوطلبان باید پس از ثبت نام می بایست مکرر به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید .

تبصره ۲ : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

v      داوطلبین صرفاً مجاز به شرکت در یکی از ردیفهای شغلی جدول شماره ۱ می باشند .

 1.            نحوه برگزاری آزمون: 

۸-۱-              آزمون بصورت چهارگزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.

۸-۲-              آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی و سؤالات تخصصی می باشد.

تبصره: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد عمومی آزمون توزیع می شود.

 1.            توضیحات مهم : 

۹-۱-              چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی ( حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار ) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۹-۲-              بدیهی است قبولی آزمون یا مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی ، معاینات پزشکی ، تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

۹-۳-              کلیه مشاغل عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.

۹-۴-              محل اشتغال افراد قبول شده، واقع در سایت شرکت آلومینای ایران می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین می کند.

 1.          دریافت کارت آزمون: 

۱۰-۱-          دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده در تاریخهای تعیین شده امکان پذیر است.

۱۰-۲-          آزمون در شهر جاجرم برگزار خواهد شد .محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.

 1.          اعلام نتایج آزمون : 

۱۱-۱-          نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور( www.karasa.ir ) اعلام خواهد شد.

۱۱-۲-          داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن  ۶۶۵۶۰۴۶۵  -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

داوطلبان گرامی جهت ثبت نام کلیک کنید.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.