خانه » استخدام در استان آذربایجان شرقی » آگهی استخدام سراسری در سازمان تامین اجتماعی(آخرین مهلت ثبت نام)

آگهی استخدام سراسری در سازمان تامین اجتماعی(آخرین مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۳۹۴ می‌رساندکه ثبت‌نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی:  www.tamin.ir از روز شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۱۲ آغاز و لغایت روز جمعه مورخ ۹۴/۱۰/۱۸ پایان می‌پذیرد. مهلت تعیین شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
لذا کلیه متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید

الف- شرایط عمومی استخدام:
۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
۲- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.
۳- دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی.
۴-دارابودن تحصیلات و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۰/۱۸.
۵- دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم برای آقایان حداکثر تا تاریخ (۹۴/۱۰/۱۸).
۶- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
۷- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
۸- استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.
۹- داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سازمان تامین اجتماعی باشند.

ب- شرایط اختصاصی استخدام:
۱- مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در جدول شماره ۱ در این آگهی می‌باشد.
۲- شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل تعیین می‌گردد:
۱/۲- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با شرط معدل کل حداقل ۱۴ و شرط سنی حداکثر ۲۴ سال تمام.
۲/۲- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم در رشته تحصیلی بهیاری بدون شرط معدل و شرط سنی حداکثر ۳۰ سال.
۳/۲- دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل ۱۴ و شرط سنی حداکثر ۲۶ سال تمام.
۴/۲- دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل ۱۴ و شرط سنی حداکثر ۲۸ سال تمام.
۵/۲- دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس با شرط معدل حداقل ۱۴ و شرط سنی حداکثر ۳۰ سال تمام.
۶/۲- دارندگان مدرک تحصیلی دکتری (عمومی و تخصصی) با حداکثر ۳۵ سال تمام.
تذکر: تاریخ ۹۴/۱۰/۱۲ (اولین روز ثبت نام) ملاک محاسبه سن داوطلبان می‌باشد.
توضیح: مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد ملاک عمل خواهد بود.
تبصره ۱- مدت خدمت سربازی، طرح لایحه نیروی انسانی، انجام خدمات قانونی، مدت اشتغال متقاضیان استخدام در واحدهای تابعه سازمان، شرکت های ماموریتی و تکلیفی (بشرح مندرج در این آگهی)، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی  بیمارستان های میلاد، البرز و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان که به صورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می‌نمایند، با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه و اشتغال دال بر تائید مراتب مذکور و سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان در مورد ایثارگران به حداکثر سن مندرج در شرایط فوق مشروط به آن که از حداکثر ۳۵ سال و برای رشته‌های دکتری ۴۰ سال تمام تجاوز ننماید، اضافه می‌گردد. شایان ذکر است سایر سوابق پرداخت حق بیمه به هر طریقی خارج از موارد مذکور مشمول این بند نمی‌باشد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید

شرکتهای ماموریتی و تکلیفی سازمان تامین اجتماعی به شرح ذیل می باشد:
۱-موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی
۲- بانک رفاه کارگران
۳- موسسه حسابرسی تامین اجتماعی
۴- شرکت گروه هتل های هما
۵- موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه
۶- رفاه گستر
۷-سرمایه گذاری تامین اجتماعی
۸- شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی
۹- شرکت انتشارات علمی و فرهنگی
۱۰- کار و تامین
۱۱- گروه پزشکی حکمت
۱۲- شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران
۱۳- شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین.
توضیح: با عنایت به قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، مدت حضور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به میزان مدت بستری، مدت اسارت در مورد داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضدانقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و افراد خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان ازکارافتاده کلی که قادر بکار نمی‌باشد و مفقودالاثرها (فرزندان، همسر، پدر، مادر، برادر و خواهر) تا میزان ۵ سال در صورت ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح در مرحله مصاحبه به حداکثر شرط سنی مندرج در این آگهی قابل افزایش خواهد بود، مشروط به اینکه مجموع سن داوطلب و مدت قابل افزایش طبق این بند از حداکثر شرط سنی ۳۵ سال و برای رشته‌های دکتری (عمومی و تخصصی)۴۰ سال تمام تجاوز ننماید.
تبصره ۲ : فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان و آزادگان از کارافتاده کلی که متقاضی استخدام (خارج از سهمیه ایثارگران) از طریق شرکت در آزمون استخدامی می‌باشند با سایر متقاضیان در شرایط یکسان رقابت خواهند نمود و صرفاً از شرط معافیت حداقل معدل و حداکثر سن بهره‌مند می‌گردند.
۳- معافیت پزشکی خدمت زیر پرچم داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی (کتبی، مصاحبه) صرفاً پس از تأیید واحد طب کار مدیریت های درمان استان ذیربط مبنی بر توانائی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.
۴- ارائه گواهی پایان طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از آن در مورد فارغ التحصیلان رسته بهداشتی و درمانی و پزشکان به هنگام مصاحبه علمی الزامی می‌باشد. بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی مذکور در زمان مقرر، قبولی متقاضی در آزمون کتبی کان‌لم‌یکن تلقی خواهد شد.
۵- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتهای دولتی و سازمانهای وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع بکار در سازمان الزامی می‌باشد.
۶- متقاضیانی که به هنگام شروع بکار، دانشجو و یا دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی شغل مورد تقاضا می‌باشند، در صورتی که پس از اشتغال بکار مدرک تحصیلی غیرمرتبط با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند امکان پذیرش و تطبیق مدرک مذکور در طول خدمت میسر نخواهد بود. ضمناً آن دسته از متقاضیانی که پس از اشتغال بکار در سازمان مدرک تحصیلی منطبق با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند، پذیرش مدرک موصوف پس از طی پنج سال خدمت در عنوان شغلی مورد تقاضای آزمون مربوطه مشروط به وجود ردیف بلاتصدی، رضایت از عملکرد و عدم نیاز استان به تامین نیروی جایگزین تا آزمون آتی با لحاظ قوانین و مقررات ذیربط سازمان امکانپذیر خواهد بود. شایان ذکراست مقطع تحصیلی متقاضیان صرفاً براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در آگهی منتشره قابل قبول خواهد بود.
۷- امتیاز بومی پس از کسب حدنصاب آزمون کتبی به متقاضیان بومی حسب مورد (شهرستان و توابع شهرستان / استان ) به شرح ذیل لحاظ می گردد:
۱-۷- بومی شهرستان و توابع شهرستان مورد تقاضا ۲۵ امتیاز
۲-۷- بومی استان مورد تقاضا ۱۵ امتیاز

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید

شرایط بومی: داوطلب بومی به داوطلبی اطلاق می‌شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد. ضمناً مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت‌نام می‌باشد.
۱- استان یا شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان یا  شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
۲- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که استان یا شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان یا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
۳-داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در استان یا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
۴- داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان یا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
۵- پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان یا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
تذکر: پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
۶- فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته سازمان از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.
۷- مصاحبه استخدامی از داوطلبان در صورت احراز حدنصاب امتیاز آزمون کتبی و با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه به میزان دو برابر ظرفیت استخدامی در عنوان شغلی مربوطه پس از کسر مجوزهای ایثارگران (موضوع سهمیه ۵%  ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران) صورت خواهد پذیرفت.
۸- متقاضیان بابت خدمت در سازمان در قالب قراردادهای منعقده باستناد آئین نامه استخدامی سازمان باستثناء نیروهای شاغل براساس تبصره ماده (۲۰) آئین‌نامه مذکور در مرحله مصاحبه از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.
۹- حسب ماده۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یک‌سال اسارت اختصاص دارد.
تبصره ۱: ثبت‌نام و شرکت در آزمون جهت رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک‌سال اسارت الزامی بوده لیکن از شرط جنسیت، سن، مدرک تحصیلی و معدل معاف می‌باشند.
تبصره ۲ : رعایت مدرک تحصیلی متقاضیان از محل سهمیه ۵% ایثارگران در رسته‌های بهداشتی و درمانی، فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی، حقوقی و امورمالی برابر ضوابط طرح طبقه بندی مشاغل الزامی خواهد بود.
تبصره ۳: رعایت شرط سنی، معدل، جنسیت، مقطع و مدرک تحصیلی و همچنین رعایت سایر شرایط مندرج در آگهی برای همسران و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه درجبهه جهت ثبت‌نام و شرکت در آزمون الزامی می‌باشد.
تبصره ۴: بکارگیری نیروهای مشمول تبصره های (۱) و (۳) مشروط به ثبت نام و شرکت در آزمون حسب بالاترین نمرات فضلی بین ایثارگران مشمول و به میزان سهمیه تخصیصی براساس الویت امتیاز مکتسبه و احرازشرایط عمومی گزینش امکانپذیر خواهد بود.
تبصره ۵: معافیت‌های مندرج در تبصره (۱) این بند صرفاً به میزان ۵% سهمیه موصوف بوده و پس از تعیین تکلیف سهمیه مذکور، سایر داوطلبان متقاضی استفاده از محل سهمیه یاد شده بعنوان متقاضی عادی تلقی و در خصوص آنان رعایت شرط جنسیت، سن، مدرک تحصیلی و معدل الزامی خواهد بود.
تبصره ۶: سهمیه استخدامی ۲۵ درصد ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان دارای یک سال و بالای یکسال اسارت موضوع ماده (۲۱) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران توسط بنیاد شـهید و امـور ایثارگران به این سازمان معرفی گردیده است .
تبصره ۷: به استناد تبصره (۲) قانون اصلاح بند “و” ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه و اصلاحیه بعدی آن خواهران و برادران شهداء معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران (علیرغم اینکه درسهمیه استخدامی ۲۵% قرار دارند) بایستی در آزمون استخدامی شرکت و کلیه مقررات مندرج در آگهی استخدامی سازمان (اعم از سن، معدل، جنسیت، مدرک تحصیلی و…) را رعایت نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید

ج- مراحل ثبت نام :
– مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی :  www.tamin.ir
– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
– ارسال عکس: داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی با مشخصات ذیل اسکن نموده و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
•    عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)
•    عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
•    اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل باشد.
•    تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
•    حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
•    حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
•    حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارت‌های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…) قابل قبول نمی‌باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳: درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت‌نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
تذکر مهم: با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت‌نام می‌کنند رخ داده است، تاکید می‌گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می‌دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

د – پرداخت وجه ثبت نام:
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت‌نام در آزمون استخدامی می‌بایست از روز شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۱۲ لغایت روز جمعه مورخ ۹۴/۱۰/۱۸ پس از مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی:  www.tamin.ir نسبت به واریز مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ ( پانصد هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت‌نام به صورت الکترونیکی و با کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
توضیح ۱: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توضیح ۲: ثبت‌نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و کدپیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)
توضیح ۳: به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.
تذکر مهم: با توجه به اینکه مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی به میزان دو برابر مجوزهای استخدامی بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نامی باشد، هیچ‌گونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی درصورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچ‌گونه اعتراضی ندارد.

ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۱۱/۱۴ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۱۱/۱۵ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۶/۱۱/۹۴ در تهران و سایر مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

و- مواد آزمون عبارتند از:
* به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی حسب مورد داده خواهد شد.
آزمون عمومی :
۱- ریاضیات و آمارمقدماتی ۲- زبان انگلیسی ۳- زبان و ادبیات فارسی  ۴- آشنایی مقدماتی با رایانه  ۵- معارف اسلامی  ۶- شناخت تامین اجتماعی  ۷- اطلاعات عمومی  ۸- استعداد و هوش.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید

* اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال‌های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سؤال‌های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

آزمون تخصصی:
در مقاطع تحصیلی بالاتر از دیپلم (بجز عنوان شغلی بهیار)، علاوه برآزمون عمومی، آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه به شرح مفاد مندرج در جدول شماره ۱ این آگهی انجام خواهد شد.
* تذکرات:
۱- هر داوطلب با توجه به نوع مدرک تحصیلی و شهر مورد تقاضا منحصراٌ مجاز به انتخاب یک کدشغل‌محل از جدول شماره ۲ مندرج در این آگهی خواهد بود.
۲- آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) دارای حدنصاب بوده و به صورت چهارگزینهای و با احتساب یک‌سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
۳- استخراج فهرست افراد دارای حدنصاب صرفاً بر اساس نتیجه آزمون کتبی خواهد بود. ضمناً امتیازات بومی و … برای داوطلبانی اعمال خواهد گردید که حدنصاب لازم را کسب کرده باشند.
۴- نمره کل داوطلب براساس میانگین وزنی با وزن حاصل از ضریب ۱ برای نمره کل دروس عمومی و ضریب ۳ برای نمره کل دروس اختصاصی محاسبه می‌شود. ضمناً نمره کل دروس عمومی براساس میانگین وزنی با ضریب ۱ برای هر یک از این دروس محاسبه می‌شود.
۵- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون هیچ‌گونه حق استخدامی ایجاد نمی‌کند.
۶- داوطلبان در صورت قرار گرفتن در فهرست دو برابر مجوزهای استخدامی مکلفند مستندات و مدارک بومی بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز در زمان بررسی مدارک و قبل از مصاحبه استخدامی که متعاقباً از سوی سازمان تامین اجتماعی اعلام خواهد شد، ارائه نمایند.
۷- جهت پزشکان متخصص صرفاً آزمون مصاحبه علمی برابر ضوابط ذیربط برگزار خواهد شد بنابراین، ثبت نام پزشکان متخصص حسب ضوابط و مجوزهای مندرج در این آگهی الزامی لیکن نیاز به شرکت در آزمون کتبی نمی‌باشد .
۸- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزینش و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
* توضیحات:
آن دسته از متقاضیانی که در ردیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کتبی به میزان دو برابر ظرفیت مجوزهای صادره در عناوین شغلی مربوطه قرار می‌گیرند می‌بایست نسبت به ارائه مدارک لازم حسب مورد برابر اعلام سازمان در موعد مقرر قبل از برگزاری مصاحبه علمی اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید

جدول شماره ۱- فهرست عناوین شغلی و مدارک مورد نیاز و عناوین دروس اختصاصی فرمت PDF

جدول شماره ۲- فهرست شغل محلهای آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی فرمت PDF

جهت مشاهده متن اطلاعیه در سایت سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید

 

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۷۷ دیدگاه تاکنون.

 1. elahe گفت:

  سلام من کارشناس بهداشت حرفه ای هستم میتونم تو ازمون تامین اجتماعی شرکت کنم

  [پاسخ]

 2. الهه گفت:

  سلام من کارشناس بهداشت حرفه ایم ایا میشه تو این استخدامی شرکت کنم.

  [پاسخ]

 3. pyam گفت:

  بترس از سکوت جوانی که چیزی نمی گوید چون اون در دلش را به خدا می گوید و ای مسؤلان این را بدانید که آن جوان شاید فراموش کند ولی خدا هرگز فراموش نمیکند.

  [پاسخ]

 4. مريم گفت:

  فوق دیپلم حسابداری هستم از کرج

  [پاسخ]

 5. نام شما گفت:

  چرا اینقد دهه شصتی ها مظلوم واقع شدن .متولد ۶۳ هستم با مدرک فوق لیسانس .عاجزانه خواهش میکنم این شرط سنی را حذف بفرمایید

  [پاسخ]

 6. محمد محمودی گفت:

  مسولین کله گنده خوابین همه.کجاست رییس مجلس کجاست رییس قوه قضاییه کجاست رییس جمهور ؟چرا اینا از جوان بیکار واسه یک ازمونی که دهتا برگه فتو زده هست و یک آب معدنی پنجاه هزار تومن میگیرن ؟ رهبر بداد ما برس اینا دارن چیکار میکنن با جوانا

  [پاسخ]

 7. نام شما گفت:

  تو رو خدا معدل رو برای کارشناسی ۱۲در نظر بگیرید

  [پاسخ]

 8. علی گفت:

  بخدا فقط از هر نفر ۵۰ هزارتومن میگیرن آخرم هیچی به هیچی هرکی آشنا داشت یاالله میبرنش هرکی هم نداشت به سلامت

  [پاسخ]

 9. mm گفت:

  سلام وقت بخیر.من همه شرایطو دارم .اما پول ندارم ثبت نام کنم .اخه ۵۰تومن پول ثبت نام. بابا ما اگه پول داشتیم دنبال کار نمیگشتیم. به خدا محتاج نون شبیم . نداریم چرا کسی نمیفهمه

  [پاسخ]

 10. وحید گفت:

  جالبه درس خوندیم ارشد گرفتیم که شرایطمون بهتر بشه بدتر شد حاضرم تو شرایط کارشناسی با فوق شرکت کنم اما اونم اجازه نمیدن

  [پاسخ]

 11. وحید گفت:

  من فوق لیسانس مالی دارم با معدل ۱۸ و لیسانس حسابداری حتی ۱ مورد شغلی بغیر از حقوق نیست که فوق بخواد سنمم که از کارشناسی گذشته اخه این انصافه؟

  [پاسخ]

 12. دختر گفت:

  در جریان هستید که ما بیکاریم و میخواهیم جایی استخدام بشیم؟؟؟؟؟
  پس پنجاه هزار تومان برامون پول کمی نیست….

  چه فکری میکنیم و این پول ها را میگیرید که آخرش معلوم نیست قبول میشیم یا نه؟؟!!!!

  [پاسخ]

 13. کامران گفت:

  من کارشناسی ارشد هستم اما کارشناسی میخوان ملاک سن را ۳۰ در نظر میگیرن؟

  [پاسخ]

 14. احمد گفت:

  من خواستم کارشناس حقوق شرکت کنم وقتی زدم میبینم چندتا استان بیشتر نداره ایتنجوری که نمیشه میزنیدسراسری.اولم که پولومیگیرید
  واقعامتاسفم

  [پاسخ]

 15. گلناز گفت:

  راستی زیاد دلتونو خوش نکنید الان همه اونایی که قراره استخدام بشن سر کارشون هستن عزیزان .فقط دریافت مبلغ ۵۰هزار اهمیت داره نه بیکاری جوان هایی که لایق کار هستن

  [پاسخ]

 16. گلناز گفت:

  جالبه تو کادر درمانی روانشناس بالینی جذب نمیکنن واقعا چقدر عقب افتاده هستن فقط جسم واسشون مهمه الان خیلی از بیماری ها روحی هستن متاسفم

  [پاسخ]

 17. رضا گفت:

  هزینه ثبت نام خیلی بالاست مگه یه آزمون برای یک نفر چقدر هزینه میشه اوونم که باید نمونه سوالات را جدا خرید کنه

  [پاسخ]

 18. محمد گفت:

  سلام من هزینه رو دادم اما میگه شرط سنی لازم رو ندارم چی کار کنم? برای ۵ روز که بزرگترم فقط خیلی مسخره هستش

  [پاسخ]

 19. احمد گفت:

  سلام من چند بار این ازمون رو شرکت کردم قبول نشدم حتی منابع ازمون رو هم گرفتم اگه پارتی بازیه این کارا یعنی چه

  [پاسخ]

 20. سمیه گفت:

  آخه چرا هیچ کس جوابمو نو نمیده.کسی نیس که به درخواست این همه جوون ترتیب اثر بدن.ای داد بیداد

  [پاسخ]

 21. مهدی گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشیدمدرک من دیپلم حسابداری است و سن ما که ۳۰سال شده ومتأهل هم هستسم چه گناهی داریم هیچ ارگانی نمی توانیم ثبت نام کنیم خواهشمندم پیگیری نمایید.

  [پاسخ]

 22. محمدرضا گفت:

  باتوجه به اینکه آمار دهه شصتی ها ازهر لحاظی که بخواید در نظر بکیرید نسبت به دهه های دیگه بیشتره لطفا برای امید به زندگی آنها از نظر سن و معدل مساعدت فرمایید

  [پاسخ]

 23. علی وآرین گفت:

  سلام واقعا شرایط سنی بایدبرداشته بشه واقعاده شصتیابایدتوتاریخ هم بایدبنویسن نسل سوخته

  [پاسخ]

 24. حکیمه گفت:

  سلام من فوق دیپلم دارم سن هم ۳۴همسرایثارگرهستم شامل منم میشه توروخدابگید

  [پاسخ]

 25. محسن گفت:

  چند وقت پیش آزمون آموزش و پرورش دادیم ، وزیر میگه امسال بودجه کامل و تکمیل شده ، آخه عزیز با ۴۸۰۰۰ تومنی که از جونا گرفتی حتما تکمیل میشه اینم از تامین اجتماعی !!!!

  [پاسخ]

 26. محسن گفت:

  دتاوطلبین سایر شهرهای دیگه هم میتونن واسه ی شهر دیگه ثبت نام کنن ؟

  [پاسخ]

 27. عباسی گفت:

  دوستان به جای سوال از مدیر سایت ای استخدام در خصوص شرط معدل به سازمان تامین اجتماعی زنگ بزنید به نمایندگان مجلس به دفتر وزیر رفاه

  [پاسخ]

 28. فهیمه گفت:

  سلام منم ۲۷سال دارم با مدرک فوق دیپلم فناوری اطلاعات شرایط سنی ماهم جور هست که بیایم

  [پاسخ]

 29. بیکار گفت:

  دیپلم برق نمی خاید خواهش می کنم جواب دهید

  [پاسخ]

 30. عباسی گفت:

  بر جدید : اصلاحیه سن + تمدید مهلث ثبت نام + امکان ویرایش اطلاعات آماده شده که اگه تماس و درخواست اصلاح سن فردا هم زیاد باشد مدیریت سازمان فردا عصر تو جلسه جمع بندی اعمال و چهارشنبه صبح اطلاعیه جدید رو صادر و هم سن رو به ۳۰ سال افزایش و هم تاریخ ثبت نام را تا ۲۰ دی تمدید می کنند پس امیدوار باشید و درخواستتون رو مطرح کنید چون امروز جلسه ای با حضور مدیران و مسئولان انسانی سازمان و کارشناسان سازمان تشکیل و تصمیمات لازم اخذ شد‎‏ تا مدیریت سازمان بررسی و نظرشون رو بدند.

  [پاسخ]

 31. پدرام گفت:

  سلام دوستان
  شماره روابط عمومی سازمان زنگ بزنین نتلفن ۶۴۵۰۳۱۵۲-۰۲۱
  شرط معدل بیارن پایین .الان من زنگ زدم قرار شد به امور اداری صحبت کنن .شما هم زنگ بزنین تا پیگیری بیشتری کنن برای تغییر شرط معدل وسن

  [پاسخ]

 32. سامان گفت:

  دوستان شما هم ایمیل بزنین وتماس بگیرین موفق میشیم

  [پاسخ]

 33. مریم گفت:

  این همه درس خوندیم
  زحمت کشیدیم
  رفتیم از بهترین و معتبرترین دانشکاه این مملکت مدرک ارشد گرفتیم
  هیچ جا ارشد رشته مونو نمیخوان
  مدرک کارشناسی هم اکثرا از محدوده سنی ما خارجه
  من دقیقا هشت روز بزرگتر از سن لیسانس هستم
  آخه یعنی چی
  :(

  [پاسخ]

 34. nasrin. گفت:

  سلام من داری مدرک فوق دیپلم کامپیوتر باسن ۲۰سال هستم وبه کار نیاز دارم خواهشمندم راهنمایی کنید

  [پاسخ]

 35. شقایق گفت:

  بازم خدایا کرمت رو شکر…آخه تقصیر دخترایی که رشته های مهندسی خوندن چه میشه…اونم مهندسی کامپیوتر که دیگه واقعا بین زن و مرد بودن توی کیفیت خدمات هیچ فرقی نیست…
  دلمون خوش بود در زمان جاهلیت دخترا رو زنده به گور می کردن…اما حالا قشنگ چند سال میذارنشون سرکار بعد زنده زنده و نفس نفس نابودشون می کنن…خدایا خودت کمک کن

  [پاسخ]

 36. عباسی گفت:

  خوب مثل اینکه هر کی که شرایط معدل و سنش میخورده ثبت نام کرده و نشسته به خوندن فقط امثال من که سن یا معدلشون جور نمیاد میاند اینجا ببینند چه اتفاقی افتاده ولی باید بدونید تا با سازمان و یا نهادهای ذیربط تماس و درخواست اصلاح ندید اتفاقی نمیفته و گریه کردن اینجا فایده نداره پس مثل من که دیروز دو مرتبه با سازمان و کمیسیون جوانان مجلس زنگ و موضوع رو گفتم عمل کنید شما هم می تونید ثبت نام و استخدام شید

  [پاسخ]

 37. behzad گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید لطفا در رشته فنی ومهندسی محل اشتغال روزیاد کنیدیعنی تو این همه شهرها فقط سمنانو گذاشتند بنده به لطف الهی همه ای شرایطو دارا هستم.(یاعلی)

  [پاسخ]

 38. بیکار گفت:

  از بس تو این چند سال مملکت گل و بلبل بوده و کار فراوان!! شرط سنی هم میگذارند!!!
  من که اواسط ۶۳ هستم چه خاکی تو سرم بریزم ؟ مدرک لیسانسم را چکار کنم ؟ این چه وضعیه ؟
  فقط بلدند بگویند که سن ازدواج بالا رفته .
  دهه شصتی ها نابود شدند.

  [پاسخ]

 39. حسن گفت:

  باز تامین اجتماعی دم عید شد بودجه کم اورد دکه رو پهن کرده.اگه استخدام دولتی هست چرا باید از هر فرد۵۰تومن بگیره .بخدا ی جوان عادی مث من که ن بسیجی ن ایثارگری و ن….داره تو این کشور کار میدن.همین میشه که جوان مث من باید به فکر خارج از ایران فکر کنه.

  [پاسخ]

 40. reza گفت:

  سلام. این چه روشیه که ادارات دولتی در پیش گرفتن؟؟؟ اخه پر کردن خزانه ها با پول یه عده بیکار عادلانه ست؟؟؟ واقعا حماقته کسی که ثبت نام کنه…. یه عده قبلا انتخاب شدن… هدف از این ازمون فقط کسب درامد سازمان تامین اجتماعیه…. والسلام

  [پاسخ]

 41. محسن گفت:

  با سلام
  بنده دارای مدرک ارشد برق قدرت می باشم.خواهشمندم اگر امکان دارد راهنمایی نماید که ایا می توانم در این ازمون شرکت نمایم؟
  با تشکر

  [پاسخ]

 42. نیرینی گفت:

  پنجاه هزار تومان برای یه ازمون؟ تورو خدا یکم انصاف داشته باشید بجای اینکه دست جوانهارو بگیرید بیچارشون کردید همه تحصیلکرده و بیکار همه جا پارتی بازی من لیسانس زبان با چند تا کتاب چاپ شده نباید جایی برای استخدامم باشه متاسفم برای دولت مثل پدری میمانید که بفکر اینده فرزندش نیست. تاسف تاسف

  [پاسخ]

 43. مرجان گفت:

  کاش این همه سال وقتمو بخاطر مدرک و به امید کار تلف نمیکردم و میرفتم فنی حرفه ای حداقل چندتامهارت یاد میگرفتم که مجبور نباشم به امیداون بالایی ها باشم!
  در حق دهه شصتی ها واقعا ظلم شده ومیشه.
  کاش امام خمینی زنده بود…میدونم اون وقتا خبر از گرونی وبیکاری و فساد اقتصادی نبود… فساداقتصممم

  [پاسخ]

 44. علی گفت:

  کسی که بیکاره پول از کجا بیاره ثبت نام کنه

  [پاسخ]

 45. رضا گفت:

  سلام وقت بخیر
  دانشجوی ترم سه ارشد برنامه ریزی شهری هستم ۲۹ سال و ۴ماهمه با این شرایط نمی توانم شرکت کنم. ما چند سال است که چشم انتظار استخدامی هستیم. الان که این فرصت ها پیش میاد شرایط سنی مانع شرکت استخدامی ها شده. خواهشا به فکر ماها نیز باشید.

  [پاسخ]

 46. رضایی گفت:

  رشته علوم اجماعی معدل ۳۰/۱۳لطفا رشته علوم اجتماعی هم به کار بگیرید سن ۲۶
  باتشکرررررررر

  [پاسخ]

 47. نفس گفت:

  سلام چرا وقتی فوق دیپلم نمیگیرند بیخودی مینویسند
  دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل ۱۴ و شرط سنی حداکثر ۲۶ سال تمام.
  من الن ۲۱ساله فوق دیپلم نرم افزار دارم

  [پاسخ]

 48. ویسی گفت:

  باسلام لطفا رشته های مختلف را بکار بگیرید از جمله علوم اجتماعی ک ربط به تامین اجتماعی دارد ومعدل را کمتر در نظر بگیرید

  [پاسخ]

 49. محنا گفت:

  سلام.خواهشا شرط سنی واسه کارشناسی رو۳۱ کنین
  ما دهه شصتی ها چقد باید بسوزیم

  [پاسخ]

 50. محیصا گفت:

  باسلام
  تورو خدا شرط سنی رو ۳۲ سال کنین با این شرایط دهه شصتی ها رو واقعانابود میکنین

  [پاسخ]

 51. بهار گفت:

  دوستان چه رشتهایی میخان دقیق عنوان نکرده

  [پاسخ]

 52. بهار گفت:

  تورو وجدانتان شرایط سنیو حذف کنین

  [پاسخ]

 53. فريان يوسف جمالي گفت:

  با سلام من در استان مازندران شهرستان بابلسر هستم, این استخدام شامل چه شهر های می شود؟من باید اطلاع داشته باشم که استان یا شهر من استخدامی تامین اجتماعی شاملش می شه یا نه؟ لطفا شهرهای شامل این استخدامی رو بگید

  [پاسخ]

 54. مسعود گفت:

  واقعا دهه شصتی نسل سوخته ان.جنگ رو ندیدیم ولی موجی شدیم تو این همه بدبختیو بیکاری.وقتی از همه رشته ها استخدام میکنن میخوان همه ثبت نام کنن نفری ۵۰۰۰۰تومن بدن تا بودجشون با کسری مواجه نشه.مواظب باشید

  [پاسخ]

 55. سلام گفت:

  خوبه.مخصوصا برای اونایی ک مشکل وسن رو با هم دارن…فقط این وسط دولت ما چیکاره هستش یعنی نقشی در بیکار بودن ما جوانان نداره…

  [پاسخ]

 56. محمد گفت:

  باشه به روی چشم همتونو میبرم سرکار.

  [پاسخ]

 57. آذین گفت:

  سلام.مبلغ ثبت نام خیلی بالاست. ادارات دولتی راه خوبی برای کسب درآمد پیدا کردن.

  [پاسخ]

 58. زهرا گفت:

  سلام.لطفا معدل رو کاهش بدین حداقل ۱۲باشه

  [پاسخ]

 59. رضا گفت:

  گول ای اشتغالزایی رو نخورید وقتی بابت هر نفر ۵۰هزارتومن میگیرند و همه حق عضویت دارند یه کلاه گذاشتن سر جوونای بیکارمونه خدایا به داد این جوونا برس.

  [پاسخ]

 60. مجید گفت:

  باسلام .
  وقتی که این این آزمونهارو برگذار میکنن و از تمام رشته ها ثبتنام میکنن یه ذره بوداره قضیه.
  به امید اشتغال ۲۰میلیون جون بیکار صلوات….

  [پاسخ]

 61. مسعود گفت:

  با سلام بنده فوق لیسانسم و متولد ۱۳۶۴/۰۶/۰۳ هستم و ۱۰ماه هم خدمت سربازی انجام داده ام آیا خدمت سربازی به حداکثر سن اضافه می شود؟
  مدیر لطفا جواب بدین

  [پاسخ]

 62. احسان جمشیدی گفت:

  سلام.حداکثر سن لیسانس۳۰ باشه معدلم ۱۲

  [پاسخ]

 63. سمیه جعفری گفت:

  سلام من متولد ۶۶هستم وبرای این استخدام مشکل دارم اگه میشه شرایط سنی رو تغییر بدین.به فکر ما نسل سوختم باشین
  باتشکر

  [پاسخ]

 64. elina گفت:

  من هم مشکل دارم با نظرات دهه شصتی موافقم

  [پاسخ]

 65. سمیه جعفری گفت:

  سلام من متولد ۶۵هستم وبرای این استخدام مشکل دارم اگه میشه شرایط سنی رو تغییر بدین.به فکر ما نسل سوختم باشین
  باتشکر

  [پاسخ]

 66. meysam گفت:

  مدرکم لیسانس حسابداری الان من ۲۹ سال سن دارم میتونم تو آزمون شرکت کنم

  تورو خدا جواب بده

  [پاسخ]

 67. meysam گفت:

  سلام خسته نباشید

  ده شصتی ها بدبختن من مشکل سن دارم آیا شرایط سنی با لحاظ کردن خدمت سربازی باید ۲۸ سال باشیم یا خدمت از شرایط سنی کم میشه

  خواهشا جواب

  تشکر

  [پاسخ]

 68. ابوالفضل گفت:

  با سلام لطفلا معدل را کاهش دهید تا ۱۲

  [پاسخ]

 69. سعید گفت:

  اینام که دیگه شورشو دراوردن یعنی چی چند ساله که میگن تمامی استخدامی ها رو دولت بسته حالا بعد چند سال شرایط سنی مسخره میزارن . ۱۹ سالگی میری دانشگاه ۴ سال نرمال لیسانس میگیریمیشی ۲۳ سال ۹ ماه برای ورود به خدمت دردسر داری بعدم ۲ سال خدمت میشه ۲۵ سال و نه ماه الانم ۳ ساله استخدامی نیس میشه ۲۸ سال و ۹ ماه حالا این بین اگه بنده خدایی یکسال مشکل براش پیش اومده باشه نمیتونه ثبت نام کنه .واقعا متاسفم برای این ساختار و افرادی که این شرایط رو برای جوانان به وجود میارن .دهه شصتی هارو که کلا نابود کردن خدا حقشونو بگیره ان شالله

  [پاسخ]

 70. زهراج گفت:

  سلام.خواهش میکنم سن کارشناسی روبیشتربزارید

  [پاسخ]

 71. بی نام گفت:

  اینم شده راه حلی برای کسب درآمد و تامین بودجه
  فکر نمی کنید مبلغ بالایی باشه برای برگزار کردن آزمون؟؟؟
  ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰=۵۰/۰۰۰* ۲/۰۰۰/۰۰۰

  [پاسخ]

 72. دهی شصتی 2 گفت:

  من فرستادم

  [پاسخ]

 73. میرزایی گفت:

  با سلام.من کارشناس مامایی با معدل۱۷/۴ از دانشگاه دولتی قزوین هستم.متاسفاته با شرایط سنی که گفتی نمیتونم وض در آزمون شرکت کنم.اسفند۳۰ساله میشم چکار کنم?لطفا تجدید نظر بفرمایید.با تشکر..معدلم ۱۷/۴۵٫اله

  [پاسخ]

 74. شادی ظفری گفت:

  شادی ظفری رشته ریاضی فیزیک بیست یک سال خواهش میکنم تماس بگیرید نیازمند این کار هستم

  [پاسخ]

 75. شادی ظفری گفت:

  خواهشمندم باتوجه به شرایط واینکه یه خانوم هستم من را عضو این سازمان کنید چون شرایط برای من در جای دیگه مقدورنیست ممنون

  [پاسخ]

 76. دهه شصتی *** گفت:

  دوستانی که مشکل سن و معدل رو دارن ایمیل و پیامک بفرستین . اگه زودتر تعداد اونایی که پیام میفرستن زیاد بشن میتونیم موفق به تغییر دادن بشیم
  “”سن برای کارشناسی رو ۳۰ در نظربگیرن و معدل ۱۲””
  با هر چند تا ایمیل و شماره موبایلی که میتونین بفرستین

  ارتباط مستقیم با مدیر عامل سازمان dr.norbakhsh@tamin.ir
  روابط عمومی سازمان info@tamin.ir
  صفحه تماس با ما http://www.tamin.ir/contactus
  تلفن دفتر سایت تامین اجتماعی ۶۶۵۸۰۵۳۲-۰۲۱
  تلفن اداره کل روابط عمومی سازمان ۶۴۵۰۳۱۵۲-۰۲۱
  تلفن خانه سازمان : ۶۴۵۰۱-۰۲۱
  پیامک : ۵۰۰۰۱۴۲ و ۱۰۰۰۱۴۲

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.