خانه » استخدام در استان تهران » استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران(شروع ثبت نام)

استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران(شروع ثبت نام)

متن آگهی:

خبر ۲ آذر ماه ۱۴۰۲ – سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ، به منظور تکمیل نیروهای عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط از طریق آزمون های علمی، عملی، معاینات جسمانی و روانی و طی مراحل گزینش ” ۲۰۰ نفر مرد ” براساس شرایط ذیل استخدام مینماید:

مهلت ثبت نام : ۱۱ آذر ماه ۱۴۰۲ 

پذیرفته شدگان پس از طی دوره آموزش ویژه آتش نشانی و کسب موفقیت در دوره،
به صورت قراردادی به استخدام سازمان درمی آیند.

۱) شرایط عمومی:

۱- تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به یکی از ادیان رسمی کشور.

۲- ویژه آقایان: دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم

۳- عدم اشتهار به فساد اخلاقی و نداشتن پیشینه کیفری (سوء سابقه موثر) برابر گواهی مراجع ذیصلاح.

۴- متولدین ۱۳۷۶/۰۱/۰۱ به بعد.

۵- دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت غیر پزشکی نظام وظیفه عمومی

۶- برخورداری از سلامت کامل جسمانی و روانی و توانایی لازم برای انجام کار در شغلی که در آن استخدام می شوند( آمادگی جسمانی) شامل:
الف: تست تشخیص روانشناختی – شغلی
ب- عدم داشتن مشکلات و اختلالات روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی برابر گواهی صادره از مراجع ذیصلاح و مورد نظر سازمان .

۷- عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی به موجب آراء موثر مراجع قضائی و ذیصلاح.

تذکر:

ملاک عمل در خصوص تاریخ فراغت از تحصیل، اتمام خدمت دوره ضرورت (تاریخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت، کارت پایان خدمت) و همچنین در خصوص معافیت دائم غیر پزشکی (تاریخ مندرج در قسمت صدور کارت معافیت دائم) ، اولین روز برگزاری آزمون عملی می باشد.

۲) شرایط اختصاصی:

۱- ویژه آقایان: دارا بودن حداقل ۱۶۵ سانتیمتر قد

۲- دارا بودن شرایط بومی در استان تهران
(داوطلب بومی: به داوطلبی گفته می شود که ۵ سال آخر محل سکونت را در یکی از شهرهای استان تهران ساکن باشد)

۳- فرزندان شهداء، مفقودین، جانبازان ۲۵% به بالا و آزادگان، همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور در جبهه از سهمیه قانونی برخوردار و دارندگان مدال طلای مسابقات جهانی در شرایط مساوی، از اولویت برخوردار می باشند.

۳) مفاد آزمون:

* آزمون علمی:

الف- هوش و توانمندی های عمومی (ضریب۲) – معارف اسلامی (ضریب ۱) – زبان انگلیسی -عمومی (ضریب ۱)

ب- آزمون کتبی روانشناختی – شغلی

* آزمون ورزشی برای آقایان ترکیب بدنی (اندازه گیری قد و وزن)، انعطاف پذیری ، بارفیکس ، دراز و نشست ، قدرت پنجه ، دوی ۱۶۰۰ متر ، عملیات ورزشی (کشیدن سورتمه با وزنه ۲۰ کیلوگرمی به مسافت ۲۰ متر به وسیله طناب از روبرو و کشاندن همان سورتمه به وسیله طناب روی شانه به مسافت ۲۰ متر، هل دادن سورتمه ورزشی بعدی با وزنه ۴۰ کیلوگرمی به مسافت ۲۰ متر و کشاندن همان سورتمه به وسیله طناب روی شانه به مسافت ۲۰ متر ، حمل دو گالن به وزن مجموع ۴۰ کیلوگرم به مسافت ۱۵ متر (رفت و برگشت جمعاً ۳۰ متر)).

تبصره: اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از پاسخگویی به سئوالات به معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت، نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سئوالهای آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

*آزمون نمره منفی دارد .

۴) نحوه ثبت نام:

ثبت نام به صورت الکترونیکی به شرح ذیل انجام می گیرد:

۱ – ورود به پایگاه اینترنتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران به آدرس : https://125.tehran.ir

۲ – تکمیل فرم ثبت نام در هر مرحله و تایید آنها

۳ – تاییدیه نهایی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط داوطلب

۴ – دریافت شماره پرونده و کد رهگیری

* تذکر: ثبت نام منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ۱۶ رقمی از سیستم است و پس از تایید نهایی فرم اینترنتی توسط داوطلب، اطلاعات آن قابل تغییر نیست.

۴-۱- مدارک مورد نیاز هنگام ثبت نام (الکترونیکی):

۱ – تکمیل مراحل ثبت نام از طریق پایگاه اینترنتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران به آدرس : https://125.tehran.ir

۲ – متقاضیان می بایست مبلغ ۲٫۸۰۰٫۰۰۰ ریال (دویست وهشتاد هزار تومان) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام (با داشتن الزامات آن همانندCVV2 و رمز دوم کارت بانک های عضو شتاب) پرداخت نمایند.

تذکر: هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

۳ – اسکن یک قطعه عکس۴×۳

۴-۲- نحوه تهیه فایل تصویر داوطلب :

– عکس مربوط به سال جاری باشد

– فایل مربوطه حداقل ۳۰۰*۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰*۳۰۰ پیکسل باشد

– حجم فایل ارسالی باید کمتر از ۷۰ کیلوبایت باشد.

– تصویر باید در جهت صحیح و بدون چرخش تهیه شده و فاقد هر گونه حاشیه زائد باشد.

– حتی الاامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

۵- لطفا شرایط ذکر شده در سامانه ثبت نام را در تمام مراحل به دقت مطالعه نموده و سپس ثبت نام را انجام دهید. پذیرش موافقت نامه در سامانه استخدام به منزله مطالعه کامل شرایط و قبول نمودن کلیه مفاد در نظر گرفته شده در آگهی استخدام است.

۶- عدم شرکت در هریک از بخش های آزمون ( علمی ، عملی، مصاحبه روانشناختی – شغلی ،گزینش، معاینات پزشکی ) به منزله انصراف از تقاضا تلقی میگردد.

۷- کلیه هزینه های معاینات پزشکی بر عهده داوطلبین میباشد که در مرکز معاینات معرفی شده، توسط داوطلب می بایست پرداخت گردد .

۵) مراحل اخذ آزمون ﻭ ﻧﺤﻮﻩ ﺍﻋﻼﻡ ﻧﺘﻴﺠﻪ:

۱- آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی بصورت مرحله ای برگزار شده و شرکت در هر مرحله منوط به کسب حد نصاب لازم در مرحله قبلی است. عدم کسب حد نصاب لازم در هر مرحله منجر به حذف داوطلب از فرآیند استخدام خواهد شد.

۲- در مرحله اول بر اساس اطلاعات خود اظهاری افراد آزمون علمی برگزار و نتیجه آزمون و اعلام اسامی واجدین شرایط جهت مرحله بعد منوط به کسب حد نصاب نمره لازم می باشد.

۳- پس از برگزاری آزمون علمی واجدین شرایط بر اساس چند برابر ظرفیت استخدام به آزمون عملی معرفی می شوند.

۴- در زمان برگزاری آزمون عملی مدارک مورد نیاز به شرح ذیل با اطلاعات خود اظهاری افراد تطبیق داده شده و با بررسی و صحت سنجی مدارک و در صورت تائید، آزمون عملی از ایشان به عمل خواهد آمد.

۴-۱- اصل شناسنامه عکسدار.

۴-۲- اصل مدرک تحصیلی.

۴-۳- اصل کارت پایان خدمت و یا معافیت غیر پزشکی.

۴-۴- اصل کارت ملی .

۴-۵- همراه داشتن اصل و تصویر کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت فرزندان شاهد و ایثارگران .

۵- پس از اعلام نتایج آزمون عملی، اسامی چند برابر ظرفیت استخدامی جهت شرکت در مصاحبه روانشناختی – شغلی اعلام خواهد شد.

۶- افراد واجد شرایط تشخیص داده شده در مصاحبه روانشناختی – شغلی جهت طی مراحل گزینشی و معاینات پزشکی به مراجع ذیصلاح معرفی می شوند.

۶) مهلت ثبت نام:

۶-۱- ثبت نام در این آزمون صرفا بصورت الکترونیکی است و متقاضیان واجد شرایط می بایست از روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ لغایت ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ نسبت به ثبت نام الکترونیکی به پایگاه اینترنتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران به آدرس : https://125.tehran.ir اقدام نمایند.

۶-۲- به ثبت نام ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود.

۷) زمان برگزاری و محل توزیع کارت ورود به جلسه آزمون:

زمان برگزاری : آزمون کتبی در روز جمعه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ برگزار می­شود.

متقاضیان جهت مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون، می توانند روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ با ورود به پایگاه اینترنتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران به آدرس : https://125.tehran.ir اقدام نمایند.

* تذکر: همراه داشتن اصل شناسنامه عکسدار یا اصل کارت ملی و کارت ورود به جلسه جهت ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد. در غیر این صورت از ورود افراد به جلسه ممانعت به عمل خواهد آمد.

۸) اطلاع رسانی:

هرگونه اطلاع رسانی درخصوص آزمون از طریق سایت اینترنتی به آدرس https://125.tehran.ir خواهد بود و متقاضیان اطلاعات مورد نیاز خود را بدین طریق دریافت خواهند کرد.

تلفن تماس: ۶۴۳۲۰-۰۲۱

ساعات پاسخگویی: ۹ صبح لغایت ۱۵ می باشد

متقاضیان گرامی، شماره های پشتیبانی صرفا جهت رفع اشکالات ثبت نام می باشد. خواهشمند است به منظور رعایت حقوق سایر شرکت کنندگان از طرح سولات خارج از موضوع پرهیز نمایید.

تذکر مهم:

۱- داوطلبان فاقد حد نصاب، هر مرحله از آزمون استخدامی حذف و صرفاً کارنامه آزمون علمی و عملی از طریق سامانه استخدام جهت اطلاع و بهره برداری قابل مشاهده خواهد بود.

۲- کسب حد نصاب نمره در آزمون های علمی و عملی مصاحبه روانشناختی – شغلی ، هیچ گونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و معرفی افراد بر اساس نمره مکتسبه و رسیدن به حد نصاب و تائید سلامت جسمی توسط مرجع ذیصلاح و هیات مرکزی گزینش شهرداری تهران است.

۳- چنانچه در حین مراحل استخدام و پس از آن ثابت شود که هرگونه مدارک ارائه شده و یا اظهارات داوطلب خلاف واقع می باشد از ادامه مراحل استخدام حذف خواهند شد و هیچگونه حقی برای ایشان باقی نیست.

لینک ثبت نام

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.