خانه » استخدام در استان سیستان و بلوچستان » استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی ایرانشهر

استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی ایرانشهر

متن آگهی:

خبر ۳ بهمن ماه ۱۴۰۱ – دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی ایرانشهرجهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت روستایی بر اساس مفاد ماده ۱ تبصره ۱ و ۲دستورالعمل اجرایی پذیرش بهورز مصوب هیت امناء وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی در نظر دارد تعداد۹ نفراز افراد واجد شرایط بصورت استخدام پیمانی ( مانده مصرف نشده از مجوز شماره های ۷۵۳۰مورخ ۱۰/۱۰/۹۹و ۶۱۷۵ مورخ ۲۰/۸/۹۹ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ) و تعداد ۶۶ نفر به صورت قرارداد کار معین ( تبصره ۳ ) از افراد واجد شرایط از طریق آزمون کتبی و شفاهی (مصاحبه ) و گزینش برای شغل بهورزی به شرح جداول ذیل بکارگیری می نماید. توجه: اولویت ثبت نام پذیرش بهورز از متقاضیان با مدرک کاردانی یا کارشناسی از رشته های بهداشت عمومی، بهداشت محیط،پرستاری و مامایی به تفکیک جنسیت که شرایط آن در ماده ۷(شرایط اختصاصی) این آگهی آمده است می باشد و در صورت عدم وجود متقاضی در رشته های فوق از متقاضیان با مدرک دیپلم مندرج در ماده۷ (شرایط اختصاصی) ثبت نام خواهد شد.

مهلت ثبت نام : ۴ تا ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۱

جهت دریافت و دانلود دفترچه اینجا کلیک کنید.
ثبت نام در آزمون استخدامی اینجا کلیک کنید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.