خانه » استخدام در استان لرستان » استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان

استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان

متن آگهی:

خبر ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۹ – ﺷﺮﻛﺖ طرف قرارداد ﺑﺮﻧﺪه ﺷﺪه در ﻣﻨﺎﻗﺼﻪ واﮔﺬاری ﺧﺪﻣﺎت ﻧﮕﻬﺒﺎﻧﻰ داﻧﺸﮕﺎه ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻰ لرستان در ﻧﻈﺮ دارد ﺟﻬﺖ اراﺋﻪ ﺧﺪﻣﺎت ﻧﮕﻬﺒﺎﻧﻰ در واﺣﺪﻫﺎی ﺗﺎﺑﻌﻪ داﻧﺸﮕﺎه به تعداد ۴۶ نفر ، دارﻧﺪﮔﺎن ﻣﺪرک ﺗﺤﺼﻴﻠﻰ دﻳﭙﻠﻢ واﺟﺪ ﺷﺮاﻳﻂ را ﺷﻨﺎﺳﺎﺋﻰ و از ﻃﺮﻳﻖ ﺑﺮﮔﺰاری آزﻣﻮن ،ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ و آمادگی جسمانی وتست ورزشی ، ﺑﺼﻮرت حجمی شرکتی دﻋﻮت ﺑﻪ ﻫﻤﻜﺎری ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. داوود گفت:

    من ۳۲ سالم یک فرزند دارم بیکارم مستاجر م شرایط زندگی برام سخته

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.