خانه » استخدام در استان فارس » استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز

استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز

متن آگهی:

خبر ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ – دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نظر دارد جهت تامین بهورز مورد نیاز در خانه های بهداشت به صورت استخدام پیمانی و قرارداد کارمعین نیرو جذب نمایید.

 دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ودرمانی شیراز جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت روستایی از افراد واجد شرایط به صورت قراردادکار معین(تبصره ۵ ) از طریق آزمون کتبی و شفاهی (مصاحبه ) و گزینش برای شغل بهورزی به کارگیری نماید.

متقاضیان واجد شرایط ،مدارک لازم را تا تاریخ ۱۴۰۰/۸/۲۴به نشانی مرکز بهداشت شهرستان مربوطه(رابط ثبت نام به صورت حضوری و دستی) تحویل نمایند.

شایان ذکر است، جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سامانه استخدامی دانشگاه به نشانی samaa.sums.ac.ir و رابطین مرکز بهداشت شهرستان ها ، تا تاریخ ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۰مراجعه نمایید.

خبر ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ -دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ودرمانی شیراز جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت عشایری برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی از افراد واجد شرایط بصورت استخدام پیمانی از طریق آزمون کتبی و شفاهی (مصاحبه ) و گزینش برای شغل بهورزی بکارگیری نماید.

متقاضیان واجد شرایط ،مدارک لازم را از تاریخ  ۲۲/۸/۱۴۰۰لغایت ۲۴/۸/۱۴۰۰به نشانی مرکز بهداشت  شهرستان مربوطه(رابط ثبت نام به صورت حضوری و دستی) تحویل نمایند .


خبر ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ -دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ودرمانی شیراز جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت روستایی  در نظر دارد تعداد۶ نفر(۲نفرزن و۴نفر مرد) (در مرحله دوم)از افراد واجد شرایط بصورت استخدام بصورت  پیمانی از طریق آزمون کتبی و شفاهی (مصاحبه ) و گزینش برای شغل بهورزی به شرح ذیل بکارگیری نماید.

متقاضیان واجد شرایط ،مدارک لازم را از تاریخ  ۲۲/۸/۱۴۰۰لغایت ۲۴/۸/۱۴۰۰به نشانی مرکز بهداشت  شهرستان مربوطه(رابط ثبت نام به صورت حضوری و دستی) تحویل نمایند .

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.