خانه » استخدام در استان یزد » استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیخ صدوقی یزد

استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیخ صدوقی یزد

متن آگهی:

خبر ۲۲ دی ماه ۱۴۰۱ – دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد در نظر دارد به منظور تامین بهورز مورد نیاز خانه های بهداشت روستاهای تابعه طبق دستورالعمل اجرایی جذب بهورز، مفاد نامه شماره ۸۵۱۷/۲۰۹/د مورخ ۱۷/۱۰/۱۳۹۸ معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تبصره ۶ ماده ۳۴ آیین نامه اداری استخدامی تشکیالتی کارمندان غیرهیات علمی مصوب سال ۱۳۹۸و مصوبات کمیته پذیرش بهورز به شماره ۳۴۴۱۹ مورخ ۱۴۰۱/۲/۱۲ تعداد ۱۶ نفر (۷ نفر بهورز مرد، ۹ نفر بهورز زن) بومی از بین فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و کاردانی در رشته های تحصیلی مورد نیاز به شرح جدول شماره ۱ثبت نام و از طریق امتحان عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی انجام کارمعین پذیرش نماید.

مهلت ثبت نام : ۲۵ دی ماه ۱۴۰۱

دانلود فایل راهنمای آزمون

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.