خانه » استخدام در استان سیستان و بلوچستان » استخدام دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

استخدام دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

متن آگهی:

خبر ۱ اسفند ۱۴۰۱۰ اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی زاهدان
پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ ۰۱/۱۲/۱۴۰۱، اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام میگردد. متقاضیان، ضرورت دارد در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (۰۷/۱۲/۱۴۰۱) پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه ثبت نام مراجعه، و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
لازم به تاکید است مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد. لذا ضرورت دارد متقاضیان در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
الف- بدینوسیله بند ۸ سهمیه ایثارگران مربوط به بخش چهارم امتیازات و سهمیه های قانونی به صورت ذیل اصلاح میگردد.
بند ۸:  ایثارگران مشمول سهمیه استخدامی ۵درصد جهت استفاده از سهمیه اختصاص یافته به خود، باید درزمان انتخاب شغل محل ( از بین
شغل محل های سهمیه آزاد)، شغل محل هایی را انتخاب نمایند که ظرفیت مورد نیاز آن شغل محل ها بیش از یک نفر باشد و همچنین جزء مشاغل مشخص شده برای سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران نباشد. بدیهی است استفاده از سهمیه ایثارگران  ۵درصد صرفا در مشاغلی اعمال می گردد که ظرفیت پذیرش آنها بیش از یک نفر باشد) در مشاغل با یک نفر ظرفیت، سهمیه مذکور لحاظ نشده و انتخاب افراد صرفا بر اساس نمرات مکتسبه صورت خواهد پذیرفت).
ب- بند ذیل تحت عنوان بند ۱۰ به سهمیه ایثارگران مربوط به بخش چهارم امتیازات و سهمیه های قانونی به صورت ذیل اضافه می گردد.
– استخدام مازاد بر سهمیه استخدامی ۵ درصد ایثارگران در صورت کسب حد نصاب آزمون از طریق رقابت با سایر داوطلبان آزاد در همان شغل محل صورت می پذیرد.
ج- بدینوسیله بند ۱ سهمیه معلولین مربوط به بخش چهارم امتیازات و سهمیه های قانونی به صورت ذیل اصلاح میگردد.
بند ۱: معلولین مشمول سهمیه ۳ درصد جهت استفاده از سهمیه اختصاص یافته به خود، باید در زمان انتخاب شغل محل ( از بین شغل محل های سهمیه آزاد) ، شغل محل هایی را انتخاب نمایند که ظرفیت مورد نیاز آن شغل محل ها بیش از یک نفر باشد. در مشاغل با یک نفر ظرفیت، سهمیه مذکور لحاظ نشده و انتخاب افراد صرفا بر اساس نمرات مکتسبه صورت خواهد پذیرفت. بدیهی است انتخاب افراد برتر جهت استفاده از سهمیه یاد شده از طریق رقابت بین جامعه معلولین صورت خواهد پذیرفت.


خبر ۱ اسفند ماه ۱۴۰۱ – دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز استخدامی پیمانی شماره ۶۹۹۰/۲۰۹/د مورخ ۰۳/۰۸/۱۴۰۱ مدیر کل منابع انسانی وزارت متبوع افراد واجد شرایط را به استناد ماده ۳۳ آئین نامه اداری استخدامی کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دستورالعمل اجرایی برگزاری آزمونهای استخدامی مصوب دور دوم هیات امنا سال ۱۳۹۷ از طریق آزمون کتبی در حیطه های عمومی و تخصصی و حسب مورد مصاحبه استخدامی به صورت پیمانی استخدام نماید.

مهلت ثبت نام : ۷ اسفند ماه ۱۴۰۱

زمان آزمون : ۱۸ اسفند ماه ۱۴۰۱

دانلود فایل راهنمای آزمون

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.