خانه » استخدام در استان خوزستان » استخدام دانشگاه علوم پزشکی دزفول

استخدام دانشگاه علوم پزشکی دزفول

متن آگهی:

خبر ۱۰ آذر ماه ۹۸ – معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول در نظر دارد جهت تامین کادر مراقب سلامت به صورت شرکتی صرفا جهت اشتغال در پایگاه سلامت واقع در پایگاه چهارم شکاری دستیار دندانپزشک به صورت قراردادی در سطح مراکز بهداشتی درمانی روستایی شهرستان دزفول از بین افراد ساکن در شهرستان دزفول که دارای شرایط مندرج در این آگهی می باشند، تعدادی نیرو از طریق برگزاری مصاحبه و یا تلفیق آزمون کتبی/ مصاحبه بکارگیری نماید.

جدول رشته شغلی مورد نیاز

رشته شغلیتعداد/ جنسیتمدرک تحصیلی مورد نیازالزامات و شرایط پایه
دستیار دندانپزشک۲ نفر زن

۱ نفر مرد

دیپلم یا کاردانی رشته های مامائی، بهداشت خانواده، مبارزه با بیماریهاالف-دارا بودن مدرک تحصیلی کاردان سلامت دهان یا کاردان پرستار دندان پزشکی

ب-درصورت نبودن متقاضی با مدرک کاردانی واجد شرایط؛ نیروی بومی دارای دیپلم متوسطه همراه با گواهی دوره دستیاری دندان پزشکی صادره از موسسه جهاد دانشگاهی یا انجمن پرستاری

مراقب سلامت۲ نفر زنیک نفر الزاما کارشناسی مامائی

و نفر دوم کارشناسی مامایی یا بهداشت عمومی

داشتن گواهی طی دوره حداقل ۱۴۷ ساعت آموزش حضوری برنامه مراقبین سلامت

۱- شرایط عمومی  و اختصاصی

۱/۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح درقانون اساسی

۲/۱- داشتن تابعیت ایران

۳/۱- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)

۴/۱- عدم اعتیاد به دخانیات ومواد مخدر و روانگردان

۵/۱- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر

۶/۱- نداشتن منع استخدام دردستگاه­های دولتی به­موجب آرای مراجع قانونی

۷/۱- داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه­های دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.

۸/۱- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۹/۱- داشتن سلامت جسمانی وروانی وتوانایی برای انجام کاری که برای آن استخدام می­شوند بر اساس دستورالعمل مصوب از سوی هیأت امناء موسسه

۱۰/۱- داشتن حداکثر۳۵ سال سن و در صورت داشتن مدت خدمت لایحه نیروی انسانی و خدمت نظام وظیفه، این مدت به حداکثر سن اضافه خواهد شد.

۱۱/۱- در شرایط مساوی مراقبین سلامت ساکن در پایگاه چهارم شکاری در اولویت جذب قرار دارند. جهت احراز این امر ارائه گواهی سکونت فرد متقاضی از مراجع ذیصلاح در آن پایگاه الزامی است.

۲- نحوه ثبت نام ومدارک مورد نیاز:

متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند  از تاریخ ۱۶/۹/۹۸ لغایت ۲۰/۹/۹۸ از طریق مراجعه حضوری به امور اداری معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول  به آدرس خیابان روستا تقاطع خیابان پیام آوران میدان حضرت رقیه، مدارک مورد نیاز را تحویل داده، ثبت درخواست نموده و رسید تحویل مدارک را دریافت نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

۱) تکمیل برگ درخواست شغل

۲) رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ۳۰۰۰۰۰ ریال(سیصد هزار ریال) به حساب شماره   ۲۳۱۴۴۵۹۶۹    به شناسه واریز  ۹۷۰۸۱۳۱۱۱۰۲۴۰۰۰۲۳  دانشگاه نزد بانک رفاه مرکزی بعنوان حق شرکت  در آزمون (ایثارگران از معافیت ۵۰ درصد و فرزندان شاهد از معافیت ۱۰۰ درصد مبلغ مذکور برخوردار می باشند).

۳) اصل به همراه تصویر مدارک دال بر ایثارگری

۴) دو قطعه عکس ۶×۴

۵) مدرک تحصیلی و  گواهی ذکر شده در جدول رشته شغلی مورد نیاز

تبصره – مدرک تحصیلی وگواهی انجام خدمات قانون پزشکان وپیراپزشکان یا معافیت از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد.

۴-زمان  آزمون:

 تاریخ برگزاری آزمون کتبی و یا مصاحبه در سایت دانشگاه متعاقباٌ  اطلاع رسانی می گردد.

تذکرات مهم :

۱- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده درمتن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از ثبت نام، مصاحبه و جذب محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است حتی در صورت اشتغال از انجام مراحل بعدی محروم شده و امکان استرداد وجه پرداختی نیز امکان پذیر نخواهد بود.

۲- باتوجه به این که ملاک ثبت نام ازمتقاضیان تکمیل برگ درخواست شغل می باشد لازم است متقاضیان در تکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورند. شایان ذکر این که هیچگونه اصلاحاتی پس از ثبت نام امکان پذیر نخواهد بود.

۳- داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی (بعد از مصاحبه) طبق برنامه تنظیمی برای تکمیل پرونده گزینشی در مهلت مقرر به اداره گزینش دانشگاه مراجعه نمایند. درصورت عدم مراجعه، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده و از افراد ذخیره به جای وی به گزینش معرفی خواهد شد.

۵- هر گونه تغییر در مفاد مندرج از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی می گردد.

 جهت دریافت برگ درخواست شغل از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول کلیک کنید.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.