خانه » استخدام در استان خوزستان » استخدام دانشگاه علوم پزشکی دزفول

استخدام دانشگاه علوم پزشکی دزفول

متن آگهی:

خبر ۲۶ آبان ماه ۹۷ – دانشگاه علوم پزشکی دزفول در نظر دارد جهت تکمیل کادر آزمایشگاه بیمارستان کارون شهرستان گتوند یک نفر از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس علوم آزمایشگاهی که مدت موظفی لایجه نیروی خود سپری نموده اند بصورت قراردادی تبصره ای از طریق آزمون کتبی و مصاحبه بکار گیری نمایند.

شرایط عمومی

۱/۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح درقانون اساسی

۲/۱- داشتن تابعیت ایران

۳/۱- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)

۴/۱- عدم اعتیاد به دخانیات ومواد مخدر و روانگردان

۵/۱- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر

۶/۱- نداشتن منع استخدام دردستگاه­های دولتی به­موجب آرای مراجع قانونی

۷/۱- داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه­های دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.

۸/۱- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۹/۱- داشتن سلامت جسمانی وروانی وتوانایی برای انجام کاری که برای آن استخدام می­شوند بر اساس دستورالعمل مصوب از سوی هیأت امناء موسسه

شرایط اختصاصی

۱/۲- داشتن حداقل ، ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدارک کارشناسی

تبصره: مدت خدمت سربازی به سن مقرر اضافه خواهد شد.

۲/۲- ملاک محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل، سن و پایان دوره خدمت نظام وظیفه داوطلبین حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام( ۹۷/۰۸/۲۷ )

تبصره ۲: مدارک تحصیلی بالاتر یا پائین تر از مقطع تحصیلی اعلام شده و همچنین دانشجویان نمی توانند در این فراخوان شرکت کنند.

نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز

۱/۳- متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند از تاریخ ۹۷/۰۸/۲۷ لغایت تا تاریخ ۹۷/۰۹/۰۳ نسبت به ثبت نام حضوری با مراجعه به شبکه بهداشت و درمان گتوند اقدام نمایند.

۲/۳ -الف – رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۵۰۰۰۰۰ (پانصد هزارریال ) به حساب شماره ۲۳۱۴۴۵۹۶۹ نزد بانک رفاه کارگران (شماره شناسه ۹۷۰۵۰۶۸۳۰۲۵۰۰۰۰۹۴)به ­عنوان حق شرکت درآزمون کتبی و مصاحبه

۳/۳ – اصل آخرین مدرک تحصیلی به همراه تصویر آن

۴/۳ -اصل کارت ملی به همراه تصویر آن

۵/۳ – اصل شناسنامه به همراه تصویر تمام صفحات آن

۶/۳ – اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم به همراه تصویر آن(ویژه برادران)

۷/۳ – اصل مدارک دال بر بومی بودن به همراه تصویر آن

۸/۳ – دو قطعه عکس ۴×۳ با پشت زمینه سفید وپشت نویسی شده

۹/۳ -تکمیل برگ درخواست شغل

تبصره ۱: مدرک تحصیلی و گواهی پایان خدمت استعلام خواهد شد وتطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی براصالت مدارک نخواهد بود.

تبصره۱: منظور از داوطلب بومی شهرستان ، فردی است که محل تولد قیدشده در شناسنامه گتوند و یا چهار سال از مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان نیز گتوند باشد.در صورتی که شوشتر ذکر شده باشد طبق کدملی منطقه استعلام خواهد.ضمناٌ متاهلین در صورتی که همسر ایشان بومی باشد نیز بومی محسوب میگردند.

زمان و موارد آزمون

زمان برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه در مورخ ۹۷/۰۹/۱۳ در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی دزفول.

سوالات آزمون شامل: سوالات تخصصی، که درمجموع به تعداد(۶۰) سوال به صورت چهارگزینه ای با اعمال ضریب ۲ طراحی می گردد. ضمناً هر سه پاسخ غلط یک پاسخ صحیح را حذف خواهد کرد.

تذکرات مهم

۱- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط وشرایط اعلام شده درمتن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود ودر هر مرحله از مراحل ثبت نام، آزمون و جذب محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد، حتی در صورت اشتغال و امکان استرداد وجه پرداختی امکان پذیر نخواهد بود. و نیز نسبت به اخذ جریمه اقدام میگردد.

۲- باتوجه به این که ملاک ثبت نام ازمتقاضیان تکمیل برگ درخواست شغل می باشد لازم است درتکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورده وهیچگونه اصلاحاتی پس از ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود

۳- داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی مرحله اول پذیرفته شدگان طبق برنامه تنظیمی درمهلت مقرر جهت حضور برای مصاحبه مراجعه نمایند. درصورت عدم مراجعه، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده میگردد

۴- داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان(بعد از مصاحبه) طبق برنامه تنظیمی درمهلت مقرر به هسته گزینش دانشگاه برای تکمیل پرونده گزینشی مراجعه نمایند. درصورت عدم مراجعه، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده واز افراد ذخیره به جای وی به گزینش معرفی خواهد شد.

۵- انعقاد قرار داد بصورت یک ساله می باشد و درصورت رضایت از نحوه خدمتی و نیاز ، قرارداد تمدید خواهد شد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.