خانه » استخدام در استان مرکزی » استخدام دانشگاه علوم پزشکی خمین(زمان برگزاری آزمون)

استخدام دانشگاه علوم پزشکی خمین(زمان برگزاری آزمون)

متن آگهی:

خبر ۳ شهریور ماه ۹۸ – پیرو انتشار فراخوان بکارگیری نیروی شرکتی در رشته فوریتهای پزشکی شرکت توانخواهان اراک به اطلاع آن دسته از داوطلبان شرکت کننده در این آزمون که مدارک خود را در زمان مقرر به دفتر شرکت مذکور تحویل داده اند می رساند؛

آزمون کتبی در مورخه ۱۳۹۸/۶/۱۵ ساعت ۹ صبح در محل مجتمع آموزشی حضرت زینب (س) شهرستان خمین به آدرس بلوار قدس برگزار و کارت ورود به جلسه از تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۳ از طریق سایت ثبت نام به آدرس ۱۰,۴۵.۴۹.۱۶۳:۸۳ قابل دریافت خواهد بود.

لازم به ذکراست از پذیرفته شدگان ۳برابر ظرفیت جهت انجام مصاحبه متعاقباً دعوت به عمل خواهد آمد.


خبر ۵ مرداد ماه ۹۸ – شرکت تعاونی تامین نیروی توانخواهان اراک در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خوددر دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خمین براساس مجوز شماره ۲۰۹/۹۵۹۲/د مورخ۲۶/ ۱۲/ ۱۳۹۷معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و قوانین و مقررات جاری تعداد ۶ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی (در صورتیکه تعداد داوطلبین از ۲۰ نفر بیشتر باشد آزمون کتبی نیز برگزار خواهد شد)در رشته شغلی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی با احراز  صلاحیت های عمومی و بر اساس قانون تسری گزینش معلمان و کارمندان آموزش و پرورش به کارمندان سایر وزارتخانه ها و سازمان ها و موسسات و شرکت های دولتی مصوب ۰۹/ ۰۲/ ۱۳۷۵  مجلس شورای اسلامی تحت پوشش شرکت پیمانکاری برای خدمت در پایگاه اورژانس جدید دهنو  در قالب خرید خدمات به شرح ذیل دعوت به همکاری نماید.

جدول مشاغل مورد نیاز:

ردیفعنوان رشته شغلیجنسیتشرایط احرازتعداد مورد نیاز
۱ کاردان یا کارشناس فوریت های پزشکیمرد

دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی یا کارشناسی در

یکی از رشته های فوریت های پزشکی ،پرستاری،

هوشبری وهمچنین دارابودن گواهینامه رانندگی معتبر

۶ نفر

مهلت ثبت نام : متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند از تاریخ ۰۵/ ۰۵/ ۱۳۹۸ لغایت ۲۰/ ۵/ ۱۳۹۸ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

جهت مشاهده متن آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.