خانه » دسته‌بندی نشده » استخدام دانشگاه علوم پزشکی بم

استخدام دانشگاه علوم پزشکی بم

متن آگهی:

خبر ۲۶ خرداد ماه ۹۹ – شرکت برنده مناقصه برون سپاری خدمات دانشگاه علوم پزشکی بم در نظر دارد جهت ارائه خدمات نظافتچی و انتظامات ، نگهبان و سرایدار در شهرستانهای بم، ریگان، فهرج و نرماشیر به تعداد ۲۹۴ نفر مطابق با عنوان شغلهای مندرج در دفترچه راهنما از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه و پس از احراز صلاحیت عمومی بر اساس قانون گزینش بصورت قرارداد پیمانکاری (شرکتی) تأمین نیرو نماید.

پیرو فراخوان مورخ ۹۸/۱۲/۴ شرکت برنده مناقصه برون سپاری خدمات دانشگاه علوم پزشکی بم در نظر دارد جهت ارائه خدمات نظافتچی و انتظامات ، نگهبان و سرایدار در شهرستانهای بم، ریگان، فهرج و نرماشیر به تعداد ۲۹۴ نفر مطابق با عنوان شغلهای مندرج در دفترچه راهنما از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه و پس از احراز صلاحیت عمومی بر اساس قانون گزینش بصورت قرارداد پیمانکاری (شرکتی) تأمین نیرو نماید.لذا با توجه به مراجعه زیاد متقاضیان کار در واحدهای خدمات و انتظامات (طبق شرایط فراخوان) و درخواست واحدهای گوناگون،ثبت نام متقاضیان جامانده از تاریخ ۹۹/۳/۲۴ لغایت ۹۹/۴/۳ از طریق سایت دانشگاه امکانپذیر خواهد بود.

جهت مطالعه دفترچه راهنما کلیک کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

مهلت ثبت نام مجدد: از روز شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۴ لغایت روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۴/۰۳

مهلت ویرایش: از روز شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ لغایت یکشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۰۸

زمان برگزاری آزمون:  با عنایت به روند افزایشی بیماری کرونا در منطقه در تاریخی که متعاقباً اعلام خواهد شد،برگزار می گردد.

ضمن تاکید بر اجرای مواد مندرج در فراخوان ، موارد ذیل به اطلاع عموم متقاضیان رسانده می شود .

  • بکارگیری نیروهای مذکور صرفاً جهت ارائه خدمات نظافت، انتظامات و نگهبان وسرایدار می باشد و پذیرفته شدگان حق هیچگونه تغییر شغل و ارائه مدارک تحصیلی بالاتر را ندارند.
  • متقاضیان در صورت داشتن شرایط احراز اعلام شده مندرج در فراخوان نسبت به انتخاب شغل اقدام نمایند. بدیهی است شرکت دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر و پایین تر از شرایط احراز اعلام شده در فراخوان ممنوع می باشد. و بعد از قبولی در آزمون استعلامات لازم اخذ خواهد گردید.
  • مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن فراخوان و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده و یا هرگونه مغایرت بین اطلاعاتی که داوطلب در زمان تکمیل تقاضانامه ثبت نام اعلام نموده با مستنداتی که در اعلام نتیجه اولیه و بررسی مدارک ارائه خواهد شد بر عهده داوطلب خواهد بود و در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری و سابقه اشتغال و شرکتی و همچنین اطلاعات خوداظهاری داوطلب در تقاضانامه ثبت نامی مغایر با شرایط مندرج در فراخوان باشد، هیچگونه حق و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از بکارگیری ،داوطلب از ادامه فرآیند جذب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.
  •  با توجه به تغییرات در زمان ثبت نام ملاک محاسبه ملاک محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل ، پایان دوره خدمت نظام وظیفه و معافیت داوطلبین حداکثر لغایت پایان مهلت ثبت  نام۹۹/۴/۳ می باشد و ملاک محاسبه سن تا تاریخ اولین روز تبت نام اولیه ۹۸/۱۲/۵می باشد
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.