خانه » استخدام در استان مرکزی » استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک

استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک

متن آگهی:

خبر ۲۱ آذر ماه ۹۷ – شرکت بهبود امداد در نظر دارد نسبت به جذب ۴۵ نفر نیرو از طریق برگزاری آزمون کتبی(عمومی و اختصاصی) یا برحسب شرایط و تعداد متقاضیان صرفا از طریق مصاحبه در رشته های شغلی پرستار وفوریتهای پزشکی  به شرح جدول ذیل به صورت شرکتی جهت خدمت در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی اراک و واحدهای تابعه به کارگیری نماید.ضمنا کلیه پذیرفته شدگان پس از انجام مراحل قانونی به هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی اراک معرفی و صلاحیت ایشان بررسی خواهدشد. لذا داوطلبین پس از مطالعه مفاد آگهی در صورت واجد شرایط بودن می توانند نسبت به تکمیل وتحویل فرم  درخواست  شغل خود اقدام نمایند.

تذکرخیلی مهم:مسئولیت عدم مطالعه دقیق شرایط این آگهی بعهده شرکت کننده می باشد.

 

شرایط پذیرش داوطلبان:

 ۱- شرایط عمومی بکارگیری نیرو

۱/۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح درقانون اساسی

۲/۱- داشتن تابعیت ایران

۳/۱- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)

۴/۱- عدم اعتیاد به دخانیات ومواد مخدر و روانگردان

۵/۱- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر

۶/۱- نداشتن منع بکارگیری دردستگاه­های دولتی به­موجب آرای مراجع قانونی

۷/۱- داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه­های دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.

۸/۱- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۹/۱- داشتن سلامت جسمانی وروانی وتوانایی برای انجام کاری که برای آن به کارگیری می­شوند.

۲- شرایط اختصاصی به کارگیری نیرو

۱/۲- داشتن حداکثر ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی کاردانی وکارشناسی (متولدین ۲۱/۹/ ۱۳۶۲ به بعد) ،۴۰ سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد (از تاریخ ۲۱/۹/۱۳۵۷)

تبصره: درخصوص رشته شغلی پرستاری ۲ سال به حداکثر سن اضافه خواهد گردید.

موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.

الف) مدت خدمت سربازی انجام شده

ب) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و متعهدین خدمت قانون مذکور انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

ج) برای مشمولین ۲۵ درصد ایثارگران(به استثنا خواهر و برادر شهید) صرفا رعایت شرط سنی الزامی نمی باشد.

د) افراد خانواده معظم شهدا(شامل پدر ، مادر ، خواهر وبرادر)تامیزان ۵ سال به حداکثر سن آنها اضافه خواهد گردید.

۲/۲ – داوطلبان بایستی به مبنای تاریخ های اشاره شده در آگهی توجه کافی داشته باشند. لازم به ذکر است ملاک عمل برای تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان طرح و پایان خدمت نظام وظیفه آخرین روز ثبت نام (۲۸/۹/۹۷) می باشد و ملاک محاسبه سن اولین روز ثبت نام (۲۱/۹/۹۷) می باشد.

۳/۲- متقاضیان می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه  باشند.

در رشته شغلی پرستاری ، اولویت با پرستارانی خوهد بود که دوره خدمت داوطلبانه طرح و تمدید طرح ایشان به اتمام رسیده باشد. (آن دسته از پرستارانی که  تا قبل از  تاریخ صدورآگهی، دارای گواهی معافیت از طرح باشند ویا تا قبل از تاریخ صدور آگهی بدون گذراندن تمدید طرح،گواهی پایان طرح آنها صادر گردیده نیز مشمول این بند می گردند.)

تبصره:

صرفا آن دسته از پرستارانی که بیش از۱۸ ماه از تاریخ تمدید طرح ایشان گذشته باشد، نیز مجاز به شرکت در این آزمون  می باشند . قابل توجه می باشد که به ازای هر ماه خدمت تمدید طرح بیش از ۱۸ ماه( با احتساب ضزیب منطقه) ،۱۰امتیاز به مجموع امتیازات نهایی داوطلبانه اضافه خواهد شد،که امتیازات این بند بیش از ۶۰ امتیاز نخواهد بود.

شرایط اختصاصی رشته های شغلی حیطه فوریت های پزشکی

در خصوص مشاغل «کارشناس فوریت های پزشکی»، »کاردان فوریت های پزشکی» علاوه بر شرایط عمومی ذکر شده، داشتن شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- داشتن سلامت جسمانی و عدم ابتلا به بیماری های مزمن، واگیر و صعب العلاج مانند دیابت، فشار خون، آسم، نارسایی کلیه، بیماری های پیشرفته قلبی و …

۲- نداشتن صرع و هرگونه بیماری اعصاب و روان

۳- نداشتن تغییر شکل مادرزادی یا اکتسابی اسکلتی بخصوص اندام ها (که مغایر با توان فیزیکی پرسنل در ارائه خدمت طبق شرح وظایف سازمانی باشد).

۴- داشتن قدرت تکلم  طبیعی زبان (نداشتن لکنت زبان)

۵- داشتن قدرت بینایی و شنوایی کامل

۶ داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت به استثنای معافیت های پزشکی الزامی میباشد.

در خصوص رشته های شغلی کارشناس فوریت های پزشکی و کاردان فوریت های پزشکی علاوه بر شرایط مندرج در بند قبلی برخورداری از شرایط ذیل نیز الزامی می باشد:

۱- دارای قد ۱۶۵ سانتی متر و بالاتر

۲- دارای شاخص توده بدنی BMI (mass body index) کمتر از ۳۰ و بیشتر از ۱۹

تذکر: اندازه گیری قد و BMI اولین مرحله از مصاحبه می باشد و در صورتی که داوطلب هر یک از این شرایط را نداشته باشد، از انجام سایر مراحل مصاحبه (تست آمادگی جسمانی، آزمایشات پاراکلینیک و …) باز می ماند.

۳- دارای گواهینامه رانندگی با آمبولانس (ب ۲) یا پایه دوم

تبصره: داوطلبان دارای گواهینامه (ب۱) چناچه فاقد گواهینامه مذکور می باشند،درصورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر ارئه اصل گواهینامه (ب۲) یا پایه دوم  به مدت ۶ ماه پس از زمان مصاحبه ارائه نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارائه اصل گواهینامه در مدت تعیین شده بکارگیری فرد کان لم یکن خواهد بود.

۴- داشتن آمادگی جسمانی و مهارت های بدنی برای امدادرسانی سریع و صحیح (بدین منظور از حداکثر (۳) سه برابر داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمره فضلی و پس از اعمال اولویت ها و امتیازات کسب شده در آزمون کتبی، آزمون آمادگی جسمانی به عمل خواهد آمد).

مدارک مورد نیاز درهنگام ثبت نام:

صرفا داوطلبانی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که در زمان ثبت نام دارای مدارک ذیل باشند:

v     فرم درخواست شغل از شرکت بهبود امداد (مندرج در صفحات پایانی آگهی)

v     آخرین مدرک و مقطع تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل ذکر شده درآگهی

v     اصل فیش واریزی

v     اصل کارت ملی

v     اصل شناسنامه عکسدار

v     اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران)

v     مشمولین قانون خدمت پزشکان وپیراپزشکان می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه  باشند.(مطابق با بند ۳/۲ و تبصره ذیل آن)

v     مدارک دال بر ایثارگری (ویژه داوطلبان ایثارگر)

v     کلیه مشمولین سهمیه ۲۵ درصد (اعم از جانباز و خانواده محترم شهدا )حتی در صورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران، ملزم به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد شهید می باشند.

v     مشمولین سهمیه ۲۵ درصد مجاز به بهره مندی از سهمیه استخدامی ۵ درصد و یا بالعکس نمی باشند. به عبارت دیگر هر داوطلب می تواند در هنگام ثبت نام در صورت مشمول بودن، صرفا یکی از سهمیه های مشخص شده را انتخاب نماید که قابل تغییر در هنگام بررسی مدارک نخواهد بود.

v     با توجه به معاف بودن مشمولین سهمیه استخدامی ۲۵ درصد ایثارگران (به استثناء خواهر و برادر شهید) از شرکت در آزمون های استخدامی، براساس هماهنگی های بعمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، مشمولین سهمیه مذکور مکلفند جهت بهره مندی از سهمیه خود در رشته محل های مربوطه شرکت نمایند و در بین خود به رقابت بپردازند.

v     اصل مدارک دال بر بومی بودن داوطلب

شرایط بومی بودن:

دارا بودن یکی از شرایط ذیل برای بومی (شهرستان یا استان) کفایت میکند

 

الف) شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان (بومی شهرستان) یا استان (بومی استان) محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد

√تصویر تمام صفحات شناسنامه داوطلب

√تصویر تمام صفحات شناسنامه همسر

تذکر مهم: به منظور استفاده از سهمیه بومی از طریق همسر، تاریخ ازدواج باید قبل از تاریخ ثبت نام باشد.

ب) همسر و فرزند کارمند رسمی و پیمانی و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل یا بازنشسته) شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.

√ حکم بازنشستگی (پیمانی ، رسمی یا نیروی مسلح) پدر ، مادر ، همسر جهت افراد بازنشسته

√ گواهی اشتغال به کار از محل خدمت  به نام شرکت بهبود امداد به  انضمام آخرین حکم کارگزینی پیمانی یا رسمی یا نیروی مسلح :پدر ، مادر ، همسر (مربوط به سال جاری)

ج) داوطلب حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا پیش دانشگاهی) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان ویا استان محل مورد تقاضا گذرانده باشد.

√    گواهی اشتغال به تحصیل معتبر از آموزش و پرورش  با قید تاریخ شروع و فراغت از تحصیل تایید شده با مهر و امضا محل تحصیل (به تاریخ روز)

√   اصل و تصویر کارنامه های تحصیلی «برای مقاطع ابتدایی، راهنمایی ، دبیرستان یا پیش دانشگاهی»

تذکر : مجموع سنوات تحصیلی می بایست حداقل ۴ سال باشد.

د) داوطلب یا پدر، مادر ویا همسر وی، حداقل چهار(۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه (در قبال اشتغال بکار)در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای بکارگیری را داشته باشند.(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است).

√  گواهی سابقه پرداخت حق بیمه حداقل ۴ سال یکی از افراد (داوطلب یا پدریا مادر یاهمسر) ممهور به مهر شعب پرداخت حق بیمه

تذکر مهم: به منظور استفاده از سهمیه بومی از طریق همسر، تاریخ ازدواج باید قبل از تاریخ ثبت نام باشد.

 

تذکر مهم: داوطلبان درصورتی می توانند از شرایط بومی اعلام شده برای والدین خود (بندهای ب و د)استفاده کنند که زمان تحقق موضوع (اشتغال، بازنشستگی، پرداخت بیمه) مربوط به پس از تاریخ تولد داوطلبان باشد.

تبصره : مدرک تحصیلی وگواهی انجام خدمات قانون پزشکان وپیراپزشکان یا معافیت و سایر مدارک حسب ضرورت از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد وتطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی براصالت مدارک نخواهد بود.

 

تذکرات مهم درخصوص مدارک مورد نیاز:

تذکر ۱:باتوجه به اینکه مدارک متقاضیان، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی / مصاحبه توسط شرکت یررسی خواهد شد، لذا در صورتیکه مدارک داوطلبان (به ویژه مدارک ایثارگری، بومی بودن) مغایر با شرایط مندرج در این آگهی باشد ، بررسی براساس سایر شرایط وبدون در نظر گرفتن سهمیه انجام خواهد شدو امتیاز اولویت یا سهمیه مربوطه از داوطلب سلب خواهد شد و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

تذکر۲: ضمنا درصورت نیاز مدارک از مراجع ذیربط استعلام خواهد گردید و تطبیق اولیه انجام شده، ملاک قطعی براصالت مدارک نخواهد بود.

تذکر۳: عدم ارائه مدارک کامل براساس این آگهی و یا نقص در ارائه مدارک به عهده داوطلب خواهد بود و هیچگونه اعتراضی پس از تحویل مدارک ناقص قابل پذیرش نخواهد بود. ضمنا عدم ارائه مدارک مبنی بر بومی بودن یا ایثارگری به منزل عدم تمایل استفاده از سهمیه مورد اشاره در این آگهی می باشد.

 

۳– نحوه ثبت نام ومدارک مورد نیاز :

۱/۳- متقاضیان واجد شرایط می بایست  ازساعت۸  صبح روز چهارشنبه  مورخ ۲۱/۰۹/۹۷  لغایت ۱۴  بعدازظهر روزچهارشنبه  مورخ ۲۸/۰۹/۹۷  مدارک خود را به صورت دستی به آدرس ذیل  تحویل و رسید دریافت نمایند .

آدرس: میدان راه آهن – خیابان شریعتی – نبش کوچه بعثت – شرکت آبتاز پانیذ تلفن تماس ضروری: ۰۹۳۶۳۷۵۴۸۷۸

توجه: نام و نام خانوادگی  رشته و محل جغرافیایی مورد تقاضا بر روی پاکت حتما قید گردد .

۲/۳- مدارک مود نیاز:

v     فرم درخواست شغل از شرکت بهبود امداد (مندرج در صفحات پایانی آگهی)

v     اصل و کپی فیش واریزی

v     تصویر آخرین مدرک تحصیلی

v     تصویر کارت ملی

v     تصویر تمام صفحات شناسنامه

v     تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران)

v     تصویر پایان طرح (درصورت انجام ) و درصورت تمدید طرح  ، گواهی مربوطه

v     تصویر مدرک ایثارگری (برای داوطلبینی که میخواهند از سهمیه ایثارگیری استفاده کنند ) مدرک خانواده جانباز حتما از بنیاد شهید و امور ایثارگران و خدمت        داوطلبانه جبهه با قید خدمت داوطلبانه از مراجع ذیصلاح  و کپی کارت ایثارگری برای جانبازان و خانواده شهدا

v     تصویر مدارک دال بر بومی بودن داوطلب (منطبق با مواد ذکر شده در این آگهی)

 

الف) تکمیل برگ درخواست شغل

ب) مبلغ پانصد هزار ریال  به عنوان حق ثبت نام به حساب شماره ۰۱۰۳۲۰۵۸۶۹۰۰۲ آقای جابری نزد بانک ملی (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی) به­عنوان حق شرکت درامتحان عمومی و تخصصی داوطلبان پرداخت نموده و اصل فیش پرداختی را درتحویل دهند.

(ایثارگران پنجاه درصد(۵۰%) مبلغ مذکور را می­پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند)

تذکر مهم: نوشتن نام و نام خانوادگی داوطلب در فیش واریزی الزامی میباشد.

ج) یک قطعه عکس ۴×۳

  • عکس ۴×٣ که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)
  • تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
  • حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تبصره ۱: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.

تبصره ۲: درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت‌نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.

تبصره :  درصورت ارسال عکس اشتباهی از طرف داوطلب ، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۳/۳- به مدارک ناقص و مدارکی که بعد از تاریخ (۲۸/۹/۹۷) ارائه گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

تذکر ۲ : بدیهی است پس از اتمام ثبت نام و  ارسال مدارک ، تحت هیچ شرایطی ، اطلاعات وارد شده قابل تغییر نمی باشد . لذا در انتخاب سهمیه بومی و تاریخ های خواسته شده در فرم ثبت نام ، در زمان ثبت نام دقت لازم به عمل آید .

تذکر مهم: داوطلبین می بایست چک لیست ارسال مدارک خود را از شرکت تحویل نموده و تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگهداری کنند. عدم دریافت چک لیست ارسال مدارک به منزله عدم ثبت نام خواهد بود.ضمنا تحویل مدارک به منزله تایید مدارک نمی باشد.

 

۴- زمان ومحل توزیع کارت

هرگونه اطلاع رسانی درخصوص آزمون از طریق سایت اینترنتی  اعلام شده در این آگهی(www.abtazpaniz.com) خواهد بود وداوطلبان اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق سایت مذکوریا پورتال دانشگاه علوم پزشکی اراک دریافت خواهند کرد.

تذکر مهم: هرگونه اطلاع رسانی درخصوص زمان برگزاری آزمون، نحوه برگزاری و غیره از طریق همین سایت و یا پورتال دانشگاه علوم پزشکی اراک انجام خواهد پذیرفت.

 

۵– از آنجا که حسب شرایط و تعداد متقاضیان و نظر کمیته آزمون استخدام دانشگاه ممکن است آزمون صرفا از طریق مصاحبه تخصصی صورت پذیرد، لذا زمان و چگونگی آزمون کتبی یا مصاحبه متعاقبا از طریق سایت www.abtazpaniz.com)) ویا پورتال دانشگاه علوم پزشکی اراک اعلام خواهد شد. در صورت برگزاری آزمون کتبی مواد امتحان به شرح ذیل می باشد:

۱/۵- امتحان توانمندیهای عمومی شامل: ۱- زبان وادبیات فارسی ۲- زبان انگلیسی (عمومی) ۳- ریاضی وآمار مقدماتی ۴- فن­آوری اطلاعات ۵- معارف اسلامی ۶- اطلاعات سیاسی واجتماعی ومبانی قانون درمجموع به تعداد(۹۰) سوال به صورت چهارگزینه ای با اعمال ضریب ۵/۰(نیم) طراحی می گردد. ضمناً نیم نمره منفی به ازای هر چهار پاسخ غلط محاسبه خواهد شد.

تبصره: اقلیت­های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می­باشند وامتیاز آن درسایر موارد امتحان توزیع می­شود.

۲/۵- امتحان تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب به تعداد ۴۵ سوال  به صورت چهار گزینه ای با اعمال ضریب ۳ طراحی خواهد شد. ضمناً یک نمره منفی به ازای هر چهار پاسخ غلط محاسبه خواهد شد.

 

۷- ملاحظات

۱/۷- ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که حداقل ۶ ماه  سابقه  حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی دارند و نیز خانواده های معظم شهداء، جانبازان، مفقودین، آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت و رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه  سابقه  حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی، درصورت دارا بودن شرایط مندرج درآگهی با رعایت قوانین ومقررات مربوط از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود.

۲/۷- از کل مجوز بکارگیری نیرو سی (۳۰) درصد آن برابر قوانین ومقررات برای پذیرش ایثارگران اختصاص می یابد. از ۳۰درصد فوق­الذکر، بیست وپنج (۲۵) درصد آن به جانبازان وآزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست وپنج (۲۵) درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان یک­سال و بالای یکسال اسارت و خواهر و برادر شهید معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امورایثارگران استان و پنج(۵) درصد سهمیه باقیمانده را نیز به رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست وپنج (۲۵) درصد وآزادگان زیر یک (۱) سال اسارت اختصاص می یابد.

۳/۷- انتخاب ایثارگران در حد سهمیه ۲۵ درصد از میان ایثارگران مشمول سهمیه ۲۵ درصد و  انتخاب ایثارگران در حد سهمیه ۵ درصد از میان ایثارگران مشمول سهمیه ۵ درصد به ترتیب نمره فضلی از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام و در آزمون یا مصاحبه شرکت نموده اند، انجام خواهد شد.

۴/۷-  پذیرش مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.

۵/۷- تمامی باقیمانده سهمیه مجوز به داوطلبان بومی درصورت برخورداری از شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره فضلی اختصاص می­یابد.

۶/۷- داوطلب بومی به ا فرادی اطلاق می گردد که واجد یکی از شرایط ذیل باشد:

الف) شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای بکارگیری یکی باشد.

ب) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح(اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.

ج) داوطلب حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا پیش دانشگاهی) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان ویا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.

د) داوطلب یا پدر، مادر ویا همسر وی، حداقل چهار(۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در (قبال اشتغال) در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است).

تبصره۱: مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

تبصره۲: درصورتی که ظرفیت مورد نیاز هریک از رشته های شغلی مندرج در آگهی از بین متقاضیان بومی تکمیل نگردد، پذیرش بقیه افراد تا تکمیل ظرفیت و همچنین انتخاب افراد ذخیره از بین داوطلبان با اولویت بومی استان و سپس متقاضیان غیر بومی همان رشته شغلی به ترتیب نمره فضلی صورت می پذیرد .

۷/۷- داوطلبان منحصراً مجاز به انتخاب یک رشته شغل و یک محل جغرافیایی خواهند بود.

۸/۷- مدارک تحصیلی بالاتر یا پائین­تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده درشرایط احراز مشاغل در آگهی استخدامی و همچنین  مدارک معادل، برای شرکت در امتحان و بکارگیری معتبر نمی­باشد و داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

۹/۷- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط وشرایط اعلام شده درمتن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود ودر هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

۱۰/۷-انتخاب داوطلبان به ترتیب بالاترین نمره کل ماخوذه در آزمون در هر رشته شغلی با رعایت ظرفیت پیش بینی شده می­­باشد. در مواردی که نمره کل دو داوطلب در یک رشته شغلی یکسان و مازاد بر تعداد ظرفیت اعلام شده در آگهی استخدامی باشد، ابتدا نمره آزمون توانمندی­های تخصصی ملاک انتخاب خواهد بود؛ و در صورت برابر بودن نمره آزمون توانمندی­های تخصصی، انتخاب اصلح از سوی هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی اراک ، ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

تبصره : انتخاب افراد اصلی و ذخیره برای مشاغلی مقطع دیپلم  بر اساس نمره فضلی آزمون عمومی صورت می پذیرد.

۱۱/۷- انتخاب داوطلبان برای رشته شغلی پرستارحداکثر به میزان ۱٫۵ (یک و نیم) برابر ظرفیت مورد نیاز پس از اعمال سهمیه ها و احراز شرایط قانونی به ترتیب بالاترین نمره ماخوذه در آزمون با رعایت ظرفیت پیش بینی شده انجام خواهد شد .

۱۲/۷٫ انتخاب داوطلبان برای رشته های شغلی فوریت های پزشکی حداکثر به میزان ۳ (سه) برابر ظرفیت مورد نیاز پس از اعمال سهمیه ها و احراز شرایط قانونی به ترتیب بالاترین نمره ماخوذه در آزمون با رعایت ظرفیت پیش بینی شده انجام خواهد شد .

۱۳/۷-انتخاب پذیرفته شدگان در مرحله دوم پس ازقبولی در مصاحبه  حداکثر به میزان ۱٫۵ (یک و نیم) برابر ظرفیت مورد نیاز پس از انجام مصاحبه ،  بر اساس وزن هفتاد درصد(۷۰%) نمره کل آزمون  کتبی(پس از احتساب سهمیه ها و ضرایب) و سی درصد(۳۰%) نمره مصاحبه خواهد بود.بنابراین معرفی افراد به گزینش ، پس از انجام مصاحبه  به ترتیب نمره کلنهایی صورت میگیرد.

۱۴/۷- معرفی افراد به گزینش ( در صورت داشتن مصاحبه)  پس از انجام مصاحبه  به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش به ترتیب نمره کل نهایی صورت میگیرد.

۱۵/۷-داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی مرحله اول پذیرفته شدگان طبق برنامه تنظیمی درمهلت مقرر به هسته گزینش دانشگاه برای تکمیل پرونده گزینشی مراجعه نمایند. درصورت عدم مراجعه، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده واز افراد ذخیره به­جای وی به گزینش معرفی خواهد شد.

۱۶/۷- قراردادافراد پذیرفته شده با شرکتهای پیمانکاری خواهد بود و هیچ گونه رابطه استخدامی با دانشگاه علوم پزشکی اراک نخواهند داشت.

۱۷/۷- هرگونه اطلاع رسانی درخصوص امتحان از طریق سایت اینترنتی  اعلام شده در این آگهی((www.abtazpaniz.com)  یا پورتال دانشگاه علوم پزشکی اراک خواهد بود وداوطلبان اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق سایت مذکور دریافت خواهند کرد.

۱۸/۷- باتوجه به این که ملاک ثبت نام ازمتقاضیان تکمیل برگ درخواست شغل می باشد لازم است درتکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورده وهیچگونه اصلاحاتی پس از ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.

برگ درخواست شغل از شرکت بهبود امداد

این فرم می بایست توسط شخص متقاضی تکمیل گردد.در غیر این صورت عواقب ناشی از این مسئله به عهده متقاضی خواهد بود.

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.