خانه » استخدام در استان تهران » استخدام بانک پارسیان(تمدید مهلت ثبت نام و تغییر زمان آزمون)

استخدام بانک پارسیان(تمدید مهلت ثبت نام و تغییر زمان آزمون)

متن آگهی:

خبر ۲۴ آذر ماه ۹۸ -داوطلبان محترم می‌توانند پس از مطالعه دقیق و اطمینـان کامـل از احراز شـرایط اعلام شده، بمنظـور ثبت‌نام در آزمـون کتبی از روز ‌یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۱۷  لغایت ساعت ۲۴ روز ‌یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۱نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام و پس از واریز وجه ثبت‌نام به میزان ۸۸۰٫۰۰۰ هزار ریال از طریـق درگـاه اینترنتـی، کد رهگیری و شماره پرونده ثبت‌نام خود را دریافت نمایند.

– مراحل ثبت‌نام در صورت دریافـت کـد رهگیـری و شماره پرونده تکمیل خواهد شد، لذا داوطلبان محترم در صورت دریافت کد رهگیری و شماره پرونده می‌توانند از تکمیل مراحل ثبت‌نام اطمینان حاصل نمایند.

 • داوطلبان ملزم هستند کد رهگیری و شماره پرونده را به منظور ویرایش احتمالی اطلاعات، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و سایر موارد نزد خود نگه دارند.

– از داوطلبان محترم تقاضا می‌شود با عنایت به عدم امکان بازپرداخت وجه ثبت‌نام، صرفاً در صورت احراز تمامی شرایط اعلام شده، نسبت به ثبت‌نام اقـدام نمایند.

– کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ از طریق همین پورتال در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ رأس ساعت ۹:۰۰ صبح برگزار خواهد شد.

– مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده داوطلبان بوده و درصـورت پذیرفته‌شدن هریک از داوطلبان در آزمون کتبی قبل از برگزاری جلسات مصاحبه، نسبت به اخذ و بررسی اصل مدارک پذیرفته‌شـدگان در آزمـون اقـدام خواهـد شد و چنانچـه مشخص شود که داوطلب حقایقی را کتمان نموده و واجد یکی از شرایط نبوده یا مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی وجود داشته باشد، از ادامه مراحل و یا ادامه همکاری در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد و داوطلب حق هیچ‌گونه اعتراضی را نخواهد داشت.


خبر ۱۸ آذر ماه ۹۸-گروه پارسیان در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را در شعب تهران و شهرستان، از بین داوطلبان مرد و زن و از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید.
مراحل مورد نظر:
 • آزمون کتبی
 • مصاحبه حضوری
 • معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع پزشکی ذیصلاح
 • موفقیت در آموزش های بدو خدمت
 • توفیق در دوره آزمایشی
شرایط عمومی داوطلبان:
 1. تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
 2. اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
 3. تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
 4. عدم سوء پیشینه کیفری
 5. داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
 6. بومی و ساکن شهر مورد تقاضا (حداقل ۵ سال اخیر)
تبصره : ایثارگران و خانواده محترم ایشان (شامل خانواده های شاهد، جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان ، فرزندان و همسران آزادگان ، اسرا وخواهر و برادر شاهد ، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان) طبق ضوابط مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از اولویت برخوردار می باشند.
شرایط اختصاصی :
 1. برای جذب در شعب :
 • فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت (مالی، بازرگانی، صنعتی، امور بانکی، کارآفرینی) – حسابداری (مالی،حسابرسی) – علوم اقتصادی (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری)
 • برای جذب در بخش حقوقی ستاد بانک واقع در تهران : آقایان فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد حقوق قضایی
 1. حداقل معدل برای تمام مقاطع تحصیلی وکلیه دانشگاهها ۱۶ تمام.
 2. حداکثر سن خانم ها ۲۵ سال تمام (متولدین اول آبان ۱۳۷۳ به بعد) و آقایان ۲۷ سال تمام (متولدین اول آبان ۱۳۷۱ به بعد) .
 3. مفاد آزمون کتبی شامل: معارف اسلامی و زبان و ادبیات فارسی – زبان انگلیسی -آشنایی با کامپیوتر در سطح ICDL – هوش و استعداد تحصیلی و اطلاعات عمومی – اطلاعات بانکی.
نکته: آزمون کتبی همزمان به صورت غیرمتمرکز در شهرهای اهواز، تبریز، تهران ، شیراز ، کرمان و مشهد برگزار می شود.
 
 
 
جدول شهرهای مورد نیاز
 
استان
شهر
جنسیت
تعداد
حوزه برگزاری آزمون
استان
شهر
جنسیت
تعداد
حوزه برگزاری آزمون
آذربایجان شرقی
تبریز
مرد
۴
تبریز
سمنان
سمنان
مرد
۱
تهران
البرز
کرج
مرد
۱۰
تهران
سیستان و بلوچستان
زاهدان
مرد
۲
کرمان
تهران
تهران
زن
۶
زابل
مرد
۲
مرد
۴۹
چابهار
مرد
۱
گیلاوند
مرد
۲
فارس
کازرون
مرد
۳
شیراز
پردیس
مرد
۱
کرمان
کرمان
مرد
۴
کرمان
باقرشهر
مرد
۱
سیرجان
مرد
۳
خراسان رضوی
تربت حیدریه
مرد
۲
مشهد
کهکیلویه و بویراحمد
دهدشت
مرد
۲
شیراز
مشهد
مرد
۲
گچساران
مرد
۲
نیشابور
مرد
۱
هرمزگان
بندر عباس
مرد
۴
کرمان
خراسان جنوبی
بیرجند
مرد
۲
یزد
یزد
مرد
۱
خوزستان
اهواز
مرد
۷
اهواز
     
آبادان
مرد
۲
     
بندر ماهشهر
مرد
۳
     
خرمشهر
مرد
۱
     
بهبهان
مرد
۲
     
 
 
نحوه ثبت نام:
 • داوطلبان می توانند حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۲۴با مراجعه به لینک ثبت نام در انتهای این اطلاعیه، نسبت به ثبت نام شرکت در آزمون اقدام نمایند.
 • چاپ کارت شرکت در جلسه و محل برگزاری آزمون از تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۳از طریق همین نشانی در دسترس می باشد و متقاضیان بایستی در روز آزمون مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۶کارت شرکت در جلسه آزمون را همراه داشته باشند.
 • ضرورت دارد داوطلبان شهر محل خدمت مورد تقاضای خود را که لزوماً بایستی شهر محل سکونت باشد، در فرم ثبت نام تعیین نمایند.
 • متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون می بایست پس از ثبت اطلاعات فرم ثبت نام، نسبت به پرداخت اینترنتی مبلغ ۸۸۰٫۰۰۰ ( هشتصد و هشتاد هزار) ریال، اقدام و سایر مراحل ثبت نام را تا دریافت کد رهگیری طی نمایند.
 • با عنایت به عدم امکان استرداد وجه ثبت نام، موکدا اعلام می گردد صرفاً متقاضیانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در متن آگهی می باشند، نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.
 
 
نکات قابل توجه :
 
 • کارکنان سابق تعاونی در حال تصفیه ثامن الحجج که فارغ التحصیل رشته های مرتبط مندرج در آگهی بوده و مایل به شرکت در آزمون باشند از شرط سنی معاف می باشند.
 • نیروهای شاغل در نظام بانکی مجاز به شرکت در آزمون می باشند (مدت زمان اشتغال این افراد در مشاغل تخصصی بانکی (دارای سوابق پرداخت حق بیمه) صرفاً حداکثر تا ۷ سال به شرایط سنی شرکت در آزمون اضافه می گردد.)
 • شرط دعوت به مصاحبه کلیه پذیرفته شدگان آزمون کتبی، ارائه مستندات مربوط به اقامت در طول ۵ سال اخیر در شهر انتخابی فرد می باشد.
 • چنانچه پس از توفیق متقاضیان در مرحله کتبی آزمون و بررسی و تطبیق مدارک آنان با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا در هر مرحله از بررسی های بعدی مشخص شود داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده نمی باشد، حتی در صورت توفیق در آزمون کتبی و هریک از مراحل و یا اشتغال بکار ، ادامه رسیدگی به وضعیت و یا استمرار خدمت وی منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
 • موکداً اعلام می گردد؛ جذب نیروی انسانی، مستلزم توفیق متقاضیان در تمامی مراحل ذکر شده مشتمل بر آزمون کتبی، مصاحبه حضوری، معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع ذیصلاح، موفقیت در آموزش های بدو خدمت ، توفیق در دوره آزمایشی و مطابق نیاز تعیین شده می باشد وگروه پارسیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال بکارگیری سایر نیروها (مازاد بر نیاز هرشهر) نخواهد داشت، ضمن اینکه متقاضیان در هر یک از مراحل مورد الاشاره توفیق لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل بکارگیری آنان منتفی خواهد گردید.
 • هزینه شرکت در آزمون، به هیچ عنوان مسترد نخواهد گردید.
 • آخرین اخبار و اطلاعیه ها درخصوص تامین نیرو در گروه پارسیان، صرفاً از طریق درج در وب سایت به نشانیwww.parsian-bank.ir ، معتبر بوده و مسئولیتی در قبال مطالب منتشره در سایر سایتها و فضای مجازی، نخواهد داشت.
 

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

 1. محمدی گفت:

  دهه شصتی ها هنوز بیکارن از خدا بترسید

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.