خانه » استخدام در استان آذربایجان شرقی » آگهی استخدام پست بانک ایران

آگهی استخدام پست بانک ایران

متن آگهی:

پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود تعدادی داوطلب واجد شرایط را با مدارک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی جذب نماید .

الف- شرایط عمومی

۱- تابعیت ایران ومتعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

۲- متدین به یکی از ادیان رسمی کشور

۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد )

تذکر۱ : تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشد .

تذکر۲ : برای دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی درصورت موفقیت در مراحل مربوطه ، تایید مراجع پزشکی مورد نظر بانک مبنی بر بلا مانع بودن همکاری الزامی است .

۴- داشتن حداکثر سن متقاضیان ۳۲ سال تمام برای مقطع فوق لیسانس (متولدین ۱۳۶۱/۱۰/۰۱ به بعد) و حداکثر سن متقاضیان ۳۰ سال تمام برای مقطع لیسانس (متولدین ۱۳۶۳/۱۰/۰۱ به بعد) و حداکثر سن ۲۸ سال تمام برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم (متولدین ۱۳۶۵/۱۰/۰۱ به بعد)

تبصره ۱: مدت خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب افزوده می شود .

تبصره ۲: براساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان همکاری ، شرایط سن افراد متقاضی از خانواده های شهدا ، جانبازان ، آزادگان ،ومفقودالاثرها ( همسر، فرزندان ، برادر ، خواهر)در صورت ارائه گواهی معتبر از سوی مراجع ذیصلاح تا پنج سال افزایش می یابد.

۵- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

۶- عدم سوء پیشینه کیفری (نداشتن سابقه محکومیت قضایی که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گرددوهمچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی ) .

۷- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی .

۸- بومی بودن :

داوطلبان در صورتی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند بومی تلقی می شوند و می توانند درآزمون همکاری با بانک شرکت نمایند :

۱-۸ – شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری یکی باشد.

۲-۸- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاعل و یا بازنشسته ) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد .

۳-۸- داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدائی ، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری طی کرده باشد.

۴-۸- داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری را داشته باشند .(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)

۵-۸-مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

ب شرایط اختصاصی

۱- دارا بودن مدرک تحصیلی (فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس ) با حداقل معدل ۱۴ از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

تبصره : تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان آزمون می بایست قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشد .

۲- مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز:

عنوان شغل

رشته تحصیلی

مقطع تحصیلی

متصدی امور بانکی(ریالی)

کلیه گرایش های (علوم بانکی-حسابداری-اقتصاد –مدیریت-ریاضی –آمار – کامپیوتر- مهندسی صنایع )

فوق دیپلم و لیسانس

متصدی امور بانکی(ارزی)

زبان انگلیسی-حسابداری-مدیریت بازرگانی-علوم بانکی – اقتصاد –کامپیوتر

لیسانس و فوق لیسانس

کارشناس حقوقی

حقوق قضائی

لیسانس و فوق لیسانس

کاربر رایانه

کامپیوتر ( نرم افزار ، سخت افزار ، شبکه و IT )

لیسانس و فوق لیسانس

ج-آزمون

۱-مواد آزمون

۱-۱-عمومی (برای کلیه داوطلبان در شغلهای مورد نیاز)

ردیف

عنوان درس

ضریب

۱

زبان انگلیسی

۱

۲

معارف اسلامی

۱

۳

ریاضی

۱

۴

کامپیوتر

۲

۵

هوش و استعداد تحصیلی

۲

۱-۲ – تخصصی برای داوطلبان همکاری در شغل کارشناس حقوقی ، کاربر رایانه و متصدی امور بانکی ارزی

ردیفعنوان شغل

عنوان آزمون

ضریب
۱کارشناس حقوقی

متون حقوقی(انگلیسی) ، حقوق تجارت ،حقوق مدنی

، آیین دادرسی مدنی و کیفری ،متون فقه

۳
۲متصدی امور بانکی (ارزی)

زبان انگلیسی (بازرگانی)

۳
۳کاربر رایانه

کامپیوتر (نرم افزار، سخت افزار و شبکه)

۳

۲- نحوه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

(( داوطلبان برای همکاری با بانک فقط می توانند در یکی از شغل های متصدی امور بانکی (ریالی) ، متصدی امور بانکی (ارزی ) ، کاربر رایانه و کارشناس حقوقی و در یک محل ثبت نام نمایند.))

۱-کلیه متقاضیان بایستی با با مراجعه به سایت اینترنتی بانک به آدرس www.postbank.ir پس از مطالعه دقیق شرایط و ظوابط همکاری نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و اسکن نمودن یک قطعه عکس جدید با فرمت jpgو ابعاد ۴۰۰*۳۰۰ و حداکثر ۴۲۰*۳۲۰ پیکسل در فرم ثبت نام و دریافت کد رهگیری و یادداشت آن اقدام نمایند .

۲-کلیه متقاضیان می بایست پس از ثبت نام اکترونیکی تا روز برگزاری آزمون ضمن مراجعه به سایت فوق الذکر نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.

۳- داوطلبین می بایستی مبلغ ۳۰۰٫۰۰۰ ریال را از طریق درگاه اینترنتی به حساب پست بانک ایران واریز نمایند.

۴- تاریخ ثبت نام از ۱۳۹۳/۰۹/۲۴ الی ۱۳۹۳/۱۰/۱۲ می باشد .

۵- آزمون راس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۱۰/۱۹ برگزار می گردد و محل برگزاری آزمون از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید .

تبصره: همراه داشتن مدرک شناسائی عکس دار معتبر (کارت ملی/شناسنامه) و کارت ورود به جلسه آزمون در روز برگزاری آزمون الزامی است .

– تذکرات مهم:

۱- چنانچه در هر مرحله از بررسی های بانک مشخص شود متقاضی اطلاعات اشتباه به بانک ارائه نموده است متخلف محسوب شده و از جذب و اشتغال وی جلوگیری به عمل خواهد آمد .

۲-در صورت پذیرفته شدن نهایی در مورد صحت کلیه مدارک ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد .

۳- هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

۴- ثبت نام و شرکت در آزمون و طی کلیه مراحل اعلام شده هیچگونه تعهد استخدامی با فرد ایجاد نمی نماید و بانک در بکارگیری نهایی افراد مختار است .

۵- ثبت نام صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک صورت می پذیرد و داوطلب لازم است از هرگونه مراجعه حضوری به شعب و ستاد بانک یا ارسال درخواست خود از طریق پست خودداری نمایند .

۶- نتایج آزمون از طریق سایت اینترنتی به آدرس www.postbank.ir و پیام کوتاه اطلاع رسانی می شود .

۷- از چهار برابر پذیرفته شدگان در آزمون کتبی مصاحبه حضوری و گزینش بعمل خواهد آمد و داوطلب پذیرفته شده پس از طی کلیه مراحل در واحدهای مشخص شده بانک بکار گرفته خواهد شد از این رو صرف قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه حقی را برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.

۸- ارتقاء مدرک تحصیلی پس از قرارداد همکاری فی مابین با تشخیص بانک بوده ارائه مدرک بالاتر هیچ حقی را برای کارکنان ایجاد نخواهد کرد .

۹-عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی .

۱۰- نداشتن تعهد انجام کار درسایر سازمانها ، موسسات دولتی و وابسته به دولت ویا نهادهای انقلابی .

در صورتیکه بار اول قصد ثبت نام دارید لطفا دکمه ثبت نام را فشار دهید .
در صورتیکه قبلا یک بار ثبت نام کامل و یا ناقص انجام داده اید لطفا دکمه ویرایش مشخصات را فشار دهید .
تذکر مهم : هنگامی ثبت نام شما کامل می باشد که ضمن انجام کلیه مراحل از سیستم کد رهگیری دریافت نمایید

لینک ثبت نام
ویرایش مشخصات

دانلود فایل محل جذب نیرو

دانلود متن آگهی استخدام

دانلود سوالات استخدامی پست بانک ( سوالات عمومی )

دانلود نمونه سوالات تخصصی کارشناس حقوقی

دانلود سوالات تخصصی کامپیوتر

اطلاعات تماس

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این آگهی و تمامی زمینه های استخدامی ؛
بدون نیاز به پیش شماره از خط ثابت با شماره 9099071614 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱۹۸ دیدگاه تاکنون.

 1. امیر گفت:

  من از پیام نور رشته ریاضی کاربردی با رتبه اول استانی کارشناسی رو تموم کردم معدلم ۱۵٫۰۲شد .ارشد هم دانشگاه سراسری روزانه قبول شدم الانم پایان نامه ارشدم تموم شده معدلم بالای ۱۷ هستش ونفر دوم کل ورودی های دانشگاه در تمام گرایش های ریاضی و دکتری هم مجاز به انتخاب رشته شدم ولی میخوام برم کار کنم و تشکیل زندگی بدم دیگه .و برای ازدواج نیاز به یه کار ابرومند دارم و روزی حلال .هر کاری باشه حاضرم برم نگهبانی و نظافت و آبدارچی و هیچ غروری هم ندارم . حتی با حقوق کم هم راضی هستم وبه مرور اونقدر درست کار میکنم که پیشرفت کنم . اگه این آزمون هم قبول نشم میرم تدریس خصوصی میگیرم واونقدر تو این ازمون هاشرکت میکنم و میخونم وتلاش میکنم تا موفق بشم چون واقعا حق یه زندگی عادی رو دارم و هیچ وقت ناامید نمیشم شما هم تمام تلاش خودتون رو بکنید وتوکلتون به خدا باشه . شاید دیر وسخت نتیجه بده ولی هیچ وقت زحمت وتلاش بی نتیجه نمیمونه . تنها پارتی من خدا هستش وتلاش و اراده خودم.

  [پاسخ]

 2. kamran گفت:

  سلام دوستان بیکار منم یه مهندس برقم با توانایی بالا اما از شرایط بد روزگار و اقتصاد بیکار شدم.اما هنوز امیدوارم ومجبورم ک باشم.ب قول یه داستانی “کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه”.توکلتون ب خدا باشه و از ثانیه هاتون لذت ببرین.

  [پاسخ]

 3. الهام گفت:

  وای ب روزی که روزی میوفته دست قوزی

  [پاسخ]

 4. الهام گفت:

  آیدین واقعاواسه خودت و معلمت متاسفم.ارشد ادبیاتم با چه بدبختی خوندم حالا….البته به قول بیهقی سیر خورده گدسنه را مست و دیوانه پندارد…حق نداری بخاطر اینکه حالا با پارتی یا هرجی ب کار دلخواهت رسیدی ماهیت این همه جوونو زیر سوال ببری شما برو لذتتو از تواناییت ببر متخصصصصصصصص…بزار جوونای دیگه ب دردشون بسوزن

  [پاسخ]

 5. فرشته گفت:

  اصلا حرفت و قبول ندارم aydin…اصلااااا…کجا بیان دنبالمون….اره آزمون الکی بگیرین نفری ۵۰ هزار تا بدبختهایی بیان شرکتت کن تا پولی دستتون بیاد…لعنت بر همتون

  [پاسخ]

 6. َAydin گفت:

  سلام بچه ها یه چیزی بگم همیشه یادتون باشه اگر در مورد دانشتون علم داشته باشید دنبالتون میان که استخدامت کنن نه اینکه بخای خودتون برین با هزار جور منت بخایین استخدام بشین که چی فردا بهت بگه این کارو بکنیا وگرنه اخراجی اینکارو نکنیا اگه میخای پستتو ببری بالا تر . من رشته ام آی تی هسش کار هم دارم خودشون اومدن دنبالم راضیم هسم . اینا حرفای من نبودا حرف معلم دبیرستانم بود که رسیدم. ممنونم خدافظی

  [پاسخ]

 7. آرام گفت:

  من اهل کرمانم در دانشگاه آزاد کرمان درس خواندم نمره گرفتن به
  اتفاقا در دانشگاه آزاد به خاطر اینکه پول بگیرند خیلی راحت بچه ها می اندازند

  [پاسخ]

 8. sh گفت:

  سلام من یه سوال داشتم به دولت کشور عزیزمون کسی که واقعا درس میخونه واقعا کاری براشون هست؟وضمنا استخدامی ها را زیاد کنند مرسی

  [پاسخ]

 9. مجید گفت:

  آقا شرط معدل رو بردارید
  دانشجویان موسسات غیرانتفاعی و آزاد مسلما معدلشون بالاتره

  [پاسخ]

 10. آقای گرفتار گفت:

  سلام تا اونجایی که من میدونم همه چیز فورمالیته است آزمون و بازمون چرت و پرته . تا حالا ۳۰۰جا شرکت کردم همه گزینه هارو درست هم زدم بازهم قبولل نشدم گول اینها رو نخورید

  [پاسخ]

 11. ناشناس گفت:

  تا وقتی هر کس سنگ خودش رو به سینه میزنه هیچ اتفاق خوشایندی برای هیچ کس نمیفته.
  آزاد یا سراسری یا پیام نور…
  چرا هر کس قصد بالابردن خودش رو داره؟
  فقط میشه یکصدا از مسئولین خواست شرط معدل بردارن.نه اینکه بقیه رو بکشی پایین تا خودت بری بالا.تا وقتی این دیدگاه حاکمه وضعیت به همین منواله.

  [پاسخ]

 12. یلدا گفت:

  خسته شددددددددددددددددددددددددددددددددم
  دیگه نمی خواااااااااااااااااااااااااااااااااااام اهههههههههههه
  بیکاری از سرکار گذاشتن اینطوری بهتره

  [پاسخ]

 13. جواد گفت:

  سلام.خواهشا جوابه مرا بدید تا فردا ثبتنام وقت داره .ایا کارشناس فقه وحقوق هم میتونه ثبت نام کنه.تشکر

  [پاسخ]

 14. انسان گفت:

  همش درئغه استخدامی ها از قبل برمیدارن ادمای خودشون را بعد براخودشون استخدامی میزنن هم جیبشون را پر کنن هم یه تفریحی مرده باشن برا خنده که براجوانهای بیکار بخندن اگه راس میگید چرا کارنامه هارو نمیزنید سایت همش الکی خدا جوابتون رابده

  [پاسخ]

 15. بیکار گفت:

  حالا بیا پست بانکم دیگه برای ما شاخ شده دیگه اخر سال شده دیده صندوق خالی گفته یه استخدامی برگزارکنم هم جوونا میهن یه دو سه ماهی سرکار باشن هم یه پولی دست ما بیاد حالا اینجا این خانوم اقا افتادن به جون هم که مدرک پیام نور بهتر از ازاد اصل ول کردن چسبیدن به فرع

  [پاسخ]

 16. سحر گفت:

  سلام دعوا نکنید نه پیام نوریاش سطح علمی بالا دارند نه دانشگاه آزادیا من خودم کارشناسیم از پیام نور ارشدم از دانشگاه آزاد پیام نور فقط بچه ها حفظ می کنند تا پاورقی کتابو حفظ می کنند آزادم که که واقعا آزاده با یه جزوه ۵۰ صفحه ای سرو تهشو هم میارن

  [پاسخ]

 17. یلدا گفت:

  سلام بیکار
  امیدوارم کار پیدا کنی اسم خودتو بیکار نذاری..
  هرچند همه ماها که اینجاییم از بیکاری هستش..
  حل میشه …
  فکر کنم آزمون فقط توی همون شهرستان که اعلام می کنن برگزار میشه..
  من از پست بانک شهر خودمون سوال کردم گفتن یه نفر بیشتر نمی خوان از اونجاییکه می دونم اون یه نفر تعیین شده اسم ننوشتم امیدوارم همه شماها حداقل قبول بشید..
  موفق باشید دوستان
  خدارو یادتون نره بی خیال این آزموناو استخدامی های الکی

  [پاسخ]

 18. زهره گفت:

  سلام
  آیا دانش آموخته های بقیه رشته ها هم میتونن ثبت نام داشته باشن ؟

  [پاسخ]

 19. علیرضا گفت:

  سلام خسته نباشید
  من ۱ماه دیگه مورخ ۹۳/۱۰/۱۰ مدرک کارشناسی به اتمام میرسانم ، امکان ثبت نام هست برای من

  [پاسخ]

 20. محمد گفت:

  یه عده ای میلیاردها تومن خوردن یه آبم روش کسی نگفت خرت به چند من…حالا ما باید بریم پست بانک پیزوری که آیا قبول بشیم آیا نشیم… تو این زمونه باید فقط اختلاس کرد چون کاری به کارت ندارن…اقایون خانم ها سیستم غلطه ، روش استخدام غلطه… اگه درست بود حداقلش هرکی تو رشته خودش مشغول بکار میشد… بازم برمیگرده به اختلاس های میلیاردی

  [پاسخ]

 21. صادق گفت:

  من نمیدونم این دانشگاه آزادیا چی میگن.شما اگه زرنگ بودین آزاد نبودین. سوادم.خوب چیزیه بخدا.البته منظورم به همه نیست.خیلی هاشون باسوادن ولی در کل دانشگاه آزاد واسه یللی تللیه.

  [پاسخ]

 22. بهار گفت:

  با سلام،دوستان کم کاری خودتونو برای گرفتن معدل بالا سر این دانشگاه و اون دانشگاه نندازید،میخواستید بیشتر تلاش کنید….

  [پاسخ]

 23. بیکار گفت:

  پس کی جواب واسم میفرستید ؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 24. بیکار گفت:

  آزمون در کل شهرهای استان برگزار میشه یا فقط در شهرستان مورد تقاضا ؟؟؟

  [پاسخ]

 25. 123 گفت:

  سلام. من از بجنورد میخوام واسه جاجرم شرکت کنم. میشه دیگه نه؟ ضمنا خانم ها هم می تونن شرکت کنن؟

  [پاسخ]

 26. افسانه گفت:

  سلام ببخشید خانم ها رو هم جذب میکنید؟

  [پاسخ]

 27. پارسا گفت:

  از همان بهمنی میکشم که پدرم سال ۵۷ روشن کرد!

  [پاسخ]

 28. فرانک گفت:

  چرا هیچ اسمی از رشته مهندسی آب وخاک نیست!!!!!!! والاه با یه بدبختی درس خوندیم حالا هم که فارغ التحصیل شدم هیچ خبری از کار نیست!!!!! خیلی از بی پولی دارم زجر میکشم..لطفا جواب بدید منم میتونم ثبت نام کنم؟؟؟

  [پاسخ]

 29. elham گفت:

  سلام من رشته کارشناسی بیمه با معدل ۱۶/۱۴ دارم میتونم شرکت کنم؟؟؟

  [پاسخ]

 30. یلدا گفت:

  واقعا زهراجان ما دهه شصتی ها بدبختیم..
  تا درسمون تموم شد گفتن دیپلم نه فوق دیپلم.. تا فوق گرفتیم گفتن لیسانس.. بعدش شد شرط سن.. شرط قد و وزن هم بذارن حله… به نظرم از الان باید برای بچه های نداشتمون ثبت نام کنیم تا اسم اونا لااقل دربیاد…
  تازه مدام هم برای ثبت نام پول می خوان.. بابا.. بیکار.. بی- کار..
  نمی فهمین.. ینی کسی که پول نداره بخاطر درامد میخاد کار کنه..
  تامین اجتماعی ۵۰ تومن.. اداره برق ۳۰ تومن.. پست بانک ۳۰ تومن.. شهرداری ۲۰ تومن…
  کل اینارو حساب کنیم می تونیم واسه خودمون بازنشستگی بزنیم همین حالا…
  ای بابا.. اخرشم هیچی نمیشیم یا باید فروشنده بشیم یا ازدواج کنیم و بچه داری…
  واقعا دهه شصتی ها خیلی بیچارن…

  [پاسخ]

 31. من گفت:

  من فارغ التحصیل سه رشته تحصیلی از سه دانشگاه شبانه .آزاد.پیام نور…بخاطر علاقه به رشته تحصیلیهای متفاوت ادامه تحصیل دادم.در حال حاضر بیماری بخاطر فشار عصبی و افسردگی شدید گرفتم…همیشه منطق در نظر بگیرید.بیاید کنارهم باشیم .بیاید نزاریم ایران بشه فقط یه نقشه.دانشگاها و منطقه ها فرق ندارند.بیاید با خودمون روراس باشیم در شان ما ایرانیها نیست که کوته فکر کنیم اصل در نظر بگیرید.تلاش کنیم قدرت بیان داشته باشیم ترسو نباشیم.توکل کنیم به خدا…چرا با یه مشکل نا امید میشیم.بیاید باهم باشیم

  [پاسخ]

 32. مینا گفت:

  اصلا چرا داوطلبا باید پول بدند؟اونم ۳۰ هزار تومن!!! هزینه های تامین نیروی انسانی باید به عهده خود سازمان باشه که تازه اونم ۳۰ هزار نمیشه. این وسط یه کاسبی هم راه انداختن

  [پاسخ]

 33. زهرا گفت:

  من ۳۰آذرم بخاطریه روز حق ندارم توآزمون شرکت کنم بخدامادهه شصتیا بدبختیم

  [پاسخ]

 34. ناصر گفت:

  من که میدونم کل ایران ۲۰۰نفر مخواد اونم از قبل تعیین شده

  [پاسخ]

 35. باقر گفت:

  بخداهمتون همین جوری سرکارید،جای که بخوانداستخدام کنند دیگه ۳۰تومنش چیه،ما مردم ایران؟؟؟ خب چرا ما ایرانیان رو … گیرمیارند اگه پولداربودیم که کار رو برای چی میخواستیم.

  [پاسخ]

 36. ahmad گفت:

  سلام خسته نباشید،ببخشید من معدلم شانزده صدم از حد مجازی که گذاشتید کمتره، میشه توی آزمون شرکت کنم؟ لطفا جواب بدین.

  [پاسخ]

 37. یاشار گفت:

  اینکه مابین مدرک پیام نور وسایر دانشگاهها فرقی قایل می شوند نوعی ظلم نابخشودنی به فارغ التحصیلان پیام نور می باشد . خداوند از فرزندان این شرط گذاران بی خردو ستم گر تلافی کند

  [پاسخ]

 38. سپنتا گفت:

  س.تا کی به خودمون دروغ بگیم .فرضا هر شهری یه نفر بخان ،وهر شهری بالای ۵۰۰۰نفر شرکت کنن ،محاله من یکی بیام بالا ،پس اون پول حق زن وبچه مونه…با فوق لیسانس وافتخار کارگری می کنم …روزم شب می شه…ولی از یه چیز دردم میاد.به ما هر که میرسه میگه یارو فوق لیسانس داره ازدانشگاه سراسری…تا چند مدت دیگه هم با این جملات کنار میاییم…دیگه تکلیفمون روشنه جوونا…

  [پاسخ]

 39. حمییید گفت:

  آخه واسه چی همش میگین آزاد راحتره ،پیام نور سخته.
  کسی شمارو به زور پیام نور نبرده،خودت رفتی.میخواستی مثل بقیه بری پول بدی آزاد راحتر درس بخونی.
  میلیونی شهریه دادن نمره گرفتن.تو هم میرفتی.

  [پاسخ]

 40. صدف گفت:

  پیام زور هم شد دانشگاه؟؟بیشتر شبیه مهدکودکه

  هروقت خاستی بری هروقت خاستی نری کلاس

  با اون امتحانای درپیتش که هم تستیه همه تقلب میکنن شانسی

  میزنن نمره میارن

  نگید دانشگاه که خندم میگیره به همه چیز شبیه جز دانشگاه

  نه خداییش سطح امتحان تستی با تشریحی یکیه ؟؟؟؟

  [پاسخ]

 41. سارا گفت:

  اینقدر بحث سر دانشگاه ها نکنیین

  نمیشه بگید اونی ک ازاد خونده استعدادش از دولتی کمترهه

  من خودم دولتی روزانه قبول شدم شهر دور و ازاد شهر خودم

  ترجیه دادم ازاد برم تو شهر خودم باشم

  پس بکر نکنین دانشگاه ازادیا کم از دولتی دارن

  [پاسخ]

 42. مريم گفت:

  سلام میشه تعیین کنین هر شهر چند نفر نیرو میخوان؟ چند نفر زن و چند نفر مرد

  [پاسخ]

 43. ITwoman گفت:

  یعنی با این پیاما مردم از خنده…. خوبه حداقل سرکار نمیریم اسباب خندمون محیاست :-D

  [پاسخ]

 44. فرزانه گفت:

  اخیییییییییییییییی خیلی دلم میسوزه

  [پاسخ]

 45. فواد گفت:

  حدقل پول ثبتنام رو کم کنیدمثلا پنج هزار…آخه بنظرتون ما ۳۰۰۰۰ هزار داشتیم بیکار بودیم…

  [پاسخ]

 46. amir گفت:

  با توجه به پیام های بچه ها معلوم میشه اگه کسی استعداد یه کاری رو داشته باشه ربطی به دانشگاه نداره باید شیوه استخدام رو عوض کنن مسئولین. اونی که دانشگاه پیام نور معدلش کمتر از ۱۴ میشه معلوم که کم کاری از خودش بوده چون دانشجوی موفق با معدل بالا هم بیرون داده و اونی که دانشگاه آزاد میاد معدل بالاش به رخ بقیه میکشه بدونه که خودش تنها نیست. امیدوارم که دوستان متوجه شده باشن

  [پاسخ]

 47. amir گفت:

  اینجا واسه استخدامیه یا جنگ سر اینه که دانشگاه کی بهتره؟؟؟؟؟؟ فعلا که همه بیکاریم.

  [پاسخ]

 48. خاطره گفت:

  چرا جنسیت و تعداد نفرات رو تو اگهی قید نمکنین

  [پاسخ]

 49. محسن گفت:

  خسته نباشین اگه کسی الان استخدام جای دیگه باشه و بخواد،امتحان شرکت کنه چی امکانش هست

  [پاسخ]

 50. محبوبه گفت:

  سلام.من لیسانس حقوق گرایش علوم ثبتی دارم میتونم تو این استخدامی شرکت کنم.

  [پاسخ]

 51. کارمندامیدوارسخت کوش گفت:

  ای باباچقدبحث میکنین بشینین برااین استخدامیه بخونین خداروچه دیدین شایدقبول شدین وسری توسرادرآوردین چکاربه مدرک ودانشگاه هم دارین

  [پاسخ]

 52. شیوا گفت:

  پس این استان اردبیل کجای نقشه ایرانه؟چرا تو هیچ کدوم از استخدامیا نیست؟

  [پاسخ]

 53. a.han گفت:

  فرزانه جان همه جای ایران سرای من است
  پس اینها همه بهون اند برا استخدام شدن؟؟؟

  [پاسخ]

 54. a.han گفت:

  سلام دوستان
  استخدامی پست بانک مثل ضرب المثل کفش کهنه در بیابان نعمت است میمونه ….
  واقعا اینجور نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 55. fatima گفت:

  سلام، من ترم آخر اقتصادم میتونم شرکت کنم؟؟؟؟ همه شرایطو دارم…

  [پاسخ]

 56. نادر گفت:

  اون دوستی که میگن سطح پیام نوری ها پایین تر از آزاده باید در جوابشون بگم که دوستان دانشگاه آزادی پول میدن و برای کتاب های ۲۰۰ تا ۳۰۰ صفحه ای یه جزوه ی ۲۰ صفحه ای میگیرن ولی پیام نوریهای بیچاره باید کل مطالب کتاب رو از صفحه ۱ تا آخر بخونن . بعد شما بگین سطح آزاد بالاتره …
  واقعا که

  [پاسخ]

 57. danjer گفت:

  نه همون پیام گورتون دانشگاهه
  تویی ک اینطور حرف میزنی آرزوی دانشگاه ازادو تو خوابت میبینی
  پس پشت دانشگاه ازادیا قاشق برندارید

  [پاسخ]

 58. نام شما گفت:

  سلام. اون بندی که نوشته تا تاریخ آزمون باید فارغ تحصیل بشن .من ترم آخرم . اول بهمن امتحانام تموم میشه..میتونم ثبت نام کنم? معدل ترم اخرمم مشخص نیست. لطفا راهنمایی کنید.

  [پاسخ]

 59. سحر گفت:

  سلام
  مسئولین خاهشا رسیدگی کنید.من کاردانی مدیریت بازرگانی بودم وچند سال پیش پست بانک نیرو میخاست واز بین ۶۰۵۰۰ نفرفقط۱۹نفر استخدام تهران داشت چرا؟
  حال که من لیسانس مدیریت بیمه دارم ظرفیت پذیزش افزایش یافته یاهمان ۱۹نفر سابق ااست.
  ماجوونا واقعا خسته شدیم تورو خدا فکر کنید دخترا و پسرای خودتون دنبال کار هستند ظرفیت رو افزایش بدید وخیلی کارهای دیگه میشه انجام داد.خاهشا به فکر جوونا هم باشید من از بس دنبال کار هستم واقعا دیگه دارم افسرده میشم .
  درضمن سایتتون مشکل داره .

  باسپاس

  [پاسخ]

 60. س گفت:

  سلام .اونایی چندصدم کمتر معدلشون میتونن شرکت کنن؟؟؟؟

  [پاسخ]

 61. نام شما گفت:

  علماى دانشگاه ازاد,بدانید که دانشگاه ازاد شده شبیه بنگاه تجارى,پول میگیره مدرک تحویل میده,کیفیت صفر,پس اینقد منم منم نکنید

  [پاسخ]

 62. سیامک گفت:

  اونایی که ثبت نام میکنن فقط بدونید وفتی میگن ۴برابر نیرو میگیریم یعنی بدونید که هیج جایگاهی نداری به نظرم برو ۳۰تومن بده چلو ماهیچه بخور بهتر از اینه ک پول بدی نصف روز وقتتم بدی

  [پاسخ]

 63. ali گفت:

  حالا این همه سر معدل بحث نکنید. ببینید کسی رو استخدام میکنند یا فقط برای پول در اوردن اطلاعیه میزنن. از وقتی حریم ها شروع شده شهرداری مشهد سالی ۴ بار اگهی استخدام میزنه این چه معنایی داره؟

  [پاسخ]

 64. منیره گفت:

  سلام من کار میخام من کار میخام، حتی اگه هم این آزمون ها سرکاری باشه من اینقدر شرکت میکنم شاید خدا استخدامم کنه

  [پاسخ]

 65. Hossein گفت:

  سلام
  من ۳۵ سال دارم و لیسانس حسابداری دارم و همچنین ۱۰حدود ۷ سال سابقه بیمه دارم. و بسیجی فعال هستم. و گواهینامه کامپیوتر را نیز دارم. آیا می توانم در آزمون
  شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 66. فرزاد گفت:

  سلام خواستم بدونم آیا سابقه تو بانکهای دیگه جز سن حساب میشه .؟من یک سال سنم بیشتر از شرایط سنی هست که گذاشتن ولی سابقه کار بانکی دارم.

  [پاسخ]

 67. مهنا گفت:

  تو اگهی استخدامی قزوین هست ولی تو انتخاب استان قزوین نیست!!!!!!! جالب بید

  [پاسخ]

 68. مخ بیگار گفت:

  توروخداایینقدردعوانکنین انشا..همتون یه روزمیرین سرکاربعدشم به نظرمن هیچ فرقی نمیکنه چه دانشگاه آزادباشی چه پیام نور هردوشون یکیه مهم اینه که چقدرکاربلدی من که خودم روزانه بودم الان بیکارم به فکرچاره ای باشین حتماکارکه نبید دولتی باشه.

  [پاسخ]

 69. elnaz گفت:

  سلام
  من دانشجوی ترم آخر مهندسی صنایع هستم.چند واحدم بیشتر نمونده و تا اواسط اسفند مدرک فارق التحصیلیم رو دریافت میکنم.
  سوالم اینکه الان می تونم تو این آزمون شرکت کنم؟
  اگه آره با مدرک لیسانسم یا اینکه از دانشگاه نامه بگیرم که فوق دیپلم دارم؟؟؟؟
  اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم جوابمو بده…

  [پاسخ]

 70. ساناز گفت:

  سلام چرا هیچوقت واسه رشته تربیت بدنی استخذامی نیست؟

  [پاسخ]

 71. sama گفت:

  با سلام . تورو خدا پیگیری کنید شرط معدل رو ١٣ بزارن.واقعا بی انصافیه من معدلم ١٣.٨٩ از دانشگاه سراسریم

  [پاسخ]

 72. آرام گفت:

  باز اینا بودجه کم آوردن میخوان ملتو تلکه کننن
  اگه استخدام واقعی باشی نه صوری مثل این !..باید حتما حتما تعداد نیروی مورد نیاز به تفکیک جنسیت وشهرش عنوان بشه
  فک کنید یک میلیون نفرم که شرکت کنندنفری ۳۰۰۰۰تومان میشه ۳۰ میلیاردتومن خدا بده برکت … کاش منم ی استخدام راه بندازم :)

  [پاسخ]

 73. رها گفت:

  از اطلاع رسانیتون ممنون .فقط شهرهای مورد نیاز را هم اعلام کنید

  [پاسخ]

 74. معصومی گفت:

  من رشته ام مهندسی عمران نمیتونم شرکت کنم تکلیف چیه تروخدا راهنمایی کنید

  [پاسخ]

 75. دنبال کار گفت:

  اونایی که پول داشتن رفتن ازاد خوندن
  اوناییکه پول نداشتن ۴ سال نشستن پشت کنکور تا سراسری قبول شن
  و اونایی که جزء حالت اول نیستن و حوصله درس خوندنم نداشتن رفتن پیام نور
  چه ربطی داره کدووووووم دانشگاه
  برا کار پیدا کردن مهم “داشتن پارتی ” اونم از نوع کلفتش!!!!!!!

  [پاسخ]

 76. مهسا گفت:

  پس چرا تهران به این گندگی متصدی اموربانکی (ریالی)نمیگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 77. سعیده گفت:

  ایا این ازمون فقط مختصص آقایان هستش ؟ اخه این بحث دانشگاه آزاد یا پیام نور بودن چیه شما دیگه خیلی بیکارید

  [پاسخ]

 78. تهمینه گفت:

  سلام بحث دانشگاه پیام نور شدبنده سه ساله فارغالتحصیل شدم از این دانشگاه بسیار آزموناش سخته درحد کنکور ارشد واجحافی که درحق پیام نور میشه اینه که طراح سوال کلید غلط رو وارد سیستم میکنه و جوابای درست ما غلط حساب میشه یعنی اگه بنده ۲۰ میشدم ۱۷ میشم الانم رشته دیگه ای رو میخوام بخونم قراره دوسال ونیم تمومش کنم کارشناسی.دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد تو نوشتن پروپوزال و پایانامه مسکل داره منی که کارشناسی پیام نور دارم براش انجام میدم وسطح علمیش وقتی حرف میزنه پایینه یه استادی ما داشتیم سوال طرح کرده بود داد ماها حل کردیم گفت عین همین سوالا رو دادم آزادی ها یکیشم نتونستن حل کنن پس تویی که مسخره پیام نور میکنی پاشو یه ترم برو درس بخون تا بفهمی سختی یعنی چی سوادشونم تو ارشد نشون دادن بیشترین پذیرس دانشگاه دولتی ارشد از دانشجوهای پیام نورن چون امتحانتت دانشگاهشون با ارشد برابری میکنه پس زیادی تز ندید محض اطلاعتون اوکی؟!!!

  [پاسخ]

 79. محمد گفت:

  سلام !
  حالا واقعا با فوق دیپلم استخدام میکنن یا !؟؟؟؟!

  [پاسخ]

 80. نیما گفت:

  جالبه پیام نوری ها و آزادی ها هم واسه هم کری میخونن.
  هرکسی رو خدا برای کاری آفریده، وقتی کسی مخش نمیکشه در کنکور دانشگاه سراسری قبول بشه که همین سراسری هم خودش داره هزار برابر ظرفیت میگیره، اون دوست عزیز برای درس خوندن در سطح آکادمیک مناسب نیست.
  اگه یه عده ای به خاطر سود شخصی دانشگاه آزاد رو درست نمی کردن یا دست کم اینقدر قارچ گونه شعبه نمیزدن و وحشتناک دانشجو نمیگرفتن، اگه بخاطر کارمندای بی سواد که باید بعد استخدام!!!! مدرک بهشون بدن پیام نور درست نمی شد و اگه بخاطر حرص و طمع و پول پرستی یه عده تو هر بیغوله ای یه جایی به اسم موسسه اموزش عالی درست نمی کردن الان افرادی مث من در ۳۰ سالگی بعد از سال ها درس خوندن تجربه کتک خوردن از دست مامورای شهرداری به خاطر دست فروشی رو نداشتم و الان دست کم یه کارگری ساده هم گیرمون میومد.
  این حرف منو فقط اونایی درک میکنن که حقشون خورده شده و استعدادشون تباه شده.

  [پاسخ]

 81. نگاررررر گفت:

  اتفاقا همه میدونن دانشگاه ازاد اهل نمره دادن نیستن و میخان

  دانشجو تموم نکنه تا پول بره تو جیب دانشگاه

  من اینو ب چشم خودم دیدم دوستم پیام نور معدل ۱۷فارغ

  التحصیل شد الان ارشد ازاد میخونه یه ترم.مشروط شد معدلشم
  ۱۴ با یه بدبختی فارغ اتحصیل شد اشکشم درووومد

  تازه دولتی که خیلی الکی نمره میدن دوستم روزانه میخوند

  مهندسی یه درسش رو نه شده بود رفته بود گریه زاری استاد نه رو کرده بود ۱۷

  من اینارو به چشم خودم دیدم که میگم

  [پاسخ]

 82. ss گفت:

  اخه آزاد هم شد دانشگاه؟؟؟
  :)))))))))
  عین جک میمیونه
  آزاد یعنی دبستان :))))))
  البته به دبستانیای عزیز توهین نشه هااااااااا

  [پاسخ]

 83. s گفت:

  زهرا خانم اینقد لاف نزن
  همه میدونن آزاد چیه

  [پاسخ]

 84. star گفت:

  پیام نوریا اینقد غر نزنین
  میشناسم کسایی رو که با معدل ۱۸ از پیام نور فارغ اتحصیل شدن
  یه کم تلاش میکردین خب
  سراسریا من خودم معدلم ۱۸ شده از دانشگاه سراسری
  یه کم درس بخونین خب
  ای بابا

  [پاسخ]

 85. star گفت:

  آخه آزاد هم شد دانشگاه ؟
  خودتونو مسخره کنید با دانشگاه آزادتون
  دانشگاه آزاد محلی برای خوش گذرانی است و بس-یه چیزی مثل دبستان که برا همه اجباریه :)

  [پاسخ]

 86. ذکیه گفت:

  سلام . اینا همه کلاهبرداری محسوب می شه من که معدلم بالا بوده دانشگاه هم فردوسی بودم ارشدم دارم چه فایده

  [پاسخ]

 87. مریم گفت:

  دوستان دانشگاه پیانم نور امتحانات بسیار سختی رو برگزار می کنه و تمامی آزمون هاش سراسری هست …. به همین دلیله که دوستان پیام نوری از دانشجویان دانشگاه ازاد معدل پایین تری دارند…

  [پاسخ]

 88. فائق گفت:

  سلام اگه رشتم برق الکترونیک باشه میشه شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 89. فهیمه گفت:

  این اگهی واسه اداره بست یا بست بانک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بست بانک مگه برسنلش خصوصی نیست ؟لطفا به این موضوع بررسی بشه؟

  [پاسخ]

 90. فاطمه گفت:

  سلام
  اینا که لینکاش ایراد داره شهراشو باز نمیکنه لینک ثبت نام باز نمیکنه
  چرا اینقدر هزینه ثبت نام بالاست اگه ماها پول داشتیم که میرفتیم واسه خودمون کار کنیم نه اینکه بیایم چشم بدوزیم به استخدامیا با این پول گرفتناتون به شعور ماها توهین میکنین

  [پاسخ]

 91. یلدا گفت:

  دوستان شما چه تو آزاد چه تو پیام نور چه تو پلی تکنیک درس خوندین سختی درستونو فقط و فقط خودتون میدونین دیگه لزومی نداره دانشگاه و درس خوندنتونو به رخ بقیه بکشین ، اگه ناراضی بودین ک سخ میگیره انصراف میدادین میرفتین جای آسونتر
  فعلا که شرایط استخدام اینجوری و جدا جدا برا هر دانشگاه یه معدلی تعریف نکرده
  دوست ندارین ثبت نام نکنین تا اگه احیانا با شرایط شما جایی استخدام کرد به اون مراکز برین

  [پاسخ]

 92. نا شناس گفت:

  افرادی که سوال پرسیدن یا وقت نذاشتن متن و بخونن اگه خوندن و باز سوال دارن با این ضریب هوشی شون شرکت نکنن بهتره. ۹۰ درصد جواب الاتون هست. شرایط بومی بودن رو گفته استان مازندران و البرزم نیرو نمی گیره معدلم زیر ۱۴ نمیگیره شرایط سنی هم هست.تبصره و دو روز بزگتر بودن دو صدم پایین بودن معدلم قبول نمی کنن.چون هر لحظه اطلاعاتت رو ببینن حذفی.پس الکی نه سوال کن نه پولتو حروم کن

  [پاسخ]

 93. فرزانه گفت:

  من ۱ ساله اومدم یزد و اینجا زندگی می کنم ولی بومی اصفهان هستم و دیگه نمیخوام اصفهان برگردم. پس یعنی نمیتونم در این آزمون شرکت کنم؟؟؟؟

  [پاسخ]

 94. AMIN گفت:

  سلام بچه ها درکتون میکنم پیام نور واقعا سخته و باید تلاش کرد؛هر دانشگاهی هم سختی خودشو داره اما بسختی پیام نور نیست ولی مجبوریم ریسک کنیم و ثبت نام کنیم؛امیدتون به خدا.بای

  [پاسخ]

 95. محمد از سمنان گفت:

  بچه های توو اطلاعیه واسه سمنان زاده : سمنان(شهدا)
  این یعنی چی؟ کسی می دونه؟ یعنی سمنان فقط از خانواده های شهدا یا ایثارگر می گیرن؟

  [پاسخ]

 96. aria گفت:

  سلام.میشه راجب بیمه ای ک گفتید بیشتر توضیح بدید.من خونوادم بیمه نبودن این همه مدتی که در شرایط هستش.باید چیکار کنم.ثبت نام کنم یا نه.بعدشم.میشه بگید مزایای پست بانک چیه؟ممنون

  [پاسخ]

 97. ناشناس گفت:

  تو رو خدا هم دانشگاه پیام نورم شد دانشگاه حیف وقت آدمه واسش صرف شه که باز ایقد بهش می نازید.در ضمن کار تو پست بانکم کار نیست که شما ایقد معدلتونو به رخ بقیه می کشید .برید بابا دنبال زندگیتون اینا همش سرکاریه

  [پاسخ]

 98. سارا گفت:

  شهر ها رو که اعلام نکردین؟

  [پاسخ]

 99. سارا گفت:

  سلام اکه تضمینی باشه ک دانشجو ترم بعدفارغ التحصیل بشه میتونه شرکت کنه؟من دانشجوب پیام نورم وترم هفت هستم وده واحددیگه بیشترنمونده ومعدلم هم بالای ۱۵هستش!!خواهشاجواب بدین

  [پاسخ]

 100. ؟؟؟ گفت:

  آخه زمانی که استاد چپو راست به دخترای دانشجو نمره میده بعد من و امثال من که ۱۰۰ تا مدرک کامپیوتری داریم اما بخاطر این استادان منصف معدل نداریم باید چی کار کنیم ؟

  [پاسخ]

 101. محمد گفت:

  سلام.
  بنده فوق لیسانس دارم و ۵ سال سابقه مفید بانکی.
  علت تقاضام فقط کاهش مسافت تا منزل میباشد.
  اگه نیاز دارید ایمیل بدید لطفا

  [پاسخ]

 102. رضا گفت:

  یک سری افراد بی شرف دارند از بیکاری جوانان سوءاستفاده میکنند و جوان بنده خدا هم که دنبال کار میگرده و مجبوره توی این آزمون و اون آزمون شرکت کنه و فقط پول خرج کنه

  [پاسخ]

 103. محمود گفت:

  سلام بچه ها کدوم شهرها نیرو میخاد؟

  [پاسخ]

 104. نازنین گفت:

  من ترم اخر مهندسی ایتی ام میتونم شرکت کنم؟؟؟؟؟
  من شهر بوشهر زندگی میکنیم میشه اهرم که از توابع بوشهره رو انتخاب کنیم؟

  [پاسخ]

 105. mona گفت:

  با سلام.اخه پیام نوریها شما فقط خر خونی میکنین .پیام نوری که رشته اش فنی مثلا کامپیوتر حری از بری تشخیص نمیدی !معدل به چه درد میخوره باید کار بلد باشی نه خوندن کتاب ۴۰۰ صفحه ای .والااااا
  کلاس نمیرین فقط کتاب میدن میخونین به چه درد میخوره ه ه

  [پاسخ]

 106. محسن گفت:

  سلام …
  مدرک تحصیلی من فوق دیپلم حسابداری است و سن من ۳۱ سال است و ۱۰ سال سابقه کار دارم و درحال حاضر دانشجوی کارشناسی هستم . من می توانم ثبت نام کنم لطفا جواب دهید .

  [پاسخ]

 107. فاطمه گفت:

  ای خدا..یعنی بعضی پیامارو نگاه میکنم سرم سوت میکشه اخه دانشگاه ازاد یا پیام نور ناکجااباد با من که دانشگاه تربیت مدرس فوق لیسانس گرفتم با معدل ۱۹٫٫٫توروخدا بگید سر چی دارید بحث میکنید الان فکر میکنید خیلی زحمت کشیدید توو یه دانشگاه پولی و سطح پایین درس خوندید معدلتونم زیر ۱۴ هست؟
  جدن شماها درس خوندید؟ اگه شماها درس خوندید و زحمت کشیدید و پیرتون درامده پس من چیکار کردم؟

  [پاسخ]

 108. زهرا گفت:

  سلام ببخشید دیروز استان اردبیل جزو لیست شهر ها بود امروز حذف شده کسی خبر داره که چه اتفاقی افتاده کلا نیست؟ یا سایت خراب شده

  [پاسخ]

 109. وکیلی گفت:

  اصلا ظرفیتش چند نفره؟؟؟!!

  [پاسخ]

 110. مخ بیکار گفت:

  باسلام نمیدونم من بایدچرابیکارباشم بامعدل ۱۹اونم رشته شیمی صنعتی ازدانشگاه روزانه تبریز.اونم بارتبه کنکور۱۸۰٫من که هردری میزنم تاپتروشیمی یاشرکت نفت استخدام بشمااماچه کنم که پذیرشش آقاس توروخدافکری به حال من کنین میتونم شرکت کنم حیف نیس من بیکارباشم خدایییییش؟

  [پاسخ]

 111. fateme گفت:

  سلام بچه ها خواهشا دعوا نکنین من فوق لیسانس مو از بهترین دانشگاه دولتی با معدل ۱۸ گرفتم ولی چون پارتی ندارم امیدی هم به قبولی ندارم.

  [پاسخ]

 112. بهنوش گفت:

  سلام میخواستم بدونم رشته متصدی امور بانکی ریالی مواد آزمون تخصصی نداره؟ یعنی فقط باید عمومی رو خواند لطفا جواب بدین تا از این سردر گمی در بیام

  [پاسخ]

 113. سلام به همه گفت:

  سلام اجازه بدید در حد اطلاعاتم به سوا هاتون پاسخ بدم ۱-در مورد شرط معدل برا استخدام این یک جور ترفنده برا کم شدن متاقضیان ثبتنام و گرنه طبق قانون استخدامی کشور هر کسی که بتونه با معدل بالای ۱۲ که معدل مورد قبول برا فرغ التحصیلی است فارغ التحصیل بشه از حق شرکت تو هر ازمون استخدامی برخورداره.
  ۲-در مورد ازمون اختصاصی که برای بعضی عنوان های شغلی نگذاشتن علت اینست که وقتی برای ان عنوان شغلی بیش از ۵ رشته می تونند ثبتنام کنن خودتون بگین چه جوری می خوان برای این ۵رشته که اصلا درس تخصصی مشترک ندارن ازمون تخصصی برگزار کنن.
  ۳- بنا به خاطر زیر پا گذاشتن حق شرکت در ازمون با استفاده از ترفند شرط معدا اصلا ارزش نداره که تحصیل کرده های یک مملکت این جوری به خاطر دانشگاههاشون به هم بی احترامی کنند کمی هوای یکدیگر رو داشته باشید عزیزان.

  [پاسخ]

 114. یک نفر گفت:

  و خطاب به اونایی که ناراحتن که نمی تونن ثبت نام کنن،‌حالا به حر دلیلی – شرایط سنی،معدلی و …) می گم که ناراحت نباشین. من پارسال آزمون بانک تجارت رو شرکت کردم و تمام مراحل رو هم با موفقیت پشت سر گذاشتم حتی گزینش هم رفتم و جوابش اومد که پذیرفته شدم ،‌ الان ماه هاست که منتظرم ولی مشغول به کار نشدم.
  نمیگم شرکت نکنین، کسایی که شرایطش رو دارن شرکت کنن شاید اونا زود رفتن سر کار، می گم اگه شرایطش رو ندارین غصه نخورین!!!!

  [پاسخ]

 115. یک نفر گفت:

  بابا حالا چرا اینقدر بحث می کنید سر آزاد و دولتی آخه؟ مگه با هم جنگ دارید؟فعلا که هممون مثل همیم و داریم تو بیکاری دست و پا می زنیم. من خودم رتبه ۲ کنکور سراسری ارشد و رتبه ۱۰۰ سراسری کارشناسی ام ولی کار درست و درمون ندارم. با هم سر این چیزا بحث نکنین ، ما همه با هم هم دردیم!!!

  [پاسخ]

 116. amin گفت:

  پست بنک برو کشکتو بساب از مواد آزمون تخصصی معلومه که حال نداری برگه تصحیح کنی و از پول جوانان بیکار و بیچاره واسه بودجت نقشه کشیدی
  با تشکر از اطلاع رسانی سایت استخدامی

  [پاسخ]

 117. فرهاد گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم من که دانشجوی دکتری ریاضی هستم اگه بخوام با مدرک کارشناسی ثبت نام کنم مشکل ۴ ماه اضافه سن دارم چکار کنم.

  [پاسخ]

 118. ساسان گفت:

  سلام عزیزان بی خود پوله خودتون و حروم نکنید اقایون واسه شبه یلدا حوسه پسته کردن دو ره هم جمع شن و بهتون بخندن همین مونده که پست بانکیا هم سره مردم شیره بمالند اگه اگارنی نیتش جذبه نیرو باشه از مردم پول نمیگیره

  [پاسخ]

 119. امید گفت:

  آقای “هادی-خ” که گفتید کارشناسی ارشد آزادید و کارشناسیتونو هم ملی بودید . واقعا این طرز تفکرتو مثل بچه هاس . آخه مگه استادا میخوان از دانشجوها پول بگیرن که اونا رو بندازن یا نمره خوب بدن .یا مثلا نگهشون دارن یا ردشون کنن برن پی کارشون؟؟؟!!!!!!!!!!!! این حرفا خیلی بچه گونس. اگه بین ملی و آزاد و پیام نور فرقی نبود پس بفرمایید این رتبه بندی سطح علمی دانشگاه ها الکیه دیگه. یا مثلا بفرمایید شما چرا خودتون کارشناسی ارشد نرفتید ملی خب معلومه دیگه چون نتونستید و تونایی شو نداشتید. واسه همین رفتید آزاد… البته به خدا قصدم توهین به دانجویان عزیز آزاد نیس. مواردی هم هست که واقعا دانشجوی آزاد خیلیییییییییی برتر از دانشجوی ملیه. ولی جنبه ی کلی قضسه اینه که سطح دانشگاه ملی از آزاد بیشتره.و واسه همین میانگین معدلا از آزاد کمتره.نتیجه:معدل ملی و پیام نور وآزاد نباید در یک رده محاسبه بشه. (معدل ۱۴ ملی و ۱۴ پیام نور و۱۴ آزاد یکی نیستند)ختم کلام

  [پاسخ]

 120. حنانه گفت:

  با عرض سلام
  من متولد شهریور ۶۲ هستم ولیسانس مهندسی تکنولوژی نرم افزار و معدلم از ۱۴ به بالاست یعنی بخاطر این چندماه نمیتونم شرکت کنم ؟للطفا مسئولین جواب بدین تا ما در موعد مقرر بتونیم ثبت نام کنیم.

  [پاسخ]

 121. مدافع گفت:

  آهای گل پسر ،با تو هم هستم حمید خان.تو که دانشگاه آزاد خوندی.که البته نخوندی بلکه با پولت از استاد نمره گرفتی.پس زیاد زر نزن که خیلی حالیته.هرچی هم داری از صدقه سری باباجونت داری.حتما ادعاتم هست پیزی هم بلدی.مطمئنم نمیدونی ۲ با ۲ چند میشه.خخخ :-))

  [پاسخ]

 122. محرمانه گفت:

  ولی خداییش سطح دانشگاه پیام نور از دانشگاه آزاد خیلی پایینتره
  با اون امتحانات تستی شانسی

  [پاسخ]

 123. ... گفت:

  سلام…
  معدل باید حتما بالاتر ۱۴ باشه؟ اگه کمتر از ۱۴ باشه؟نمیشه؟

  [پاسخ]

 124. fati گفت:

  سلام من دانشجوی کارشناسی پیام نورم ترم بعد تموم میکنم….
  بهم مدرک فوق دیپلم نمیدن….
  آیا میتونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 125. نام شما گفت:

  برادر یا خواهر دانشگاه ازادی که با پول مدرک گرفتی ذوق و شوق نداره که……حالا خوبه همه میدونن دانشگاه ازاد کارش به جایی رسیده میره دست ملت میگیره از تو خونه میکشونه بیرون تو رو خدا بیا مدرک بگیر…..

  [پاسخ]

 126. hossein گفت:

  من الان معدلم ۱۳/۹۸ شده می تونم ثبت نام کنم یا نه؟

  [پاسخ]

 127. مجد گفت:

  چرا ظرفیت پذیرش مشخص نیست؟
  خانم؟
  آقا؟

  [پاسخ]

 128. ناشناس گفت:

  اگه یکم صادقانه تر نگاه کنیم خواهید دید که آزاد در کارشناسی بهتر از پیام نور ظاهر شده در ضمن تو بازار کار هیچ کدوم از دانشگاه ها با هم فرقی نمی کنن.من خودم هم دولتی خوندم هم غیر انتفاعی هیچ فرقی با هم نداشتن و دوستام آزاد خوندن هیچ فرقی نداریم.البته به غیر از رشته های علوم پایه.

  [پاسخ]

 129. نسترن گفت:

  آقایون و خانما آخه چرا نارحت میشین و پرخاش می کنین؟ به قول دوست عزیز ( کارمند ) ناممون اینا وظیفه‌شونه اطلاع رسانی کنن. چرا دیگه عصبانی میشین؟ شما حساب کنین تو این آزمون هرکی ۳۰تومن بده چقدر درآمد درمیاد؟ خب باید حقوق این دوست عزیزمون که این حرف رو زدن دربیاد دیگه! شما باید به جا ی ناراحتی برید ثبت نام کنین تا دوست عزیزمون بیشتر از این ازتون دلگیر نشدن!!!!!!

  [پاسخ]

 130. محمدرضا گفت:

  پس چرا موقع ثبت نام رشته ریاضی توی لیستشون نیست
  من نمیدونم این بچه های ریاضی کجا باید استخدام بشن

  [پاسخ]

 131. ملیحه گفت:

  حالاکه یه جا پیدا شده که متولدین ۶۴ رو میخواد و رشته ریاضی را هم شرط معدل گذاشته
  توروخدا شرط معدل را بردارید
  من از بیکاری مردمممممممممممممممممممممممممممممم

  [پاسخ]

 132. فاطمه گفت:

  عاقاااااااااااااااااااااااااا
  نهبندان پس چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 133. جواب ناشناس (الهه) گفت:

  نه عزیزم بهونه تراشی نیست ، شما با تکیه بر جیب مبارکه پدرتون ، رفتید دانشگاه آزاد ، ما که جیب مبارک نداشتیم با تکیه بر پشتکارمون رفتیم سراسری یا پیام نور
  همه میدونن معدله ۱۳ توی رشته ای مثل it تو پیام نور مثل معدل ۱۷ همون رشته تو دانشگاه آزاده که از یک کتاب ۴۰۰ صفحه ای یه جزوه ۲۰ صفحه ای بهتون میدن تازه سوال مهماشن علامت میخوره که اذیت نشین ولی پیام نوری باید کل ۴۰۰ صفحه رو بخونه….

  [پاسخ]

 134. دانشجوی ارشد گفت:

  سلام ببخشید چرا من که دانشجوام نمیتونم ثبت نام کنم؟ همین الانش یه عالمه کارمند دانشجو توو کلاس داریم… نمیشه دانشجو کارمند بشه اما کارمند میتونه دوباره کنکور بده بیاد دانشگاه…در هر دو صورت یه روز از هفته نمیتونن برن سر کار دیگه چه فرقی داره برای شما که از اول دانشجو باشه؟؟

  [پاسخ]

 135. mail.com گفت:

  خداییش با بعضی از دوستان موافقم کار مردم با یک نفر جذب برای هر شهر حل نمیشه.میدونید در هر نیمسال چند نفر فارغ تحصیل میشن از دانشگاه ها.یا همینجوری نگیرن یا به فکر شغلم باشن واسشون.دانشگاههای کشورهای دیگه بازار کارشون از نیروی تحصیل کرده استفاده میکنن.اما اینجا فاصله دانشگاه با بازار کار کلی فاصله اس.

  [پاسخ]

 136. 013 گفت:

  جناب نا شناس!!
  اولا دو خط اول عرایض خودتون رو یک بار دیگه بخونید ببینید خودتون متوجه میشید!حرفتون کاملا بی سر و ته هستش!
  بعدش من هم تو دانشگاه آزاد درس خوندم و هم تو پیام نور!مقایسه ی یک درصدی این دو دانشگاه با هم خنده داره
  این انصاف نیست که حد نصاب معدل رو اینجوری محاسبه میکنن
  به جرات می تونم بگم که ۱۵ پیام نور با ۲۰ آزاد برابری میکنه از نظر عددی . از نظر سوادی که اصن قابل مقایسه نیستن بچه هاش با هم .
  یا حق . . .

  [پاسخ]

 137. محمد گفت:

  آخه میدونی چیه تو پیام نور باید نمره رو با چنگ دندون بدست بیاری خودتو بکشی یه ۱۴ ، ۱۵ بگیری اما تو آزاد نمره فله ایه هیچی نمیخونی ۱۵ میگیری سر کیسرم شل کنی که دیگه ۲۰ رو شاخشه

  [پاسخ]

 138. فواد گفت:

  آغا من تا این خبرو دیدم سریع رفتم سراغ چوب لباسیمون،
  شلوارم آویزان بود سریع جیباشو گشتم، دیدم ای دل غافل…..
  بیست و نه هزا هشتصد تومان واسه ثبت نام کم دارم،
  فقط دویست تومن دارم
  لطفا راهنمایی کنید…

  [پاسخ]

 139. مهیار گفت:

  سلام به همه.در کل کشور فقط تهران و ایلام کاربر رایانه میخواد ؟؟!!

  [پاسخ]

 140. فریبا گفت:

  مازندران چرا نمیشه شهرش رو انتخاب کرد یعنی از شانس ما مازندارن نمیخواد؟

  [پاسخ]

 141. zahra گفت:

  بله دقیقا من با حرف ایشون موافقم.در ضمن محض اطلاع افرادی که فکر میکنن دانشگاه آزادی ها در مقایسه با سراسری ها کمتر درس میخونن سخت در اشتباهن چون منی که دانشگاه آزاد پرند درس میخوندم برای پروژه نهاییم بیشتر از ی فوق لیسانس سراسری تلاش و کار کردم. البته استاتید ما اکثرا استادهای دانشگاه امیرکبیر و … هستند .
  پس لطفا حواستون باشه توی پیام هاتون چی می نویسید .

  [پاسخ]

 142. خسته شدم گفت:

  گناه ما چیه که همیشه شرط معدل اونهم برای پیام نوری ها همیشه استرس بشه که فقط دل به این خوش کنیم که حداقل بتونیم ثبت نام کنیم با این که زحمت کشیدیم ولی نشد ه معدل را بالای ۱۴ کنیم آیا باید تا آخر عمر بسوزیم آیا گنه کردیم ۴ سال درس خوندیم ولی نه دولت ونه عدالت از ماپیام نوریها حمایت کنه واقعا اگر هدف اشتغال است برای جوانان چرا شرط معدل را بر نمی دارید تا جنم و عرضه پیام نوریها را حداقل تا آزمون ببینید قانون خدا وعدالتش نباید تبعیض در امتحان و آزمون داشته باشد تا اونجا که عقل من جواب میده به نظر شما باید چه کاری کنیم

  [پاسخ]

 143. وکیلی گفت:

  چون من همیشه مشکل دارم که IT گرایش کامپیوتر حساب میشه یا نه!!!!!!

  [پاسخ]

 144. فاطمه گفت:

  دوستان من شهرستان محل سکونت من رشته منو نمیخواد اما یه شهرستان دیگه از استانمون میخواد میشه من برای اون شهرستان ثبت نام کنم؟ مشکلی از نظر بومی بودن نداره؟

  [پاسخ]

 145. وکیلی گفت:

  بانکی بانکی یا همون ارزی که شما اینجا نوشتید

  [پاسخ]

 146. مریم گفت:

  این استخدام هم شده یجور کسب درآمد!!! اگه واقعا می خوان جوونا برن سرکار هزینه آزمونو بردارن،هرچند جوونا الانشم سرکارن!!!

  [پاسخ]

 147. وکیلی گفت:

  سلام من کارشناسی مهندسی IT خوندم از همدان میخواستم بدونم میتونم واسه بانکی ارزی شرکت کنم یا نه؟؟

  [پاسخ]

 148. هادي-خ گفت:

  کسی که معدلش تو سراسری میشه ۱۴ او ازاد هم ۱۵ نمیشه
  من خودم فارغ تحصیل ارشد بازرگانی ازادم
  فشاری که من تحمل کردم و کتابایی که ما خوندیم فک نکنم سراسریا به چشم دیده باشند
  اگره واقعا کسی که سراسریه ادعایی داره باید معدلشم بالا باشه
  من کارشناسیم دولتی بوده فرقی نیست
  تازه دانشگاه ازاد چون میخوان شهریه بگیرن دوست ندارن دانشجوهاشون از دست بدن
  اما سراسری هزینست براشون سریع راهی پیدا میکنن که تمام کنید

  [پاسخ]

 149. mohsen گفت:

  اخه چرا برا پر کردن جیب خودتون از مردم پول میگیرید
  این استختامی ها همش صوری هستند
  دلیل : نوشته فوق دیپلم ، لیسانس و فوق لیسانس یعنی اطلاعات تخصصی نباشه مهم نیست و اطلاعات عمومی مهم هستش ، برای همین هم امتحان تخصصی هم نمیگیرند . پس یعنی کششششک .
  این مطلب را برای مسولان استخدامی بانک و اکاهی مردم نوشتم .

  [پاسخ]

 150. بیکار ایرانی گفت:

  سلااام به همگی…
  بانک گردشگری که من آزمون دادم ۱۸ هزارتومن حق ثبت نامش بود ، هرکی هم که قبول نمیشد پولشو پس میدتدن، من خودم پولمو پس گرفتم همین چند دو ماه پیش… حالا این بانک پست بانک برداشته ۳۰ هزار حق ثبت نام گذاشته…. خدا پدر مادر گردشگری را بیامرزه… بنازم به مدیر عاملش.. تاکی باید دستموم تو جیب خانواده باشه برا ثبت نام استخدامها

  [پاسخ]

 151. Behi گفت:

  هرکى تو پست بانک پارتى کت و کلفت داره بره، حتما گزینش میشه. هه

  [پاسخ]

 152. k گفت:

  oخدایا تو خودت یه راهی و واسه ما که معدلمون پایین تر از ۱۴ هس باز کن،ما هم حق زندگی داریم دیگه واسم کابوس شده این ۱۴!

  [پاسخ]

 153. somayeh گفت:

  سلام اگ واسه مدرک کاردانی به کارشناسی باشه معدل میانگین در نضر گرفته میشه؟

  [پاسخ]

 154. موسی گفت:

  دکمه لایک کو؟

  [پاسخ]

 155. مهدی گفت:

  پس کرج کوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو؟؟؟
  شهر کرج که توی شهرها نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

  [پاسخ]

 156. x گفت:

  آقا یا خانوم کارمند ما مثل شما آشنا و پارت نداریم تا جوهر مدرکمون خشک نشده بشینیم پشت میز و آقا یا خانوم ناشناس:ما مپل شما پولدار نیستیم که بریم آزاد ،پیام نور اسمش پیام زور هس نه پیام نور نمره نمیدن ما دست رنج خودمونو بدست میاریم مفتی نمره نمی گیریم!

  [پاسخ]

 157. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید،خواهشا شرط معدل نذارید بخدا دیگه امیدم رو از دست دادم این انصاف نیست ما پیام نور بخونیم اون یکی ها نمره بگیرن معدلشون زیاد شه شمارو به صاحب این ماه یه امیدی به ما که معدلمون ۱۳ هس راه رو به ما هم باز کنین ما هم عمرمونو گذاشتیم تو ۴سال!پس ما چی؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 158. آفتاب گفت:

  قم نیرو نمیخواد ها! اشتباه نوشتید سراسر کشور.

  [پاسخ]

 159. ملیحه گفت:

  اگر متولد ۱۵/۹/۶۳ باشیم آیا در مراحل استخدامی رد میشیم؟
  اگر دانشجوی ارشد باشیم مشکلی در استخدامی بوجود نمی آید؟

  [پاسخ]

 160. سینا گفت:

  معدل پیام نور با آزاد باید با هم مقایسه بشوند؟
  تمام موجودات عالم جن و پری بدانند که پیام نور هر آزمونش یه کنکوره و همه واقعا دانشجو بیرون میان.

  [پاسخ]

 161. المیرا گفت:

  من معدلم ۶ صدم کم داره.دانشگامون دولتی بود نمره که نمیداد هیچ کم هم میداد.آیا واقعا از لحاظ علمی از خیلیای دیگه که معدلشون بالاس کمترم؟

  [پاسخ]

 162. ناشناس گفت:

  ولمون کن عاقا…اصلن مشخص نکردن چند نفر میخاد هرشهر..مشخصه برا تلکه کردن هست فقط…درضمن اون نفر از قبل اماده شده…والان در مصاحبه حضوری شرکت داره…قابل توجه همه جونای جویای کاررررررررررررررررررررررررررررررر….

  [پاسخ]

 163. دانشجو گفت:

  با سلام
  تو قسمت رشته های استخدامی زبان هستش ولی تو قسمت ثبت نام فقط کارشناسی هست و رشته ی زبان نداره؟ علت چیه؟ اگه میشه سریعتر این نقصو برطرف کنین لطفاً
  با سپاس و احترام

  [پاسخ]

 164. سعیده گفت:

  چرا درس های تخصصی متصدی امور بانکی(ریالی)رو ننوشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 165. حسین سبز گفت:

  وقتی ۴ برابر ظرفیت اعلام میشه، یعنی دقیقا دخیل کردن پارتی…
  کار به معدل نمیکشه

  [پاسخ]

 166. نوید گفت:

  البتّه اینو هم بگم که منظورمن فقط دانشگاه آزاد نیست بلکه تمامی دانشگاهها است که نباید معدلشون با پیام نوریها یکی باشه و برای پیام نوریها همون حداقل معدّل که ۱۲ هستش رو لحاظ کنند، انشاالله.

  [پاسخ]

 167. hossein گفت:

  یه آدم بیکار از هر فرصتی استفاده میکنه.اینم تیری در تاریکیه.بعدشم ۳۰۰۰۰ تومن دیگه چیه که بخوان اون دنیای خودشون رو خراب کنن.برگزاری آزمون هزینش خیلی بیشتر از ایناس.ثبتنام بکن.تلاشتم بکن.شد شد نشدم یکی دیگه.ماها یادگرفتیم همه چیز رو ببریم زیر سوال..
  والاااااا….

  [پاسخ]

 168. مريم گفت:

  لطفا جنسیت و تعداد نفرات مورد نظر هر شهر رو قید بفرمایین

  [پاسخ]

 169. حمید گفت:

  دانشجوی پیام نور عزیز کی گفته شما با استعدادتر اید الان واسه ارشد دانشجوی پیام نوری داریم تو دانشگاه آزاد که هر تا بر هم سرش نمیشه نمیتونه بره جلو کلاس درس حتی یه کلمه هم حرف بزنه

  [پاسخ]

 170. نوید گفت:

  به الله قسم که شرط معدّل برای دانشجویان پیام نور مخصوصاً برای رشته های علوم پایه مانند ریاضی نباید باشه، یعنی همون ۱۲ باشه، والله انصاف نیست اونی که تو آزاد و … خونده با پیام نوریها یکی باشند.

  [پاسخ]

 171. جواد گفت:

  من دقیقا ۱۰/۳۰ از خدمتم ترخیص میشم و شما فرمودین تاریخ من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و ۱۰/۳۰ از خدمت ترخیص میشم. در حالی که تو شرایط اومده که تاریخ ترخیص از خدمت باید قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشه یعنی قبل از ۱۹دهم باشه. انصاف نیست بخاطر ۱۰-۱۵ روز از آزمون جا بمونم تورو خدا بگین چکار کنم؟ شرکت کنم یا نه؟ من نامزد دارم و شدیدا به این کار نیاز دارم.

  [پاسخ]

 172. مسعود گفت:

  برای سهمیه ی ایثارگران هم باید شرط معدل باشه؟ خواهشن این شرط معدل رو بردارین!!!!!!!!!!!!!۱۱۱

  [پاسخ]

 173. ناشناس گفت:

  با سلام. حالا نمیشه متولد شهریور باشیم و ثبت نام کنیم؟lمن تولد واقعیم سوم دی ماهه. چیکارکنم که خانوادم شهریور گرفتند؟

  [پاسخ]

 174. سعیده گفت:

  سلام
  بچه ها کسی میدونه آزمون اختصاصی برای متصدی امور بانکی ریالی چیه؟
  تو متن آگهی نیست!! یعنی فقط آزمون عمومی دارن این دسته؟
  اگه کسی امکانشو داره بررسی کنه اطلاع رسانی کنه لطفا
  ممنون

  [پاسخ]

 175. dina گفت:

  اخه مگه پست بانکم استخدام داره والا من چند سال پیش رفتم همین جوری استخدام شدم کار خوبی بود روحش شاد و یادش گرامی.
  به خاطر دانشگاه هم وقت اضافه نداشتم دیگه نرفتم هم حقوقشم کمه :)(

  [پاسخ]

 176. sh گفت:

  دخترا هم میتونن شرکت کنن؟ حقوق پست بانک چقدره؟

  [پاسخ]

 177. گل پسر گفت:

  دوستای عزیز اگه معدلتون کمتر از ۱۴ می باشد. خب قربونتون برم نمیشه که شمام کار خوب گیر بیارید البته بخیل نیستما حرفم اینه شما تو ۴سالی که درس خوندین مثلا .آیا واقعا درس خوندین مثلا؟؟؟ عشقو حالتون چقدر بیشتر از درس خوندنتون بود. در طول ترم دیدید جزوتون چه رنگیه؟؟ خب پس حق بدیم به کسایی که پیرشون در اومد تا معدلشون خوب شه. بابای

  [پاسخ]

 178. امید گفت:

  خوبه حالا دانشجوهای ازاد میرن به این پیام نور درس میدن اونوقت فکرمیکنن شاخ غول میشکنن. من الان دانشجوی فوق لیسانسم دانشگاه ازادم دارم توی پیام نور درس میدم شق القمر نمیکنید عزیز.

  [پاسخ]

 179. هستی گفت:

  همه شرایطو دارم فقط لیسانسم ۳۳سال

  [پاسخ]

 180. نسرین گفت:

  استان البرز جذب نداره یا هنوز هم جز استان تهرانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 181. s..a گفت:

  با سلام میخواستم بدانم ایا رشته های فقه و حقوق هم میتوانند شرکت کنند یا نه؟

  [پاسخ]

 182. صدف گفت:

  سلام
  بی انصافیه
  من کارشناسی دانشگاه آزاد معدلم ۱۸ شد ولی پیام نور ۱۳
  بی انصافیه اینارو یکی حساب کنن
  دانشگاه آزاد آسون تر از پیام نور و سراسریه

  [پاسخ]

 183. نام شما گفت:

  سلام.صفحه مخصوص ثبتنام ایراد داره و بعضی منوهاش برای انتخاب کردن اصلا چیزی رو نشون نمیده.خداوکیلی طراح سایتشون چه اعتماد به نفسی داره! اینجوری که نمیشه ثبتنام کرد که!!!!!

  [پاسخ]

 184. مصطفی گفت:

  منم با نظر برخی از دوستان موافقم!
  نباید شرط معدل برای تمام دانشگاهها یکسان در نظر گرفته بشود!

  [پاسخ]

 185. الهام گفت:

  ارشد مدیریت دولتی هم میتونه ثبت نام کنه؟

  [پاسخ]

 186. ناشناس گفت:

  سلام، چرا هیچ بانکی رشته فیزیک نمیگیره؟

  [پاسخ]

 187. maniya گفت:

  با سلام من بومی نیستم برای این امتحان . از بابلسر میخوام شرکت کنم .
  نمی تونم امتحان بدم ؟

  [پاسخ]

 188. عبداله گفت:

  اگرمیانگین صدهزارنفر شرکت کند درآمد می شود سه میلیارد،پانصدمیلیون هزینه برگزاری آزمون،دومیلیاردونیم بانک بابت سودش چهل میلیون پرداخت به پست بانک.دروغ نیست پنجاه نفربابند(پ)استخدام میشوندسپس ازسودپول مابقی شرکت کنندگان حقوقشان پرداخت می شود

  [پاسخ]

 189. نسیم گفت:

  شما به چه حقی دیگرونو قضاوت میکنین, همیشه معدل نشونه کارایی نیست..

  [پاسخ]

 190. حسینی گفت:

  ببخشید سحر خانم که دانشگاه آزاد اسلامی رتبه علمیش بالاتر و هوش بچه هاشون بهتراز پیام نوری هاست.

  [پاسخ]

 191. ناشناس گفت:

  اینم شد حرف آخه؟ شما که پیام نور یا سراسری هستی باید سوادت و معدلت با سطح دانشگاهت همخونی داشته باشه. هر مارکی نشون دهنده ی کیفیت نیست. درضمن شما هم میتونستی ازاد بخونی. لطف کنید دیگه واسه کارایی ضعیف خودتون بهونه تراشی نکنید. واقعا که…

  [پاسخ]

 192. کارمند گفت:

  دوستان عزیز این آزمونها زوری که نیست اینها فقط وظیفه اطلاع رسانی دارند تا هر کی میخواد شرکت کنه هر کی هم میخواد نکنه…به هر حال کار پیدا کردن وپول درآوردن سخته دیگه

  [پاسخ]

 193. سعید گفت:

  سلام ببخشید من از استان اردبیل هستم این استان برمسداره یا نه اخه نمیشه ثبت نام کرد راهنمایی بفرماید

  [پاسخ]

 194. سحر گفت:

  من که پیام نورم با اونکه آزاده باید معدلش یکی باشه،واقعا که دیگه آخرشه

  [پاسخ]

 195. سجاد گفت:

  آخه مورچه چیه که کله پاچه داشته باشه!!!!!!!!!!
  آخه پست بانک چیه که بخواد نیرو بگیره.باز آخر سال شد و این دوستامون فکرشون رفت بسمت جیب جوونای بیکار.آخه یجورائی باید جیبشونو پر کنن واسه عیدی پرسنل خودشون.کجای بخشنامه های استخدامی گفته ۴برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه بشن؟؟؟ بابا یخرده هم بفکر این جوونا باشید.من موندم چطور بعضی از این آقایون میخوان فردای قیامت جواب بدن.خیلی خوبه آدم یخرده حیا داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 196. amin گفت:

  من اگه سی هزار تومان داشتم ثبت نام کنم
  اسمم بیکار نبود

  [پاسخ]

 197. رها گفت:

  سلام اگه معدل کمتر از اونی که مد نظره میشه ثبت نا م کرد؟

  [پاسخ]

 198. ahm@d گفت:

  آقا تو رو خدا شرط معدل نذارید آخه انصاف نیست شرط معدل برای دانشجویان آزاد و پیام و نور و سراسری یکی باشه.

  [پاسخ]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.