خانه » استخدام در استان آذربایجان شرقی » آگهی استخدام پتروشیمی تبریز(اطلاعیه زمان برگزاری آزمون)

آگهی استخدام پتروشیمی تبریز(اطلاعیه زمان برگزاری آزمون)

متن آگهی:

خبر ۲۸ آذر ۱۴۰۱- اطلاعیه زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت پتروشیمی تبریز
زمان برگزاری آزمون کتبی ساعت ۱۴ روز جمعه ۹ دی ماه خواهد بود و آدرس حوزه برگزاری در شهر انتخاب شده توسط داوطلب، در زمان پرینت کارت حضور در جلسه به اطلاع خواهد رسید.


خبر ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۱ – با استعانت از خداوند متعال شرکت پتروشیمی تبریز در نظر دارد بمنظور پیشبرد اهداف طرحهای توسعه ای، کمبود نیروی انسانی مورد نیاز خود در سمتهای بهره برداری، نگهداری و تعمیرات، خدمات فنی و مهندسی، مدیریت مالی و بازرگانی و… را از بین متقاضیان واجد شرایط مرد/زن در مقاطع تحصیلی کاردانی،کارشناسی طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی و روانشناختی، مصاحبه عمومی، فنی و معاینات طب صنعتی و گزینش) و با انعقاد قرارداد مدت موقت طبق قانون کار/ تامین اجتماعی و بصورت مقیم و شاغل تمام وقت جذب نماید.
مهلت ثبت نام تا ۳۰ آذر ۱۴۰۱ می باشد.

* جدول نیازمندیهای نیروی انسانی در مقاطع مختلف تحصیلی

ردیفرشته تحصیلیگرایشمقطع تحصیلی مورد نیازجنسیت
۱مهندسی شیمی/ مهندسی پلیمرکلیه گرایش ها به جز صنایع غذاییکارشناسیمرد
۲مهندسی برقگرایش های قدرت/ شبکه های توزیع/بدون گرایشکارشناسیمرد
۳مهندسی برقگرایش های الکترونیک/ابزار دقیق/کنترل/بدون گرایشکارشناسیمرد
۴مهندسی مکانیککلیه گرایش هاکارشناسیمرد
۵مهندسی صنایعکلیه گرایش هاکارشناسیمرد / زن
۶شیمیمحض و کاربردیکارشناسیمرد
۷مدیریت بازرگانیکلیه گرایش هاکارشناسیمرد / زن
۸مدیریت مالی و حسابداریکلیه گرایش هاکارشناسیمرد / زن
۹کاردانی برقالکترونیک/ابزار دقیق/کنترل/برق صنعتی/کاردان فنی برق/قدرت/انتقال و توزیع/الکتروتکنیک/بدون گرایشکاردانیمرد
۱۰کاردانی شیمیکلیه گرایش ها بجز گرایش صنایع غذاییکاردانیمرد
۱۱کاردانی مکانیککلیه گرایش هاکاردانیمرد

تبصره ۱: متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد به شرط مجاز بودن مقطع کارشناسی در آگهی دعوت به همکاری می توانند در آزمون شرکت نمایند و در صورت قبولی در کلیه مراحل، مدرک کارشناسی آنها ملاک قرارداد متقاضی با شرکت پتروشیمی تبریز خواهد بود.

شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان:
۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
۲- تدین به یکی از ادیان رسمی کشور و التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران.
۳- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا کارت معافیت دائم.
تبصره ۲: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ آزمون کتبی باشد.
تبصره ۳: در صورت پذیرفته شدن متقاضیان در آزمون کتبی و روانشناختی، مصاحبه عمومی، فنی، پذیرش نهایی منوط به معاینات طب صنعتی و گزینش می باشد.
۴- برخورداری از تندرستی وتوانایی کامل جسمانی و روانشناختی با تائید طب صنعتی شرکت پتروشیمی تبریز.
۵- عدم تعهد خدمت در دیگر دستگاهها و سازمانهای دولتی وغیردولتی.
۶- داوطلبان نباید به صورت رسمی یا پیمانی دراستخدام واحدهای تابعه صنعت نفت باشند.
۷- نداشتن سوءپیشینه کیفری با تائید مراجع ذیصلاح وعدم اشتهار به فساد اخلاقی واعتیاد به مواد مخدر.
۸- داشتن مدرک تحصیلی متناسب با جدول نیازمندیهای نیروی انسانی در مقاطع مختلف تحصیلی،.
تبصره ۴- دارندگان مدارک تحصیلی دکتری مجاز به شرکت در مقاطع تحصیلی پائین نیستند. همچنین دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مجاز به شرکت در مقاطع تحصیلی پائین تر(کاردانی) نیستند. در غیر اینصورت و با مشخص شدن کتمان موضوع در هر مرحله از فرآیند جذب از ادامه مراحل جذب متقاضی ممانعت به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
۹- حداقل معدل برای کلیه داوطلبان مقاطع کارشناسی ارشد ۱۵ ،کارشناسی ۱۴ و کاردانی ۱۳می باشد.
تبصره ۵- برای دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاههای دولتی یک نمره تقلیل در حداقل معدل کل مورد قبول منظور خواهد شد.
۱۰- دارا بودن حداکثر ۳۴ سال سن برای تمامی دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ،۳۲ سال سن برای تمامی دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و ۳۰ سال سن برای مدارک تحصیلی کاردانی تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی ضروری می باشد.
تبصره ۶- مدت سابقه خدمت مرتبط با ارائه گواهی معتبر(بیمه و گواهی از محل کار قبلی) تا سقف حداکثر دو سال و به ازای هر سال سابقه کار مفید و مرتبط یک سال به حداکثر سن اعلام شده اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است سوابق کاری قبلی اعم از مرتبط و غیر مرتبط تاثیری در تخصیص سمت سازمانی و تعیین حقوق و مزایای متقاضی نخواهد داشت.
تبصره ۷- برای کارکنان پیمانکاری شاغل در شرکت پتروشیمی تبریز که بمنظور تبدیل وضعیت در فرآیندآزمون جذب نیرو شرکت می نمایند محدودیت سنی وجود ندارد.
۱۱- مدرک تحصیلی افرادی قابل قبول برای شرکت در آزمون استخدامی می باشد که مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری قرارگرفته باشد. لازم به توضیح است مدارک معادل شامل مورد فوق نمی باشد.
تبصره ۸- فقط مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی مورد نیاز شرکت بوده و چنانچه افراد پذیرفته شده، در حین خدمت موفق به اخذ مدرک تحصیلی بالاتر گردند، شرکت هیچ گونه تعهدی در رابطه با تعدیل مدرک مأخوذه و یا ارتقاء در سمت جدید نخواهد داشت.
۱۲- به نمره مکتسبه در آزمون کتبی، جهت شرکت کنندگان خانواده های معظم شهداء،و جانبازان ۲۵درصد و بالاتر و فرزندان کارکنان(شاغل و بازنشسته) در شرکت پتروشیمی تبریز(۱۰%) اضافه خواهد شد.
تبصره ۹- در صورت دارا بودن بیش از یک مورد از امتیازات فوق، تنها یکی از آنها تعلق می گیرد.
۱۳- متقاضیان از تمام استانهای کشور می توانند در آزمون شرکت نمایند.
۱۴-تعداد جذب متقاضیان واجد شرایط بومی حداقل(۶۰%) خواهد بود و در صورت عدم امکان تامین بر اساس امتیازات مکتسبه و یا عدم شرکت داوطلبین در بعضی از رشته ها، از بین پذیرفته شدگان سایر مناطق جغرافیایی که امتیاز بالاتری کسب نموده باشند تامین خواهد شد.
تبصره ۱۰- ملاک تشخیص بومی بودن، محل تولد و یا محل صدور شناسنامه و یا محل اخذ دیپلم و یا چهار سال متوالی ساکن استان آذربایجان شرقی می باشد. لازم به توضیح است ارائه مدارک مستدل نظیر استشهاد محلی و سپس تائید شورای محل/بخش/ شهر و…برای احراز شرایط بومی داوطلبان با چهار سال متوالی ساکن استان آذربایجان شرقی ضروری است.

مدارک مورد نیاز و مراحل ثبت نام آزمون :
۱- مراجعه به وب سایت شرکت پتروشیمی تبریز به نشانیhttps//tpco.iran-azmoon.ir وتکمیل فرم الکترونیکی تقاضای ثبت نام.
۲- ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و در قسمت مربوطه بارگذاری نمایند.
۳- داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط لازم می توانند روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ لغایت ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی شرکت پتروشیمی تبریز مراجعه و پس از ارائه اطلاعات درخواستی و واریز آنلاین مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال (۱،۵۰۰،۰۰۰) ریال به عنوان هزینه ثبت نام نسبت به اخذ کد رهگیری خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است ثبت نام بعد از تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ مقدور نخواهد بود.
۴- زمان دقیق و محل برگزاری آزمون در شهرهای تبریز و تهران در زمان دریافت کارت و از طریق سامانه فوق الذکر اعلام خواهد شد.

برنامه زمانبندی و تاریخ های مهم اجرایی
۱۴۰۱/۰۹/۱۷ لغایت ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ثبت نام در سامانه الکترونیکی و اخذ کد رهگیری
مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ الی ۰۷ صبح مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۸مراجعه به وب سایت و دریافت کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای آزمون
پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ یا جمعه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۹برگزاری آزمون علمی
سایر مراحل و تشریفات اداری مرتبط متعاقباً اعلام خواهد شد.
اعتراضات احتمالی حداکثر تا ۱۰ روز پس از اعلام نتایج با ارائه مستندات، قابل بررسی می باشد

نکات مهم :
۱- داوطلبان گرامی می بایست قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در وب سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایند سپس اقدام به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی نمایند.
۲- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
۳- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی شرکت وجود داشته باشد از ادامه مراحل جذب متقاضی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
۴- همراه داشتن کارت ورود به جلسه و شناسنامه یا کارت ملی در روز برگزاری آزمون ضروری می باشد.
۵- داوطلبان می بایست پس از اخذ کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت، نسبت به کنترل مشخصات فردی خود، مدرک تحصیلی، معدل، شماره داوطلبی، شماره صندلی و محل برگزاری آزمون اقدام نمایند.
۶- منابع آزمون در سایت موجود می باشد.

تذکرات مهم :
۱-ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق وب سایت شرکت به نشانی https://tpco.iran-azmoon.ir و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی باشد.
۲- هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
۳- لازم به توضیح است که جذب نیروی انسانی در شرکت بر اساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل استخدامی ( مشتمل بر آزمون کتبی، آزمون های روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات طب صنعتی) صورت می پذیرد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق موفقیت لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.
۴- کلیه داوطلبان صرفا در صورتی که مدرک کارشناسی ارشد ایشان مرتبط با مدرک کارشناسی باشند، مجاز به ثبت نام در مقطع کارشناسی هستند.
۵- جذب نیرو صرفاً بمنظور اشتغال در شرکت پتروشیمی تبریز و رشته های تحصیلی مرتبط با جدول نیازمندی نیروی انسانی می باشد و پذیرفته شدگان نهایی بسته به نیاز شرکت بصورت نوبتکاری/ روزکاری مشغول بکار خواهند شد.
۶- از پذیرفته شدگان نهایی، تعهد محضری خدمت در پتروشیمی تبریز به مدت حداقل ۵سال اخذ خواهد شد در صورت انصراف هزینه های مربوطه اخذ خواهد شد.
۷- هر متقاضی فقط مجاز می باشد، در یکی از ردیف های جدول نیازمندیهای نیروی انسانی ثبت نام نماید.
۸- شرکت هیچ تعهدی نسبت به تامین مسکن و هزینه اسکان پذیرفته شدگان نهایی ندارد.
۹- ارائه کارت واکسیناسیون کرونا برای ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد. شایان ذکر است داوطلبانی که مبتلا به کرونا هستند لازم است به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در وب سایت مربوطه خود اظهاری نمایند تا تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.
مواد آزمون:

عنوان رشتهموادآزمون
مهندسی شیمی/ مهندسی پلیمرانتقال حرارت – ترمودینامیک – انتقال جرم و عملیات واحد – سیالات – راکتور – کنترل – کاربرد ریاضیات
مهندسی برق – قدرت/شبکه های توزیعمدار ۱ و ۲ – بررسی سیستم های قدرت ۱ و ۲ – کنترل – ماشین ۱ و ۲ – اندازه گیری الکتریکی- رله و حفاظت
مهندسی برق – الکترونیک، کنترل، ابزار دقیقمدار ۱ و ۲ – مدار منطقی – اندازه‌گیری – الکترونیک ۱ و ۲ – کنترل – الکترومغناطیس
مهندسی مکانیکترمودینامیک-سیالات-انتقال حرارت-استاتیک-مقاومت مصالح-دینامیک وارتعاشات
مهندسی صنایعمبانی سازمان و مدیریت-کنترل پروژه–تحقیق درعملیات۱و۲-آمار مهندسی-اقتصاد مهندسی-برنامه ریزی وکنترل تولید و کنترل موجودی- تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری
شیمیشیمی تجزیه۱،۲،۳- شیمی فیزیک۱،۲- شیمی آلی۱،۲،۳- کاربرد طیف سنجی در شیمی آلی
مدیریت بازرگانیریاضیات و کاربرد آن در مدیریت- حقوق بازرگانی- اقتصاد خرد و کلان_ اصول حسابداری- آمار و کاربرد آن در مدیریت- پول ارز و بانکداری
مدیریت مالی و حسابداریریاضیات و کاربرد آن در مدیریت – آمار و احتمال- اقتصاد خرد و کلان- اصول حسابداری-حسابرسی- اصول مدیریت مالی-مبانی ریسک و سرمایه گذاری- تجزیه و تحلیل صورتهای مالی
کاردانی برقمدارهای الکتریکی– ماشین– تکنولوژی و کارگاه سیم پیچی– کارگاه برق– الکترونیک – مدار منطقی
کاردانی شیمیانتقال حرارت- موازنه جرم و انرژی- ترمودینامیک – مکانیک سیالات- شیمی آلی- اصول عملیات واحد و انتقال جرم
کاردانی مکانیکفیزیک حرارت-فیزیک مکانیک- سیالات – استاتیک و مقاومت مصالح -توزیع حرارت
دروس عمومیزبان و ادبیات فارسی- هوش واستعداد- مبانی کامپیوتر – زبان انگلیسی

لینک ثبت نام

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.