خانه » استخدام در استان گیلان » آگهی استخدام شرکت کار و تامین استان گیلان

آگهی استخدام شرکت کار و تامین استان گیلان

متن آگهی:

خبر ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۲ – به گزارش روابط عمومی، آقای مهندس علی مشدئی مدیر طرح و توسعه شرکت کارو تأمین از تامین نیروی انسانی مورد نیاز مدیریت درمان استان گیلان، رشت  ( ۵ زن و ۱۱ مرد) ، لنگرود (  ۲ زن و ۹ مرد ) ، بندر انزلی ( ۳ مرد) ، لاهیجان ( ۲ مرد) ، رودسر ( ۲ مرد) ، تالش( ۲ مرد) ، آستارا( ۲ مرد) ، لوشان( ۱ مرد) ، اسالم( ۲ مرد) به صورت قرارداد موقت شرکتی در شغل خدمتگزار، مطابق دفترچه راهنمای زیر خبر داد.

*داوطلبان محترم لطفا با دقت کامل دفترچه را مطالعه فرمائید.

ردیفشغلمحلتعداد کلتوزیع شغل
۱خدمتگزاررشت۱۶ نفر۵ زن و ۱۱ مرد
۲لنگرود۱۱ نفر۲ زن و ۹ مرد
۳بندر انزلی۳ نفر۳ مرد
۴لاهیجان۲ نفر۲ مرد
۵رودسر۲ نفر۲ مرد
۶تالش۲ نفر۲ مرد
۷آستارا۲ نفر۲ مرد
۸لوشان۱ نفر۱ مرد
۹اسالم۲ نفر۲ مرد
۱ –   مراحل شرکت در آزمون:
۱-۱ ازمون بصورت حضوری، زمان ثبت نام ، تاریخ برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه متعاقبا اعلام می گردد .
کلیه متقاضیان ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند بدیهی است زمان و شیوه برگزاری آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.۲ –   اقدامات مورد نیاز قبل از ثبت نام اینترنتی:
۱-۲-واریز مبلغ: ۳/۲۰۰/۰۰۰ ریال (سیصد و بیست هزار تومان) از طریق درگاه اینترنتی شرکت کار و تامین
۲-۲- تهیه عکس پرسنلی و آپلود عکس در سایت، هنگام ثبت نام (عکس پرسنلی و زمینه سفید و سه در چهار باشد)
توجه: لطفا در هنگام ثبت نام، (به ویژه افرادی که در کافی­نت ­ها ثبت نام می کنند)در انتخاب عنوان شغل، محل و شهر مورد تقاضا، دقت لازم را مبذول فرمایید.

۳ –  کلیات:
۱-۳-  جذب نیرو صرفا بصورت قرارداد موقت شرکتی و بدون تعهد رابطه استخدامی می باشد.
۲-۳- وجه واریزی بابت ثبت­ نام تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.
۳-۳- درهرمرحله از آزمون یا پس از جذب، چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده و یا اطلاعات موجود در دفترچه راهنمای آزمون محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

۴-۳- بومی بودن افراد از طریق شرایط ذیل احراز می گردد:
داوطلب بومی به داوطلبی اطلاق می­گردد که متولد یا ساکن با سابقه ده سال سکونت در شهر مربوطه باشد.
الف – شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهر مربوطه یکی باشد.
ب – استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تائید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی ( پاسگاه یا کلانتری محل )، در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.
تبصره: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تائید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی بر تائید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرار گیرد.

۵-۳-  در مرحله اول آزمون کتبی به میزان حداقل دو برابر ظرفیت و با توجه به ظرفیت شغل، محل پذیرش اولیه انجام خواهد شد و سپس بر اساس نتایج مصاحبه و نمره آزمون کتبی، گزینش نهایی انجام خواهد شد(لازم به توضیح است وزن نمره آزمون کتبی ۵۰ درصد و وزن نمره مصاحبه۵۰ درصد می باشد).
۶-۳- سوالات آزمون ازمجموعه های زیر و در حد دیپلم خواهد بود.
الف – معارف اسلامی، ب – ادبیات فارسی، ج – اطلاعات عمومی، د – هوش و استعداد، ه- آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی و قانون کار
تبصره ۱: سوالات بصورت چهارگزینه ای و آزمون نمره منفی دارد. به این صورت که به ازای هر ۳ پاسخ غلط یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

۴ –  شرایط عمومی داوطلبان آزمون:
۱-۴-  داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲-۴-  اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳-۴- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴-۴- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان ( دارندگان کارت معافیت پزشکی لازم است توسط طب کار مورد تائید قرار گیرند ).
۵-۴- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر ( فاقد معلولیت جسمی با تایید مراکز معتبر طب کار )
۶-۴- دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و توانایی­های لازم برای انجام وظایف و مسئولیت­های شغلی
۷-۴- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۸-۴- عدم وجود هر گونه ممنوعیت استخدام در دستگاه­های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح
۹-۴- داوطلبان نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی و بازنشسته باشند.
۱۰-۴- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع به کار
تذکر۱: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دایم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان اولین روز ثبت نام می باشد.
تذکر ۲ : ملاک زمان فراغت از تحصیل تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.

۱۱-۴-  شرایط سنی داوطلبان:
خدمتگزار، حداقل سن ۲۰ و حداکثر ۳۵ سال  می باشد.
تذکر۱: برای آقایان با توجه به مدت خدمت نظام وظیفه، به سن اضافه نخواهد شد.
معافیت سنی سهمیه های آزمون به شرح زیر است:
الف – جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد(۲۵%) و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
۱۲-۴- موارد ذیل نیز به حداکثر سن داوطلبان اضافه خواهد شد:
مستفاد از قانون اصلاح حداکثر سن مصوب ۱۳۷۱ و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب ۱۴۰۰، موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
– پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛
– داوطلبانی که در جبهه‌ها به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌ها؛
– داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام‌وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، بانکها و شرکت‌های تحت پوشش آنها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و موسسات و شرکت‌‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند؛ و نهاد های عمومی غیر دولتی و شرکت های وابسته، به میزان مدت خدمت غیررسمی آن‌ها
تذکر۱: با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به ازای تاهل یکسال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یکسال و حداکثر تا سقف ۵ سال به سقف سن داوطلبان اضافه خواهدشد.

۵ – تذکرات مهم:
۵-۱-  داوطلبان صرفا در صورتی‌ می‌توانند در آزمون ثبت‌نام نمایند که‌ مدرک تحصیلی‌، مقطع‌ و رشته‌ تحصیلی‌ آنان مطابق‌ با عناوین‌ مدرک تحصـیلی،‌ مقطع‌ و رشـته‌ مندرج در شـرایط‌ احراز مشـاغل‌ قید شـده در این دفترچه بوده و همچنین‌ عنوان مدرک تحصیلی‌ ثبت‌نامی‌ مقطع‌ و رشته‌ در متن‌ گواهینامه‌ موقت‌ تحصیلی عینا درج گردیده باشد.
۵-۲- دارندگان مدارک تحصیلی‌ پایین‌تر از مقاطع‌ تحصیلی‌ اعلام شده در شرایط‌ احراز مشاغل‌ مذکور دراین دفترچه و همچنین‌ مدارک تحصیلی‌ معادل و افتخاری، حق‌ شرکت‌ در آزمون را ندارند.
۵-۳-  افراد دارای مدارک بالاتر از مقاطع‌ تحصــیلی‌ اعلام شــده، برای شــرکت‌ در آزمون می‌بایســت‌ مدرک مقطع‌ تحصـیلی‌ ذکر شـده در این دفترچه‌ را داشـته‌ باشـند. بدیهی‌ اسـت‌ انعقاد قرارداد انجام کار معین‌ با پذیرفته‌شـدگان بر اساس مقاطع‌ تحصیلی‌ مندرج در این دفترچه  صورت می پذیرد.

۵-۴-  مسـئولیت‌ ناشی‌ از عدم رعایت‌ دقیق‌ ضوابط‌ و شرایط‌ اعلام شده در مفاد آگهی‌ و یا ارائه‌ مدارک به‌ صورت ناقص‌ در زمان بررسـی‌ مدارک، مصـاحبه‌ و گزینش‌ و یا هرگونه مغایرت بین اطلاعاتی که داوطلب در زمان تکمیل تقاضانامه ثبت نام اعلام می نماید بر عهده وی  خواهد بود و چنانچه‌ در هر مرحله‌ از جذب، محرز شـود داوطلب‌ اطلاعات خلاف واقع‌ اظهار نموده و یا فاقد شـرایط‌ مندرج در این دفترچه ‌ باشـد و یا در صـورت بروز هرگونه‌ اشــتباه در فرآیند آزمون که‌ منجر به‌ ورود داوطلب‌ به‌ مرحله‌ بعدی شــده باشــد، هیچ گونه حق و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و از انجام مراحل‌ بعدی محروم گردیده و در صورت انعقاد قرارداد انجام کار معین‌، قرارداد مذکور لغو و بلااثر بوده و داوطلب حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.
الزامات، امتیازات و سهمیه های قانونی
با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ، به ازای تاهل ۲ %  و نیز داشتن هر فرزند به میزان ۲ %  و حداکثر تا سقف ۱۰ % به نمره کتبی اینگونه داوطلبان اضافه خواهد شد .
نکته مهم :
با توجه به ماده ۱۴ آیین نامه جذب نیروی انسانی شرکت کار و تامین :
امتیازات تجربه کاری داوطلبان که دارای سابقه اشتغال در شرکت باشند، به شرح زیر می باشد:
الف- به حداکثر سن نمایندگان و نیروهای جایگزین شرکت، به ازای هر سال سابقه به مدت یک و نیم سال افزوده می گردد.
ب- به ازای هر سال سابقه کار داوطلب در شرکت(نمایندگان شرکت و نیروهای جایگزین مرخصی) یک نمره به نمره کتبی  افزوده خواهد شد.
تبصره- مفاد این ماده شامل نمایندگان و نیروهای جایگزین که در سابق با شرکت همکاری داشته اند نیز می شود.

۶-جدول عناوین شغلی:

عنوان شغلیمدرک و رشته تحصیلی مورد نیازنوع آزمون
خدمتگزاردیپلم ( گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه در یکی از شاخه های ” نظری مشتمل بر رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم و معارف اسلامی، ادبیات علوم انسانی”، ” فنی و حرفه ای ” و ” کار و دانش ” )آزمون حضوری(سوالات عمومی)
مدیریت روابط عمومی و امور فرهنگی
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.