خانه » استخدام در استان اردبیل » آگهی استخدام شرکت کارو تامین استان تهران ، اردبیل ، البرز و یزد (تمدید مهلت ثبت نام)

آگهی استخدام شرکت کارو تامین استان تهران ، اردبیل ، البرز و یزد (تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

خبر ۲۱ دی ماه ۱۴۰۲ – مهلت ثبت نام استان های تهران، البرز و یزد تا ساعت ۹ روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ تمدید گردید.


خبر ۴ دی ماه ۱۴۰۲ – شرکت کاروتامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز اداره کل تامین اجتماعی استان های اردبیل و تهران و مدیریت درمان تامین اجتماعی استان های البرز، تهران و یزد به صورت قرارداد موقت شرکتی، نیرو جذب نماید.

مراحل ثبت نام اینترنتی آزمون:
واریز مبلغ ۳۲۰۰۰۰۰ ریال (سیصد و بیست هزار تومان) از طریق درگاه اینترنتی شرکت کاروتامین
تکمیل فرم ثبت نام
توجه: لطفا در هنگام ثبت نام، در انتخاب عنوان شغل و محل مورد تقاضا، دقت لازم را مبذول فرمایید.
تهیه عکس پرسنلی و آپلود عکس در سایت

کلیات:
۱ – جذب نیرو صرفا بصورت قرارداد موقت شرکتی و بدون تعهد رابطه استخدامی می باشد .
۲ – وجه واریزی بابت ثبت نام تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد .
۳ – مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در مفاد دفترچه آزمون و یا هرگونه مغایرت بین اطلاعاتی که داوطلب در زمان تکمیل تقاضانامه ثبت نام اعلام می نماید برعهده وی خواهد بود و چنانچه در هر مرحله از جذب، محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف واقع اظهار نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه باشد و یا در صورت بروز هرگونه اشتباه در فرآیند آزمون که منجر به ورود داوطلب به مرحله بعدی شده باشد، هیچ گونه حق و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت انعقاد قرارداد انجام کار معین، قرارداد مذکور لغو و بلااثر بوده و داوطلب حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.
۴ – کلیه متقاضیان از هر شهر حق ثبت نام و شرکت در آزمون را دارند، لیکن پذیرش بر اساس ظرفیت هر شهر و با اولویت بومی بر اساس بالاترین نمره مکتسبه کتبی و مصاحبه صورت می پذیرد .
بومی بودن افراد از طریق شرایط ذیل احراز می گردد :
داوطلب بومی به داوطلبی اطلاق می گردد که متولد یا ساکن با سابقه ده سال سکونت در همان شهرستان مورد تقاضا باشد .
الف – شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد .
ب – استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تائید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی ( پاسگاه یا کلانتری محل )، در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود .
تبصره : داشتن گواهی تحصیل در مقاطع ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تائید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی بر تائید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرار گیرد .
۵- در مرحله اول آزمون کتبی به میزان حداکثر سه برابر ظرفیت و با توجه به ظرفیت هر شهرستان و شغل محل، پذیرش اولیه انجام خواهدشد و سپس بر اساس نتایج نمره آزمون کتبی و مصاحبه، گزینش نهایی انجام خواهد شد. (لازم به توضیح است وزن آزمون کتبی ۶۰ درصد و وزن نمره مصاحبه۴۰ درصد می باشد.)
برای شغل آشپز وزن نمره کتبی: ۳۰ درصد، وزن نمره مصاحبه: ۳۰ درصد و وزن نمره آزمون عملی: ۴۰ درصد می باشد
۶ – مشاغل مورد نیاز:
خدمتگزار
رختشوی
آشپز
باغبان

!!!جهت مشاهده مشاغل و ظرفیت هر شهر به دفترچه راهنما مراجعه فرمایید!!!

۷ – سوالات آزمون از دروس عمومی و در سطح دیپلم خواهد بود. (منابع آزمون الف – معارف اسلامی، ب – ادبیات فارسی، ج – اطلاعات عمومی، د – هوش و استعداد، ه- آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی و قانون کار می باشد).

شرایط عمومی داوطلبان:
۱ – داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲ – اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳ – التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴ – انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان ( دارندگان کارت معافیت پزشکی لازم است توسط طب کار جهت شغل مربوطه مورد تائید قرار گیرند ) .
۵ – داشتن سلامتی روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر
۶ – دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیت های شغلی
۷ – نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۸ – عدم وجود هر گونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و دی صلاح
۹ – داوطلبان نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی و بازنشسته باشند .
۱۰ – عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع به کار
تذکر۱: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل ، معافیت دایم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان آخرین روز ثبت نام می باشد .
تذکر ۲ : ملاک زمان فراغت از تحصیل تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد .
۱۱ – شرایط سنی داوطلبان :
حداقل ۲۰ و حداکثر ۳۵ سال سن می باشد
با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، در شهرهای هدف طرح حمایت از جوانی جمعیت، به ازای تاهل یکسال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یکسال و حداکثر تا سقف ۵ سال به سقف سن داوطلبان اضافه خواهد شد .
۱۲ – معافیت سنی سهمیه های آزمون به شرح زیر است :
الف – جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد(۲۵%) و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ب – پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال
داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام‌وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، بانکها و شرکت‌های تحت پوشش آنها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و موسسات و شرکت‌‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند؛ و نهادهای عمومی غیر دولتی و شرکت های وابسته، شرکت های خصوصی وابسته به ارگان های دولتی به شرط ارائه گواهی، به میزان مدت خدمت غیررسمی آن‌ها
با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، در شهرهای هدف طرح حمایت از جوانی جمعیت، به ازای تاهل ۲ % و نیز داشتن هر فرزند به میزان ۲ % و حداکثر تا سقف ۱۰ % به نمره کتبی اینگونه داوطلبان در زمان مصاحبه اضافه خواهد شد .
تذکر۳: مدت خدمت نظام وظیفه، به سن اضافه نخواهد شد.
نکته مهم:
با توجه به ماده ۱۴ آیین نامه جذب نیروی انسانی شرکت کار و تامین :
امتیازات تجربه کاری داوطلبان که دارای سابقه اشتغال در شرکت باشند، به شرح زیر می باشد:
الف- به حداکثر سن نمایندگان و نیروهای جایگزین شرکت، به ازای هر سال سابقه به مدت دو سال افزوده می گردد.
ب- تا سقف ۵ سال سابقه در شرکت کار و تامین (نمایندگان شرکت و نیروهای جایگزین مرخصی) به ازای هر سال سابقه کار در شرکت بعنوان نماینده یا جایگزین مرخصی ، هفت نمره به نمره کتبی افزوده خواهد شد. و به ازای هر سال سابقه بیشتر از ۵ سال ، ۴ نمره به نمره کتبی افزوده خواهد شد. ( نمره تجربه کاری در نمره خام و قبل از اعمال ضرایب بومی ، جوانی جمعیت و … اعمال می شود ).
تبصره- مفاد این ماده شامل نمایندگان و نیروهای جایگزین که در سابق با شرکت همکاری داشته اند نیز می شود.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.