خانه » آگهی های زیر مجموعه » آگهی استخدام شرکتهای تعاونی سفیران نور کوثر استان اصفهان

آگهی استخدام شرکتهای تعاونی سفیران نور کوثر استان اصفهان

متن آگهی:

شرکتهای تعاونی سفیران نور کوثر استان اصفهان در نظر دارد جهت تکمیل کادر فنی و نیروی انسانی خود از بین واجدین شرایط فارغ التحصیل مرد دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری از طریق برگزاری آزمون کتبی , مصاحبه حضوری و گزینش دعوت به همکاری می نماید.
لذا متقاضیان می توانند از طریق سایت azmoon.iheari.ir نسبت ثبت نام آزمون از تاریخ ٩۴/١٠/٢٢ تا پایان روز ٩۴/١١/١٠ اقدام نمایند.
الف) شرایط عمومی استخدام
١- داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
٢- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم
٣- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
۴- نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
۵- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوید.
۶- اعتقاد به دین مبین اسلام با یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
٧- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ٨- دارا بودن شرایط احراز شغل
٩- احراز صلاحیتهای عمومی به تأیید گزینش و قبولی در مصاحبه حضوری
١٠- عدم منع قانونی جهت استخدام

ب) شرایط اختصاصی استخدام داشتن شرایط سنی به شرح زیر:
١- حداکثر ٢۶ سال برای مقطع فوق دیپلم(متولدین بعد از تاریخ ١٣۶٨/١٠/٢٢)
٢- حداکثر ٢٨ سال برای مقطع کارشناسی(متولدین بعد از تاریخ ١٣۶۶/١٠/٢٢)
تبصره١: به سقف سنی داوطلبان که خدمت مقدس سربازی انجام داده اند تا سقف ٢۴ ماه و با سابقه کار حداکثر ٢ سال پرداخت حق بیمه افزوده خواهد شد. لازم به ذکر است در مشاغل اپراتوری ٢ سال سابقه بایستی مرتبط با رشته تحصیلی باشد.
۴- بومی بودن :
داوطلب بومی به داوطلبی گفته می شود که دارای ویژگی زیر باشد محل سکونت دائم داوطلب و محل تقاضا یکسان باشد.

 

ج) مدارک موردنیاز ( اسکن شده )جهت ثبت نام:
١- آخرین مدرک تحصیلی مرتبط
٢- کارت پایان خدمت یا معافیت به غیر از معافیت پزشکی
٣- کارت ملی
۴- عکس
۵- صفحه اول شناسنامه لازم به ذکر است که مدارک فوق حداکثر با رزولوشن ۶٠٠*۴٠٠ با فرمت jpg و حداکثر با ظرفیت ١٠٠ کیلوبایت به ازای هر مدرک می باشد.
تبصره ٢: بدیهی است چنانچه مدارک ارسالی با مدارک مقطع اعلام شده جهت تصدی شغل مغایرت داشته باشد به منزله کم لن یکن شدن استخدام تلقی می گردد.
تبصره٣: افرادیکه دارای مدرک تحصیلی نا پیوسته در مقطع کارشناسی و بالاتر می باشند اجازه شرکت در آزمون رشته های شغلی تکنسینی را نداشته و در صورت کتمان موضوع بدون داشتن هر گونه اعتراض قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد .همچنین داشتن مدارک بالاتر از لیسانس برای مشاغل کارشناسی مشمول این بند خواهند شد.
٧- در هر یک از رشته شغلی امتحانی (مشخص شده) در جدول نیازهای استخدامی صرفا فارغ التحصیلان همان رشته،گرایش و مقطع می توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها و گرایشها و یا مقاطع بالاتر و یا پائین تر امکانپذیر نمی باشد.
٨- واریز وجه ثبت نام
٩- داوطلبان می توانند از تاریخ ٩۴/١٠/٢٢ لغایت ٩۴/١١/١٠ از طریق سامانه الکترونیکی به آدرس azmoon.iheari.ir اقدام به ثبت نام و نسبت به در یافت کد رهگیری اقدام نمایند.
د) نحوه ثبت نام
داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی میتوانند از روز سه شنبه مورخ ٩۴/١٠/٢٢ حداکثر تا ساعت ٢۴ روز شنبه مورخ ١٣٩۴/١١/١٠ از طریق همین سایت اینترنتی(در انتهای صفحه) اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند. متقاضیان بایستی با در اختیار داشتن تصاویر اسکن شده مدارک با فرمت در خواستی با وارد کردن کامل اطلاعات و بارگذاری مدارک اسکن شده در محلهای تعیین شده نسبت به ثبت اطلاعات وارد شده اقدام نمایند. تذکر: ١- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.
٢- هنگام درج اطلاعات، کلید Caps Lock صفحه کلید خاموش باشد.
٣- از زدن کلید(Enter) در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلید فاصله(Space) استفاده نمایید.
۴- تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است.
۵- کد ملی خود را به صورت کامل(با درج صفر) و بدون خط تیره وارد نمایید.
جهت پرداخت وجه ثبت نام متقاضیان می توانند با انتخاب یکی از دو روش زیر نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایند و کد رهگیری دریافت نمایند.
١- واریز مبلغ ۲۰۰,۰۰۰ ( دویست هزار ریال ) به شماره حساب ٢١٧۵١٩٠٢٠۵٠٠٨ به نام تمرکز وجوه مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی اصفهان و ثبت شماره فیش آن در سامانه
٢- پرداخت مبلغ ثبت نام از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبتنام بوسیله کارت بانکی عضو شتاب و الزامات آن مانند CVV2 و رمز دوم کارت و کد پرداخت نمایند.
توضیح ١: پس از پرداخت هزینه آزمون به صورت اینترنت، سیستم بانکداری اینترنتی با نک ملی ایران شماره تراکنش مربوطه را اعلام مینماید که مؤید انجام موفقیتآمیز پرداخت است. در صورتی که این شماره اعلام نگردید با بروز هرگونه اشکال، قبل از اقدام مجدد برای پرداخت، با کنترل موجودی خود، از عدم برداشت در اقدام قبلی اطمینان حاصل نمایند. مسؤولیت و تبعات پرداخت تکراری هزینه ثبت نام به عهده داوطلبان میباشد.
توضیح ٢: مبلغ هزینه ثبتنام به هیچ وجه مسترد نمیگردد.
٢- پس از انجام کامل و موفقیت آمیز ثبت نام که شامل تکمیل کلیه فیلدهای اطلاعاتی و پرداخت هزینه آزمون میباشد، به داوطلبان کد رهگیری اختصاص یافته و اعلام میشود. ضروری است کلیه داوطلبان این کد را یادداشت و در حفظ آن دقت نمایند.
٣- به داوطلبان محترم توصیه میشود که رأسا اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبتنام اینترنتی، جدول نیازهای استخدامی جدول«و»، راهنما، نحوه ثبتنام و مدرک تحصیلی موردنیاز در رشته شغلی مربوط را کاملاً مطالعه و بررسی نموده و فایل رایانهای عکس و مدارک خود را با توجه به جزئیات اعلام شده آماده نمایند. ضمناً پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب میباشد.
۴- ثبت نام در ساعات کم ترافیک، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت و بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود.
شایان ذکر است که در صورت وجود اشکال در مرحله ثبت نام، مانند واضح نبودن عکس ارسالی توسط داوطلب، اطلاع رسانی لازم از طریق ارسال پیامک به شماه تلفن همراه معرفی شده از سوی داوطلب با برقراری تماس تلفنی، برای ویرایش اطلاعات در موعد مقرر به عمل خواهد آمد(تاریخ مربوط به ویرایش اطلاعات متعاقباً به اطلاع داوطلبان رسانیده خواهد شد). در صورت بیتوجهی به پیامک ارسالی و این موضوع، مسؤولیت تبعات آن به عهده داوطلب میباشد.
۵- مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.
تذکر: داوطلبان محترم در صورت ضرورت میتوانند با شماره تلفن مجری آزمون، مربوط به شرکت انتخابی خود، مندرج در جدول«ز» تماس حاصل نمایند.
ه)توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون:
١- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق همین سایت از تاریخ ٩۴/١١/١٣ انجام خواهد پذیرفت.
٢- آزمون رشتههای شغلی در روز جمعه مورخ ٩۴/١١/١۶ در محلهایی که آدرس آنها در زمان ارائه کارت اعلام میگردد برگزار خواهد شد .
٣- در صورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون، اطلاعرسانی لازم از طریق همین پایگاه اینترنتی به عمل خواهد آمد و داوطلبان محترم موظف به آگاهی یافتن، رعایت و انجام آنها میباشند.
۴- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون(چاپ شده بر روی کاغذ) هنگام ورود به حوزه الزامی است. در غیراینصورت از ورود داوطلب جلوگیری خواهد شد.
موارد قابل توجه:
١- در هر یک از رشته های شغلی امتحانی(مشخص شده در جدول نیازهای استخدامی) صرفاً فارغ التحصیلان همان رشته،گرایش و مقطع میتوانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها با گریشها یا مقطع بالاتر امکان پذیر نمیباشد. در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن حق هرگونه اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد.
٢- پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبتنام صورت میپذیرد. مسؤولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مربوط به شرایط مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.
٣- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون(حداکثر دوماه پس از اعلام نتیجه) میبایست به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۴- دارندگان مدرک تحصیلی معادل، صادره از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و سازمان مذکور برای آنان گواهینامه مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر تحصیلی با ارزش علمی صادر نموده، به شرط رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در این اطلاعیه مجاز به ثبتنام در آزمون میباشند.
۵- قبولی در آزمون به منزله استخدام قطعی نمیباشند بلکه انجام مراحل بعدی شامل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح نیز الزامی میباشد.
۶- در این آزمون، هر داوطلب میتواند صرفاً برای یک رشته شغلی در شرکت موردنظر خود ثبتنام نماید.
٧- در روز امتحان : -همرا داشتن ماشین حساب بلامانع است
-همراه داشتن تلفن همراه و هرگونه یادداشت ممنوع می باشد
-همراه داشتن کارت شناسائی معتبر ترجیحا کارت ملی ضروری می باشد
و) جدول شماره ١ مشخصات رشته های شغلی و نیازهای استخدامی

۱۱۱۰

دروس عمومی
زبان و ادبیات فارسی- هوش و استعداد تحصیلی-ریاضی عمومی-فن آوری اطلاعات-معارف اسلامی-اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانون اساسی
دروس تخصصی
الکترونیک-مدار الکتریکی-مبانی ماشینهای الکتریکی-تجهیزات پست-مبانی کنترل-زبان تخصصی

شماره تلفن پاسخگوئی به سوالات و رفع اشکالات احتمالی : ٠٣١-٣٣٨٠١٠۵١

جهت مشاهده و دریافت دفترچه آزمون اینجا کلیک نمائید.

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمائید.

لینک اطلاعیه استخدامی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.