خانه » آگهی های زیر مجموعه » آگهی استخدام سازمان مدیریت درمانی استان بوشهر

آگهی استخدام سازمان مدیریت درمانی استان بوشهر

متن آگهی:

شرکت کار و تامین وابسته به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خدمات عمومی ( خدمتگزار ) مدیریت درمان استان بوشهر (بیمارستان سلمان فارسی ) به صورت قرارداد شرکتی نیرو جذب نماید .

از علاقمندان واجد شرایط زن و مرد ( با حداقل ۲۰ و حد اکثر ۳۰ سال سن ) ، ( کسانی که سابقه کار در بیمارستان سلمان فارسی را دارند از حداکثر شرط سنی معاف می باشند ) و با ( مدرک تحصیلی صرفا دیپلم و معدل حداقل ۱۲و غیر دانشجو ) و برای آقایان ( دارای کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم غیر پزشکی ) تقاضا می شود از تاریخ پنجشنبه ۱۷ / ۱۰ / ۱۳۹۴ لغایت روز شنبه  ۲۶ / ۱۰ / ۱۳۹۴ به سایت  www.karotamin.com مراجعه نمایند. .

اقدامات مورد نیاز قبل از ثبت نام اینترنتی :

الف – واریز مبلغ : ۴۰۰/۰۰۰ ریال به شماره حساب همراه ۸۱۲۰۰۳۳۰ بانک رفاه به نام شرکت کار و تامین

ب – تهیه اسکن از عکس پرسنلی

ج – ثبت نام در سایت www.karotamin.com

توضیحات :

۱ – استخدام صرفا بصورت قرارداد شرکتی (به عنوان خدمتگزار) و بدون تعهد رابطه استخدامی می باشد .

۲ – وجه واریزی بابت ثبت نام تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد .

۳ – در هر مرحله از آزمون یا پس از بکارگیری چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده محرز گردد ، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد .

۴ – داوطلبان لازم است دارای سلامت جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر بوده و سابقه محکومیت جزائی نداشته باشند . ( تائید سلامت جسمی و روانی نیروها پس از موفقیت در مصاحبه توسط واحد طب کارگواهی می گردد ) .

۵ – بکارگیری افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری با آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازات های اخراج ، بازنشستگی ، بازخرید خدمت و یا انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است .

۶ – عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار درسایر سازمان ها

۷ – شرکت متقاضیانی که دانشجو و یا دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی پیش بینی شده در این آزمون می باشند ممنوع بوده در صورتی که پس از اشتغال بکار مدرکی ارائه نمایند . پذیرش کان لم یکن تلقی خواهد . بدیهی است ارائه مدرک در بعد از شروع به کار آنها هیچ تاثیری در نوع محل اشتغال افراد نخواهد داشت .

۸ – ثبت نام از داوطلبان صرفا از بین متقاضیان استان بوشهر صورت می پذیرد و در شرایط برابر نیروهای بومی استان بوشهر اولویت دارند .

تبصره : بومی استان به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:

الف – حداقل ۵ سال از سنوات تحصیلی داوطلب ( ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان ) بصورت پیوسته در استان بوشهر و یا محل اخذ دو مقطع از سه مقطع تحصیلی ( ایتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان ) در یکی از شهرستانهای استان

ب – مصاحبه از داوطلبان در صورت احراز حد نصاب امتیاز آزمون کتبی و با رعایت اولویت امتیاز ( به شرط سلامت کامل جسمی ) به میزان دو برابر ظرفیت بکارگیری خواهد بود .

ج – کسانی که مرحله مصاحبه رابا موفقیت بگذرانند، به مدت دو هفته بصورت آزمایشی بکار گرفته شده و به ایشان امتیاز کار عملی داده می شود . در صورت تایید صلاحیت حرفه ای که از طریق امور اداری بیمارستان انجام خواهد شد به شرکت معرفی و با ایشان قرارداد موقت منعقد می شود و در غیر اینصورت با وی تسویه به عمل خواهد آمد و از محل ذخیره جایگزین ایشان خواهد شد .

۹ – مجموع نیروهای مورد نیاز به تعداد ۲۴ نفر می باشد ( ۱۱ نفر مرد و ۱۳ نفر زن   )   که در مرحله آزمون کتبی به میزان دو برابر ظرفیت پذیرش صورت گرفته و سپس بعد از برگزاری مصاحبه استخدامی گزینش نهایی انجام خواهد شد .

۱۰ – مراحل آزمون :

الف – آزمون بصورت کلی در دو مرحله آزمون کتبی (۶۰%) و مصاحبه (۴۰%) می باشد . حد نصاب نمره آزمون کتبی از ۱۰۰ نمره ۴۰ می باشد.

ب – امتیاز آزمون مصاحبه بر اساس فاکتورهای زیر محاسبه خواهد شد : اطلاعات عمومی کار در بیمارستان ، نتاسب جسمی و روانی با کار مورد نظر ، سابقه کار مرتبط در یکی از بیمارستانهای تابعه ، بومی بودن

۱۱ – افراد پذیرش شده از طریق کاریابی شرکت کار و تأمین و مطابق با ضوابط کاریابی به مدیریت درمان استان بوشهر معرفی خواهند گردید .

۱۲ – سوالات آزمون از کتابچه بسته آموزشی نیروهای خدمات به تعداد ۵۰ سوال تستی می باشد . ( کتابچه مذکور در سایت شرکت قابل دانلود و یا از واحد کپی مستقر در بیمارستان سلمان فارسی در قبال پرداخت وجه قابل دریافت است ) .

۱۳ – متقاضیان محترم بمنظور دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در تاریخ های سه شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ و چهار شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ به سایت شرکت کار و تامین به آدرس

www.karotamin.com مراجعه و با وارد کردن شماره داوطلبی و یا کد ملی کارت ورود به جلسه را دریافت دارند .

۱۴ – داوطلبان عزیز در صورت بروز مشکل در دریافت کارت می توانند در تاریخ پنجشنبه   ۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۴ به آدرس بوشهر ، خیابان امام خمینی ، حد فاصل چهار راه دادگستری و میدان معلم ، مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر ، واحد اداری مراجعه نمایند .

۱۵ – زمان برگزاری آزمون : جمعه   ۰۲/ ۱۱/ ۱۳۹۴ از ساعت ۱۰:۳۰ لغایت ۰۰ : ۱۲ ظهر ، محل :   دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر ( آدرس : بوشهر ، خیابان شهید چمران ، خیابان غدیر ، پشت دانشگاه علمی و کاربردی استانداری بوشهر ، دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر )

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

 

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.