خانه » آگهی های زیر مجموعه » آگهی استخدام سازمان قطاری شهری شیراز

آگهی استخدام سازمان قطاری شهری شیراز

متن آگهی:

شهرداری شیراز برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری ( سازمان قطار شهری شیراز و حومه ) از محل مجوز استخدامی شماره ۲۰۲۱۹ تاریخ ۱۱ مرداد ۹۴ سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور،تعداد  ۱۰۱ نفر داوطلب مرد از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های تخصصی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می‌نماید.

ردیفعنوان پستهای سازمانیتعدادشرایط احراز
مقطع تحصیلیرشته و گرایش
۱کارشناس برنامه ریزی۱کارشناسی یا بالاترمهندسی صنایع(کلیه گرایش ها)
۲کارشناس قراردادها۱کارشناسیحقوق
۳کارشناس ساختمان- کارشناس بررسی و تایید صورت وضعیت- کارشناس ناظر پروژه- کارشناس عمران۵کارشناسیعمران ( گرایش عمران )
۴متصدی امور دفتری و بایگانی۲دیپلمدارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه
۵کارشناس ناوگان۲کارشناسی یا بالاترمهندسی ماشین های ریلی
۶کارشناس مکانیک کارشناس مهندسی تاسیسات۳کارشناسیمکانیک(گرایش‌های حرارت و سیالات -طراحی جامدات )
۷متصدی تاسیسات شهریمتصدی تاسیساتمتصدی فنی ( تاسیسات )۴کاردانیتاسیسات (گرایش‌های تاسیسات عمومی صنایع- تبرید- حرارتی و برودتی )
۸کارشناس مخابراتکارشناس مهندسی سیگنالینگ مخابرات۲کارشناسیبرق ( گرایش مخابرات )
۹کارشناس برق(الکترونیک )کارشناس مهندسی برق۲کارشناسیبرق ( گرایش الکترونیک )
۱۰کارشناس معماری۱کارشناسی یا بالاترمعماری
۱۱کارشناس  خط و ابنیه۱کارشناسیعمران ( گرایش راه آهن و مترو – خط و سازه های ریلی )
۱۲کارشناس سازه۱کارشناسی ارشدعمران ( گرایش سازه )
۱۳کارشناس روابط عمومی۱کارشناسیروابط عمومی-مدیریت امور فرهنگی
۱۴کارشناس حقوقی۱کارشناسی یا بالاترحقوق ( گرایش عمومی – خصوصی )
۱۵کارشناس بودجهحسابدار۲کارشناسیحسابداری
۱۶کارشناس بازرگانی و سفارشات خارجی۲کارشناسیمدیریت بازرگانی- مدیریت گمرکی
۱۷جمع دار اموال۱کاردانیحسابداری
۱۸کارشناس امور اداری۳کارشناسیمهندسی صنایع(کلیه گرایشها)-مدیریت کلیه گرایشها بجز مدیریت امور ورزشی –علوم تربیتی ( مدیریت برنامه ریزی آموزشی )
۱۹کارشناس ایمنی۱کارشناسیایمنی و بهداشت ( ایمنی صنعتی )
۲۰متصدی ناظر ابنیه فنی متصدی ناظر خطوط۴کاردانیعمران (گرایش‌های راه آهن- مترو -عمران)
۲۱متصدی امداد و سوانحمتصدی مانورمتصدی نت مکانیک قطار و درزین۴کاردانیمکانیک(گرایش‌های خودرو- ساخت و تولید- صنایع فلزی ماشین افزار- مکانیک تاسیسات صنعتی )
۲۲راهبر قطار۳۳کاردانیبرق ( گلیه گرایشها )
۲۳متصدی کنترل ترافیک- متصدی کنترل ترافیک مرکز کنترل- متصدی کنترل ترافیک پایانه- متصدی اتاق کنترل۱۱کاردانیکامپیوتر (گرایش‌های نرم افزار – سخت افزار )
۲۴متصدی فنی ( برق )۴کاردانیبرق ( گرایش قدرت )
۲۵کارشناس مهندسی برق قدرت قطار- کارشناس برق(قدرت )- کارشناس انرژی۳کارشناسیبرق ( گرایش قدرت )
۲۶کارشناس شبکه و سخت افزار۱کارشناسیکامپیوتر ( گرایش سخت افزار )
۲۷کارشناس ناظر سیگنالینگ مخابراتکارشناس مهندسی کنترل قطار۲کارشناسیبرق (گرایش‌های کنترل و ابزار دقیق )
۲۸کارشناس ناظر AFC۱کارشناسیکامپیوتر (گرایش نرم افزار )
۲۹متصدی نت برق قطار و درزین۲کاردانیبرق ( کلیه گرایشها )

تذکر : در خصوص عناوین پست های فوق الذکر صرفا رشته تحصیلی و گرایش درج شده در جدول شرایط احراز مورد  پذیرش می باشد و رشته های تحصیلی و گرایشات مشابه مورد قبول نمی باشد .

الف- شرایط عمومی  ( ماده ۲ دستورالعمل استخدام پیمانی در شهرداری ها )

داشتن حداکثر سی و پنج سال تمام سن در اولین روز  ثبت نام.

۱-     داشتن تابعیت ایران

۲-     دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت قانونی

۳-     عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی

۴-     نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۵-     نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی

۶-     داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می‏شود.

۷-     اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۸-     التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

تبصره-شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است.

ب- شرایط اختصاصی برای شغل راهبر قطار

۱- داشتن حداقل سن ۲۱  سال و حداکثر ۲۷ سال.

۲- داشتن دید حداقل (۱۰/۱۰) با چشم غیر مسلح در هر دو چشم.

۳- عدم ابتلا به هر میزانی از کور رنگی، اختلالات محوری چشم، اختلال در دید بعد و عمق، شب کوری، اختلالات قرنیه، ضعف یا نقص در عضلات چشم، و تمامی اختلالات بینایی که توانایی ایجاد اشکال را در عملکرد شغلی دارا می باشند.

۴- عدم ابتلا به بیماری  و یا اختلالاتی که موجب محدودیت حرکت در اندامهای فوقانی، تحتانی و سر وگردن گردیده و یا موجب اختلال در عملکرد مناسب شغلی می گردد. کلیه نواقص بدون علامت و یا علامتدار ستون فقرات که توانایی ایجاد اختلال در عملکرد شغلی را داشته باشد.

۵- نداشتن نقص شنوایی بر اساس تستهای کلینیکی و پاراکلینیکی تخصصی (آستانه شنوایی حسی، عصبی و هدایتی در تمامی فرکانسها تا ۲۰ دسی بل.

۶- عدم اعتیاد و یا سوء مصرف به مواد مخدر و یا روانگردان.

۷- عدم ابتلا به هر میزانی از بیماریهای عصبی و روانی، اختلالات خلقی و شخصیتی، اختلالات اضطرابی، روان پریشی، شبه جسمی. (هر گونه اختلال اعصاب و روان می تواند براساس تست های تخصصی به صلاحدید روانپزشک تشخیص داده شود.

۸- عدم ابتلا به بیمارهای قلبی، اختلالات متابولیک، اندوکرین (به خصوص تیرویید)، تنفسی، مغز و اعصاب، خونی، داخلی به خصوص (فشار خون و قند خون)، ارولوژی و نفرولوژی، اختلالات اتو ایمیون و بافت همبند، ژنتیک، مشکلات گفتاری و ادراکی و ارتباطی و هرگونه اختلالی که موجب اشکال در عملکرد شغلی گردد.

۹ – تست های پاراکلینیک مورد نیاز شامل انجام آزمایش کامل (خون، ادرار، مدفوع) اودیومتری، اپتومتری، اسپیرومتری، گرافی (گردنی، سینه ای، کمری) نوار قلبی، نوار مغزی (نتیجه تست اول معتبر بوده و نتایج بعدی آنرا نقض نمی نماید.

۱۰- دارا بودن قد حداقل ۱۷۰ سانتیمتر و حداکثر ۱۸۵ سانتیمتر و وزن متناسب با قدBMI بین ۲۰ تا ۳۰

۱۱-تایید در معاینات عمومی طب کار.

۱۲ – داوطلبینی که دارای کارت معافیت پزشکی هستند نمی توانند جهت پست راهبری قطار ثبت نام کنند

ج – شرایط اختصاصی

۱- داوطلبان نمی‏توانند از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه‏های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.

۲- پذیرفته‏شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روزکاری پس از اعلام رسمی شهرداری نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای هفت سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری‏ها و سازمان‏های وابسته و نیز دستگاه‏های اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.

۳- مواردزیربه شرط ارائه تاییدیه های معتبربه حداکثر سن مقرر اضافه خواهدشد. (ماده ۲۶ دستورالعمل استخدام پیمانی در شهرداری ها)

الف- داوطلبانی که در جبهه‏های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ لغایت ۲۹ مرداد ۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده‏اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثرمجروحیت در جبهه‏های نبرد حق علیه باطل

ب- اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان (همسر، فرزندان، پدر ، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.

ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه

د- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت‏های دولتی، بانک‏ها و شرکت‏های تحت پوشش آنها، شرکت‏های بیمه دولتی، شهرداری‏ها، موسسات و شرکت‏های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت‏های دولتی که شمول قانون برآنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت‏های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‏های تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.لازم به ذکر است سابقه خدمتی افراد در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری‌ها مشمول امتیازات این بند نمی‌باشد، به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت‌های طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ ( تا پایان روز ۲۹ اسفند ۱۳۸۹) در شهرداری اشتغال داشته‌اند.

تبصره ۱- شرکتهای خصوصی طرف قرارداد با دستگاههای دولتی مشمول امتیازات این بند نمی شوند

تبصره۲-طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن مقرر در ماده ۲ این دستورالعمل اضافه نخواهد شد.

تبصره۳- بند ۳ پیش گفته ( بند ۳ شرایط اختصاصی )  به حداکثر سن مشخص شده در شرایط اختصاصی برای شغل راهبر قطار اضافه نخواهد شد .

۴- داوطلب بومی: به داوطلبی گفته می‏شود که حداقل دارای یکی از ویژگی‏های زیر باشد. (ماده ۱ و ۱۳ دستورالعمل استخدام پیمانی در شهرداری ها )

 • شهرمحل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
 • داوطلب حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
 • همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
 • داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار(۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.

تبصره۱- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت‌نام می‌باشد.

تبصره۲- در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.

د- ثبت نام و مدارک مورد نیاز

۱- داوطلبان می توانند تنها یک عنوان شغلی را انتخاب و از طریق سایت دانشگاه شیراز به نشانی http://azmoon.shirazu.ac.ir به صورت اینترنتی ثبت نام کنند.

۲-شـروع ثبت نام از ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه تاریخ ۱ مهر ۹۴ تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه تاریخ ۱۶ مهر ۹۴ می‌باشد.

۳- داوطلبان استخدام می‌بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.

۴- واریز وجه به مبلغ ۳۵۰۰۰۰ ریال به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام( ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می‌باشند) و اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتا پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.

تبصره : افرادی که در دی ماه ۹۳ نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند و مبلغ ۱۰۰۰۰۰ ریال پرداخت  کرده اند می بایست نسبت به پرداخت مابقی وجه تعیین شده اقدام و سپس مراحل ثبت نام را کامل نمایند.

۵- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی از تاریخ ۳ آبان ۹۴ الی ۷ آبان ۹۴ از طریق وب سایت دانشگاه شیراز به داوطلبان ارائه می شود.

۶-زمان برگزاری آزمون روز پنج شنبه تاریخ ۷ آبان ۹۴ است. ساعت و محل برگزاری آزمون برروی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

۷- مدارک مورد نیاز جهت اسکن در سایت ثبت نام به شرح زیر می باشد:

 • تکمیل فرم درخواست شغل
 • تصویر آخرین مدرک تحصیلی
 • تصویر صفحه اول شناسنامه (درصورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)
 • تصویر کارت ملی (پشت و روی کارت)
 • تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت
 • مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری‌ها، سازمان‌های وابسته و دهیاری‌ها.
 • مستندات استفاده از سهمیه معلولین

ه – مواد آزمون تخصصی

آزمون تخصصی در هر عنوان شغلی به صورت چهارگزینه‏ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در شغل مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی طراحی (سقف امتیاز آزمون تخصصی ۱۰۰ می باشد و به ازای هر سه پاسخ غلط یک نمره منفی درنظرگرفته می‌شود.).

و- اعلام نتایج

اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه در سایت رسمی شهرداری و سازمان قطار شهری بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

ز- تذکرات

۱- پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده‌های آنان (ماده ۷ دستورالعمل استخدام پیمانی در شهرداری ها) شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه درجبهه ‌ها و همسر و فرزندان آنان ، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان ، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد . انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵%) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی و موفقیت در مصاحبه را کسب نموده باشند و مراحل مربوط را با موفقیت طی نموده باشندانجام خواهد شد.

۲-داوطلبان شاغل در شهرداری‌ها،  (ماده ۱۲ دستورالعمل استخدام پیمانی در شهرداری ها) مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری‌تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت استخدام برخوردارند.

۳- دهیاران، شهرداران،  (ماده ۱۴ و ۱۵ دستورالعمل استخدام پیمانی در شهرداری ها) فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمان‌های وابسته، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمان‌های وابسته،(ماده ۱۶ دستورالعمل استخدام پیمانی در شهرداری ها) افراد بومی شهر، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام  (ماده ۱۳ دستورالعمل استخدام پیمانی در شهرداری ها) از اولویت استخدام برخوردارند.

۴- نمره نهایی داوطلب از مجموع امتیاز آزمون تخصصی با «ضریب ۲» و امتیاز مصاحبه با «ضریب ۱» محاسبه می‌شود.

۵- درصورت مساوی بودن نمره نهایی کسب شده داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی وبومی شهر، شهرستان و استان می‌باشد.

۶- داوطلبان می‏توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به شهرداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهدشد.

۷- چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.

۸- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین‏تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته‏های غیرمرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‏ها و موسسه‏های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‏اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۹-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.

__

مواد آزمون استخدامی سازمان قطار شهری شیراز- آبان ۹۴

ردیفعنوان پستهای سازمانیمقطع تحصیلیرشته و گرایشمواد آزمون
۱کارشناس برنامه ریزیکارشناسی یا بالاترمهندسی صنایع(کلیه گرایش ها)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترتحقیق در عملیات، کنترل کیفیت، کنترل پروژه
۲کارشناس قراردادهاکارشناسیحقوقهوش، زبان انگلیسی، کامپیوترحقوق مدنی (تعهدات)، آئین دادرسی مدنی، حقوق جزای عمومی، آئین دادرسی کیفری
۳کارشناس ساختمان- کارشناس بررسی و تایید صورت وضعیت- کارشناس ناظر پروژه- کارشناس عمرانکارشناسیعمران (گرایش عمران)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترمقاومت مصالح، تحلیل سازه ها، مکانیک خاک، فولاد و بتن
۴متصدی امور دفتری و بایگانیدیپلمدارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطههوش، زبان انگلیسی، ادبیات فارسی
۵کارشناس ناوگانکارشناسی یا بالاترمهندسی ماشین های ریلیهوش، زبان انگلیسی، کامپیوترمبانی مکانیک، مبانی مهندسی راه آهن
۶کارشناس مکانیککارشناس مهندسی تاسیساتکارشناسیمکانیک(گرایش‌های حرارت و سیالات -طراحی جامدات)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوتراستاتیک و مقاومت مصالح، ترمودینامیک و سیالات، دینامیک و ارتعاشات
۷متصدی تاسیسات شهریمتصدی تاسیساتمتصدی فنی (تاسیسات)کاردانیتاسیسات (گرایش‌های تاسیسات عمومی صنایع- تبرید- حرارتی و برودتی)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترترمودینامیک و انتقال حرارت، تهویه وتبرید،  مکانیک سیالات وتاسیسات بهداشتی، استاتیک و مقاومت مصالح
۸کارشناس مخابراتکارشناس مهندسی سیگنالینگ مخابراتکارشناسیبرق (گرایش مخابرات)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترتجزیه وتحلیل سیستمها، مخابرات ۱، مخابرات ۲
۹کارشناس برق(الکترونیک)کارشناس مهندسی برقکارشناسیبرق ( گرایش الکترونیک)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترالکترونیک ۱ و ۲، تکنیک پالس و مدارمنطقی، معماری کامپیوتر و اصول میکروکامپیوتر
۱۰کارشناس معماریکارشناسی یا بالاترمعماریهوش، زبان انگلیسی، کامپیوترمدیریت و طراحی شهری، اصول ایمنی و امنیت ساختمان، طراحی و جزئیات اجرای ساختمان
۱۱کارشناس  خط و ابنیهکارشناسیعمران (گرایش راه آهن و مترو – خط و سازه های ریلی)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترمقاومت مصالح، طرح هندسی راه آهن، تحلیل و طراحی خط
۱۲کارشناس سازهکارشناسی ارشدعمران (گرایش سازه)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترمقاومت مصالح، تحلیل سازه، دینامیک سازه، الاستیسیته
۱۳کارشناس روابط عمومیکارشناسیروابط عمومی-مدیریت امور فرهنگیهوش، زبان انگلیسی، کامپیوترحوزه های روابط عمومی، نظریه های روابط عمومی و ارتباطات، روشهای تحقیق
۱۴کارشناس حقوقیکارشناسی یا بالاترحقوق (گرایش عمومی – خصوصی)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترحقوق مدنی، آئین دادرسی مدنی، حقوق جزای عمومی، آئین دادرسی کیفری
۱۵کارشناس بودجهحسابدارکارشناسیحسابداریهوش، زبان انگلیسی، کامپیوترحسابداری مالی، حسابداری صنعتی، حسابرسی
۱۶کارشناس بازرگانی و سفارشات خارجیکارشناسیمدیریت بازرگانی- مدیریت گمرکیهوش، زبان انگلیسی، کامپیوترتئوریهای مدیریت، اقتصاد خردوکلان، تحقیق درعملیات، مدیریت بازاریابی، قوانین گمرکی، مسایل بانکی واعتبارات اسنادی
۱۷جمع دار اموالکاردانیحسابداریهوش، زبان انگلیسی، کامپیوترحسابداری شرکتها، حسابداری مالی، حسابداری صنعتی، حسابرسی
۱۸- الفکارشناس امور اداری-  امور اداریکارشناسیمهندسی صنایع(کلیه گرایشها)-مدیریت (کلیه گرایشها بجز مدیریت امور ورزشی)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترتئوریهای مدیریت، اقتصاد خردوکلان، مالی عمومی و بودجه، مدیریت منابع انسانی
۱۸- بکارشناس امور اداری – آموزشکارشناسیعلوم تربیتی (مدیریت برنامه ریزی آموزشی)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوتراصول مدیریت آموزشی، مدیریت رفتارسازمانی، تکنولوژی آموزشی
۱۹کارشناس ایمنیکارشناسیایمنی و بهداشت (ایمنی صنعتی)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوتربهداشت محیط کار،ایمنی محیط کار
۲۰متصدی ناظر ابنیه فنی متصدی ناظر خطوطکاردانیعمران (گرایش‌های راه آهن- مترو -عمران)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترایستایی و مقاومت مصالح، مکانیک خاک و پی سازی، طراحی فولاد، بتن و تکنولوژی بتن، نقشه برداری
۲۱متصدی امداد و سوانحمتصدی مانورمتصدی نت مکانیک قطار و درزینکاردانیمکانیک(گرایش‌های خودرو- ساخت و تولید- صنایع فلزی ماشین افزار- مکانیک تاسیسات صنعتی )هوش، زبان انگلیسی، کامپیوتراستاتیک و مقاومت مصالح، اجزاماشین، روشهای تولید و اتومکانیک، ترمودینامیک و مکانیک سیالات
۲۲راهبر قطارکاردانیبرق (گلیه گرایشها)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترمدارالکتریکی، ماشینهای الکتریکی، الکترونیک عمومی، مخابرات عمومی
۲۳متصدی کنترل ترافیک- متصدی کنترل ترافیک مرکز کنترل- متصدی کنترل ترافیک پایانه- متصدی اتاق کنترلکاردانیکامپیوتر (گرایشهای نرم افزار- سخت افزار)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترمبانی کامپیوتروبرنامه سازی به زبانC، شبکه های کامپیوتری، ساختمان داده، مدارهای منطقی
۲۴متصدی فنی ( برق )کاردانیبرق (گرایش قدرت)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترمدارالکتریکی، ماشینهای الکتریکی، الکترونیک عمومی و صنعتی، تکنولوژی برق صنعتی
۲۵کارشناس مهندسی برق قدرت قطار- کارشناس برق(قدرت )- کارشناس انرژیکارشناسیبرق (گرایش قدرت)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترماشینهای الکتریکی، بررسی سیستمهای قدرت، الکترونیک صنعتی
۲۶کارشناس شبکه و سخت افزارکارشناسیکامپیوتر (گرایش سخت افزار)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوتربرنامه نویسی وساختمان  داده به زبانC، شبکه های کامپیوتری، معماری کامپیوتر
۲۷کارشناس ناظر سیگنالینگ مخابراتکارشناس مهندسی کنترل قطارکارشناسیبرق (گرایش‌های کنترل و ابزار دقیق)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترابزاردقیق، سیستمهای کنترل خطی، کنترل صنعتی
۲۸کارشناس ناظر AFCکارشناسیکامپیوتر (گرایش نرم افزار)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوتربرنامه نویسی وساختمان داده به زبانC، سیستمهای عامل، پایگاه داده
۲۹متصدی نت برق قطار و درزینکاردانیبرق (کلیه گرایشها)هوش، زبان انگلیسی، کامپیوترمدارالکتریکی، ماشینهای الکتریکی، الکترونیک عمومی، مخابرات عمومی

____

*داوطلبان گرامی : لازم است قبل از انجام مراحل ثبت نام نسبت به مطالعه دقیق دستورالعمل استخدام پیمانی در شهرداری ها اقدام نمایید. علی الخصوص به شرایط احراز و امتیازات ویژه مندرج در مواد مختلف این دستورالعمل دقت لازم مبذول گردد تا مشکلی در روند آزمون شما بوجود نیاید.

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۳ دیدگاه تاکنون.

 1. mohammad گفت:

  سلام کارگر ساده نمیخواین…..

  [پاسخ]

 2. سعید گفت:

  با سلام در جدول برای کارشناسی عمران گفته گرایش عمران یعنی کارشناسی عمران -عمران پس منی که کارشناسی عمران سازه دارم نمی تونم ثبت نام کنم لطفا پاسخ بدید

  [پاسخ]

 3. مجتبی گفت:

  سلام، از بوشهر هم میشه ثبت نام کرد؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.