خانه » استخدام در استان چهار محال بختیاری » آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

متن آگهی:

خبر ۲۴ مهر ۱۴۰۲: اطلاعیه شماره ۳ امتیاز ویژه فعالیت در زمینه مقابله با کرونا در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
پیرو اطلاعیه شماره ۲ به اطلاع کلیه داوطلبین شرکت کننده در آزمون استخدام پیمانی متمرکز ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ دانشگاه های علوم پزشکی که در مراکز درمانی و بهداشتی زیرمجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انستیتو پاستور و فوریت های پزشکی که از تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ لغایت ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ خدمت نموده اند و متقاضی استخدام در سایر دانشگاههای علوم پزشکی می باشند می رساند ، مقتضی است با مراجعه به محل خدمت در خصوص تکمیل و ارسال فرم امتیاز بندی مذکور پیگیری لازم را شخصا بعمل آورده تا از طریق مکاتبه اداری فرم ایشان به دانشگاه مورد تقاضا ارسال گردد.
ضمنا داوطلبانی که در بازه زمانی فوق الذکر در سایر دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور اشتغال داشته اند و متقاضی شرکت در شغل محل های دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد می باشند می بایستی فرم مربوطه را با تایید و امضا مقامات ذیصلاح دانشگاه مربوطه تکمیل و از طریق اتوماسیون اداری به مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد حداکثر لغایت تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ ارسال نمایند و در این مرحله نیازی به ارائه اصل فرم از سوی داوطلب به این دانشگاه نمی باشد. بدیهی است تاریخ یاد شده قابل تمدید نخواهد بود و در صورت عدم وصول فرم صدرالاشاره در مهلت مقرر، مراتب بمنزله عدم شمول امتیاز کرونا تلقی خواهد شد و مسئولیت بعهده شخص داوطلب خواهد بود.

 


خبر ۱۹ مهر ماه ۱۴۰۲ -دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان چهارمحال و بختیاری برای تامین بهورز مورد نیاز خود در خانه های بهداشت روستاهای تابعه طبق مفاد دستورالعمل اجرایی پذیرش و جذب بهورز مصوب هیات امناء تعداد ۴۶ نفر زن/ مرد از بین افراد واجد شرایط و بومی روستا بشرح جدول پیوست را از طریق امتحان عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش برای پذیرش و تربیت رشته شغلی بهورزی بصورت دانش آموز بهورزی پذیرش می نماید. پذیرفته شدگان پس از قبولی در دوره بهورزی به صورت قراردادی کارمعین (براساس مجوز اختصاص داده شده به خانه بهداشت هر روستا) صرفاً جهت خدمت در خانه بهداشت روستا/ روستاهای مورد نظر برابر قوانین مربوطه به کارگیری خواهند شد.

مهلت ثبت نام : برای هر مرکز بهداشت متفاوت می باشد.

 

خبر ۱۶ مهر ماه ۱۴۰۲ – معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با توجه به مصوبه بند ۲ صورتجلسه مورخ ۱۴۰۲/۷/۰۸  هیات رئیسه محترم دانشگاه و در راستای اجرای مفاد بند ۲ از ماده ۷ دستور العمل اجرایی برنامه بیمه روستایی و پزشکی خانواده ( نسخه ۲۲) در نظر دارد به منظور تکمیل نیروی انسانی مامای خانواده تیم های سلامت در واحدهای ارائه خدمت مناطق محروم استان از طریق برگزاری آزمون از طریق شبکه های بهداشت و درمان مربوطه و انجام مصاحبه پس از طی مراحل قانونی گزینش از بین متقاضیان واجد شرایط عمومی و اختصاصی بر اساس رشته محل های ذیل اقدام نماید .
مهلت ثبت نام : ۲۷ مهر ماه ۱۴۰۲ 

ردیف

عنوان شغل

محل جغرافیایی خدمت

تعداد  مورد  نیاز

شرایط احراز   از نظر مدرک و رشته تحصیلی

شهرستان

مرکزخدمات جامع سلامت

۱

مامای خانواده

اردل

روستایی دورک قنبری

۱نفر

دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم یا دانشنامه لیسانس در رشته مامایی

روستایی شلیل

۱نفر

روستایی دهکهنه هلوسعد

۱نفر

شهری روستایی سرخون

۱نفر

روستایی گردپینه

۱نفر

کوهرنگ

روستایی لبد

۱نفر

روستایی خویه

۱نفر

شهری روستایی بازفت

۱نفر

لردگان

روستایی بارز

۱نفر

روستایی قلعه مدرسه

۱نفر

روستایی آبزیر

۱نفر

روستایی چنار محمودی

۱نفر

شهری روستایی سردشت

۱نفر

خانمیرزا

روستایی ارمند

۱نفر

شهری روستایی آلونی

۱نفر

نکات مهم :
۱-کلیه متقاضیان واجد شرایط عمومی و اختصاصی میتوانند از تاریخ ۱۷//۷/ ۱۴۰۲ لغایت ۲۷/ ۷/ ۱۴۰۲ ضمن مراجعه حضوری به شبکه های بهداشت و درمان مربوطه نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند شایان ذکر است مهلت ثبت نام محدود بوده و قابل تمدید نمیباشد .
۲- آزمون اختصاصی از افراد ثبت نام شده که برای آنها کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است ، براساس دروس تخصصی رشته مامایی و بسته های خدمتی ابلاغی توسط وزارت متبوع در تاریخی که متعاقبا از طریق سایت رسمی دانشگاه اعلام خواهد شد در محل شبکه های مربوطه بعمل می آید.
۳- مصاحبه تخصصی از بین پذیرفته شدگان آزمون علمی، به میزان ۲ برابر ظرفیت رشته محلهای ذکر شده بعمل آمده و پذیرفته شدگان نهایی به معاونت محترم توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی دانشگاه معرفی و پس از طی مراحل قانونی گزینش در قالب قراداد مامای خانواده در رشته محلهای مربوطه بکارگیری خواهند شد .
۳- افرادپذیرفته شده نهائی تابع مقررات آخرین دستورالعمل برنامه بیمه روستائیان وپزشک خانواده درمناطق روستائی وشهری با جمعیت کمتر از ۲۰هزار نفر می باشد ،بنابراین عقد قرارداد فقط در قالب برنامه پزشک خانواده مدت زمان قرارداد یکسال،پایان قرارداد اسفند ماه هرسال وتمدید قراردادجدید منوط به نمرات مکتسبه پایش عملکرد ورضایت از نحوه خدمتی و وجود اعتبار لازم در ابتدای هرسال می باشد .
۴- بکارگیری ازاین محل هیچگونه رابطه استخدامی با دانشگاه علوم پزشکی استان ایجاد نمی نماید و دانشگاه هیچگونه تعهدی برای تمدید قرارداد ، تبدیل وضعیت ،بکارگیری طویل المدت و همچنین جابجائی به سایر شهرستانها ی استان نخواهد داشت .
۵- این مجوز صرفاً برای تأمین نیروی مورد نیاز مناطق کم برخوردار ودوردست استان صادر گردیده ودر آینده به هیچ عنوان امکان جابجایی وانتقال پذیرفته شدگان به مناطق برخوردار خارج از شهرستان محل خدمت وجود ندارد.

خبر ۱۹ مهر ماه ۱۴۰۲ – دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در نظر دارد از دانش آموختگان رشته های مهندسی بهداشت حرفه ای (یک نفر) درمرکز بهداشت ودرمان شهرستان بروجن و در رشته بهداشت محیط جهت بکارگیری درمرکز بهداشت ودرمان شهرستان فارسان ، سامان و بیمارستان شهید ارجمند مالخلیفه (هر مرکز ۱ نفر) در قالب قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (طرح اصلی) دعوت به همکاری نماید. متقاضیان از تاریخ ۲۳/ ۷ / ۱۴۰۲ لغایت ۲۶/ ۷ / ۱۴۰۲ با مراجعه به آدرس اینترنتی tarhplus.behdasht.gov.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
لازم بذکر است که توزیع مشمولین براساس نوبت ثبت نام انجام خواهد پذیرفت .

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.