خانه » آگهی های زیر مجموعه » آزمون استخدامی مشترک و فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال ۹۴ (تمدید)

آزمون استخدامی مشترک و فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال ۹۴ (تمدید)

متن آگهی:

۲۰۰ هزار نفر در این آزمون استخدامی شرکت کردند: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: ۲۰۰ هزار و ۲۸۸ نفر در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشورثبت نام کردند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۰ فروردین‌ماه خبر داد.حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: به منظور فراهم نمودن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام برای شرکت در آزمون عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (۱۳ دستگاه اجرایی) برای به کارگیری افراد واجد شرایط هر یک از دستگاه‌های اجرایی مذکور و به منظور استخدام پیمانی آنان در سال ۹۴ و همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در رابطه با تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس اقدام نکرده‌اند مهلت ثبت‌نام که تا امروز اعلام شده بود، تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۲۰ فروردین تمدید شد.
وی افزود: به کلیه داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، توصیه می‌شود در این مهلت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه ثبت‌نامی منتشره و همچنین اطلاعیه‌ای که امروز روی سایت قرار می‌گیرد در صورت واجدشرایط بودن نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد شرایط و ضوابط هر یک از دستگاه‌های اجرایی توضیح داد: شرایط و ضوابط ثبت‌نام در هر یک از دستگاه‌های اجرایی در دفترچه راهنما و اطلاعیه‌ای که در تاریخ ۱۰ فروردین‌ماه روی سایت سازمان سنجش منتشر شده، روی همین سایت قرار گرفته است.
توکلی با تاکید بر اینکه این آزمون توسط سازمان سنجش و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برگزار می‌شود در مورد تاریخ برگزاری و تعداد ثبت‌نام کنندگان اظهار کرد: این آزمون در تاریخ اول خردادماه ۹۴ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود. تا ۸ صبح امروز (دوشنبه ۱۷ فروردین‌ماه) ۸۹ هزار و ۶۲۵ داوطلب (۱۱ هزار و ۸۹۸ داوطلب برای شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و ۷۷ هزار و ۷۲۷ داوطلب برای شرکت در آزمون سایر دستگاه‌های اجرایی) نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند

کارجویان عزیز ثبت نام آزمون های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور سال ۹۴ شروع شد. لطفا قبل از ثبت نام دفترچه راهنمای آزمون را به دقت مطالعه نمایید. زمان شروع ثبت نام از روز دوشنبه ۱۰ فروردین ماه ۱۳۹۴ لغایت روز ۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۴ می باشد.

در راستای تجمیع و بهینه سازی فرآیند استخدام دستگاههای اجرایی کشور، به حول و قوه ی الهی آزمون اسـتخدامی مشـترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور تحت عنوان آزمون استخدامی خرداد ماه ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۱ برگزار میگردد.

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی کشور سال ۹۴

شرایط عمومی استخدام

– داشتن تابعیت ایران
– تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
– نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
– داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
– داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
– داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاه های اجرایی و یا بازخرید خدمت آنها باشند.
تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائـم و پایـان خـدمت نظـام وظیفـه و محاسـبه سـن داوطلبان، آخرین روز مهلت ثبت نام می باشد.
موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان ۲۵ درصد به بالا و فرزنـدان و همسـر آزادگـان کـه حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداکثر سـن معاف می باشند.
ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.
ج) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشتهانـد،
به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

مراحل ثبت نام

۱- تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی.
۲- فایل عکس اسکن شده.
داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسـال از طریــق برنامـه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
– عکس ۳×۴ که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)
– عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
– اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۲۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداکثر ۳۰۰×۴۰۰ باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
– حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
– حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…) قابل قبول نمیباشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳: در صورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد.

پرداخت وجه ثبت نام

ثبت نام بصورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱/۱۰ لغایت دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱/۱۷ انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۱۶۰/۰۰۰ ریال به صورت الکترونیکی و با کارت های بانکی متصل به شبکه ی شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقـدام
نمایند. .( ایثارگران۵۰ درصد مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت کل مبلغ مزبور معاف می باشند)
تذکر مهم : با توجه به الزام پرداخت مبلغ مذکور به علت ثبت نام اینترنتی، واجدین شرایط (ایثارگران) میبایست مبلغ مذکور را واریز و پس از هماهنگی و تائید بنیاد شهید و امور ایثارگران، مبلغ واریزی به ایشان قابل استرداد خواهد بود.
– لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت بـه ثبـت نـام اقـدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
– متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
– به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

داوطلب در زمان ثبت نام می بایست دارای مدارک ذیل باشد

– آخرین مدرک تحصیلی مندرج در آگهی
– کارت ملی
– شناسنامه
– کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی (ویژه برادران)
– مدارک دال بر ایثارگری
– مدارک دال بر معلولین عادی (ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی)
– مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هریک از موارد ذکر شده در بندهای الف، ب، ج و د بند یک تذکرات)
– نامه گواهی اشتغال از دستگاه محل خدمت با ذکر شماره شناسه قراردادی) ویـژه شـاغلین قـراردادی (بـرای محاسـبه امتیـاز شاغلین قراردادی بر اساس فرم شماره یک.
تبصره: مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
تذکر مهم: با توجه به اینکه مدارک متقاضیان توسط دستگاه استخدام کننده، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نامی باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۴/۲/۲۹ برای مشاهده و پرینت بر روی سـایت سـازمان سـنجش بـه نشـانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۳/۱ در تهران وبا توجه به آمار شرکت کننـدگان، حسـب مورد در مراکز استانها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان شهرستان محل اقامت فعلی میباشد کـه در تقاضـانامه درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون برروی کارت شرکت درآزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون بررسی خواهد شد.
* به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

مواد آزمون عبارتند از

الف- مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین میشود:
۱- فناوری اطلاعات (مهارتهای هفت گانه ICDL)
۲- ریاضی و آمار مقدماتی
۳- زبان و ادبیات فارسی
۴- معارف اسلامی
۵- زبان انگلیسی عمومی
۶- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
۷- هوش و توانمندیهای عمومی
– آزمون به صورت چهار گزینهای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
– سؤالات معارف اسلامی مربوط به پیروان سایر مذاهب اسلامی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (حنفی، شافعی، مالکی، حنبلی و زیدی) مطابق تعالیم و احکام فقهی آنان طراحی خواهد شد.
– اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در ایـن صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد.
تذکر مهم: سوالات حیطههای تخصصی آزمون مشترک بر اساس دانش و مهارت های تخصصی متناسب با خوشهای شـغلی یـا مشاغل، با هماهنگی دستگاه های اجرایی و نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، تهیه خواهد شد.

 

امتیازات و سهمیه های قانونی

۱- نمره داوطلبان بومی استان با ضریب یک و دو دهم (۱/۲)، و بومی شهرستان با ضریب یک و چهار دهم (۱/۴)، نمره مکتسبه در هر حیطه از آزمون و مصاحبه استخدامی محاسبه میگردد.
داوطلب بومی: افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند، داوطلب بومی تلقی میگردند.
الف- شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان یا اسـتان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین یا همسر داوطلب با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
ج- داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب
در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
د- داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یـا اسـتان محـل مـورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. (پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است).
توجه: داوطلبان موضوع این بند بایستی مدارک لازم را به همراه مدارک مورد نیاز در زمان مقرر)مرحله مصاحبه (ارائه نمایند.
۲- به نمرات مکتسبه کارکنان قراردادی که دارای شماره شناسه قراردادی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشند، به ازاء هر سال سابقه خدمت در هر یک از دستگاه های اجرایی، دو درصد و حداکثر تا بیست درصـد (%۲۰) نمـره کـل، در هریـک از حیطه های آزمون و مصاحبه استخدامی آنان اضافه خواهد شد.
۳- در صورت مساوی بودن نمرات مکتسبه داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی دستگاه اجرایـی، افراد بومی شهرستان و بومی استان می‐باشد.
۴- معلولین عادی بشرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب نمره لازم آزمون عمومی، به ترتیب نمره مکتبسه از سه (۳) درصد سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود.
۵- سهمیه استخدامی ۲۵ درصد ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان دارای یک سال و بالای یکسال اسارت توسط بنیاد شـهید و امـور ایثارگران به دستگاه مربوطه معرفی گردیده و در حال طی فرایند جذب می باشند .
توجه : خواهر و برادر شهید نیز مشمول سهمیه (۲۵) درصد ایثارگران بوده لکن از شرط آزمون معاف نبوده و ملزم به شرکت در آزمـون می باشند. بنابراین در صورتی که سهمیه مذکور تا سقف قانونی یاد شده تامین نشده باشد، صرفاَ در بین خود به رقابت خواهند پرداخت.
– پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه هـا و همسـر و فرزنـدان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت اختصاص می یابد .
– انتخاب اولویت در مشمولین پنج درصد سهمیه استخدامی، با رزمندگان میباشد (رزمندگان در صورت ثبت نـام و داشـتن شـرایط احراز لازم در حد سهمیه تعیین شده از شرط آزمون معاف می باشند) و سایر مشمولین سهمیه مذکور در اولویت بعدی قرار داشته و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت.
– استخدام مازاد بر سهمیه استخدامی ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان صورت خواهد گرفت.

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی کشور سال ۹۴

نحوه اعلام نتیجه

بر اساس دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه های اجرایی منضم بـه بخشـنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور (معاون توسعه مدیریت و سـرمایه انسـانی رئـیس جمهور سابق) تعیین حد نصاب و انتخاب افراد به شرح ذیل صورت می پذیرد:
الف) تعیین حدنصاب
شرط اولیه انتخاب داوطلبان استخدام جهت معرفی به گزینش و یا انجام مصاحبه استخدامی، کسـب حدنصـاب لازم در آزمـون کتبی در امتحان مشترک فراگیر مطابق شرایط ذیل میباشد:
– پس از برگزاری امتحان مشترک فراگیر، نمرات داوطلبان به تفکیک حیطههـای عمـومی و تخصصـی بـا وزن برابـر محاسـبه و براساس مجموع نمرات بدست میآید.
– برای تعیین حدنصاب آزمون کتبی مربوط به هریک از خوشههای شغلی، پنجاه درصد (۵۰%) مجموع بالاترین نمره مکتسبه در هر خوشه شغلی محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار میگیرد.
تذکر۱: پس از تعیین حدنصاب در هر یک از خوشههای شغلی، نمرات تمامی داوطلبـان براسـاس خوشـههـای شـغلی انتخـابی مقایسه گردیده و داوطلبان فاقد حدنصاب از سایر مراحل استخدامی حذف و صرفاً موضوع از طریق سامانه امتحانـات جهـت اطـلاع برای آنها قابل مشاهده خواهد گردید.
تذکر۲: کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون مشترک فراگیر هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند.
ب) مراحل استخدام گزینش علمی (انتخاب سه برابر) از بین دارندگان حدنصاب:
۱-در این مرحله داوطلبان دارای حدنصاب براساس انتخاب اول خوددر تقسیم بندی هریک ازدستگاههای استخدامکننده قرار میگیرند.
۲- انتخاب افراد بر اساس مجموع نمره فضلی آنان (با وزن چهل درصد (۴۰%) برای حیطه عمومی و شصت درصـد (۶۰%) بـرای حیطه تخصصی) با در نظر گرفتن موارد ذیل به تعداد سه (۳) برابر ظرفیت پذیرش در هر شـغل و محـل مـورد تقاضـا صـورت مـی پذیرد.
۲-۱- نمره داوطلبان بومی استان با ضریب یک و دو دهم (۱/۲)، و بومی شهرستان بـا ضـریب یـک و چهـار دهـم (۱/۴)، نمـره مکتسبه در هر حیطه از آزمون و مصاحبه استخدامی محاسبه میگردد.
۲-۲- به نمرات مکتسبه کارکنان قراردادی که دارای شماره شناسه می باشند، بـه ازاء هـر سـال سـابقه خـدمت در هـر یـک از دستگاه های اجرایی، دو درصد و حداکثر تا بیست درصد (۲۰%) نمره کل، در هریـک از حیطـه هـای امتحـان مشـترک و مصـاحبه استخدامی آنان اضافه خواهد شد.
ج) معرفی به گزینش (انتخاب یک برابر) :
۱- پس از برگزاری مصاحبه استخدامی، معرفی افراد اصلی به گزینش براساس مجموع نمره فضـلی آنـان بـا وزن هفتـاد درصـد
(۷۰%) برای امتحان مشترک فراگیر و سی درصد (۳۰%) برای مصاحبه استخدامی(با در نظر گرفتن مـوارد “۲-۱″ و “۲-۲″ در بنـد
“ب” در مصاحبه استخدامی)، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش به ترتیب نمره فضلی خواهد بود.
۲- در صورت عدم برگزاری مصاحبه استخدامی، برای معرفی افراد دارای حد نصاب به گزینش، بر اساس مجموع نمره فضلی آنان با وزن چهل درصد (۴۰%) برای حیطه عمومی و شصت درصد (۶۰%) برای حیطه تخصصی (با در نظر گرفتن موارد “۲-۱″ و “۲-۲″ در بند “ب”) برابر تعداد ظرفیت پذیرش اقدام می گردد.

تذکرات

۱- به منظور احراز مهارتهای پایه و عمومی فناوری اطلاعات افراد واجد شرایط جهت استخدام در مشاغل تخصصی، کارشناسی و بالاتر) موضوع تبصره دو ماده (۴۲) قانون مدیریت خدمات کشوری (پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر یک ماه پس از اعـلام تایید گزینش، مدارک مربوط به کسب مهارت های هفت گانه (ICDL) صادره از مراکز و موسسـات تاییـد صـلاحیت شـده توسـط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور را ارائه نمایند.
۲- کسانی که فاقد گواهی نامه های مذکور می باشند و یا گواهی نامه آنان از مراکز تعیین صلاحیت شده نمی باشند موظفند در یکی از مراکز تعیین شده که در بخش «اعتبار سنجی موسسات آموزشی» با عنوان «موسسات تعیین صلاحیت شده» سایت مرکـز
آموزش مدیریت دولتی با آدرس www.smtc.ac.ir قابل مشاهده می باشد، پس از شرکت در آزمون تعیـین سـطح، گـواهی نامـه مذکور را ارایه نمایند.
۳- به مدارک دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شـرایط احـراز مشـاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل) به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسـات آمـوزش عالی کشور و سازمان مدیریت و برنامهریزی کشور و یا معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور وقـت کـه در آزمـون
جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شدهاند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بـالاتر بـا ارزش علمی دارند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۵- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صـورت نـاقص در زمـان مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
۶- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش میسر میباشد و اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذی صلاح از طریق درگاه دستگاهها و سازمانهای مربوط و سامانه امتحانات یا مسابقات استخدامی به نشانی www.sanjesh.org به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

توجه ویژه : جهت طرح سوال می توانید با شماره ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۵۷ و ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۵۹ تماس گرفته ویا از طریق سیستم پاسخگویی  اقدام نمایید. ساعت پاسخ گویی تلفنی از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲:۳۰ و بعداز ظهر از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۰۰ بجز ایام تعطیل

 

لینک ثبت نام

 

 • دریافت دفترچه راهنمای آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور خرداد ماه سال ۱۳۹۴- به تفکیک سازمان ها

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی کشور سال ۹۴

 

فهرست دفترچه و مقدمه
فهرست شغل محلهای اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی استان خراسان شمالی
فهرست شغل محلهای دیوان عدالت اداری
فهرست شغل محلهای سازمان امور مالیاتی کشور
 فهرست شغل محلهای سازمان پزشکی قانونی کشور
 فهرست شغل محلهای سازمان ثبت احوال کشور
 فهرست شغل محلهای سازمان دامپزشکی کشور
 فهرست شغل محلهای سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور
 فهرست شغل محلهای سازمان سنجش آموزش کشور
 فهرست شغل محلهای سازمان علمی و تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری
فهرست شغل محلهای سازمان ملی بهره وری ایران
فهرست شغل محلهای سازمان هواپیمایی کشوری
فهرست شغل محلهای مرکز اورژانس تهران
فهرست شغل محلهای وزارت امور اقتصادی و دارایی
دستورالعمل نحوه تکمیل تقاضانامه آزمون استخدامی متمرکز برای دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۴
شغل محل ها و شرایط اختصاصی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور
دستورالعمل نحوه تکمیل تقاضانامه آزمون استخدامی متمرکز برای دستگاههای اجرایی کشور
(سازمان آموزش فنی و حرفه ای) در سال
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱۰۴ دیدگاه تاکنون.

 1. بهار گفت:

  من کارشناس میکروبیولوژی هستم تو دفترچه چیزی که مرتبط با رشتم باشه پیدا نکردم اصلا این رشته تو دفترچه قرار داده نشده؟لطفا جواب بدین؟

  [پاسخ]

 2. سامان گفت:

  سلام چرا شرایط سنی معلوم نیست
  —–
  مدیر سایت : در بالای جداول عناوین شغلی شرایط سنی هم ذکر شده

  [پاسخ]

 3. رضا گفت:

  سلام خواهشمند م اگر امکان داره برای ۲۴ ساعت هم شده مهلت ثبت نام تمدید میکردند تمامی شرایط برای مربی فنی و حرفه ای را دارم ولی متأسفانه ثبت نام من را قبول نمیکنند با اینکه کارت خریداری کرده واز حسابم پول کسر گردید تازه متوجه شدم که قبول نکرده و مبلغی که کسر شده بود آمد به حسابم!!!!چی کار باید بکنم لطفأ خواهشأ راهنمایی کنید.

  [پاسخ]

 4. نيما گفت:

  من مدرک دیپلم دارم /سن ۱۸/قد ۱۸۲/معدل ۲۵/۱۳ دارم میتونم تو نیروی انتظامی شرکت کنم تو را خدا زود جواب بدین

  [پاسخ]

 5. بیکار الکی خوش گفت:

  سلام خدمت مدیر سایت بینهایت از سایت خوبتون ممنونم فقط کاش تبلیغاتتون رو بیشتر کنید تا اطلاع رسانی بشه همچین سایتی هست من اگه زودتر متوجه سایتتون میشدم مطمئنم سر کار بودم الان که شرایط سنی هستش و فعلا رشته حسابداری رو بورسه قبلنا کامپیوتر بود و ما به راحتی میتونستیم بریم سر کار و دیگه اینجوری اسیر این غربت نمی شدم
  از خرم آباد ساکن کاشان

  [پاسخ]

 6. مهدی گفت:

  خوش به حال خودم که حتی دیپلم هم ندارم بخدا پشتوانه مالی هم نداشتم اما به لطف خدا طو بازار آزاد تونستم رشد کنم و پارسال به لطف خدا دومین خونه امم خریدم.آقایون خانمها”””طو این مملکت هیچکی به فکر هیچکی نیست خودتون باید واسه خودتون کار بسازین.

  [پاسخ]

 7. خسته گفت:

  نظرات جالب بود..و البته بیشتر ناراحت کننده.شدم ۲۸ ساله اما بیکار..خداییش مدرک نداشتم روم میشد ی غلطی بکنم ..این آزمونا هم برای دلخوشی جووناس..خدا رحم کنه باقی عمرمون ب طور خوشایند بگذره…خدا چوب لای چرخ کارم نکن..خدا خسته ام م م م م م صب بیدارم نکن..

  [پاسخ]

 8. مهندس گفت:

  سلام
  منم یه مهندس فوق لیسانس هستم اونم از معتبرترین دانشگاه های کشور و معدل الف که ۳ ساله بیکارم همین جوری پیش بره ۲۷ سال دیگه بازنشست میشم آخرش همه افسردگی پس از تحصیل میگیریم و میمیریم بیاید یه پولی جمع کنیم همه از اینجا بریم

  [پاسخ]

 9. داوود گفت:

  سلام
  بخدا من ماندم این مربی فنی و حرفه ای از کجا رفتن داخل
  من خودم این چند ساله با وجود داشتن لیسانس مکانیک چند دوره مختلف گذردم

  [پاسخ]

 10. جاوید گفت:

  بچها بهتره برای کار برید ترکیه
  شرایط کاری اونجا خیلی خوبه رفیقم لیسانس داشت رفته اونجا در حد یک فرد دیپلمه داره کار میکنه اما حقوقش خیلی خوبه و راضیه
  تو این مملکت پارتی پارتی پارتی دزدی حرف اولو میزنه.

  [پاسخ]

 11. حسام گفت:

  سلام . منو بگو که چقد قصه خوردم که رشته ما کم نیرو میگیره.
  وقتی کامنت های شما رو خوندم کلی به خودم امیدوار شدم.پس الکی قصه نخورید که هممون این شرایط رو داریم

  [پاسخ]

 12. مصطفی گفت:

  سلام.خسته نباشی.لطفا یه فکری برای رشته تربیت بدنی بکنین یه استخدامی برای ما هم بزارید ۲۵سالمه بیکارم.

  [پاسخ]

 13. `پارسا بازم گفت:

  ما که نفهمیدیم دفترچه چیه توش, فکر کنم رمزی باشه
  یکی نیست رمزگشایی کنه ؟
  یادش بخیر دیپلم گرفتیم با دوتا بچه ها درباره اینده حرف میزدیم
  یکی گفت میرم سربازی بعدش میام با ارث پدری میریم یه مارکت میزنیم
  یکی گفت اول معافیت میگیرم بعدش هم بابام میبرتم کنار خودش
  منم گفتم درس میخونم
  اونا الان خدا رو شکر بچه دارن و زندگی لوکس و دار فوق لیسانس میگیرن بدون سر کلاس رفتن
  مثه سگ درس خوندم کاردانی الکترونیک گرفتم و سربازی رفتم الانم نصفه کارشناسی رو دارم ول میکنم بیکار والاف
  هر روز هم باباهه میگه شب نیا خونه دیگه
  حتی ندارم برم معتاد بشم
  عجب زندگی خوشکلی داریم ما جوونای ایرانی
  بد بگید ایران بیشترین جوون رو از نظر سنی داره
  اخه بنده خدا جونا به سن پیری نمیرسن

  [پاسخ]

 14. مهدی گفت:

  یکی بگه ما لرستانی ها چه گناهی کردیم
  به خدا اون دنیایی میگن هست
  خدا ازتون نگذره
  که جوونیمونو سوختید

  [پاسخ]

 15. مجید گفت:

  سلام.صندوق تامین خسارتهای بدنی زیر نظر بیمه مرکزی ایران استخدامی زده و از کل کشور نیرو میخاد.به سایت صندوق مراجعه کنیدکادر اول سمت راست صفحه سایت صندوق

  [پاسخ]

 16. فريحا مطلق گفت:

  سلام …. میگم به نظرتون یزد را حذف می کردید بهتر نبود …

  [پاسخ]

 17. نام شما گفت:

  برای رشته عمران هم که فقط زلزله. ما که خاک و پی هستیم حتی در ازمایشگاه خاک هم نگرفتین. بجاش شیمی میگیرین. جالبه. ضمنا من پول را واریزکردم چکار میتونم بکنم بابت هزینه . ممنون میشم جواب بدین

  [پاسخ]

 18. مرتضی گفت:

  سلام.خسته نباشید به قول انسیه برای اون۱۵۰۰نفردعاکنیدقبول شن برای ماهاخدابزرگه غصه نخوریدبچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 19. م گفت:

  سلام
  من دانشجوی فوق مدیریت منابع انسانی از دانشگاه بین الملل کیش ودارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم چرا در شهرستان ما ادارات دولتی پذیرش نداره من مهارت در رشته عکاسی و فیلمبرداری و کامپیوتر دارم اما متاسفانه درامد برای اینکه خودم یه کاری شروع کنم ندارم.اگر جایی بخایم مشغول بکار بشیم برای یکی دیگه کار کنیم که ما را استثمار میکنند بدون بیمه با حقوق ماهی ۳۰۰ هزار تومن صبح تاشب. بانک که وام بهم نمیده که بخواهم کاری شروع کنم با این اوضاع اقتصادی به نظر شما من باید چیکار کنم. اصلا شرایطش ندارم که بخواهم برای کار به شهر های بزرگ برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 20. انسیه گفت:

  سلام. خسته نباشید. حرکت بسیار خوبی بود. بالاخره همون ۱۵۰۰ تا جوون هم برن سر کار غنیمته. ممنون
  ارشد مدیریت دارم. از استان سمنان. برای رشته ما استخدامی داره آیا؟

  [پاسخ]

 21. مینا گفت:

  رشته مهندسی شیمی که نبود؟
  اگر بوده شما بگید؟

  [پاسخ]

 22. رضا شاکری گفت:

  سلام دوستان.برق قدرت کارشناسی میخواد یا فقط ارشده ؟؟؟
  دلمون خوشه. من که تا حالا دو تا مصاحبه رفتم و بدون هیچ دلیلی رد شدم .یعنی میشه یه روزززززززززز ………….

  [پاسخ]

 23. نیما گفت:

  کد گرایش که بعد از رشته امده را از کجا باید پیداکرد که وارد کرد

  [پاسخ]

 24. نام شما گفت:

  چرا کد رشته کامپیوتر – نرم افزار و مهندسی نرم افزار کامپیوتر و تکنولوژی نرم افزار متفاوت هست؟ حالا تکلیف من چیه؟ این رشته ها مگه با هم فرق میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 25. maryam گفت:

  گرچه میدونم که نظرم ثبت نمیشه،ولی واقعا متاسفم برای خودم وجوون هایی که به این وسیله احمق فرض میشن!ینی واقعا این دستگاهها یکی دونفر نیرو میخوان ؟؟؟جالبترازهمه فنی وحرفه ای هست که نوشته فقط کسانیکه سابقه تدریس دراین سازمان رو دارند!خوب میخوان نیروهای قبلی رو رسمی کنید چرا ماروعلاف کردین؟؟؟واقعا که…

  [پاسخ]

 26. سکوت گفت:

  سلام
  من فارغ التحصیل کارشناسی شیمی هستم از دانشگاه دولتی اصلا امیدی ب این ازمون ندارم چون فقط تهران و کرج استخدامی داشت اونم یکی دونفر !!!ولی اصلا نمیدونم کجا بااین رشته دنبال کار بگردم میشه راهنماییم کنین؟؟

  [پاسخ]

 27. مرتضی گفت:

  سلام من مدرک فوق دیپلم حسابداری دارم درحال حاضردانشجوی ترم آخرکارشناسی دررشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی هستم میتونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 28. علیرضا گفت:

  متاسفانه بنده جهت استخدام در نهاد های دولتی پولهای زیادی خرج کرده ام ولی …..

  [پاسخ]

 29. عدالت در استخدام گفت:

  متاسفم برای افرادی که هیچی از عدالت نمیفهمن و مدام هم دم از خدا میزنن،آخه بی معرفت ها،چرا برا رشته مهنسی تکنولوژی نرم افزار کد ۳۱۲۰۶ هیچ گزینشی ندارین؟
  نکنه بخاطر اینکه ما بدبخت ها هم تو کاردانی زجر کشیدیم و هم تو کارشناسی.

  [پاسخ]

 30. علی گفت:

  من مربی فنی و حرفه ای نیستم نمیشه شرکت کنم

  [پاسخ]

 31. ر. م گفت:

  سلام . آیا دانشجویان ترم آخری که تا یکی دو ماه دیگر فارغ التحصیل می شوند هم می توانند در این آزمون استخدامی شرکت کنند؟

  [پاسخ]

 32. armin گفت:

  سلام به همگی میخواستم بدونم استخدامی برا مهندسی شیمی هم داره؟

  [پاسخ]

 33. مشتاق کار گفت:

  سلام من رشته itهستم ولی هیچ کاری باری رشته ما در این سایت وجود نداره ؟!!!!!!!واقعــــــــــــــــــــــــــــــــــا که…از شما مسئولین بعیده….

  [پاسخ]

 34. زهره گفت:

  سلام من فوق لیسانس رشته جنگلداری ام چرا توی این استخدامی خبری از این رشته نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 35. فاطمه گفت:

  سلام پس رشته های مهندسی منابع طبیعی شامل جنگلداری – مرتعداری – آبخیزداری – شیلات چی شد اینها استخدام نمیکنن؟ما فوق لیسانس گرفتیم که چی . ادارات جنگل و مرتع کشور اصلا نیرو نمیخان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 36. mona گفت:

  همش کشکه .ایقد بندا و تبصره داره ک نوبت ما نمیشد .دلتون خوشه

  [پاسخ]

 37. mona گفت:

  من پنج سال پیش فارغ تحصیل رشته میکروبیولوژی شدم بخاطر نبود ی پارتی ب چیزی ک الان جا افتاده ی کارآموزی هم قسمتم نشده برم . برو عامو ایقد الکی ازمون نکنید.دلمون پره درده

  [پاسخ]

 38. جوياي كار گفت:

  وای چقدر استخدام دارن
  فکر کنم همه ما رو استخدام میکنن تازه نیرو کم می یارن
  جاهایی که یه نفر نیاز داره سهمیه ۲۵درصدش چقدر میشه
  فلانی مچکریم

  [پاسخ]

 39. ارزو گفت:

  سلام چرا رشته منابع طبیعی و محیط زیست در هیچ کجا استخدامی نداره ؟ مگه ما درگیر مسایل زیست محیطی نیستییییییییم/

  [پاسخ]

 40. سجاد گفت:

  پس مکانیک چی؟
  این همه درس بخون، نرم افزار ،زبان ،کلاسهای مختلف و هزار تا چیز دیگه
  بعد بشین بیکار
  من که درس خوندم برم تو بازار و کار آزاد ،پس اونیکه درس نخونده بره کجا؟

  [پاسخ]

 41. مریم گفت:

  مسخره کردن ما رو بریم دنبال شغل آزاد بهتره اشتباه کردم درس خوندم .

  [پاسخ]

 42. مصطفی گفت:

  سلا م چرا مهندسی جوش یا مواد یا مکانیک چرا نداره؟تاکی باید بیکاربمونیم؟؟؟

  [پاسخ]

 43. malihe گفت:

  سلام ، پس رشته مدیریت چی !!! چرا مشهد مرد میگیرن همش چرع شهرستان خراسان رضوی کم بود بیشتر خراسان شمالی و جنوبی گفتن استخدام قرار شد بهتر بشه پس چی شد !!!!!

  [پاسخ]

 44. مصطفی گفت:

  همه جای دنیا بعداز جنگ برای رزمندهاشون کلی امتیازو منزلت قایل میشن امااینجا کسایکه جونیو دنیاشونو برای مملکت نادیده گرفتن فقط روی کاغذ ارج و قرب دارن عملا هیچی ندارن ویه عده به نام رزمنده وایثارگر وجانباز وخانواده شهید ازمقام این عزیزان سواستفاده کرده وفقط برای انها یه پیراهن پاره گذاشتن.یه عده هم بی سوادی وبی لیاقتی خودشونو زیر سایه این عزیزان پنهان میکنن….واقعیت اینه که طی این سی وچندسال برای بازماندگان دفاع مقدس هیچ کاری انجام نشده

  [پاسخ]

 45. مهناز گفت:

  فقط واگذارتون میکنم به خدا امیدوارم همین طور که جوون ها رو سرکار میزارین تو همین دنیا به سرتون بیاد الهی امین

  [پاسخ]

 46. دانشجو گفت:

  دانشجویان ترم آخرالبته از رشته های مشاوره وروانشاسی حق ثبت نام دارن؟

  [پاسخ]

 47. محمدی گفت:

  سلام خسته نباشین.من دانشجوی ارشد جامعه شناسی ام،ولی تو آذربایجانغربی نیرو نمیخایین.چرا؟

  [پاسخ]

 48. ali گفت:

  سلام چرا رشته نرم افزار کامپیوتر وجود نداره؟؟؟

  [پاسخ]

 49. 123 گفت:

  فقط ۱ ساعت و اندی وقت تلف شد

  [پاسخ]

 50. S.HG گفت:

  با سلام
  من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و شهریور دفاع دارم. رشته کارشناسی ام با ارشدم فرق دارد،
  یعنی من نمی توانم برای رشته ارشدم ثبت نام کنم؟
  حتما باید فارغ التحصیل باشم؟

  [پاسخ]

 51. سارا گفت:

  این چه وضعشه!اخه اینم شد استخدام!اصلن از ارومیه و از رشته ریاضی چیزی نزدین که!اخه خداروخوش میاد امیدمون به این استخدام بود که اینم هیچی به هیچی !خوب اینو نمیزدین اصلن بهتر بود والا

  [پاسخ]

 52. فافا گفت:

  ازموووون دکترا بدمممممم سنگین ترممممم اخهههه چ وضعشههههه چقدر مواد ازمونش زیادددددده اخهههههه
  وقتمو ب جای خوندن مباحث این ازموووون بزارررم زبان بخووووونم بهتررررره فوق تافل میگیرممممم اینجووووری ( علامت خنددددده شدید)
  همشم ک سهمیه ایثارگران و بوووومی بودن
  ی دفعه بگید کسی شرکت نکنه خب

  [پاسخ]

 53. راززمان گفت:

  با سلام بوی استان باشیم میتونیم شرکت کنیم

  [پاسخ]

 54. محسن گفت:

  برا رشته ما هم که خبری نبود .نفت و میگم همون که کل اقتصادمون باش میچرخه.من موندم چرا دانشجو میگیره این رشته.تو استخدامی های شرکت نفت همه چیز هست از برق و عمران و ….گرفته جززززززززز خود نفت.متاسفام واقعا.

  [پاسخ]

 55. .... گفت:

  اگه رشته ای که خوندینو شهر تهران داره آزمونو شرکت کنید، انتقالی گرفتن از تهران به شهرای دیگه راحته، بعد یه مدت انتقالی میگیرین برمیگردین شهرتون یا دیدین خیلی سخته نمیرید اصن، چیزیو از دست نمیدین که.

  [پاسخ]

 56. سحر گفت:

  باسلام . پس مدیریت بیمه یا چیکارکنن ینی جایی واسه مانیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 57. جویای کار گفت:

  سلام کد رشته برق مخابرات زدن ولی هیچ دستگاهی نزده برق مخابرات میخاد میشه راهنمایی کنه یه نفر ؟

  [پاسخ]

 58. آراده گفت:

  کسی نیست سوالای ما هارو پاسخ گو باشه؟

  [پاسخ]

 59. کیارش گفت:

  برای رشته روانشناسی عمومی هیچ استخدامی وجود نداره؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 60. مهین گفت:

  خواهشا هرکس بوسیله ی این آزمون و بدون سهمیه و هیچگونه پارتی بازی استخدام شد.بیاد اینجا کامنت بذاره بقیه رو هم در شادیش سهیم کنه. . . . . . . . . . . . (عمرا همچین موردی پیدا شه)

  [پاسخ]

 61. یکتا گفت:

  به نظرم همه اونایی که مدیریت و حسابداری خوندن استخدام شدن اکثر رشته ها رو میخوان و تقریبا همه شهرها هرچند یه نفر؛ موندیم مای بیچاره با لیسانس میکروبیولوژی!!! که رشتمون تو ایران عزیز متاسفانه به درد لای جرز میخوره … فقط یکی دوتا شهرستان میخوان یه نفر اونم دوره چیکار کنم؟ خوش بحال همه اونایی که مدیریت و حسابداری خوندن من که اصلا علاقه ای نداشتم متاسفانه!

  [پاسخ]

 62. یوسف گفت:

  باکمال تاسف و احترام به همه تحصیلکرده ها، رشته های فنی ناراضیند،رشته های علوم انسانی هم همینطور. این چطوراستخدامیه،جذب یک نفر ازمیان این همه داوطلب آخرشه،من گناه کردم رشته ام الهیات هست، خدا رو شکرکه تنمان سالمه.

  [پاسخ]

 63. هادی گفت:

  معافیت پزشکی ایرادی داره درحالی که به کارلطمه نزنه از نظر قانونی نه اما فکر کنم قانون ما دل بخواهی چون دلیلی نداره که ادمی که معافیت گرفته نیاز به کار نداشته باشه ما کارت معافیت پزشکی گرفتیم گناه ما چیه همون اون اسمش رو بزارین کارت بیکاران

  [پاسخ]

 64. روکسانا گفت:

  سلام
  بخدا دارم اشک میریزم،لیسانس معماری دارم اما چون از دانشگاه غیر انتفاعیه عنوان رشته م علمی کاربردی معماریه، استخدام نداره.به خدا افسردگی گرفتم.

  [پاسخ]

 65. s گفت:

  با سلام و خسته نباشین
  من فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی هستم،کد رشته من هست اما نمیدونم تو کدوم سازمان ثبت نام میکنه؟؟؟میشه کسی راهنمایی کنه
  با تشکر فراوان

  [پاسخ]

 66. نگار گفت:

  یعنی واقعا ما رو چی فرض کردن؟(شکلک بسیار عصبانی)
  واقعا فک کردن ما ثبت نام میکنیم؟
  حالا خوشبختانه یا متاسفانه رشته مارو فقط یه جا اونم یه ۱۵۰۰ کیلومتر اونور تر از ما میگیرن ولی اگرم همین دورو برا میگرفتن واسه یه نفر دو نفر اونم با این همه سهمیه و لیست کلی رشته که در کنار هر رشته ردیف کردن ثبت نام کردن حماقت بود والا.
  من که قید این جور استخداما رو زدم.
  ایشالا بقیه موفق بشن تو این آزمون. کسی قبول شد بیاد اینجا خبر بده البته بعد از دو سه سال فک کنم.
  خدایا ما رو از این وضع نجات بدهههههههه :(

  [پاسخ]

 67. هیهات گفت:

  تو رو خدا این شرایط سنی و معدل روحذف کنین بذارین طبق لیاقت سالاری استخدام برگزار شه ی دختر بنده خدایی ک باکار کردن تو شرکت لیسانس گرفته بدلیل کمبود بزاعت دیررفته یونی چرا چوب شرایط سنی ومعدل رو بخوره و در حسرت استخدام بمونه تو روخدارسیدگی کنین

  [پاسخ]

 68. حی گفت:

  بعد عمری درس خوندن تو رشته ارتباطات و فناوری اطلاعات درسای سخت برق و کامپیوتر خوندن متاسفانه تو هیچ استخدامی خبری ازاین رشته نیست فک کنم مسولای ک استخدامی میزنن خودشون هیچ سررشته ای از رشته ها ندارن ک رشته ب این مهمی جزوه رشته های فراموش شده استخدامی هاس

  [پاسخ]

 69. بیکار گفت:

  بیست سال درس خوندیم همش شاگرد اول بودیم تو سخت ترین رشته فوق لیسانس برق گرفتیم از دانشگاه معتبر دولتی اخرشم بیکاریم همه جا پارتی بازیه یا سهمیه میگیرن همه چی ماله تهرانیاست شهرستانا کلا تعطیله ازمونم بدی اخرش فقط میزنه مردود بدون کارنامه بدون درصد اخه یه نفر میخان دیگه ازمون گرفتم داره اون یه نفر ک یا سهمیه داره یا پارتی بقیه هم ول معطلن اخه چه فکری کردین گوشایه ما اینقدر درازه یعنی؟چقدر تا حالا پول ازمون دادم بخدا شده کلیمو بفروشم میرم از اینجا

  [پاسخ]

 70. نسرین گفت:

  سلام من لیسانس برنامه ریزی شهری دارم از این رشته هم استخدامی هس؟تواردبیل؟میدونما کلا سرکاریم منکه کلا بیخیال استخدام دولتی شدم

  [پاسخ]

 71. MINA گفت:

  مثل همیشه واسه شهرکرد که نیروی نمی خواستن اکثرا تهران نیرو میخواستن..ای بابا!!!

  [پاسخ]

 72. عباسی تالش کشلی گفت:

  بعداز کلی مطالعه دفترچه چیزی در مورد مدیریت دولتی پیدا نکردیم.این چه وضع استخدامی و اطلاع رسانیه اخه مردم آزاریه بخدا

  [پاسخ]

 73. behi گفت:

  من ارشد کامپیوترم ولی هیچ خبری از استخدام تو شهر خودم یعنی اردبیل نیست ،این چه وضع هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 74. behi گفت:

  وای خدا این چه استخدامی زدن اصلا به فکر بیکارهای فارغالتحصیل نیستن!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 75. ماما گفت:

  سلام . باز اینهمه استخدامی زدن ولی دریغ از رشته مامایی . پس ما الکی مامایی خوندیم که بشینیم خونه مدرکمون خاک بخوره . تورو خدا یه ذره هم به فکر استخدام مامایی باشین

  [پاسخ]

 76. fahim گفت:

  سلام.دانشجویان ترم آخر امکان ثبت نام دارند یا نه؟ باتشکر

  [پاسخ]

 77. mohsen گفت:

  ای بابا مهندسی برق ۲ نفر بیشتر نمیخواد اونم جاجرم…
  چه بدبختیم ما دیگه

  [پاسخ]

 78. آزاده گفت:

  سلام میبخشید من لیسانس صنایع هستم
  میخواستم بدونم دانشجو های ورودی ۸۸ که دیگه گرایش ندارن باید چی کار کنن؟ چرا همه ارگانا تحلیل سیستم جذب می کنن یعنی صنایع بودن کفایت نمی کنه؟

  [پاسخ]

 79. محمد رضا گفت:

  بچه های رشته علوم کامپیوتر گناه کردن درس خوندن؟
  چرا خبری از این رشته در این آزمون فراگیر نیست؟
  ما درسهایمان با رشته نرم افزار ۹۵ درصد مشترکه و در تعریف این رشته آمده ۳ الی ۴ مهندس نرم افزار باید زیر نظر یک کارشناس علوم کامپیوتر کار کنند.
  ما توانایهایمان اگر بیشتر نباشد کمتر نیست.
  خیلی در حق فارغ التحصیلان این رشته اجحاف شده
  اگه امکانش هست به مسوولین گوشزد کنید

  [پاسخ]

 80. Master گفت:

  من نرم افزار خوندم از تهران ولی بخاطر معافیت پزشکی نمیتونم شرکت کنم.ناراحتم نیستم که ای خدا چرا اینجوری شد !
  امیدتون به خدا باشه و هیچ وقت از تلاش کردن دست برندارین.

  [پاسخ]

 81. خبرنگار گفت:

  با سلام پس چرا قبل از عید میگفتن سازمان دارایی ۷۰۰۰ نفر استخدامی خواهد داشت ولی بعد عید میشه ۱۵۰۰نفر پشیمون شدین

  [پاسخ]

 82. xxxxxxxxxxx گفت:

  حالا دم خروس و قبول کنیم یا قسم حضرت عباس و تو سایتتون نوشته ۱۳۵۰۰ تومن پول بدین تو فایل ضمیمه نوشته ۱۶۰۰۰ تومن بدین
  ——
  مدیر سایت : ۱۶ هزار تومان صحیح است

  [پاسخ]

 83. متین گفت:

  باسلام و خدا قوت به شما که انقدر واسه تحصیل جوانان ایران ارزش قایل هستید منتهی من به شخصه متاسفم که تو ایران درس خووندم رشته هاتون یا حقوقیه یا علوم انسانی.کلا مهندسها ول معطلند

  [پاسخ]

 84. nima گفت:

  in khili namardieh…ma be ghoran che gonahii kardim….kerman shahr be in boozoorgii ye reshte omran nimikhad….ma be ghooran ghasam be anadazeh sabr kardim…..

  [پاسخ]

 85. ابراهیم رجبی گفت:

  باسلام وتشکر ازسایت خوبتون
  میشه عضو شد وآگهی های استخدامی رابه ایمیلمان بفرستید
  ——-
  مدیر سایت : با سلام ایمیل خود را در بخش خبرنامه سایت ثبت کنید.

  [پاسخ]

 86. پارسا گفت:

  این مسخره بازی ها چیه
  همش یک نفر
  مگه برای یک نفر هم استخدامی میزنن
  اون دستگاه مونده تا از طریق استخدامی یک نفر جذب کنه
  نه اقا اون نفره اگه لازم باشه تا الان سر کاره
  بعدشم مگه چقد هزینه برگزاریه که از هر نفر ۱۳۰۰۰ میگیرن ازمون های قبل هم که تازه ۳۰۰۰۰ بود
  بگید بودجه ندارید میخواید با این دروغ ها از جوون های بیچاره اخاذی کنید

  [پاسخ]

 87. پاسخ گفت:

  اقا نوید اگه از اهالی خراسان شمالی باشین خراسان شمای فوق لیسانس ریاضی میگیره.

  [پاسخ]

 88. مهدی گفت:

  با سلام
  شرایط سنی نداره؟؟

  [پاسخ]

 89. ابراهیم گفت:

  فقط تیتر بزرگی داره مسخرست کلی رشته نیست و یکی دو نفر بر میدارن اونم از سهمیه هست. کلا نیاز به آزمون نبود افراد معلومه کیا میرن دیگه!

  [پاسخ]

 90. ستاره گفت:

  این که فقط تهرانه بقیه شهرها فوقش در حد ۴۰ تا نیرو بخوان
  آخه یعنی چه؟!!!!!!!

  [پاسخ]

 91. سمیرا گفت:

  سلام .من دانشجوی ترم اخر علوم سیاسی هستم امکان ثبت نام دارم یا اینکه باید مدرکم رو تحویل گرفته باشم .ممنون

  [پاسخ]

 92. نبی گفت:

  چه اوضاعیه رشته های کشاورزی-منابع طبیعی که ازش خبری نیس کلا” بیخیالش هستید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به خدا ما هم ایرانی هستیم حق داریم

  [پاسخ]

 93. raha گفت:

  یعنی شد یه استخدام از آموزش و پرورش بگیرند و تربیت بدنی هم بخواهند؟؟اصلا این رشته رو که پاک فراموش کردند متاسفانه

  [پاسخ]

 94. مهدی گفت:

  مهندسی مکانیک خوندیم.عجب روزگاری.

  [پاسخ]

 95. بیکار گفت:

  برای رشته کامپیوتر هم چیزی نبود اصلا در کاشان هم استخدامی نداره اونوقت میگن ملت تهران نیان همه استخدامی ها که تهران هستش ما که صبوریم بازم صبر می کنیم استخدامی بعدی ولی سن رو چیکارش کنیم که بالا میره خدااااااااااا به دادمون برس

  [پاسخ]

 96. ایمان گفت:

  لطفا شرایط سنی برای داوطلبان دامپزشکی را اعلام کنید

  [پاسخ]

 97. کلانتری گفت:

  ای داد و بیداد .ما فارغ التحصیلای بیکار چقدر بدبختیم که چشم دوختیم این دولت برای ما کاری بکنه .این استخدامی هم برای رسمی کردن شرکتی ها و پیمانی های خودشونه .کاش تو این همه سال که منتظر استخدام دولت موندم دست به دامن این کشورای عربی میشدم.تا حالا سر کار بودم بخدا .

  [پاسخ]

 98. رضا گفت:

  سلام
  بابا ما چه گناهی کردیم …فکر کنم گناه من اینه گه دورترین نقطه کشور هستیم ……چرا رشته عمران رو همش شهرهای بزرگ استخدامی زدن ….منظورم ادارات هست …..باید بریم رفته گری که البته شغل شریفی هم هست …

  من یه سوال از اونایی که نشستن شهرها رو واسه استخدام انتخاب کردند طبق چه اولویتی….. بخدا اینجا یه اداره هست که نیرو نداره ولی تاسفانه…………

  [پاسخ]

 99. ramin khodabakhshi گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشی
  من فوق دیپلم نرم افزار دارم و در حال حاضر مشغول به تحصیل در نقطع لیسانس می باشم میخواستم بدونم میتوانم در ازمون شرکت نمایم یا خیر

  ممنون از زحمات شما

  [پاسخ]

 100. نوید گفت:

  اینهمه لیسانس ریاضی بیکار هستش چرااااااااااااااااااا تو این به اصطلاح استخدام خبری از این رشته نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 101. خالد گفت:

  جالبه تمام نبرویی که برای ۲ استان آذربایجان غربی و کردستان می خوان به ۱۰ نفر نمی رسه این تعداد هم تنها برای ۲ رشته پزشکی و دامپزشکی است

  [پاسخ]

 102. تنها گفت:

  لطفا قسمتی برای آخرین مدرک تحصیلی لازم قراردهید من بافوق دیپلم رشته ی حسابداری واینکه مشغول به تحصیل هستم آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم یا خیر؟

  [پاسخ]

 103. رامین گفت:

  متاسفانه بنده مهندس کشاورزی می باشم
  هیچ دستگاهی در این رشته جذب نمیکند

  [پاسخ]

 104. محسن گفت:

  ای بابا ۰۰۰۰۰۰ برای مکانیک که هیچی نبود

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.