خانه » اطلاعیه های مهم » آخرین وضعیت نتایج بیستمین فراخوان جذب هیات‌علمی وزارت بهداشت

آخرین وضعیت نتایج بیستمین فراخوان جذب هیات‌علمی وزارت بهداشت

متن آگهی:

رئیس مرکز جذب و امور اعضای هیات‌علمی و نخبگان وزارت بهداشت وزارت بهداشت درباره تعیین تکلیف بیستمین فراخوان جذب اعضای هیات‌علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امیدواریم بتوانیم نتیجه نهایی و تعداد افرادی که می‌توانند از طریق فراخوان بیستم جذب شوند، را اعلام کنیم.

دکتر سعید چنگیزی آشتیانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت فراخوان جذب اعضای هیات‌علمی در وزارت بهداشت اظهار کرد: ما در حال انجام مکاتبات، مراودات و برگزاری جلسه با  سازمان امور اداری و استخدامی هستیم تا بتوانیم مجوز بیستمین فراخوان جذب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که « در گفت‌وگویی با ایسنا اعلام کردید که بیستمین فراخوان جذب اعضای هیات‌علمی در وزارت بهداشت تا پایان تیر ماه نهایی می‌شود. وضعیت نهایی این فراخوان در چه تاریخی مشخص می‌شود؟» خاطرنشان کرد: جلسات مکرری با مسئولان سازمان اداری و استخدامی در ارتباط با فراخوان بیستم برگزار کرده‌ایم. اگرچه روند پیش‌روی امور خوب است اما به ایستگاه پایانی نرسیده‌ایم. امیدواریم که بتوانیم نتیجه نهایی و تعداد افرادی که می‌توانند از طریق فراخوان بیستم جذب کنیم را اعلام کنیم.

رئیس مرکز امور هیات‌علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: تا به این لحظه، نتیجه نهایی از سوی سازمان اداری و استخدامی به دست ما نرسیده است.

دکتر چنگیزی آشتیانی درباره تعداد نیروهایی که از طریق بیستمین فراخوان جذب می‌شوند، گفت: این تعداد مبتنی بر محاسبه علمی است. هرکدام از طرفین یعنی «وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» و «سازمان اداری و استخدامی» در حال تشریح استدلال‌های خود برای جذب تعداد نیروها هستند. بازهم تاکید می‌کنم، موضوع جذب تعداد افراد از طریق فراخوان، یک موضوع علمی است. وزارت بهداشت و درمان و سازمان اداری و استخدامی هر جلساتی که برگزار می‌شود، موارد مدنظر خود درباره تعداد نیروها را بیان می‌کنند. تعداد مجوز جذب بستگی به خروجی جلسات دارد.

وی ادامه داد: امیدواریم، مواردی که در جلساتی که با سازمان اداری و استخدامی برگزار می‌کنیم، به زودی نهایی شود. به محض اینکه مجوز و تعداد افرادی را که بتوانیم از طریق فراخوان جذب کنیم به صورت کتبی دریافت کنیم، اخبار مربوط به آن را رسانه‌ای خواهیم کرد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.