خانه » استخدام در استان تهران » ۴۲۰۰ نفر بدون آزمون و مصاحبه در شرکت مترو استخدام شده اند

۴۲۰۰ نفر بدون آزمون و مصاحبه در شرکت مترو استخدام شده اند

متن آگهی:

۴۲۰۰ نفر بدون آزمون و مصاحبه در شرکت مترو استخدام شده اند

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، با بیان اینکه ۴۲۰۰ نفر در شرکت مترو بدون برگزاری آزمون و مصاحبه استخدام شده اند، گفت: از تیرماه سال ۹۲ تغییرات وسیعی در حوزه معاونین و مدیران شرکت بهره برداری مترو ایجاد شده به نحوی که در برخی موارد افراد غیرمتخصص و دارای مدرک تحصیلی غیرمرتبط جایگزین افراد متخصص و با تجربه شده اند.

به گزارش ایسنا، رحمت اله حافظی در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه قبلا به معاونان شهردار اعلام کردم بهتر است سکوت کنند زیرا توضیحاتشان مشکلات آنان را بیشتر می کند، اعلام کرد: در بند ۲ گزارش یکی از نهادهای نظارتی در خرداد سال ۹۳ آمده است که تعداد ۴۲۰۰ نفر بدون برگزاری هرگونه آزمون استخدامی و مصاحبه علمی و رعایت مفاد آیین نامه استخدامی شرکت بهره برداری مترو جذب شده اند.
وی با بیان اینکه شرکت مترو دارای آیین نامه استخدامی است و باید بر اساس آیین نامه اقدام می شد، تاکید کرد: از تیرماه سال ۹۲ تغییرات وسیعی در حوزه معاونین و مدیران شرکت بهره برداری مترو ایجاد شده به نحوی که در برخی موارد افراد غیرمتخصص و دارای مدرک تحصیلی غیرمرتبط جایگزین افراد متخصص و با تجربه شده اند، این موضوعی نیست که بتوانیم درباره آن به تفاهم برسیم.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران همچنین تصریح کرد: در طبقه بندی مشاغل این شرکت، سه گروه اضافه به برخی افراد داده شد که توضیح و محمل قانونی ندارد، شما که مدعی تفاهم با سازمان بازرسی کل کشور در این زمینه هستید، لطفا صورت جلسه مربوطه را به شورای شهر ارائه کنید.

حافظی درباره کمیته نظارت بر واگذاری شرکت شهروند و شهرآفتاب نیز گفت: در جلسه صحن شورا که برای تشکیل این کمیته تصمیم گیری شد، تعداد اعضای آن ۵ نفر اعلام شد و عضو پنجم آن نیز نماینده کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری معرفی شد، اما آقای رئیس، شما برخلاف نظر اعضای شورای شهر، نماینده این کمیسیون را حذف و یکی از اعضاء هیات رئیسه را جایگزین کردید. حال اگر کمیته ای وجود دارد نظر شورا این بوده که نماینده کمیسیون سلامت نیز عضو کمیته باشد و اگر می گوئید که رای گیری نشده است پس این کمیته که معرفی کرده اید چه محمل قانونی دارد؟ این انحراف و تخلف است که شما باید پاسخگو باشید.

بنابراعلام روابط عمومی شورای شهر، همچنین در این جلسه طرح صیانت و حفاظت از باغات و اراضی مزروعی شهر تهران مطرح و موادی از آن بررسی و تصویب شد و بررسی سایر بندها به جلسه آتی موکول شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *