آرشیو خرداد ۶ام, ۱۳۹۱

آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی کشور سال 91

استخدام دانشگاه های علوم پزشکی کشور سال  91

معلمان زن راهنمایی می‌توانند در مقطع دبستان تدریس کنند

معلمان زن راهنمایی می‌توانند در مقطع دبستان تدریس کنند معاون نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران از انتقال معلمان پایه اول راهنمایی در نزدیکی محل سکونت خود به شرط تدریس در دوره ابتدایی خبر داد. عباس نجار در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: هم اکنون آموزش و پرورش شهر تهران تسهیلاتی را […]

آگهی استخدام در شرکت اطلس خودرو

استخدام در شرکت اطلس خوردو شرکت اطلس خودرو نماینده رسمی کیاموتورز در ایران جهت همکاری در محیطی فعال و پویا دعوت به همکاری می نماید.  

آگهی استخدام شرکت مهندسی در تهران و سایر استانهای کشور

استخدام در شرکت معتبر مهندسی در تهران و سایر استان های کشور یک شرکت معتبر مهندسی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در تهران و سایر استان های کشور به تعدادی کارشناس با مشخصات ذیل نیازمند است    

آگهی استخدام کارخانه معتبر واقع در اصفهان

استخدام کارخانه تولیدی معتبر در اصفهان          

آگهی استخدام در شرکت تولیدی و بازرگانی

دعوت به همکاری در شرکت تولیدی و بازرگانی واقع در شهرک صنعتی پرند یک شرکت تولیدی و بازرگانی واقع در شهرک صنعتی پرند،جهت تکمیل کادر مورد نیاز خود نیاز به افراد واجد شرایط با مشخصات زیر دارد.    

آگهی استخدام شرکت معتبر در زمینه قطعات خودرو

استخدام یک شرکت معتبردر زمینه تولید قطعات خودرو در حومه ساوه یک شرکت معتبر در زمینه تولید قطعات خودرو در حومه ساوه از بین فارغ التحصیلان دانشگاه معتبر ساکن ساوه و حومه دعوت به همکاری میکند.    

آگهی استخدام یک مرکز تحقیقاتی در حوزه فناوری اطلاعات

استخدام یک مرکز تحقیقاتی در حوزه امنیت فناوری اطلاعات در تهران یک مرکز تحقیقاتی فعال در حوزه امنیت فناوری اطلاعات در تهران از افراد  خوش فکر با سابقه کاری حداقل یک سال دعوت به همکاری می نماید. از داوطلبان گرامی در خواست می شود پس از مطالع شرایط زیر رزومه خود را با موضوع resume […]

آگهی استخدام کناف ایران

استخدام کناف ایران شرکت کناف ایران در راستای تکمیل کادر خود در کارخانه واقع در کیلومتر 23 جاده خراسان از واجدین شرایط ذیل جهت سِمَت مسئولIMS(سیستم های مدیریتی 14001،9001،1800) دعوت به همکاری می نماید.    

آگهی استخدام در شرکت هواپیمایی

استخدام در شرکت هواپمایی تابان شرکت هواپیمایی تابان در نظر دارد تعدادی کارشناس حسابدار (ترجیحا آقا)را با شرایط زیر استخدام کند.      

آگهی استخدام در شرکت بیمه ملت سال 91

جذب بازاریاب حرفه ای شرکت بیمه ملت با هدف توسعه شبکه بازاریابی نمایندگی های خود در سراسر کشور،از افراد واجد شرایط ذیل پس از مصاحبه حضوری و گذراندن دوره های حرفه ای بازاریابی بیمه ،تعدادی را برگزیده و جهت همکاری به نمایندگی های بیمه ملت در سراسر کشور معرفی خواهد نمود دعوت به همکاری می‌کند.

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی مازندران سال 91

استخدام دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی و درمانی مازندران      

آگهی استخدام دانشگاه تربیت مدرس در تهران

استخدام دانشگاه تربیت مدرس در تهران   ارسال رزومه شخصی،کپی شناسنامه،مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت تا 13 خرداد 91 به نمابر 82883210 مدیریت امور اداری دانشگاه.