۵۶۵ طرح اشتغال مددجویی در کمیته امداد لرستان

استانداری لرستان
شهر های مورد نیاز : استان لرستان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

خبر ۴ شهریور ۹۴ – ۵۶۵ طرح اشتغال مددجویی در کمیته امداد لرستان به بهره‌برداری می‌رسد 

خبرگزاری تسینم : ولی‌الله منتظری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: امسال در هفته دولت ۵۶۵ طرح اشتغال مددجویی کمیته امداد لرستان به بهره‌برداری می‌رسد.
وی با بیان اینکه برای این طرح‌های اشتغال مددجویی ۵۲ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال هزینه  شده است، افزود: هشت میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال از محل تسهیلات اشتغال نیازمندان پرداخت‌ شده است.
مدیرکل کمیته امداد لرستان عنوان کرد: برای تعداد ۴۶۷ طرح اشتغال مددجویی  ۴۴ میلیارد و ۳۰ میلیون ریال از محل صندوق قرض‌الحسنه بانکی تأمین‌شده است.
وی در رابطه با دیگر برنامه های کمیته امداد در هفته دولت، بیان کرد: امسال  ۳۷ طرح مسکن مددجویی در استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد.
منتظری با بیان اینکه برای احداث این ۳۷ طرح مسکن مددجویی اعتباری بالغ‌بر ۱۳ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال هزینه شده است، تصریح کرد: از این میزان پنج میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال از محل منابع بانکی و هشت میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال از محل اعتبارات کمیته امداد امام خمینی(ره) به‌صورت بلاعوض تأمین‌شده است.
وی با اشاره به اینکه طرح مسکن مددجویی شهرستان ازنا و کوهدشت در ابتدای هفته دولت افتتاح شده است، اظهار داشت: طرح مسکن مددجویی شهرستان خرم‌آباد در تاریخ پنجم، رومشکان ششم، سلسله هفتم و شهرستان دورود در هشتم شهریورماه افتتاح می‌شود.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
سمیه کردعلی وند
۱۵:۳۶ ~ ۲۷ آبان ۱۳۹۴

طرح اشتغاله؟ من فوق لیسانس رشته مهندسی توسعه روستایی هستم میتونم تقاضا بدم؟

[پاسخ]

سامان بهاروند
۱۴:۰۷ ~ ۱۹ دی ۱۳۹۴

باسلام سامان بهاروندهستم ۳۱ساله دارای دیپلم برق که به علت نبودکاردرخرم آباداجباربه کارکردن درشهرغریب مشغول به کارهستم که اگرکاردرشهرخودم باشدکنارزن وبچه ام هستموتقاضای کاررادارم

[پاسخ]