یک نمونه از استخدام های اتوبوسی رو شد!

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

یک نمونه از استخدام های اتوبوسی رو شد!

همچنان مسوولین در برخی بخشهای  مختلف دولت با آرامش کامل در حال انجام استخدام های بی رویه و بی مبنا هستند. اخبار دریافتی ما نشان می دهد در یک نمونه از این دست استخدام ها، برای طبیعی کردن این اقدام آزمون استخدامی هم  برگزار شده است!


  • عنوان خبر :  روند جذب  و آزمون های استخدامی در کشور

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

همچنان مسوولین در برخی بخشهای  مختلف دولت با آرامش کامل در حال انجام استخدام های بی رویه و بی مبنا هستند. اخبار دریافتی ما نشان می دهد در یک نمونه از این دست استخدام ها، برای طبیعی کردن این اقدام آزمون استخدامی هم  برگزار شده است!

به نوشته آینده ؛ 14  تیرماه  گذشته در استان گیلان آزمونی برگزار شد که  قرار بود  طی آن 265 نفر در 13 دستگاه اجرایی شامل تعاون کار و رفاه اجتماعی ، ثبت احوال ، بهزیستی ، پزشکی قانونی ، انتقال خون ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بیمه سلامت ، ورزش و جوانان ، گمرک ، هواشناسی ، استانداری ، راه و شهر سازی و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان جذب شوند.بیش از ده هزار نفر در این آزمون شرکت کردند و به 60 سوال تخصصی و 100 سوال عمومی پاسخ  دادند تا در ظاهر شایسته ترین ها انتخاب و استخدام شوند . اما گویا در اقدامی غیر قابل باور، این آزمون بیشتر یک  نمایش برای استخدام فله ای نورچشمی ها بوده است، اگرچه قاعدتا تعدادی از آزمون دهندگان هم جذب شده اند.

جعفرزاده  نماینده مردم رشت در مجلس، روز گذشته با اعلام این مطلب از نمایشی بودن این آزمون و به نوعی از به بازی گرفتن  ده هزار نفر شرکت کننده در این آزمون  خبر داد.وی در این خصوص  به “خانه ملت” گفت: من در استان گیلان فرماندارانی را می شناسم که به جریان انحرافی وابسته بودند و فرزندان و اطرافیان خود، حتی دامادشان را وارد این سیستم کرده اند و از طریق این طرح مهرآفرین که دارای همه چیز است به جز مفهوم واقعی مهر، این افراد وارد مرحله استخدامی شده اند.

وی افزود:آزمون هایی که در راستای اجرای این طرح برگزار می شد، نمایشی بود و بیشتر اعضا و اطرافیان خود دولت وارد ترکیب وزارتخانه ها شدند .

جعفرزاده ایمن آبادی در این خصوص تصریح کرد: اعضای وارد شده به ترکیب وزارتخانه ها به نحوی است  که البته خسران شدیدی را نسبت به دولت بعدی وارد می کند. چرا که این افراد در وزارتخانه ها بدنه ای را تشکیل دادند که این بدنه برای کار دولت منتخب آقای روحانی کارشکنی می کند.

بنا به اخبار دریافتی خبرنگار ما،  مستندات مربوط به این اقدام شرم آور به دیوان عدالت اداری ارسال شده است. گفتنی است در این خصوص تلاش های آقای “ش” از افراد نزدیک به مشایی  قابل توجه است.

البته نکته دیگر اینجاست که مجلس چندین بار مصوبه استخدام های “مهرآفرین” را رد کرد، اما دولت کاری به کار مجلس ندارد و در بخش های مختلف در حال نیروگیری است.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
امین
۲۱:۰۳ ~ ۳۰ تیر ۱۳۹۲

من اهل بوشهرم
با این درسی که خونده بودم ارشد قبول شدم ولی دارائی حتی مرحله اول هم مجاز نشدم. واسه من که بحث برانگیزه…

[پاسخ]

اسما
۰۲:۱۶ ~ ۳۱ تیر ۱۳۹۲

نتيجه اين مصاحبه كتا بخونها معلوم نشد؟؟؟

[پاسخ]

مهدی
۱۱:۲۲ ~ ۱۲ مرداد ۱۳۹۲

سلام داداش امین بخدا من هم عین شمام هم تو ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه ازاد که سخت ترین ازمون تو بین گرایشهای مدیریت بود قبول شدم هم امسال تو ارشد مدیریت دولتی دانشگاه سراسری رتبه هزارو خرده ای آوردم اما تو امتحان دارائی شهرستان ملکان از توابع استان اذربایجان شرقی که فوقش سی نفر شرکت داشتن وشش نفر استخدام میشدن قبول نشدم.همه سی نفر رو هم میشناختم اماچندنفر از شش نفر قبول شده تو امتحان حضور نداشتن نمیدونم زیر میز قایم شده بودن یا کجا بودن که قبول شدن!!!

[پاسخ]

رها
۲۲:۳۳ ~ ۲۹ آبان ۱۳۹۲

ما هم تو خراسان شمالی برای دستگاههای مختلف امتحان دادیم که قرار بود قبل از یک ماه نتایج اولیه بیاد اما 4 ماه گذشته و هنوز از استانداری میگن نتایج ماهها و سالهای قبل مشخص نشده شما توقع دارین مال شما مشخص بشه. انگار دستگاههای دولتی هزینه برگزاری آزمون رو به برگزار کننده ندادن و حالا حالاها ما سرکار هستیم.
همین اندک استخدامیها که هزار جور اما و اگر توشونه وسیله ای شده برای جمع آوری اعانات فارغ التحصیلان(گردش یارانه 45 تومانی به نحو احسن) برای خزانه دولت و برگزارکنندگان آزمون که پیمانکار برگزاری امتحانات استخدامی میشن و هم پولی به جیب میزنن هم ممکنه دستی ببرن تو نتایج!

[پاسخ]