دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک گردشگری

بانک گردشگری
شهر های مورد نیاز : -----
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک گردشگری

اینجا کلیک نمایید

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک گردشگری

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
مینا
۱۰:۰۰ ~ ۱ مهر ۱۳۹۳

باسلام وخسته نباشید.من دانشجوی کارشناسی ارشد ترم ۳ مدیریت جهانگردی هستم و خیلی دوست داشتم تو این آزمون شرکت کنم ولی متاسفانه باتوجه به شرایط ذکرشده به دلیل اینکه هنوز درسم تموم نشده موفق به شرکت دراین آزمون نشدم.ناگفته نماند که بنده لیسانس زبان هم دارم ولی ازنظر سنی چون متولد۶۵/۰۶/۲۹هستم دراون مقطع هم موفق به شرکت نشدم.خواستم بگم لطفا این موارددرنظربگیرید.

[پاسخ]