زمان دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

دریافت کارت آزمون استخدامی‌ دانشگاه علمی‌ کاربردی

به اطلاع داوطلبان آزمون فراخوان جذب نيروي انساني قراردادي دانشگاه جامع علمي كاربردي سال ۱۳۹۲ مي رساند، جهت مشاهده و دريافت كارت ورود به جلسه اين آزمون مي توانند روز چهارشنبه مورخ 93/2/24 به سايت مراجعه نمايند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
محمد
۱۰:۱۴ ~ ۳۰ فروردین ۱۳۹۳

باعرض سلام
من ارشد رشته الهیات دارم و سنمم 27 است میخوام در رشته ارشد حقوقم شرکت کنم می تونم یا نه لطفا راهنمایی کنید. زمان ثبت نامرو خیلی ممنون

[پاسخ]

مرجان
۲۲:۴۱ ~ ۳۰ فروردین ۱۳۹۳

سلام-من دانشجوی نرم افزاردرمقطع کاردانی هستم میخواستم بدونم برای کارشناسی میتونم گرایش رشته ام راتغییردهم ودردانشگاه علمی کاربردی دررشته ای دیگرادامه تحصیل دهم یانه؟؟؟؟؟؟؟ممنون

[پاسخ]

الهام
۱۲:۲۶ ~ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

بله میتونید من خودم چنین کاری کردم ا

[پاسخ]

ایرمان
۰۸:۳۷ ~ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

بله مرجان خانم چرا نشه؟؟
خودم کاردانی علمی کاربردی دامپزشکی خوندم ولی کارشناسی تغییر رشته به فناوری اطلاعات دادم … !

[پاسخ]