تاریخ دریافت کارت آزمون استخدامی شرکت گهر روش سیرجان

گل گهر
شهر های مورد نیاز : کرمان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

داوطلبین گرامی، از ساعت ۱۲:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۹۲/۱۰/۱۵ لغایت ساعت ۱۷:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۹۲/۱۰/۱۹ می توانند کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند.
خبر ۲۵ آذر ۹۲ -ویرایش اطلاعات ثبت نام پذیرش نیروی قراردادی شرکت گهرروش سیرجان تا ساعت ۱۶:۰۰ روز شنبه مورخه ۹۲/۰۹/۳۰ قابل انجام خواهد بود.

ضمنا مهلت ویرایش به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
Zakarya parize nejad
۲۳:۲۰ ~ ۵ بهمن ۱۳۹۲

ميخواستم بدونم جواب ازمون كهرروش چي شد؟

[پاسخ]