دریافت کارت آزمون استخدامی شهرداری استان مرکزی

استانداری مرکزی
شهر های مورد نیاز : استان مرکزی
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

دریافت کارت آزمون استخدامی 19 شهریور ماه 93

مشاهده جدول زمانبندی

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
متقی راد
۱۸:۴۱ ~ ۲۹ مهر ۱۳۹۳

باسلام .لطفا زمان مشخص برای اعلام نیاز نیروی استخدامی در سال ۹۳ و نحوه ی ثبت نام را بر روی سایت استانداری مرکزی ثبت نمایید.در صورت امکان جزییات پذیرش گروه انسانی در رشته علوم سیاسی را نیز بیان نمایید .باکمال تشکر

[پاسخ]

الهام مهندسی
۰۳:۵۲ ~ ۸ آذر ۱۳۹۳

لیسانس عمران دارم با نمرات عالی

[پاسخ]

مهدی
۲۱:۴۹ ~ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

باسلام وعرض ادب جویای کار هستم..متاهل ودارای یک فرزند قبلا طی شش سال در شهرداری سنجان مشغول بکار بودم وباتمام شدن قرار دادم الان بیکار شدم خواهشمندم باتقاضای بنده حقیر برای بازگشت به کار موافقت نمایید…باتشکر فراوان

[پاسخ]