پیگیری برای جذب ۱۰۰۰ نفر در آموزش و پرورش استثنایی

آموزش و پرورش استثنائی
شهر های مورد نیاز : ---
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

۲۰ شهریور ۹۵ – پیگیری برای جذب ۱۰۰۰ نفر در آموزش و پرورش استثنایی

افکار نیوز : رئیس سازمان آموزش و پرورش کودکان استثنایی وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به اینکه تا سال آینده ۱۰۰۰ نفر از مجموعه استثنایی بازنشسته می‌شوند، برای جذب این تعداد باید آزمون استخدامی برگزار شود.
به گزارش افکارنیوز، مجید قدمی رئیس سازمان آموزش و پرورش کودکان استثنایی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آیا کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش استثنایی وجود دارد و میزان خروجی از این سازمان چطور است؟»، اظهار داشت: یکی از معضلات و دغدغه‌های کنونی، موضوع کمبود نیروی انسانی است.
وی افزود: امسال ۶۰۰ نفر از آموزش و پرورش استثنایی خارج خواهند شد و در این خصوص مکاتباتی هم داشته‌ایم، ضمن اینکه در مجموع امسال و سال آینده حدود یک هزار نیروی بازنشسته خواهیم داشت.
قدمی با تأکید بر اینکه باید مجوز استخدام در آموزش و پرورش استثنایی دریافت کنیم، خاطرنشان کرد: باید به ازای این یک هزار نفر، یک هزار نفر استخدام کنیم و درخواست برای جذب این تعداد را ارائه داده‌ایم؛ دغدغه اصلی بنده این است که بتوانم نیرو جذب کنم.
وی ادامه داد: امکان جا به جایی نیرو هم نداریم، زیرا تراکم دانش‌آموزان در کلاس ۶ تا ۱۱ نفر است و بالاتر از آن کیفیت را از دست می‌دهیم؛ نکته دیگر اینکه تقریبا ۹۰ درصد کادر آموزش و پرورش استثنایی خانم هستند، زیرا جنس این کار نیاز به عاطفه دارد.
رئیس سازمان آموزش و پرورش کودکان استثنایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه به دنبال آن هستیم تا بخشی را از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب کنیم و بخشی را باید از طریق استخدام وارد کنیم، گفت: برای مهر امسال ۱۳۰ نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان وارد آموزش و پرورش استثنایی می‌شوند و در مجموع امسال ۴۵۰ نفر کمبود نیرو داریم.
قدمی با اشاره به اینکه اگر ردیف استخدام دریافت کنیم آزمون استخدامی برگزار می‌کنیم، تصریح کرد: نیروهای توانبخشی و گفتار درمانی را از طریق نیروهای طرحی می‌گیریم و مابقی را از طریق آزمون استخدامی جذب می‌کنیم؛ به دنبال آن هستیم که از سرباز معلمان با رشته‌های استثنایی هم استفاده کنیم.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها